פתרונות הגנה לבריחה של חיות מחמד בבתים

אילוף דוברמן

כיום גידול של חיות מחמד כגון כלבים וחתולים הם חלק משגרת חיינו. ניתן לראות אצל המון משפחות, צעירות בעיקר בעלי חיים וכלבים בפרט,

היום ניתן לגדל כלבים בבתים פרטיים וגם במגדלי מגורים. האופציה הנוחה ביותר בשביל בעל החיים שלכם היא כמובן חצר עם גינה שתאפשר לבעל החיים שלך לרוץ, להשתולל ולהוציא אנרגיות בצורה חופשית ונוחה.

בעיה ידועה שיש היום לכל מגדלי בעלי החיים היא הגירויים שיש לבעלי החיים והם נוטים לפעמים לברוח מהבית.

קיימות אופציות רבות של אפשריות בשביל למנוע מחיית המחמד שלכם לברוח מבלי לפגוע להם במרחב תוך שמירה על הגנה שלהם מפני פגיעה פיזית

גדרות לגינה

בכל הנוגע לגדרות לגינה, ישנן אפשרויות רבות לבחירה. כך למשל ניתן להשיג גדרות לגינה מאלומיניום או עץ. גדר אלומיניום מצוינת להחזקת חיות המחמד שלכם בחצר הבית ובנוסף ותחזק לכם את אבטחת הבית.

לכל גדר יש את היתרונות והחסרונות שלה, גדר אלומיניום הינה גדר חזקה יותר ויציבה לאורך כל עונות השנה, האלומיניום אינו מחליד או משחית בקלות, מה שהופך אותו לעמיד. הוא גם קל משקל להתקנה קלה מבלי להזדקק ליותר מדי מאמץ נוסף. ישנם סוגים שונים ומעוצבים של גדרות אלו.

גדר מעץ מעניקה מראה אותנטי ואין צורך ביותר מידי תחזוקה וכמו הגדר אלומיניום גם היא יציבה וחזקה.

כל החומרים האלו חזקים ועמידים במיוחד ואין צורך בתיקונים רבים  ואין לדאוג לאיבוד מאיכות החומר גם בצנאי מזג אוויר שונים.

אנו יכולים להשתמש בגדרות גם בגינות ציבוריות בשביל לתחם גינות וליצור פרטיות לצמחים או פרחים מסוימים, ובגינות כלבים גם הם שומרות מבפני בריחה של הכלבים בזמן הטיול. 

הגבהת מעקות

לכל מי שמגדל בעל חיים במגדלי מגורים והכלב שלו נוהג להיות הרבה במפרסת חושש מתסריט שהכלב יקפוץ ויברח משם, לכן יש את הפתרון המיוחד של הגבהת מעקות למפרסות שנותן פתרון מצוין ומענה זול ויעיל.

בשביל לבצע הגבהת מעקות יש ליצור קשר עם חברה מקצועית המתמחה בכך בשל הסיכון שהגבהת מעקות שנעשית באופן פרטי תיפול ולא תחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר בלתי צפויים.

לסיכום

ישנם מגוון רחב של אפשריות הגנה ובלימה של בריחת חיות המחמד שלכם מהבית הפרטי או מבניין המגורים שלכם,

לכל פתרון יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן לפני רכישה של אחת מהאפשריות צריך לעשות את השיקולים לפי הצרכים שלכם.

אילוף רועה קווקזי

אילוף רועה קווקזי

בעלים של רועה קווקזי וזקוקים לאילוף? משק דרור הוא המקום המתאים לפנות אליו. אנחנו מתמחים באילוף כלבים מגזע רועה קווקזי וגזעים נוספים ונשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם שירותי אילוף של צוות מקצועי, מנוסה ומיומן מאד. 

קצת על אופי הגזע

כלבי הרועה הקווקזי הם כלבי רועים, שהגיעו במקור מהרי קווקז ומכאן גם שמם. הם ידועים בגודלם העצום (שוקלים בממוצע בין 64 ק"ג ל-72 ק"ג)  וביופיים המרהיב, הבא לידי ביטוי, בין היתר, בפרווה העשירה העבה שלהם. מכיוון שמדובר בכלבי שמירה, הם בעלי אופי יציב מאד, הם אמיצים וגם נאמנים מאד לבעליהם. ולכן, הם אהובים במיוחד בישראל ובייחוד בבתים שבהם מחפשים כלבי שמירה, שיתריעו מפני סכנות ובו זמנית גם יהיו רגועים, בטוחים בעצמם וידידותיים לבני המשפחה. 

התנהגות אופיינית של רועה קווקזי

רועה קווקזי כאמור הוא כלב נאמן מאד לבעליו, שמסוגל להסתגל בקלות יחסית גם לתנאים לא קלים. יחד עם זאת, הוא בעל נטייה לסבול מבעיות הקשורות במפרק הירך, מהשמנה, מבעיות לב ועוד. בזכות הפרווה העבה שלו, הוא מסתדר מצוין גם מחוץ לבית, אך כיום יותר ויותר ישראלים, הבוחרים לגדלו, מעדיפים שיחייה יחד איתם, בתוך הבית עם כל המשפחה. זהו כלב שזקוק לפעילות גופנית כדי לפרוק אנרגיה וחשוב להוביל אותו נכון עם הרצועה כדי שיזהה את מנהיגיו. במסגרת תהליך אילוף רועה קווקזי במשק דרור אנו מלמדים את בעליו של הכלב אודות הצרכים הייחודיים של גזע זה ועוזרים לו לספק לכלב אותם וגם לנצל את אופיו המיוחד והתנהגותו האופיינית של הגזע. 

תהליך אילוף של גור רועה קווקזי

גור רועה קווקזי הוא כלב סקרן וסבלני מאד בו זמנית. אצלנו, במשק דרור, נדאג להתאים את אילוף הגור לאופיו המיוחד וללמד אותו מי הוא מנהיגו. אילוף שכזה יעבוד על הנאמנות שלו, על היכולת שלו לשלוט בהתנהגות שלו ולהביא לידי ביטוי את האופי החיובי שלו.

תהליך אילוף של רועה קווקזי בוגר

אילוף רועה קווקזי בוגר לא בהכרח יכלול רק למידת טריקים והתנהגויות חדשות, אלא גם ייתן דגש על ביסוסו של בעליו כמנהיגו. במשק דרור, לאור ההכרות הרבה עם הגזע המיוחד הזה, נשלב פעילויות שונות ותרגילים מיוחדים במסגרת האילוף כדי לעשות זאת בצורה שתיטיב עם הכלב ותנצל כהלכה את הכישורים הרבים שלו בהיותו בוגר יותר. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע רועה קווקזי

טיפול וחינוך שוטף של רועה קווקזי מצריכים התייחסות לאופי הכלב, מצב בריאותו וגם התנהגותו. נדרש טיפול מתאים בפרווה העבה שלו, בתזונה נכונה כדי לשמור על בריאותו וגם בהתאמתו לסביבה שבה הוא חי. על הרועה הקווקזי לעבור תהליך אילוף חיובי כהלכה כדי לבסס את בעליו, כאמור, כמנהיגו ולאפשר לו לעבור תהליך חברות מוצלח עם כלבים אחרים, שאותם אותם פוגש בסביבה הקרובה או הרחוקה. 

היתרונות שלנו

אצלנו, במשק דרור, מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה שיעזור לכם ללמד את כלבכם התנהגויות שונות ולפתח את כישוריו. אתם מוזמנים להגיע אלינו לביקור כדי להתרשם מהפנסיון שלנו או להתקשר לטלפון 08-9221543

אילוף דוג דה בורדו

אילוף דוג דה בורדו

בעלים של דוג דה בורדו וזקוקים לאילוף? משק דרור מתמחה באילוף כלבים מגזע דוג דה בורדר וישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם ולכלבים החדשים או הוותיקים שלכם את המענה המתאים בעזרת אנשי המקצוע שלנו, מאלפים מנוסים ומיומנים בתחומם. 

קצת על אופי הגזע

דוג דה בורדו הוא גזע מפורסם ואהוב מאד בישראל וידוע בזכות פניו המקומטים. אילוף דוג דה בורדו מותאם נקודתית לצרכים השונים שלו ובעיקר לאופיו של הגזע. זהו כלב גדול יחסית, במשקל ממוצע של בין 54 ל-65 קילו בגילאים הבוגרים, כלב בעל מראה מרשים.

התנהגות אופיינית של דוג דה בורדו

דוג דה בורדו שימש, ובעיקר בעבר, ככלב שמירה. למרות המראה המאסיבי שלו, זהו כלב בעל מזג רגוע, כלב חברותי מאד ששופע חיבה. הוא מאד נאמן לבעליו, מעוניין בקשרי ידידות וחברים חזקים עם בני האדם ואם יישאר לבד זמן רב, ירגיש נטוש ולא נעים. מצב שכזה יכול להוציא ממנו התנהגויות לא רצויות ובעיקר אגרסיביות כלפי זרים. דוג דה בורדו הוא כלב נהדר עם ילדים ולמרות החוזק הרב שלו הוא עדין איתם וגם עם נטייה להגן על החלשים. מכיוון שהוא בעל רמות אנרגיה נמוכות יחסית, אילוף דוג דה בורדו הוא משימה לא קלה, ואכן אצלנו, במשק דרור, מוצאים בכך אתגר רב ומפנים לטובת העניין את המקצוענים והמנוסים. 

תהליך אילוף של גור דוג דה בורדו

אילוף גור דה בורדו כולל התייחסות לאופיו המיוחד וגם למבנה שלו ובעיקר ללמידת פקודות בסיסיות כמו בוא, שב ועוד. בשל רמות האנרגיה הנמוכות שלו לא קל לעודד אותו לפעול ולהגיב, אך אם עושים זאת נכון מצליחים במשימה. אצלנו, במשק דרור, מקפידים על אילוף בגישה החיובית, אילוף שמעודד התנהגות חיובית לשם הטמעה.

תהליך אילוף של דוג דה בורדו בוגר

במסגרת אילוף כלב בוגר מגזע זה מחזקים התנהגות חיובית של הכלב הבוגר ומלמדים אותו פקודות חדשות, מעבר לאלו שכבר מכיר. כלב דוג דה בורגו בוגר מעוניין מאד בחברתם של האנשים ואם זוכה לכך מפגין התנהגות חיובית נפלאה וקשר קרוב לבעלים.

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע דוג דה בורדו

הטיפול בדוג דה בורדו מצריך התייחסות לאופיו של הכלב כמו גם לצרכים המיוחדים שלו ותגובות חיוביות להתנהגות טובה. חשוב מאד להקפיד שלא להשאירו שעות ארוכות לבד, שכן במצבים כאלה הוא עשוי לחוש בודד ולראות בכך כעונש על התנהגות רעה. הוא יכול לפתח, בהמשך, התנהגות הרסנית ולהביא לידי ביטוי התנהגות שאינן רצויות. 

היתרונות שלנו

אצלנו, במשק דרור, מציעים לכם מסגרת מקצועית, חמה ועוטפת כדי שתוכלו, אתם והכלבים שלכם, ליהנות מפתרונות אילוף בהתאמה מלאה ותוך התייחסות לכל הצרכים והמטרות שאותן תרצו להשיג. אתם מוזמנים להגיע אלינו לביקור כדי להתרשם מהפנסיון או להתקשר לטלפון 08-9221543

אילוף גולדן רטריבר

אילוף גולדן רטריבר

בעלים של גולדן רטריבר וזקוקים לאילוף? משק דרור מתמחה באילוף כלבים מגזע גודלן רטריבר וישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם ולכלבים החדשים או הוותיקים שלכם את המענה המתאים בעזרת אנשי המקצוע שלנו, מאלפים מנוסים ומיומנים בתחומם. 

קצת על אופי הגזע

כלבי הגולדן רטריבר הם כלבים אהובים מאד בישראל ואפשר לראות אותם בבתים רבים. ישנן שתי קבוצות של מאפיינים: גולדן רטריבר אנגלי, שהוא נמוך, כבד ובהיר יותר, ואילו גולדן רטריבר אמריקאי שהוא גבוה ורזה יותר. כלבים אלה ידועים בביטחון העצמי הרב שלהם, בהיותם אתלטים מאד וגם סימטריים במראה שלהם. הפרווה הרכה שלהם היא אחד מהסממנים החיצוניים הבולטים שלהם וגם זנבם שמכשכש כמעט כל הזמן. אילוף גולדן רטריבר במשק דרור מותאם נקודתית לאופי הגזע, ותוך התייחסות לכלל סממניו.

התנהגות אופיינית של גולדן רטריבר

אחת התכונות הבולטות של גולדן רטריבר היא היותו נאמן מאד לבעליו וגם משפחתי מאד. הוא בעל אופי נוח מאד ולכן קל גם לאילוף. יחד עם זאת, הגולדן רטריבר בעל נטייה להתרגש בדיוק כמו גור קטן וסקרן מאד, ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון במקרים בהם מדובר במשפחה עם ילדים. הגולדן רטריבר אוהב מאד חום ופינוקים. הוא אוהב שמלטפים אותו ומחבקים אותו ואם נוהגים להשאיר אותו זמן רב לבד, הוא נוטה לפתח חרדת נטישה וגם לחוש עצבות רבה. במסגרת תהליך אילוף גולדן רטריבר במשק דרור מלמדים גם את בעליו מהם הצרכים הייחודיים שלו וכיצד להעניק לו סביבת חיים, שתואמת לו במדויק. 

תהליך אילוף של גור גולדן רטריבר

גור גולדן רטריבר הוא גור להוט ללמוד וסקרן מאד. עוד בגיל צעיר אפשר לראות עד כמה הוא אינטיליגנט ולומד מהר וחשוב לקחת זאת בחשבון במסגרת הליך האילוף. אצלנו בפנסיון האילוף מתאימים את שיטת האילוף לגיל הכלב ומעודדים התנהגויות כדי לחזק אותן. במקביל, ילמד הכלב גם פקודות בסיסיות, כמו בוא, שב, הישאר וגם עקוב.

תהליך אילוף של גולדן רטריבר בוגר

אילוף גולדן רטריבר בוגר דואג להפעיל את הכלב וללמד אותו פקודות שונות, במידה ולא מכיר אותן. בנוסף, הוא יחזק את הפקודות הקיימות ויאתגר יותר את הכלב כדי לעזור לו לרכוש מיומנויות נוספות חדשות. מכיוון שגולדן רטריבר לומד מאד מהר, אפשר לנצל זאת לטובת למידת תרגילים חדשים ומורכבים יותר, לרבות תרגילים מנטאליים, שעוזרים לפתח אותו ולעודד אותו לפעולות נוספות. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע גולדן רטריבר

הטיפול והחינוך השוטף של גולדן רטריבר מצריך התייחסות לצרכיו הנקודתיים כמו גם להתנהגותו. הכלב זקוק לסביבה אוהבת מאד וגם לפעילות רבה, בדגש על פעילות מנטלית מגוונת. אם יגדל במשפחה עם ילדים ועם "הורים" שאוהבים יקבל את מה שצריך לחיים מאושרים ובריאים.

היתרונות שלנו

אצלנו, במשק דרור, מציעים לכם מסגרת מקצועית, חמה ועוטפת כדי שתוכלו, אתם והכלבים שלכם, ליהנות מפתרונות אילוף בהתאמה מלאה ותוך התייחסות לכל הצרכים והמטרות שאותן תרצו להשיג. אתם מוזמנים להגיע אלינו לביקור כדי להתרשם מהפנסיון או להתקשר לטלפון 08-9221543

אילוף דוברמן

אילוף דוברמן

בעלים של דוברמן וזקוקים לאילוף? משק דרור מתמחה באילוף כלבים מגזע הדוברמן וישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את המענה המתאים בעזרת אנשי המקצוע שלנו, מאלפים מנוסים ומיומנים בתחומם. 

קצת על אופי הגזע

הדוברמן נחשב לכלב גדול יחסית, שרירי, אתלטי ואלגנטי מאד הן בראהו והן בהתנהגותו. למרות גודלו, מדובר בכלב רגוע ורגיש מאד, כלב בעל אופי יציב ומהימן. זהו כלב שנאמן מאד לבעליו, כלב שחשדני לזרים, אך לא יתקוף איש לא מוכר, אלא אם כן ירגיש איום מצדו. הדוברמן הוא כלב אנרגטי, אף על פי אופיו הרגוע, ולכן זקוק לפעילות ספורטיבית ולפחות לשלושה טיולים בכל יום כדי לפרוק אנרגיה. באשר לענייני בריאותיים, הדוברמן ידוע ככלב בריא לרוב, אך נוטה לסבול מבעיות גב בשל מבנה עמוד השדרה שלו (מבנה עקלקל מעט). במסגרת תהליך אילוף דוברמן אצלנו במשק דרור אנו לוקחים בחשבון את אופיו של הדוברמן, את התנהגותו וכן את הצרכים שלו ומתאימים את תכנית האילוף באופן מדויק כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

התנהגות אופיינית של דוברמן

לדוברמן מאפיינים התנהגותיים ייחודיים, ההופכים אותו לכלב שמועדף על רבים בישראל. מדובר בכלב נבון מאד ופעיל. כלב שזקוק לגירויים ולעניין וגם לחום מצד מטפליו כדי להרגיש שייך. במסגרת תהליך של אילוף דוברמן אצלנו במשק אנו מקפידים על פעילות ועל יצירת עניין בחייו כדי למנוע בעיות התנהגות ולאפשר לו להביא לידי ביטוי התנהגויות חיוביות. בנוסף, חשובה גם החשיפה הן לכלבים אחרים והן לילדים, וכבר מגיל צעיר, כדי שיוכל לקחת בחלק מהמשפחה, ואכן, הדוברמן הוא כלב משפחה נהדר. לאחר שהסתגל אל מקומו ומשפחתו, יביע חיבה רבה כלפי האחרים ויהיה נאמן להם. 

תהליך אילוף של גור דוברמן

גור הדוברמן, בדומה לגורי גזעים אחרים, הוא פעלתן וסקרן מאד. אנחנו, במשק דרור, לאור הכרותינו הרבה עם אופיו ועם הפוטנציאל הרב שבו, חושפים אותה באופן הדרגתי אל הסביבה החדשה, אל כלבים חדשים וגם אל אנשים ומלמדים אותו את מקומו בקבוצה. אנו דואגים לעורר בו עניין כדי לפתח את סקרנותו וגם לספק אותה ומעודדים את התנהגותו החיובית כדי להטמיע אותה בצורה מרבית.

תהליך אילוף של דוברמן בוגר

אילוף דוברמן מבוגר שונה מאילוף הגור שכן כאן מדובר בכלב עם התנהגות שמושרשת בו מזה תקופה ארוכה וזיהוי של התנהגויות מסוימות שפחות רצויות הוא זה המצריך את היחס המיוחד. את הדוברמן הבוגר אפשר ללמד לא מעט התנהגויות חדשות למרות גילו ולאתגר אותו באמצעות פעילויות שונות. במסגרת תהליך האילוף שאנחנו מציעים ישנה התייחסות לגילו של הדוברמן, להתנהגותו וגם למטרות שאותן רוצים להשיג.

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע דוברמן

הטיפול והחינוך השוטף בדוברמן מותאם לאופיו של הכלב עצמו ותוך התייחסות למקום שבו הוא גדל. אנחנו דואגים ללמד את לקוחותינו כיצד להתנהל כהלכה מול ועם הדוברמן וליישם את כל הלמידה החדשה שנעשתה אצלנו במשק.

היתרונות שלנו

אצלנו, במשק דרור, מציעים לכם פתרונות בהתאמה מלאה וניסיון של שנים בתחום אילוף דוברמן וכלבים אחרים. אנו מעמידים לרשותכם מסגרת מקצועית ומענה נקודתי לכל אתגר ובעיה. אתם מוזמנים להגיע אלינו לביקור כדי להתרשם מהפנסיון או להתקשר לטלפון 08-9221543

אילוף ביגל

אילוף ביגל

כשמדברים על ביגל מדברים על הכלב האהוב והטוב שרבים וטובים מחפשים לגדל אבל קודם לכן לאלף וכאן אנחנו נכנסים לתמונה ומאפשרים לכם כמה וכמה שירותים הכוללים אילוף כלבים לרבות אילוף גורים. 

האם לאחרונה צירפתם למשפחה ביגל מושלם, מסור ואדיב? זה השלב שאתם צריכים לבדוק אילוף ביגל מחיר ומקום נכון שיקנה לכם ולבעל החיים את כללי ההתנהגות הטובים ביותר – הכול בזכות אילוף נכון שאומר את הכל.

קצת על אופי הגזע 

כלב הביגל משתייך לכלבים מזן האונדס והוא למעשה כלב ציד לכל דבר אבל לא רק. למעשה קיים הגזע הזה עוד משנת 1475 ולמרות זאת הוכר כביגל גזעי בשנת 1873 ובהמשך לכך, כשבע שנים אחרי הוקם מועדון לגידול מיוחד מסוגו באנגליה. כמו כן, המזג העליז והנוח שלו מאפשר לגדל אותו גם בבית כך שהסכנה ממנו והלאה. 

גודל הביגל בינוני עם כי לפעמים קטן יותר וזה בהחלט מאפשר ללא מעט אפשרויות ושימושים. כמו כן צבעו משתנה והוא יכול להגיע בצבעי שחור, לבן או חום ולעיתים שני צבעים גם יחד. פרוותו של הביגל קשיחה, רגליו חזקות ואוזניים ארוכות ומשתפלות. הקצה של הזנב לבן ותמיד אבל תמיד כאשר תשירו אליו מבט עמוק לתוך עיניו תגלו מבט רך ואוהב. 

כמו כן גובהו מתנשא ל33 סנטימטר אבל במקרים מסוימים הוא יכול להגיע גם לארבעים סנטימטר ומשקלו בממוצע יכול להגיע לעשרים ק"ג. 

התנהגות אופיינית של ביגל 

בעשורים האחרונים יותר ויותר אנשים פונים אל אימוץ ביגל לפני שהם מאמצים אל חיקם גזע מדהים, חביב ובעל נראות מושלמת. אנשים אוהבים אותו, ילדים אוהבים אותו ובגדול בני המשפחה לא מוותרים עליו. 

כמו כן ניחן גזע הביגל בתקשורת בין אישית נפלאה עם כל כלב אחר שתפגשו בגינה. כמו כן, בין יתרונותיו הרבים אפשר בקלות לגלות הסתגלותו לכל אזור בצורה פשוטה וקלה ובו זמנית יכולתו לשמש כלב גישוש ואיתור ובתנאי שעבר אילוף ביגל באמצעות מאלפים מיומנים. 

תהליך אילוף של גור ביגל 

שלב אילוף ביגל בפרט כאשר הוא גור קריטי והוא עדיף על אילוף בגילאים מאוחרים יותר כך שאם הגיע אליכם גור ביגל בן כמה חודשים בודדים זה הזמן הטוב ביותר עבור המשימה הזאת. במעמד זה יידרשו המון שעות משחק ודרכו יוצא הגור את רוב המרץ שלו, יגלה יכולות הסתגלות ולא יפגין תחושת נטישה כפי שקורה לא פעם בקרב גורים קטנים. 

תהליך אילוף של ביגל בוגר 

בדומה לפסקה הקודמת, אילוף ביגל נדרש בגיל צעיר אבל אם לא בוצעו הדברים כך חשוב להמשיך ולהתמקד במשחקים נמרצים שיאפשרו לכלבכם החדש לסרוק את השטח ולהוציא אנרגיה בריצה בשטחים הפתוחים כך שבהמשך דבר ירגיש שהוא חלק מכם, מהמשפחה והסביבה. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע ביגל

גם לאחר אימון ביגל חשוב להמשיך ולהתמיד עם שעות הפעילות, משחק וריצה בכל מקום אפשרי כך שהכלב שלכם יפרוק את האנרגיה בחופשיות. כמו כן, בהיבט הפיזי חשוב מאוד לטפל בגופו של בעל החיים מהפרווה הקלה להתייחסות ועד ציפורניים וניקוי הלכלוך המצטבר ועלול לגרום בחלק מהמקרים לדלקות שונות ובעיות בריאות אחרות שחשוב למנוע מראש. 

בסיכום דבר חשוב לציין כי מדובר בכלב שברוב המקרים לא יפתח בעיות בריאות או מחלות גנטיות אך עם זאת כן חשוב לשים לב לכל הפרטים ולהביא בחשבון בעיות כמו אפילפסיה, מחלות הקשורות בעיניים או לב וחולשת שרירי רגליים קדמיות בהן עלול ללקות גזע זה. 

היתרונות שלנו 

עומדים לפני טיול גדול למדינה זרה ואין לכם מושג איפה ועם מי להשאיר גור או ביגל בוגר שיש ברשותכם? משק דרור פותח בפניכם את דלתותיו ומאפשר פנסיון כלבים ואילוף גזעים שונים בוגרים וגורים גם יחד. 

זקוקים לעזרה? השאירו פרטים או צרו קשר ישירות עם אחד מאיתנו באמצעות צור הקשר של האתר ואחד מאיתנו ישמח להתאים לכם את השירות שאתם צריכים באמת. 

אילוף רועה גרמני

אילוף רועה גרמני

האם הצטרף לאחרונה רועה גרמני למשפחה, כל מה שאתם צריכים זה אילוף נכון כך שתוכלו להקל עליו את השהייה ובו זמנית תרוו ממנו את מלוא הנחת. רוצים לדעת הכול על אודות אילוף רועה גרמני מחיר או אילוף גורים של רועה גרמני? כאן תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים כדי לעשות את זה הכי נכון שאפשר. 

קצת על אופי הגזע  

לפני שנדבר על אילוף כלבים ובפרט אילוף רועה גרמני אולי כדאי להזכיר כאן את יתרונותיו של גזע שנחשב הכי מתאים לאילוף מושלם וזאת הודות ליצרים מפותחים שיש ברשותו. לא מבינים במה מדובר? כשמדברים על יצרים מדברים על כלב שיש לו הרבה מזה והוא בהחלט אוהב את גזרת המשחקים. 

מבין כל שיטות האילוף כשמדברים על אילוף רועה גרמני מדברים על משחקים שמקשרים בין האילוף עצמו לבין הכלב כך שהוא לא רק מבצע את הפעולות אלא גם נהנה מהן ומפה לשם הופך את האימון לקל יותר ומגוון יותר.  

יש לא מעט גזעים שאפשר לאלף בצורה מצוינת אבל אילוף רועה גרמני מאפשר לא מעט בזכות יכולות נדירות המעידות על בעל חיים שאוהב עבודה והגנה ובין היתר יכול לשמש גם כלב מצוין למשפחה. 

מאז ועד היום, הרועה הגרמני מביא לא מעט יתרונות וחלקם קשורים ביכולת לשמור, על צאן ועדר מה שמסביר בין היתר גם את שימושיהם של המשטרה וכוחות הביטחון בכלבים אלו לצרכי גילוי סמים, עבירות ועוולות. מיותר לציין כי במשטרה כמו במשטרה דוגלים להשיג את הטוב ביותר ולכן לא פוסחים על אילוף רועה גרמני שבסופו של דבר יכול להועיל לארגון על הצד הטוב ביותר. 

התנהגות אופיינית של רועה גרמני 

הרועה הגרמני נחשב לגזע המשובח ביותר גם נוכח חריצותו ובו זמנית מגוון יתרונותיו החל בחריצות, נעימות, אהבת אדם וכן התאמתו לכל מטרה אחרת שתרצו בתנאי מובן שעבר את האילוף המתאים. כמו כן מדובר בגזע ממושמע במיוחד שבסופו של דבר יכול לשמש גם ככלב הגנה מעולה לכל דבר. 

תהליך אילוף של גור רועה גרמני 

אילוף רועה גרמני בחודשים הראשונים לחייו זו פעולה הכרחית לצרכי הגנה עם כי לכל משימה יש את הגיל ואת הדרישות המיוחדות שחשוב לדון עליהן בנפרד. הרועה הגרמני בעל יצר חזק למשחק והוא בעל התלהבות גדולה לכן כדי לווסת את רמת ההתלהבות ואקטיביות יש להשתמש בשיטות משולבות משמעת ורוגע גם יחד. 

תהליך אילוף של רועה גרמני בוגר 

במצב של הגנה, תחרויות ואפילו גישוש יידרש לחכות שגזע זה יגיע לפחות לגיל שנתיים. כאמור, כאן יהיה אפשר להפעיל עבודת משמעת כך שהגזע הנבחר יבין מה שרוצים ממנו , יקשר את המשחק לפקודה וכאשר הוא מקשקש בזנבו ייגש אליכם בהתלהבות  יתרה תדעו שהוא וגם אתם "על זה".  

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע רועה גרמני

קשר העין הוא הדבר הקריטי ביותר למה שיקרה לפני האילוף והרבה אחריו כי בלעדיו ספק אם תוכלו לצור את האמון ולהתקדם ולו צעד אחד עם כלבכם הנאמן. רוצים לעשות את זה נכון גם לאחר סיום האימון? זכרו, כלב שישמור אתכם על קשר עין לאורך כל האילוף יעשה זאת גם אחריו ובסופו של דבר  יבצע את מה שמוטל עליו בצורה מהנה ובצורה טובה לכל הצדדים.  

כאמור, קשר עין יתקיים רק אם תצליחו להביא את הרועה שלכם לריכוז גבוה ביותר ובדיוק בחלק זה חשוב לפנות אל מאמנים מנוסים שיאמנו באמצעות כל האמצעים הנכונים לרבות מזון, משחקים ומתנות כצ'ופר על הצלחת המשימה מצדו.   

היתרונות שלנו 

עד כה דיברנו אתכם על מגוון אפשרויות על אודות אילוף הזן גרמני עם כי באתר זה תוכלו למצוא לא מעט אפשרויות ושירותים המתנהלים על ידי חברתינו מזה 5 עשורים ויותר!

מחפשים פנסיון לכלבים או אילוף כלבים וגורים בתחילת חייהם? הגעתם למקום הנכון ביותר שיסייע לכם לאלף את חיית המחמד ולהעניק לה את הגבולות שהיא כל כך כמהה וצריכה אותן! התקשרו עוד היום או צרו קשר עם אחד מאיתנו באמצעות האתר ואחד מאיתנו ישמח לאפשר לבעל החיים שלכם איכות חיים ללא פשרות. 

אילוף רועה בלגי

אילוף רועה בלגי

האם אימצתם לאחרונה רועה בלגי מדהים למשפחתכם? שיהיה בשעה טובה, הנה ההזדמנות הנהדרת ביותר לתת לכלב הנהדר הזה בית מושלם אבל קודם, בואו ונדבר על אילוף רועה בלגי מחיר כחלק ממגוון שירותי משק דרור הקיים זה חמישים שנה ועד היום. 

צריכים שירותי אילוף כלבים? יש לכם גור ואתם צריכים אילוף גורים או אפילו אילוף מלינואה? הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון! כאן תוכלו למצוא הכול על אודות אילוף רועה בלגי ושאר זני הכלבים שמחפשים להשתלב בבית החדש שניתן להם. 

קצת על אופי הגזע 

מבין כל הכלבים, רועה בלגי או מלינואה הוא למעשה גזע של כלבים נוחים ביותר, בעלי שמחת חיים וכן, יש להם גם מוסר עבודה מפתיע ביותר. משקלו של הכלב נע בין עשרים וחמישה ק"ג ועד שלושים וחמישה ק"ג והגובה שלו יכול להגיע לחצי מטר ואפילו שישים מטר. 

גזע זה מחולק לארבעה זנים שהם פרוותיים, גוונים של בז', חום או שחור. הכלבים בעלי הפרווה ישתייכו לזני הרוננדל, אלו עם הפרווה המתולתלת ישתייכו לאנקונואה חום ואילו בעלי הפרווה החלקה יותר בגוונים של חום ישתייכו לטרוורן כאשר כולם ייצגו פנים מושחרות. 

מקורו של כלב זה במדינת בלגיה וכשמו כן הוא בעבר סייע לחוואים לשמור על העדר מפני חיות טרף וכן הרתעת גנבים. כאמור, במשך השנים התרחבו תפקידיו של הרועה וכיום הוא יכול בהחלט לקחת תכונות כמו אומץ לב וחוכמה גם לבית החם שמחפש נאמנות. 

בדומה ללא מעט זני כלבים אקטיביים ואנרגטיים לעיתים נדמה כי גם בגלל האינטראקציה האקטיבית הרועה הבלגי נראה מסוכן, אבל הוא רק נראה בפרט אם עבר אילוף מתאים שישנה לכם כל מה שחשבתם על אודות הזן הנדיר הזה. 

התנהגות אופיינית של הרועה הבלגי 

רועה בלגי נחשב מאוד אינטליגנטי ואם מדברים על חבר נאמן הרי שמצאתם לכם אחד כזה! כאמור כאן הוא יהיה נאמן יותר ממה שאפשר לתפוס על הדעת, בפרט אם יגיעו חלילה גופים שאינם רצויים או אז כוח ההרתעה שלו יראה לכם כיצד הוא עומד ומצליח במבחן הנאמנות. 

עם זאת, למרות הכוחניות והאקטיביות שכלב זה מציג הוא בהחלט עדין וכולו לב שצריך בפרט כשיש ילדים בסביבה, כמו שהוא ישאף לגונן עליכם על אחת כמה וכמה יהיה כך גם עם הילדים שיצטרפו למשפחה. 

תהליך אילוף של גור רועה בלגי 

תהליך אילוף רועה בלגי המצוי "עדיין בחיתוליו" ידרוש מכם סבלנות רבה, בדומה לתינוק מצריך דאגה, אכפתיות וכמה שפחות כוחניות. בגדול חשוב מאוד לפנק אותו ולצ'פר אותו בהתאם אחר כל פעולה ופעולה שהוא עושה. 

כמו כן יש להימנע ממשיכת רצועה בפרט שהוא גור היות שזה ישיג לכם בדיוק את התוצאה ההפוכה והיא כלב מתוסכל ולא מרוסן או ממושמע להוראות. 

תהליך אילוף של רועה בלגי בוגר 

בדיוק כמו הקטנים כך גם הגדולים, כשמדברים על אילוף רועה בלגי חשוב מאוד להתחשב בכל היתרונות שלו ולזכור, מדובר בזן שלומד מהר וקולט מהר כך שאם ידייקו בפקודות הוא בהחלט יקלוט את המסר ויפתיע אפילו אתכם. 

כמו כן, יש לחשוף את גורי המלינואה עם כלבים ואנשים אחרים עוד בצעירותם כך שעניין הביישנות ואגרסיביות לא תהיה מנת חלקם. 

בגדול חשוב לזכור כי מדובר בכלב גדול ואקטיבי מאוד ולכן חשוב לאתגר שאותו כל הזמן ולהפוך את האילוף למשהו מאתגר ומדהים בדיוק כמו משחק. כמו עם גורים כך גם עם הבוגרים שבחבורה, רצוי לא לצעוק או להרים את הקול בפרט שזן זה רגיש לטון שלילי או קול חזק מדי. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע רועה בלגי 

יש להמשיך לתרגל ולאמן בסיס יומי ולשמור על שגרה של אימונים לה מצפה הרועה הגרמני שלכם. כמו כן, חשוב תמיד להתמודד מולו בצורה משחקית כך שכל פעילות שלו תהיה אתגרית ונעימה, נטולת צעקות והכי חשוב בחשיפה מלאה לבעלי חיים אחרים ולסביבת אנשים זרים כך שלא ייצור חשדנות שעלולה לגרום בסופו של דבר גם לאגרסיביות שאינה רצויה. 

היתרונות שלנו 

רוצים לאלף את הכלב שלכם בצורה הטובה ביותר? צריכים פנסיון לכלבים בזמן היעדרות? כאן במשק דרור תוכלו למצוא את כל השירותים הטובים ביותר תחת מוניטין של יותר מ5 עשורים! 

הנכם מוזמני לצור קשר עוד היום ולהפוך חלק ממוניטין רב שנים, אהבה לבעלי חיים ובעיקר מקום שירצה לצור עבור מי שאתם אוהבים את סביבת החיים האולטימטיבית ביותר. 

אילוף פיטבול

אילוף פיטבול

כשמדברים על אילוף פיטבול, מדברים על משימה מאתגרת ביותר שכן מדובר על גור כלבים שובב ובו זמנית חשוב לציין כי מדובר בזן חזק. אז כדי להפוך את זה לקל ופשוט הנה כמה דברים שחשוב לדעת על אודות גור פיטבול, איך לגדל פיטבול והכי חשוב להבין מה השיטה הטובה ביותר שתהפוך את גור הכלים לבעל חיים אהוב ונעים לכם ולסביבתכם. 

מחפשים את האילוף המושלם? לפני שאתם שואלים על אודות אילוף פיטבול מחיר לנו במשק דרור יש כמה דברים שרצינו לספר לכם על אודות אילוף פיטבולים ועל התוצאות והיתרונות שתשיגו מכך לטווח הארוך. 

מזה בכלל פיטבול? על אודות הגזע וההתאמה לקהל הישראלי 

פיטבול הוא למעשה אמריקן פיטבול טרייר והוא חזק, מדהים ובעל עוצמות שידוע בנאמנותו וחוכמתו. כמו כן מקור הפיטבול באיים הבריטיים והוא למעשה הרבעה של בולדוג אנגלי עם טרייר. 

בשנים האחרונות עברה שמועה בגדר קלישאה או סטיגמה כי כשמדברים על גזע זה מדברים על גזע מסוכן וכאן אנחנו חוזרים לסיבת הסיכון ומחליפים עבורכם חינוך או אילוף לוקה בחסר באילוף שיכול לשנות את פני הדברים לבלתי היכר ולהוכיח כי הדברים הם לגמרי אחרת ממה ששמעתם. 

צריכים אילוף פיטבול? הנה כמה דברים שצריך לדעת בו זמנית וכמה דברים שבהחלט תלושים מהמציאות ועליהם נרחיב במאמר שלפניכם.

כאמור, פיטבול נחשב לב חזק, הוא מאוד דומיננטי והוא עשוי להתנהג בצורה כוחנית אלא אם אתם מבינים זאת ומתאימים לו תוכנית אילוף! כמו כן, אחת הקלישאות שחשוב לנו להפר כאן זו הקלישאה כי פיטבולים הם מסוכנים, האומנם? 

כאן המקום והזמן לומר כי פיטבול מסוכן הוא מיתוס ועם אילוף מותאם אפשר בהחלט להשאיר את הסטיגמה בצד ולהציג בעל חיים ידידותי וקשוב הן לכם והן לסביבה. במצבים מסוימים צורת המשחק של פיטבול תורגש לא נעימה ולעיתים גם תקיפה מה שיכול להוביל בלא מעט מקרים לגרום לכלב שבא ממול להתגונן והתוצאה ידועה מראש. 

רוצים למנוע אז זה? בדיוק לשם כך כל מה שצריך זה אילוף פיטבול מקדים שמטרתו בין היתר למתן את ההתנהלות של הכלב עם כלבים אחרים ולצור בסופו של דבר אינטראקציה חיובית. 

מהו חוק הכלבים המסוכנים? 

רוצים לאמץ אליכם פיטבול? לדאבוננו נוצר חוק הכלבים המסוכנים שנקבע בשנת 2004 על ידי משרד החקלאות כתוספת לחוק 2002 בגין הסדרת פיקוח כלבים דורש אחזקה של כלבים מסוג מסוים שנחשבים מסוכנים וביניהם גם הפיטבול דבר המצריך בסופו של דבר אילוף פיטבול כדי לענות על הדרישה ועל הכללים. 

תהליך אילוף של גור פיטבול 

אחת הטעויות הנפוצות לחשוב כי אילוף פיטבול או אילוף גורים אמור להיות כוחני כאשר לא כך הדבר! במעמד אילוף חשוב מאוד לאלף בלי להפעיל כוח פיזי העלול להשיג את התוצאה ההפוכה בפרט שמדובר בגור כלבים. 

תהליך אילוף של פיטבול בוגר 

במסגרת אילוף לפיטבולים הבוגרים יכלול האילוף שימוש ברתמה מתאימה (הומאנית) שמטרתה למנוע נשיכות, חיזוקים חיוביים לגבי התנהגות חיובית והכול על פי הקצב אותו ייקבע בעל החיים. כמו כן, יועברו תכנים הקשורים בשליטה עצמית, איפוק מול גירויים כאלה ואחרים, ענייני קשב וצעידה רגועה כשהרצועה רפויה ונינוחה וללא ענישה גופנית, פיזית או נפשית. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב פיטבול 

בסיכומו של דבר, אילוף נכון יוביל לחיים טובים גם עבור כלב הפיטבול שלכם בין שהוא גור או כלב בוגר. לרוב מדובר בגזע בריא עם כי בעייתו העיקרית יכולה להיות קשורה עם הירך ועם הרצון שלהם להתפלש לעיתים קרובות בבוץ או אז יידרש מכם לעיתים קרובות להסיר טפילים, לנקות את אוזניהם, עיניהם וגם את הציפורניים על בסיס תמידי קבוע. 

כמו כן יידרש מכם לאמן זן זה של כלבים באמצעות אימון גופני זאת כדי לסייע להם להוציא כמה שיותר אנרגיה ולמנוע מעשי שובבות מסוכנים. 

היתרונות שלנו 

אז למה דווקא אנחנו? בעיקר כי לנו יש את הניסיון רב השנים, את היחס האישי ואת האפשרות להפוך את חיית המחמד שלכם לנינוחה ונעימה עבור עצמה, בעליה והסביבה. משק דרור מספק זה חמישים שנה את האילוף הטוב ביותר הן בבית והן בבית העסק כאשר המטרה לאפשר לבעל החיים שלכם להיות מי שהוא רוצה ומה שהוא צריך בבית, בסביבה או בטיול עם המשפחה. 

מעוניינים בפרטים נוספים? מחפשים בית לצרכי אילוף כלבים או אפילו פנסיון לכלבים שאתם יוצאים לחופשה ורוצים להיות רגועים? התקשרו עוד היום ואנו נשמח לסייע לכם לעשות את זה הכי בטוח ונכון שאפשר. 

פנסיון לכלבים בחולון

פנסיון לכלבים

מחפשים פנסיון לכלבים בחולון? הגעתם בדיוק למקום הנכון. פנסיון לכלבים משק דרור מעניק לכלבים שלכם שהייה במקום נקי, מאובזר, עם השגחה מקצועית על ידי מאלפים, במחירים הטובים בישראל.

שירותי הפנסיון שלנו בחולון – לא רק שהייה גם אילוף

הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, וזוהי לא קלישאה. יותר ויותר ישראלים בוחרים לאמץ כלבים ומגדלים אותם לאורך השנים. גידול כלב או כלבה הוא הזדמנות לחיבור בלתי רגיל ואהבה ללא גבולות, אך לעיתים גם הוא חושף לא מעט אתגרים ובייחוד כאשר מדובר בכלבים שאינם מאולפים. יש לא מעט שיטות לאילוף כלבים, חלקן דורשות חודשים ארוכים וחלקן מהירות. חשוב למצוא את זו שתתאים ובעיקר – את המסגרת הנכונה לעשות זאת כהלכה. 

כאשר מחזיקים בכלב או בכלבה בבית ומעוניינים להעביר אותם הליך מהיר ומקוצר, יחסית של אילוף ישנן כמה אפשרויות. פנייה לסיוע של פנסיון לכלבים חולון והסביבה היא אחת הדרכים הנכונות לעשות זאת, שכן אז נמצאת חית המחמד במסגרת מתאימה, הכוללת צוותים מיומנים ומנוסים האחראים על אילופה. אילוף כלבים באופן הזה חוסך טעויות קריטיות, שיכולות אחר כך לגרום לבעיות התנהגות חמורות וגם לפגוע באיכות חייו של הכלב. 

מאלף כלבים במרכז הבקיא בתחום האילוף מתחיל בלימוד כמה פקודות פשוטות יחסית, הנדרשות בכל אילוף. את הפקודות הללו אפשר ליישם גם בבית, באופן עצמאי, וכך ללמד את הכלב או את הכלבה כיצד לפעול. לשם כך נדרשת סבלנות רבה וגם לא מעט אנרגיה ובייחוד השקעה! שימוש בחטיפי כלבים היא אחת הדרכים ללמד את הכלבים שלנו את אותן פקודות חשובות והיא הדרך לחזק אותם על התנהלות נכונה. יש לחזור על הפקודות באופן ברור ורגוע ולעשות זאת בהפרשים של לפחות 10 שניות בין הפעמים. חזרה רבה מדי על אותה פקודה עשויה לפגוע ביעילותה ולהשיג את ההיפך.

ניצול מרחב הפנסיון וזמן השהייה בפנסיון

אפשר לנצל את המרחב כדי ללמד את הכלב או את הכלבה ולאלף אותם כהלכה. בכל פנסיון לכלבים חולון והסביבה יש את האמצעים הנדרשים בחלל הפנימי וגם בחוץ כדי להפגיש את חיית המחמד עם אתגרים שונים וללמד אותה כיצד לפעול. מעבר לכך, גם הימצאותם של כלבים אחרים במקום יכולה לעזור לא מעט ולאפשר לכלב להיות איתם באינטראקציה, שחשובה לא פחות. 

תגמול ראוי לכלב על התנהגות ראויה (חיזוק חיובי) הוא הדרך הנכונה, בניגוד לענישה. תגמול הכלב בעת האילוף ועל כל פעולה נכונה שביצע יוצרת תחושת היררכיה ברורה והופכת את בעל הכלב או את המאלף עצמו לדמות הדומיננטית, שלה יש להישמע. הקפדה על שגרה וסדר יום עם פעולות קבועות תורמת גם היא רבות ועוזרת לאילוף. כאשר מסתיימת השהות בפנסיון יש ליישם את כל העקרונות שנלמדו בו ולהמשיך את האילוף באופן עצמאי על מנת לחזק את ההתנהגויות הנדרשות אצל הכלב. 

לסיכום

בסופו של דבר, כולנו רוצים לחיות לצד כלבים מאושרים ובריאים. אילוף עוזר ליצור דינמיקה טובה ומוצלחת בין הכלב לבעליו והוא עוזר לכלב לחוש בטוח יותר בסביבתו. חשוב מאד לבחור את מסגרת האילוף המתאימה וגם מאלף כלבים במרכז כמו גם פנסיון לכלבים חולון עם הניסיון הנדרש. 

פנסיון לכלבים: הכלב שלך יוצא לחופשה אצלנו

פנסיון לכלבים

לא משנה עד כמה אתה אוהב את הכלב שלך, יבוא הזמן שבו תצטרך להשאיר אותו או אותה מאחור, בין אם זה למטרת נסיעת עבודה או חופשה. האינסטינקט הראשון שלך יכול להיות להביא את הכלב איתך. אולם לצערנו, לא תמיד זה מתאפשר. למרבה המזל, פנסיון לכלבים הוא פתרון נהדר, שיאפשר לך לנסוע לדרכך בידיעה שבזמן שאתה חופש – גם הכלב שלך נופש…

רגע, לא עדיף לקחת את הכלב שלי איתי?

בעלי כלבים רבים מתאכזבים לגלות כי מלונות רבים בארץ ובחו"ל, אינם מאפשרים שהיה עם חיות מחמד בכלל, שלא לדבר על העובדה שלהטיס את הכלב איתך עולה לא מעט ומצריך שרשרת של הכנות בירוקרטיות מייגעות. במקום זאת, ישנם בעלי כלבים שבוחרים להשאיר את הכלב אצל השכנים שלהם, שלמרבה הצער, אפילו לא מסוגלים להבחין בהבדל בין מזון לכלבים למזון לחתולים.

פנסיון לכלבים הוא לרוב אלטרנטיבה טובה בהרבה, שתאפשר לכם לנסוע בידיעה שהכלב שלכם נמצא בידיים טובות ומיומנות, גם כשאתם לא בסביבה. זה אולי יפתיע אתכם, אבל כלבים רבים אפילו נהנים מן השהייה בפנסיון לכלבים ומהגירויים החדשים שהחוויה מספקת עבורם.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים פנסיון לכלבים?

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כשבוחרים פנסיון לכלב, הוא היכן הכלב שלך ישהה בעת היעדרך. לכן מומלץ לקבל המלצות מבעלי כלבים אחרים על פנסיון איכותח לכלבים, ואף לתאם מראש סיור בפנסיון על מנת לוודא כי הוא נקי, מסודר ובטוח עבור הכלב שלך. אחרי הכל, מגיע לו, לא?

כשם שאתה בודק תמונות, ביקורות והמלצות של מלונות וצימרים לפני שאתה מזמין חופשה נסיעת עסקים, כך חשוב גם לבדוק כי אותו פנסיון לכלבים שבידיו אתה בוחר להפקיד את החבר על ארבע שלך, מצויד בכל הציוד, המתקנים, אנשי הצוות והמוניטין הדרושים.

שקול את צרכי הכלב שלך

כאשר אתה מתכנן נסיעה ומחפש פנסיון לכלבים לשכן בו את כלבך, חשוב שתיקח בחשבון גם את הנוחות שלו. אם הכלב שלך רגיל להיות חופשי להסתובב במשך רוב שעות היממה, למשל, סביר להניח כי פנסיון שלא מאפשר יציאה לשטחים פתוחים למעט טיול אחד ביום, מאוד יאמלל אותו.
לכן חשוב לוודא שהפנסיון המארח שלך מאפשר לכלבים זמן רב לטיולים ומשחקים בחוץ.

גם כלבים שזקוקים להמון אינטראקציה עם בני אדם, כנראה יחושו פחות בודדים בפנסיון המאויש בידי צוות קבוע ומנוסה שידאג להפעיל אותם לאורך כל שהותם. מעבר לכך – הבטיחות מעל הכל.

כשאתה לא נמצא עם כלבך, הדבר הכי קריטי הוא לוודא כי הפקדת אותו בידיים אחראיות ורגישות, שישמרו עליו כאילו היה הכלב שלהם.

בית מלון 5 כלבלבים

כיום קיימים בישראל פנסיונים יוקרתיים לכלבים, הפועלים ממש כמלונות לחיות מחמד.
מדובר במתקנים הכוללים חדרים נקיים, מרווחים וממוזגים עבור הכלבים, שטחי חוץ נרחבים המאפשרים פעילות ומשחק, צוות אוהב, מיומן ומקצועי שמשחק עם הכלבים ושולח תמונות שלהם לבעליהם אכולי הגעגועים, וכמובן – השגחה מסביב לשעון. כי כשאתה בחופשה – גם לכלב שלך מגיע!

כלב טוב הוא כלב ממושמע

אילוף כלבים

לגדל כלב לא ממושמע זו משימה לא קלה. בין אם בדרך כלל הוא כלב טוב שצריך לשנות הרגל בעייתי ספציפי, או שיש לך כלב שמאתגר את הסבלנות שלך בשגרה, אילוף כלבים הוא פתרון שיסייע גם לך וגם לכלב שלך להנות יותר זה מנוכחותו של זה, כפי שנסביר בהרחבה במאמר הבא.

כיצד אילוף כלבים ישפר את הקשר שלך עם כלבך

נתונים סטטיסטיים מראים כי בעלי כלבים ממושמעים חווים קשר חזק יותר עם הכלב שלהם.
בתור בעליו של כלב מחונך היטב, צייתן, שמח, נינוח, תגובתי וקל לניהול, אין ספק כי יהיה לך נעים וקל יותר לשהות במחצית כלבך ולדאוג לכך שלא יחסר לו דבר – גם בבית וגם בטיולים המשותפים שלכם בחוץ.

למה צריך ללמד את הכלב פקודות?

בתי ספר לאילוף כלבים מלמדים בין היתר פקודות בסיסיות (למשל: שב, ארצה, בוא, רגלי, וכן הלאה), המאפשרות לך לנהל את הכלב שלך ביתר קלות. ניהול טוב יותר פירושו שניתן לשלוט בכלב בקלות רבה יותר וזה לאו דווקא דבר שלילי!

אבל אני לא רוצה לשלוט בכלב שלי!

לשלוט בכלבך אין פירושו לשבור את רוחו. נהפוך הוא. כלב נשלט, הוא כזה שנשמע לפקודות ולכן הוא חופשי יותר להסתובב כאוות נפשו מבלי שתידרש לרסן אותו. כלב ממושמע הוא כזה שניתן לסמוך עליו שיתנהג "יפה" במחיצת אנשים, ילדים ובעלי חיים אחרים – וכתוצאה מכך, קל יותר להפוך אותו לחלק מהמשפחה ולשלב אותו באירועים שונים, במקום שישאר בבית לבדו.

כלב טוב הוא כלב שטוב לו

הכוונה אילוף כלבים היא כאמור לא לשלוט בכלבך באופן שידכא אותו, אלא דווקא להקנות לו ביטחון רב יותר. כלב ממושמע יודע לחזור כאשר קוראים לו, יודע ללכת בבטחה כשמוציאים אותו לטיול עם רצועה, ואינו נקלע לקטטות מיותרות ומסוכנות עם בעלי חיים או אנשים בסביבתו.

יתרה מכך, מאחר וכלבים הם בעלי חיים המורגלים מטבעם לחיים בלהקה, הכרת גבולות והיררכיה, הם תהליכי למידה חשובים להתפתחותם, והחיזוקים החיוביים שהם מקבלים ממנהיגי הלהקה – בעליהם, משמחים אותם.

על שיעורי אילוף כחוויה מקרבת

זה אולי יפתיע אותך, אך שיעורי אילוף שבהם נלמדות פקודות ציות הם די מהנים – גם עבור הכלב וגם עבור הבעלים. התרגילים בשעורים הללו מעוררים ומרתקים, ויספקו גם לך וגם לכלב שלך הזדמנות לגלות זה את זה מחדש בדרך כיפית ומתגמלת.

בשורה התחתונה

בין אם היו לך כלבים כל חייך, ובין אם מדובר בכלב הראשון שלך, דע כי תמיד יש מיומנויות חדשות או מידע שאתה יכול ללמוד בנוגע לאילוף כלבים, טכניקות ושיטות להפוך את כלבך לכלב ממושמע ונוח.

התייעצות עם מאלף כלבים מוסמך יכולה לסייע לך להתמודד בקלות עם בעיות שלא חשבת שתצליח לפתור בהקשר להתנהגות של כלבך ולפתוח עבורכם עולם שלם של חוויות משותפות והרבה רגעי שמחה.

פנסיון לכלבים ברחובות

פנסיון לכלבים ברחובות

יוצאים לחופשה ומחפשים מקום שיארח את הכלב שלכם בבטחה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. פנסיון לכלבים ברחובות יעניק לכלבים שלכם חווית שהייה ברמה גבוהה, איכותית ובטוחה. ואתם תוכלו להנות מהחופשה שלכם בראש שקט.

בנוסך לכך, פנסיון לכלבים יכול להציע לכם שירותי אילוף בזמן השהייה בפנסיון, ופתרון לבעיות התנהגות של הכלב.

פנסיון לכלבים – הפתרון המושלם

פנסיון לכלבים שלכם יכול להיות פתרון מעולה עבורכם כאשר אתם טסים לחופשה בחו"ל, או בחופשה בארץ. על מנת שזאת תהיה חוויה נעימה עבורכם ועבור הכלב שלכם, עליכם לוודא כי מדובר בפנסיון איכותי, אחראי, עם הקפדה על הניקיון ועל סביבה בטוחה עבור ההולכים על ארבע.

לנהל פנסיון זה לא דבר של מה בכך, זוהי אחריות עצומה שטומנת בחובה מטלות רבות והן סבלנות רבה ומקצועיות מצד הבעלים והצוות. עליכם לוודא כי הפנסיון מספק מזון איכותי לכלבים שלכם, שמירה 24/7, ידע ומתן פתרונות בזמן אמת לבעיות שעלולות לצוץ, כמו למשל אם הכלב שלכם לא מסתדר עם כלב אחר.

פנסיון ליום

לפנסיון יום יש כמה מטרות, תחילה הוא מאפשר לכם להכניס את כלבכם לפנסיון בימים שאתם עובדים עד שעות מאוחרות, ומישהו ידאג לכל הצרכים שלו, בדיוק כמו שלוקחים את הילד לגן הילדים. בנוסף, פנסיון ליום מעניק לכם פתרון אילוף כלבים עם בעיות התנהגות או הרגלים רעים זה יכול להיות פתרון מושלם.

באמצעות האפשרות של פנסיון ליום, תוכלו לשכן את הכלב שלכם בפנסיון יום שלם, הוא ילמד ויקבל אילוף מקצועי מהטובים ביותר. ואילו אתם תקבלו שיעורי בית, ותוכלו לתרגל איתו את מה שלמד אצלכם בבית. מדובר באפשרות נהדרת למי שלא רוצה להיפרד מהכלב לתקופה ארוכה יותר.

פנסיון לאילוף הכלבים

פנסיון לכלבים לא נועד רק לתקופת בהם אתם נעדרים מהבית, פנסיון כלבים יכול להעניק לכם פתרון אילוף מקצועי מעולה. תוכלו לשכן את הכלב שלכם בפנסיון לתקופה של בין שבוע לחודש, תקופה אינטנסיבית בה הכלב ילמד הרגלים נכונים, פקודות וכישורים חברתיים. כמובן שאתם תוכלו לבקר אותו מתי שתרצו. זכרו- כלב מאולף הוא כלב מאושר, כלבים חייבים גבולות ולדעת את מקומם.

משק דרור – פנסיון לכלבים ברחובות

פנסיון לכלבים משק דרור הינו פנסיון שהוקם בסוף שנות ה-50, מתוך האהבה לכלבים. היום הפנסיון מנוהל על ידי עופר דרור, איש של כלבים, מנוסה ואחראי. הכלבים בפנסיון נהנים מחצר משחקים בטוחה ומתוחמת, צוות מקצועי ומיומן, שגרת ניקיון בלתי מתפשרת, ומזון איכותי ומזין. 

משק דרור מציע לכם מגוון רחב של אפשרויות, פנסיון יום לשהייה בזמן שאתם בעבודה, אילוף אחת לשבוע או אילוף באופן רציף לתקופות ארוכות יותר.

כמו גם שהייה בזמן שאתם בחופשה או בכל מקום אחר. חיפשתם פנסיון לכלבים ברחובות? הגעתם למקום הנכון.

לפרטים נוספים, שאלות ותיאום לינה חייגו אלינו עכשיו למספר 08-9221543 ונשמח לארח אתכם בכל עת.

פנסיון לכלבים ברמלה

פנסיון לכלבים ברמלה

כשאתם נדרשים לעזוב את הכלב שלכם, בין אם מדובר בנסיעה לחו"ל או למטרות אילוף, מציאת פנסיון לכלבים איכותי היא הפתרון המושלם עבורכם. להפקיד את הכלב שלכם בידי אנשים זרים זאת החלטה לא פשוטה, עליכם למצוא פנסיון שיעניק לכלבים שלכם חוויה טובה, וגם ישמור עליהם בריאים ושלמים עד שתחזרו לקחת אותם בחזרה.

איך תבחרו פנסיון לכלבים ברמלה?

כאמור, הפנסיון אמור להיות בית חם עבור הכלבים שלכם. הכלבים שלנו, הם כמו הילדים שלנו, אנחנו דואגים לטפח אותם, לאלף אותם ולשמור עליהם כבבת עינינו. לכן, חשוב לבחור פנסיון שישמור עליהם מכל משמר, עם אנשי צוות מנוסים ואחראיים, ומתקן שמור שלא ניתן לברוח ממנו.

מקום מרווח ונוח

פנסיון טוב הוא פנסיון שמאפשר לכלבים לפרוק אנרגיות במרחב פתוח ובטוח. כשאתם בודקים את הפנסיון שעתיד לאכלס את כלבכם עליכם לבדוק את שטח המשחקים, וודאו כי הוא מתוחם בגדר למניעת בריחות ושמתקני המשחקים (אם יש כאלה, רצוי שיהיו) מאובטחים ולא מסכנים אותם.

צוות מסור ומקצועי

החלק החשוב ביותר בכל פנסיון הוא הצוות המקצועי המטפל. חשוב שתוודאו כי הצוות בפנסיון מורכב מאנשים מקצוענים, בעלי ניסיון בטיפול בכלבים, אחראיים וכנים. אתם הולכים להפקיד את היקר לכם בידיהם, ועליהם להבין זאת. אל תתביישו לשאול שאלות קשות, ככה תמנעו בעיות בהמשך, ותהנו מהחופשה שלכם.

שקיפות מלאה מול בעלי הכלבים

מה זה אומר שקיפות מלאה מולכם, בעלי הכלבים? חשוב לוודא כי אם יש בעיה עם הכלב שלכם, אם הוא נפצע חלילה או שהיה לו עימות עם כלב אחר, בעלי הפנסיון מעדכנים אתכם על המתרחש. אנחנו שומעים לא פעם על פנסיונים שלא מדווחים לבעלי הכלבים אם הם חלילה נפצעו, ורק כשהם חוזרים מהחופשה הם מתוודעים למתרחש, זה לא תקין.

משק דרור – פנסיון לכלבים ברמלה

פנסיון לכלבים משק דרור הוקם בסוף שנות החמישים על ידי פנינה ויעקב דרור, היום בנם עופר החליף אותם והוא מנהל את הפנסיון. עופר שם דגש על איכות השהייה של הכלבים בפנסיון, לצד משמעת וחוויה משמעותית עבור הכלבים.

בפנסיון שלנו הכלבים שלכם יכולים להנות ממגרש משחקים רחב ידיים ומתוחם שלא ניתן לברוח ממנו, צוות מקצועי ומיומן ששם דגש על כל כלב, הקפדה על ניקיון באופן תדיר ושהייה בפנסיון למטרות אילוף ופתרון בעיות התנהגות.

לסיכום

פנסיון הכלבים הוא בית חם עבור הכלבים שלכם, עליכם לוודא כי כל האמור לעיל מתקיים בפנסיון בו תשכנו את הכלבים שלכם. פנסיון יכול להוות פתרון מעולה עבורכם אם אתם נוסעים לחופשה בארץ או בחו"ל, או למטרות אילוף אינטנסיבי יותר.

מחפשים פנסיון לכלבים ברמלה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. למידע נוסף אודות הפנסיון שלנו, לכל שאלה ולתיאום חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ונשמח לעמוד לשירותכם.

אילוף כלבים בפנסיון

כלבים זקוקים לגבולות כדי להיות מאושרים יותר. הכלב שלכם זקוק לאילוף? בין אם אתם בחופשה, או מעוניינים להוציא את הכלב לחופשה, עשו זאת בחוכמה. העניקו לכלב שלכם את האפשרות ללמוד הרגלים חדשים בסביבה בטוחה. אילוף כלבים בפנסיון הוא בהחלט הפתרון עבור הכלבים שלכם.

היתרונות של אילוף בפנסיון

פנסיון לכלבים מעניק לכלב שלכם את האפשרות ליהנות מהמרחב שלו הוא זקוק בזמן הלמידה, פעילות גופנית ומשחקים באופן אינדיבידואלי ועם כלבים אחרים. הכל תחת הטיפול של צוות מסור ומיומן במיוחד, המתבצע בפיקוח של עופר ממשק דרור, במשק דרור מאלפים כלבים כ-50 שנה.

בית מלון לכלבים

משק דרור מציע לכלב שלכם הנאה בסביבה בטוחה, אילוף כלבים נכון ויכולות הסתגלות. בית מלון לכלבים משק דרור מציע מענה רחב לצרכים השונים של הכלבים שלכם. במהלך שהות ממושכת ורציפה, ניתן להגיע עם הכלבים לרמת הבנה גבוהה, הבנויה על יחסי אמון וביטחון.

מגרש המשחקים

במשק דרור ניתן להגשים את חלומו של כל כלב עירוני. מתחם משחקים גדול, בו הכל יכול להתאמן ולהשתולל עם ליווי של איש צוות מנוסה, ישנם גם מתקנים שהוקמו למטרות אילוף. המשחקים על המדשאה עם צוות האילוף מעניקים קשר אנושי לצד אתגרים התפתחותיים.

לדוגמא, משחקי כדור מאפשרים לבדוק את זמן התגובה של הכלב, מהירות ריצה, זריזות וכוח לתפוס את הכדור. בנוסף לכך, המשחקים מאפשרים לצוות לאבחן בעיות פיזיות או התנהגותיות עלולות להיות לכלב, לרוב מבלי שהבעלים מודע להם. כל המידע מועבר כמובן בשקיפות מלאה לבעלים, יחד עם הנחיות להמשך טיפול בבית.

בריאות ומזון

מתוך הדאגה לבריאותם של הכלבים המגיעים לפנסיון, הפנסיון מטופל באופן קבוע נגד פרעושים וקרציות. במהלך השהייה בפנסיון הכלב יוציא הרבה אנרגיה, והוא זקוק למזון עם ערכים תזונתיים ברמה גבוהה.

פנסיון לכלבים משק דרור שם דגש על מתן מזון לכלבים איכותי ולא מתפשר, המכיל בתוכו את כל הערכים התזונתיים שהכלב צריך לקבל, ומותאם באופן אישי למלא את צרכיו בהתאם לגיל, גוד בריאות והרגלים.

הצוות שלנו

המשק מנוהל על ידי עופר דרור, בעל ניסיון של עשרות שנים בגידול ואילוף כלבים, בעיות התנהגות ואילוף גורים מכל גזע. הצוות המסור במשק הם אנשי כלבים, מנוסים ומקצועיים, שמפנקים את הכלבים לאורך כל השהות.

אילוף בפנסיון משק דרור

מטרת האילוף בפנסיון היא לדמות לכלב את סביבת החיים הטבעית שלו. ישנם כלבים שרגילים לסביבה שלהם, והמעבר למקום חדש יכול לגרום לאתגר רגשי ולא פשוט. בפנסיון משק דרור אימצנו אלמנטים מחזקים על מנת להקל על הכלבים בפרידה מהמשפחה. בנוסף לאילוף המקצועי הכלבים נהנים מחברת כלבים נוספים, ומסגלים לעצמם כלים חברתיים חדשים ונכונים יותר.

משק דרור הינו בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, שהוקם על ידי פנינה ויעקב דרור, כיום הוא מנוהל על ידי בנם עופר. הפנסיון משתרע על שטח גדול המכיל מספר חצרות טיולים. הכלבים השוהים אצלנו נהנים מיחס אישי והשגחה צמודה לכל אורך השהות.

מעוניינים באילוף כלבים בפנסיון? הגעתם בדיוק למקום הנכון. חייגו עכשיו למספר 08-9221543 או היכנסו לעמוד צור קשר, ומהרגע הזה בעיות ההתנהגות של הכלבים שלכם הופכות להיות שלנו.

כל מה שרציתם לדעת על אילוף גורים

אילוף גורים

אילוף גורים הוא החלק הקריטי בצמיחתו והתפתחותו של גור כלבים. גורים ידועים בטווח הקשב הקצר שלהם, ובנוסף הם מתעייפים מהר. לכן אילוף גורים דורש סבלנות, ידע ונוכחות. המפתח לאילוף גורים מוצלח הוא להפוך אותו לפעילות חיובית ומהנה. עשו הכל כדי לשמור על אנרגיה חיובית ושמחה במהלך כל האילוף.

מהו הדבר הראשון שצריך לעשות בתהליך אילוף גורים?

השלב הראשון של האימונים כרוך בפקודות בסיסיות מהסיבה הפשוטה שהוא מהווה בסיס לכל סוג אחר של אילוף. פקודות פשוטות כמו 'שב', 'לא לזוז' ו'ארצה' הן חשובות על מנת לשמור על הגור בטוח ומאושר בזמן הוא מגלה את העולם. אילוף כלבים לפקודות ציות פשוטות יכול להתחיל בדרך בכלל בסביבות גיל 7-8 שבועות.

אימוני רצועה

הליכה ברצועה אינה התנהגות טבעית לכלבים. זו הסיבה שגורים בדרך כלל נוהגים ללכת בכיוונים שונים כשהם לראשונה עם רצועה. החדשות הטובות הן, שאילוף רצועה בגיל צעיר מקנה לכלבים צייתנות גבוהה לפקודות רצועה. את אימוני הרצועה ניתן להתחיל מהרגע שהבאתם את הגור החדש לביתכם.

תחילה עליכם לתת לו להתרגל לתחושה שיש לו קולר על הצוואר, ולרצועה שמחוברת אליו. ברגע שהגור מתרגל, התחילו לבצע איתו טיולים קטנים ברחבי הבית כשהוא קשור. ברגע שהגור מתחיל להבין כיצד להתנהג כשהוא רתום, אתם יכולים לצאת איתו לטיול קצרים בשכונה. כמובן שלאחר כל החיסונים הדרושים/

אילוף גורים לצרכים

מעבר לפקודות הבסיסיות, אילוף גורים לצרכים הוא חלק עיקרי וחשוב, ויש לו השלכות גם לגבי העתיד. ראשית עליכם להבין כי גור כלבים יכול להתחיל באילוף לצרכים רק בגיל 3.5 חודשים. הגיל כמובן תלוי בגזע הכלב, גזעים גדולים יכולים להתחיל בגיל יותר מוקדם מגזעים קטנים בזכות הגודל שלהם.

מתי ללמד את הגור כישורים נוספים?

בדומה לאנשים, כלבים שונים זה מזה בכל הקשור לאילוף שלהם. חלק מהכלבים קולטים פקודות וטריקים באופן מיידי, בעוד שאחרים לוקחים קצת יותר את הזמן. לפני שתעברו למיומנויות מתקדמות יותר כמו 'גלגול', 'עזוב' או 'חכה', וודאו שהכלב שלכם שולט בפקודות הבסיסיות.

אילוף כלבים במשק דרור

משק דרור הינו פנסיון לכלבים ברמה גבוהה המנוהל על ידי עופר דרור, איש כלבים כמה עשרות שנים. משק דרור נותן שירותי אילוף גורים בפנסיון, מתוך ההבנה שאילוף רציף הינו היעיל והטוב ביותר עבור הכלב שלכם. הכלבים בפנסיון נהנים ממרחב גדול לפרוק אנרגיות, בפיקוח הצוות המסור והמקצועי המקנה להם הרגלי התנהגות חדשים וטובים יותר.

לסיכום,

זכרו! האילוף לא מסתיים לעולם. כבעלי כלבים תפקידכם להמשיך לאמן אותם ולתרגל איתם ללא הפסקה פקודות ידועות, ולעבור לאילוף מתקדם ככל שהכלבים יגדלו. אילוף הוא חיוני, הוא בונה את האמון ועוזר לתקשורת בין בעלי כלבים לכלבים שלהם.

כמו גם מלמד מיומנויות קריטיות להתנהגות טובה לאורך חיים שלמים. לאילוף גורים באזור המרכז חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ונשמח להכיר את ההולך על 4 שלכם.

מה נבדוק לפני שנזמין אוכל לחיות המחמד שלנו

איך מאלפים כלב?

חלק בלתי נפרד מגידול חיית מחמד מוקדש לנושא ההאכלה. להתאמת ואיכות האוכל השפעה רבה על התפקוד, הבריאות ואיכות החיים של בעלי החיים ולכן, חשוב לבחור מלכתחילה מזון שיעמוד בדרישות ויתאים לצרכים וכמובן יהיה טעים לחיית המחמד.
ההיצע היום רחב וכולל מגוון מותגים וסוגים של מוצרי מזון. לפניכם מספר שיקולים שחשוב לקחת בחשבון בהליך בחירת והזמנת האוכל מבחינת סוג, טעם וכמות?

ההתאמה קובעת


יש חשיבות להתאמת האוכל לגיל הכלב, גזע ומשקל כאשר יש מוצרי מזון המותאמים לתקופות חיים שונות מבחינת רכיבים תזונתיים המסייעים בהתפתחות הקוגניטיבית והפיזיולוגית כמו רכיבים שמטעינים גורים באנרגיה לעומת אוכל שמבוסס פחות על שומן לכלבים בוגרים אשר במקרה שלהם חשוב לשים דגש על עלייה מבוקרת במשקל.
כמו כן, במקרה של כלבים גדולים המוצרים מבוססים על פורמולה שמסייעת בחיזוק העצמות כך שיוכלו לשאת משקל גבוה יחסית של כלב גדול.
במידה וחיית המחמד סובלת מבעיות בריאותיות שונות המחייבות תפריט תזונתי מותאם כמו למשל, לבעיות עיכול, ללא אלרגנים שונים או לבעיות במפרקים ומזון רפואי ייעודי כאשר חשוב לבדוק מה הוא כולל- ללא גלוטן, עשיר בנוגדי חמצון וכדומה על פי הרכיבים החיוניים עבור חיית המחמד שלכם. 

עניין של גודל


כמו שהגודל מהווה פקטור בהתאמת האוכל לחיית המחמד, כך הוא גם קובע את העלות של המוצר. קיימות אריזות מזון יבש לכלבים בשלל גרסאות וגדלים לרבות אריזות חיסכון, אך כאשר בוחרים אריזת חיסכון של אוכל יבש חשוב מאוד לבחון עד איזה תאריך האוכל טרי על אחת כמה וכמה בביצוע הזמנה גדולה כמו במקרה של פנסיון לכלבים, מרפאה וטרינרית או אם מגדלים מספר חיות מחמד בבית אחד.
שימו לב גם שהתוקף משתנה מרגע הפתיחה ויש לשמור על האוכל גם בתנאים המומלצים. לרוב אוכל יבש מחזיק מעמד זמן ממושך יותר מאשר אוכל רטוב בצורת שימורים. בדקו את התוקף על האריזה לפני שבצעתם רכישה ושימו לב איך מומלץ לשמור על האוכל מרגע הפתיחה בין אם במקום קריר באריזה שניתן לסגור בצורה הרמטית למניעת חדירת לחות וכדומה. לרוב מדובר ב-3 חודשים של שימוש במזון מרגע פתיחת האריזה.

בין יבש לרטוב


כדאי תמיד לשמור בהישג יד מוצרי מזון יבשים ואוכל רטוב לחיות המחמד, כדי שתוכלו להציע להם את האוכל במתכונת המועדפת לפי הצורך. מזון רטוב מתאים במקרים רבים לחיות מחמד הסובלות מבעיות חניכיים או אובדן שיניים או כאשר רוצים לפנק כי מזון זה נחשב למעדן בעוד מזון יבש מחזיק מעמד זמן ממושך יותר מאוכל רטוב וגם זול יותר ממנו כאשר בוחנים מחיר בהשוואה לכמות המזון ובמקרה של כלבים צעירים הוא יכול לחזק את השיניים במידה ואין בעיות שיניים.
ישנם גם חטיפים שמהווים סוג של נשנוש או תמריץ כאשר הכלב עובר תהליך אילוף או כשרוצים לפרגן לחיית המחמד באוכל טעים במיוחד.

בכל סוג של אוכל שבחרתם חשוב לבדוק שחיית המחמד באמת אוהבת את האוכל והאוכל משביע אותה. ניתן לשמור על זמני ארוחות קבועים ולהגיש את המזון בשעות קבועות כך שחיות המחמד יתרגלו לאכול בצורה מסודרת ותהיה לכם גם שליטה על הדרך בה הם אוכלים. כדאי לבחון את ההשפעה של המזון הן ברמת המשקל והן ברמה הבריאותי ולבחור רשת מובילה ואמינה לרכישת מוצרי המזון הרלבנטיים בין אם מדובר במותגים בינלאומיים מובילים או אוכל מותאם לאותו שלב בחיים ולא לשכוח לשים דגש על ההרכב התזונתי, התוקף והכמות. 

 

אילוף כלבים במודיעין

אילוף כלבים

מחפשים אילוף כלבים במודיעין? הגעתם למקום הנכון! כל הכלבים הם כלבים טובים, אך לא כל הכלבים מאולפים היטב. ישנם כלבים שנובחים יתר על המידה, יש כאלה שמושכים את הרצועה במהלך הטיול או אחרים שרודפים אחרי החתול המשפחתי. התנהגות כזאת דורשת אילוף מקצועי ונכון. 

למה צריך מאלף כלבים?

מאלף כלבים יועיל לכלבים בגילאים שונים עם בעיות שונות, החל מפחדים וחרדות נטישה, תוקפנות ועד בעיות שליטה בפקודות בסיסיות. אילוף הכלב באמצעות איש מקצוע לא מעידה על כישלון בגידול, להפך. אילוף הכלב שלכם זה סימן לאהבתם אליו והרצון שלכם למערכת יחסים טובה יותר איתו. 

מתי אפשר לאלף כלב?

התשובה לשאלה הזאת מאוד ברורה- בכל גיל! מומלץ להתחיל באילוף עם מאלף מקצועי מהרגע שהכלב נכנס לפתח ביתו החדש. הצבת גבולות מההתחלה היא קריטית לתפיסת הכלב במרחב החדש שלו. ידוע כי כלבים חיים כלהקה, ויש היררכיה מאוד ברורה מבחינתם שצריכה להתקיים. עליכם להיות "ראש הלהקה" מהרגע הראשון- והחיים שלכם יהיו פשוטים יותר. 

בנוסף לכך, זמן מעולה להיעזר באיש מקצוע הוא כאשר הכלב שלכם מפסיק לבצע פעולות שהוא יודע לבצע, מכל סיבה שהיא. בזמנים כאלה בעלי הכלבים יקבלו נקודת מבט חדשה לגבי המצב כשיש מכשולים בדרך.

פנו למאלף הכלבים המתאים

מצאו אילוף כלבים במודיעין, אילוף כלבים טוב הוא אילוף בשיטות המודרניות על ידי חיזוקים של התנהגות חיובית והגברתה.  וודאו בעת שאתם בוחרים מאלף מנוסה ומקצועי, שידע לתת מענה לכל השאלות שלכם, ולהסביר בצורה שאתם מבינים את השיטה ואת הדרך לביצוע בבית.

אל תאיצו את התהליך

המאלף לא יהיה איתכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. עליכם להתאזר בסבלנות כי לכל כלב יש קצב משלו. לביצועים טובים יותר מצדו עליכם לשלב אימוני ציות בשגרת היום שלכם, כמו למשל אימונים של נימוסי רצועה, פקודות בסיסיות ועוד. השגרה בהחלט מחזקת ציות של הכלבים לפקודות ומאפשרת לכם להתרגל לעניין.

תתרגלו בבית

לאחר התייעצות עם מאלף, רכשו את הציוד הדרוש כדי לחזק התנהגות טובה בבית שלכם. אילוף נכון מתבצע בזמן עם מאלף ויישום הפעולות בבית באופן מתמיד. אילוף נכון הוא כזה שמתמידים בו. אימוני ציות מתחילים לרוב בשליטה בפקודות הבסיס כמו: לשבת, לעזוב, ארצה, לא לזוז, שליטה בדחפים עם הסחות דעת ועוד. 

פנסיון לכלבים במודיעין 

פנסיון לכלבים  במודיעין הוא פנסיון משפחתי ששם דגש על טובת הכלב. מה שכולל תנאי מחייה ברמה גבוהה, תזונה איכותית ומשמעת. הפנסיון מטפל בכלבים שבעליהם יצאו לחופשה או לכל צורך אחר, והצוות יודע להתמודד ולהכיל את הכלבים והצרכים שלהם מרגע כניסתם. 

לסיכום

אילוף הכלב שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך כניסה לביתו החדש, הוא קריטי וחיוני להמשך חיים טובים יותר. כלב מאולף הוא כלב שטוב לו מהסיבה שכלבים זקוקים לגבולות מאוד ברורים. ברגע שהגבולות מטשטשים הם מתחילים למתוח אותם ולהיות מבולבלים. כלבים מרגישים הכל, ואם אתם מתוסכלים מהם הם ירגישו את זה, וזה ישפיע עליהם לרעה.

מעוניינים באילוף כלבים במודיעין?

חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ואנחנו במשק דרור נשמח לארח ולאלף את החבר על 4 שלכם!

אילוף כלבים בבאר יעקב

אילוף כלבים

כלבים ואנשים יכולים לחיות יחד בהרמוניה, אך זה מחייב את בעלי הכלבים לגשר על הפערים ביניהם ולהבהיר "מי הבוס". על מנת שהכלבים שלכם ידעו להתנהג כראוי בחברה האנושית ישנן דרכים רבות ומגוונות לאילוף. בהתחלה אילוף הכלבים יכול להראות די פשוט ומלהיב, במיוחד כשמדובר בכלב הראשון, האמת היא שמדובר בפרויקט גדול.

כשאתם והכלב שלכם עוסקים באילוף אתם למעשה מחזקים את הקשר ואת האמון ביניכם. קשר חזק מעודד את הכלבים לבצע הוראות, להבין את הגבולות ולהיות חבר טוב ונעים. אם אתם מרגישים מתוסכלים מהתנהגות הכלבים שלכם- זכרו שזאת האחריות שלכם ללמד אותם מה מקובל ומה לא. 

מאלף כלבים- למה זה חשוב?

מאלף כלבים הוא איש מקצוע שיודע איך הראש של הכלב עובד וממנה הוא מונע לפעולה. השיטות המודרניות לאילוף מבוססות יותר על חיזוקים חיוביים ופחות מתן עונשים וחיזוקים שליליים. בנוסף לכך, האילוף עם מאלף יאפשר לכם ולכלב שלכם לקיים אינטראקציה עם כלבים אחרים, וללמוד יותר על ראיית הכלב את העולם.

כל מאלף כלבים טוב יגיד לכם שהמעורבות שלכם באילוף היא קריטית.

מי צריך אילוף כלבים?

יש הטוענים שתחילה צריך לאלף את בעלי הכלבים ורק אחר כך את הכלבים. ולמה אתם שואלים? אנשים נוטים לחשוב שהכלבים חושבים כמו בני האדם ומתנהגים אליהם בהתאם. הטעויות הנפוצות ביותר הן רחמנות יתר, אי הצבת גבולות ומתן יד חופשית לכלב "להיות מי שהוא". זכרו- לכלב שלכם אין תחושת רחמים, אם תרחמו עליו הוא ממש לא ירחם עליכם, ואתם תשלמו על כך מחיר כבד. 

אילוף כלבים מעולה לכל הגילאים, החל מגורים קטנים ושובבים ועד כלבים בוגרים עם בעיות התנהגות כתוצאה מכל מיני סיבות כמו: נטישה פתאומית, טראומה, שינוי טריטוריה ומעבר דירה ועוד. השורה התחתונה היא שכל כלב צריך גבולות, גם לטובתו וגם לטובת בעליו.

אילוף כלבים בפנסיון- יש דבר כזה?

כמובן! אילוף כלבים בפנסיון זה הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות לעצמכם או לכלב שלכם. על אחת כמה וכמה כשאתם נוסעים לחופשה ומכניסים את הכלב לפנסיון, מה יותר טוב מזה שיצא עם הרגלי התנהגות חדשים וטובים יותר? בפנסיון האילוף אינטנסיבי יותר, מה מאפשר לכלב לתרגל את הנלמד וליישם עם אנשי המקצוע עד שהוא חוזר הביתה.

אילוף כלבים במשק דרור

פנסיון לכלבים משק דרור בבאר יעקב הוא פנסיון המטפל בכלבים שבעליהם יצאו לחופשה או כל צורך אחר. במהלך השהות בפנסיון הכלבים מקבלים את תשומת הלב לה הם זקוקים ודאגה לכל הצרכים שלהם תוך חשיבה על איכות החיים בתוך המסגרת הזמנית. במהלך החופשה תקבלו תמונות וסרטונים שתהיו מעודכנים.

הפנסיון מעניק שירותי אילוף כלבים בבאר יעקב. באפשרותכם לבחור באחת משתי אפשרויות, האחת אילוף אינטנסיבי רציף כולל לילה, והשנייה היא אילוף שבועי ויישום הנלמד בבית על ידכם.

מעוניינים לאלף את הכלב אצלנו בפנסיון? חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ותנו לנו לדאוג לכל השאר.

6 צעדים לחזרה לשגרה לאחר הקורונה

steps-to-return-routine-after-covid-19

כמו בני אדם, כלבים הם יצורים חברתיים שלא נוטים לשרוד היטב בבדידות. למעשה, הם אוהבים תשומת לב בכל עת ויעשו הכל למען שבח ואהבת בעליו.

למעשה, להיות לבד יכול להיות מלחיץ למדי עבורם לפעמים. למרבה המזל, בעלי כלבים יכולים ללמד את חבריהם הפרוותיים ליהנות מזמנו לבדו, או לפחות לסבול זאת מבלי להרס.

תקופת הקורונה הביאה עמה אתגרים רבים, החזרה לשגרה משמחת ומעודדת אך מומלץ לעשות את זה נכון עם הכלבים.

בשגרה בעלי הכלבים לא יכולים להקדיש את כל חייהם לכלבים וזו הסיבה שצריך לתת לכלבים להתרגל ל"זמן לבד", העובדה שהייתם תמיד זמינים לכלבכם בתקופה האחרונה עלולה לגרום לו להיות קשור אליכם בצורה קיצונית, מה שעלול להביא לחרדת נטישה כאשר תשאירו אותו לבד כשתחזרו לעבודה.

עליכם להכין את הכלב להיעדרותכם, הכלבים ירגישו אי נוחות פיזית ונפשית אם הם מבודדים ללא כל הכנה – והסיבה היא פשוטה, הכלבים מודעים לעובדה שהם חופשיים אך אינם יודעים מה מותר ומה אסור להם לעשות ולכם הם מצויים תחת לחץ קשה כי הם חוששים להיענש, ובמקרים מסוימים יש להיעזר במאלף כלבים מקצועי.

צעד ראשון : עזבו את הבית בהדרגתיות

העמידו פנים כאילו אתם עומדים לעזוב את הבית, אספו את החפצים כאילו אתם עוזבים ואז תשבו, המשיכו בפעולה הזאת עד שהחרדה של הכלב תפחת.

לאחר מכן פתחו חריץ קטן בדלת ואז תחזרו בחזרה. תעשו פעולות אלה שוב ושוב עד שהכלב ירגיש בנוח כאשר אתם יוצאים מהבית.

צעד שני: תעלו בהדרגה את משך הזמן שלכם מחוץ לבית

תחילה עזבו לחצי שעה, לאחר מכן תאריכו את הזמן לשעה וכן הלאה. ככה תעזרו לכלב שלכם להתרגל לשהייה שלכם מחוץ לבית והישארותו לבד.

צעד שלישי: צעצועים

תנו לכלב שלכם צעצוע לעיסה גומי, ניתן למלא בחמאת בוטנים טבעית אורגנית כדי להעסיק אותו ולמנוע ממנו לכרסם ברציפות את הרהיטים ולנבוח.

צעד רביעי: פריט לבוש עם הריח שלכם

תנו לכלב שלכם פריט לבוש שמריח כמוכם, הניחוח המוכר ייצור נוכחות מרגיעה שתישאר גם לאחר שיצאתם מהבית ותעזור לשמור על הכלב רגוע מספיק כדי להתמודד עם חרדת הנטישה.

צעד חמישי: הוציאו את הדרמה מהסיפור ושמרו על הטונציה.

גם אנחנו בעלי הכלבים חווים קושי בפרידה, במיוחד אחרי תקופה כל כך ארוכה בבית. בין אם אתם יוצאים מהבית או שבים אליו, וודאו כי אתם נפרדים ממנו או כשהוא מקבל את פניכם בטון רגיל ולא דרמטי או מרחם.

הפחתת הדרמטיות תפחית את המטען הנפשי שמוביל לחרדת הפרידה של כלבכם.

צעד שישי: טיול ופריקת אנרגיה

וודאו שלפני היציאה לעבודה או ללימודים כלבכם פרק אנרגיה בטיול מפנק וקיבל מכם תשומת לב בריאה של משחק בחוץ והוצאת האנרגיה.

ואם כל זה לא עובד?

אם ניסיתם את הצעדים או שאין לכם זמן מספיק לבצע את כל זה ואתם נדרשים לחזור לעבודה (בשעה טובה) עליכם לפנות לשקול את אופצית מאלף כלבים, המאלף מיומן ומכיר את הבעיות שעלולות לצוץ והוא בהחלט ייתן מענה ופתרון ראוי לחרדת הנטישה.

אילוף כלבים במשק דרור

משק דרור הינו בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, המציע שירותים רבים אחד מהם הוא אילוף כלבים ע"י מקצוענים. יש באפשרותכם במקרה הצורך להשאיר את הכלב אצלנו למשך הזמן הדרוש על מנת לטפל בחרדות נטישה והרגלים מגונים של הכלבים בעקבותיה.

במידה ונתקלתם בבעיה חייגו עכשיו למספר 08-92221543 ואנחנו במשק דרור נשמח לעמוד לשירותכם.

פנסיון לכלבים בזמן הקורונה

פנסיון לכלבים בזמן הקורונה

העולם עצר מלכת או יותר נכון זאת רק האנושות שעצרה, בעלי החיים מסביב לגלובוס פורחים, כשהאנושות כולה מסוגרת הם מבינים שהגיע זמנם לצאת החוצה ולחגוג!

חיות הבית כמו חיות הבר נהנים מכל רגע בתקופה הזאת, אין חלום יותר גדול לכלב מאשר להיות עם בעליו כל היום – הוא מקבל את מירב תשומת הלב ויוצא לטיולים בתדירות גבוהה יותר.

אך המצב הזה גם קצת בעייתי, שינויים בהרגלים ובאורח חייהם של הכלבים באופן דרסטי עלולים לגרום לדיכאון, דיכוי תיאבון, תלותיות יתר ורכושנות לבעליו.

פנסיון בזמן הקורונה – למה זה טוב?

דווקא עכשיו זה זמן מצויין לשהייה בפנסיון לכלבים ומה יותר טוב מבית מלון לכלבים?

כלבים הם יצורים חברתיים וזה זמן מעולה להוציא אותם מהבית ולהיפגש עם חבריהם ההולכים על ארבע, גם אם אתם צריכים להישאר בבית.

בפנסיון הכלבים יקבלו תשומת לב מהצוות המיומן והמסור, הם יתרגלו לשהות בלי בעליהם עד החזרה לשגרה ובכך תוכלו למנוע חרדות נטישה ופרידה.

בנוסף לכך, הכלבים ירכוש כלים חדשים, נאבחן בעיות התנהגות במידה ויש ונמצא להם פתרונות, הם פשוט יהנו מהחיים ויחזרו הביתה מסופקים ומאושרים.

מה זה פנסיון לכלבים?

בית מלון לכלבים! זהו מקום המספק מענה רחב לכל הצרכים השונים של הכלבים, המקום המושלם לכלבים לנופש אמיתי מהשגרה בזמנים בהם בעליהם בחופשה, במקרים בהם הם זקוקים לאילוף אינטנסיבי ורציף, או אילוף שבועי.

זהו גם מקום בו ניתן להגיע לטיפול יום מושלם, מפנק ומכיל, ניתן להוסיף טיפול יופי הכולל תספורת וטיפוח ועוד.

משק דרור הינו פנסיון לכלבים ותיק אמין ואיכותי, הוא הפנסיון הראשון הביא למודעות חיוביות בתחום גידול הכלבים במדינת ישראל. הצוות המטפל בעל ניסיון רב, תשוקה ומסירות רבה לכלבים.

אנחנו שמים דגש על היגיינה ואווירה, טיולים מפנקים, זמינות הצוות מסביב לשעון, משמעת חיובית, הרגלי אכילה נכונים עם מזון איכותי ולא מתפשר, חצר משחקים מפנקת ויחס אישי לכל כלב.

האם יש אפשרות לאילוף בפנסיון?

בוודאי! אצלנו בפנסיון יש שני מסלולי אילוף עיקריים. המסלול הראשון הוא מסלול רציף, במשך 30 ימים ברציפות עם לינה או בלי לבחירתכם אנחנו נעבוד עם הכלב באופן אינטנסיבי ויעיל.

המסלול השני הוא למעשה מפגש שבועי ולאחריו יקבלו בעלי הכלבים שיעורי בית לביצוע תרגול ויישום בבית הכלב למשך השבוע.

את המסלול נחליט יחד, זה תלוי ברצון שלכם אילו פקודות הכלב יידע לבצע וכמובן בצורך של הכלב ובמצב האישיות וההתנהגות שלו.

איפה אנחנו נמצאים?

משק דרור הינה רשת פנסיוני כלבים ביתיים ברמה גבוהה, הפנסיונים פרוסים במרכז הארץ והם ממוקמים בבאר יעקב, תלמי מנשה, נס ציונה, ראשון לציון ולוד.

המיקום המושלם שלנו מתאים לא רק לתושבי האיזור אלא לכל תושבי הארץ, פנסיון כלבים ליד שדה התעופה מאפשר לישראלים רבים שיוצאים לחופשה להנות מפנסיון נגיש וזמין, ככה שלא תצטרכו להתגעגע יותר מדי בעת החזרה ועד איסוף הכלב לביתו.

4 טיפים לבחירת מזון איכותי לכלבים

4 טיפים לבחירת מזון איכותי לכלבים

בעלי כלבים רבים מתבלבלים ובצדק בגלל המגוון הרחב שיש היום לשוק האוכל לכלבים להציע. חשוב שתבינו כי לא כל המזונות הקיימים היום הם איכותיים ויספקו לכלבים שלכם את כל מה שהם צריכים!

ריכזו עבורכם 4 טיפים חשובים שעליכם לקחת בחשבון כשאתם בוחרים את האוכל לכלב שלכם:

הטיפ הראשון: קחו בחשבון את גיל הכלב, הגזע שלו, פעילותו ומצב הרבייה שלו.

המאפיינים הפיזיים של כלבכם, התנהגותו ובריאותו הכללית הם מרכיב חשוב בבחירת המזון המתאים. אמהות מניקות וגורים זקוקים לאוכל עתיר קלוריות בעוד שכלבים בוגרים דורשים הרבה פחות קלוריות.

באופן דומה, כלבים מגזעים פעילים מאוד דורשים יותר קלוריות מכלבים מגזע 'מנמם'. בנוסף לכך וודאו כי גודל הכדורים תואם לגודל הכלב.

זכרו!

ככל שתבחרו את האוכל המתאים ביותר ככה תשמרו על בריאות כלבכם ותמנעו בעיות בריאותיות בעקבות השמנת יתר.

הטיפ השני : למדו לקרוא את המרכיבים

אם יצא לכם לקרוא את המרכיבים שעל גבי האריזות רוב הסיכויים שלא הבנתם אף מילה ולכן החלטוו לעשות לכם קצת סדר בבלאגן .

ראשית דעו כי המרכיבים הרשומים הם על בסיס משקל ומסודרים לפי סדר עדיפויות, ארוחות בשריות תופסות בד"כ את המקום הראשון ברשימה מהסיבה שהן מכילות ריכוז גבוה מאוד של מים.

3 מושגים עיקריים:

 • המושג 'Meat' – יכלול בין היתר שרידי שלד של בעל חיים וכן רקמות מהלב, הסרעפת והוושט.
 • המושג 'Meat by product' –  המשמעות היא תוצר לוואי של בשר ומדובר בחלקים שאינם מגיעים מבעלי חיים שופעים בשר ויכולים לכלול את הראיות, הכליות, המוח הדם והעצם.
 • המושג "Meat meal" המתאר מוצר המובא מרקמות של בעלי חיים.

כלבים הם 'אוכלי כל' ולכן מומלץ לבחור אוכל עם בשר או במילוי בשר כמרכיב הראשון, רק במקרי קיצון של אלרגיות חריפות ומקרים דומים יש להאכיל את הכלבים בתזונה צמחונית.

בנוסף לכך, דעו כי מחיר נמוך מדי מעיד על איכות ירודה ורכיבים זולים וסינטטיים וזה אמור להדליק אצלכם נורה אדומה, אוכל איכותי לא יכול להיות במחיר זול כיוון שהמרכיבים שלו יקרים.

הטיפ השלישי: הכירו את מילות המפתח שעל האריזות המעידות על כמות החלבון

הניסוח על החבילה הוא סוג של 'קוד' עבור כמות חלבון כלשהי הנמצאת במזון:

 • הביטויים: “Beef for Dogs” או “Chicken Dog Food” מצביעים על 95% חלבון מכלל התוצר.
 • הביטויים : “dinner”, “Chicken Stew Dinner”, “Salmon Dinner for Dogs” , מכילים רק 25% חלבון מכלל התוצר.
 • הביטויים עם המילה "with" מעידים על אוכל עם 3% חלבון בלבד.

הטיפ הרביעי: עשו שיעורי בית על המותג שבחרתם

אחרי כל החיפושים, הגיע הרגע בו החלטתם סוף סוף על מותג מזון מתאים עבור הכלב שלך, מגיע החלק הלא פחות חשוב – בצעו מחקר על היצרן על מנת להבטיח בקרת איכות ומימוש מתאים של כל המרכיבים, אין דרישה שהדברים האלה יהיו רשומים על האריזה ולכן עלינו לעשות את הבדיקה בעצמנו.

אצלנו בפנסיון מקפידים על אוכל איכותי

פנסיון לכלבים משק דרור הוא בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, בעל ניסיון רב שנים עם שטחים גדולים המכילים חצרות טיולים.

אנחנו מאמינים ביחס אישי והשגחה צמודה לכל אורך זמן השהייה, אז אם אתם מחפשים פנסיון לכלבים לתקופה ארוכה זה בהחלט המקום הנכון בעבורכם.

כשבוחרים פנסיון לכלבים יש לוודא כי הם שמים דגש על מזון איכותי ללא פשרות, אנחנו יודעים ומאמינים כי המזון הוא מרכיב חשוב בהתפתחות, בבריאות ובאורח חיים תקין של הכלב.

פנסיון לכלבים לתקופה ארוכה מחייב רגישות, מקצועיות ויחס אישי כיוון שהכלב נכנס למקום חדש לתקופה לא מבוטלת והכלבים מתחלפים ולכן יש להתייחס לנושא בכובד ראש.

טיפול יום מפנק לכלבים

טיפול יום לכלבים

פנסיון יום לכלבים הוא כמו מעון יום לילדים, מורידים את הכלב בדרך לעבודה וכשעוזבים הוא יקבל הרבה תשומת לב. מעון יום מנוהל היטב, עם צוות המכיר את שפת הגוף וההתנהגות של הכלב ולעתים גם מומחה של אילוף כלבים, וזהו יכול להיות פתרון אידיאלי עבור חיות מחמד רבות ובעליהן..

מהם היתרונות של טיפול יום?

משחק בטוח ומפוקח

גינות הכלבים לא תמיד במקום בטוח לכלבים, לפני הכניסה אליהן בעלי הכלבים תמיד יבדקו מי החברים שמשחקים כעת בגינה. בפנסיון כלבים יש צוות מקצועי ובינהם גם מאלף כלבים שישהו עם הכלבים בחצר וידעו לזהות בעיות שעלולות לצוץ, אינטריגות בין הכלבים ולמנוע אותם.

גירוי נפשי וקשר חברתי

כלבים הם יצורים חברתיים. מפגש עם כלבים אחרים אפילו יום אחד בשבוע, יספק לכלב שלכם הפסקה ורענון מהשגרה בנוסף לאינטראקציה החברתית שכל כך חשובה להם. 

כלבים יכולים לסגל לעצמם הרגלים חדשים כתוצאה מצפייה וחיקוי של כלבים אחרים, מה שאומר שניתן לפתור פעמים רבות בעיות התנהגות או התמודדות עם פחדים באמצעות כלבים שאין להם את הבעיות האלה. 

גמישות לבעלי חיים

בפנסיון ליום אחד יש אפשרות של שהייה יום שלם או חצי יום לבחירתכם, מה שהופך אותו לפתרון אידיאלי לאנשים עם לוחות זמנים צפופים, או לצרכים לא צפויים. 

התעמלות

בשגרה העמוסה לעיתים לא מוצאים את הזמן לתת לכלב לפרוק את האנרגיה שלו, פנסיון יום לכלבים ייתן לכם את הפתרון בזמנים עמוסים בהם הכלב לא מקבל את תשומת הלב לה הוא זקוק. 

כמובן שהפתרון הזה לא פותר אתם לגמרי מאחריות, כלב שפורק אנרגיה בכמות הנכונה הוא כלב רגוע יותר, נינוח וממושמע. 

ניהול התנהגות לקויה

חלק מהכלבים סובלים מחרדת נטישה, מצב בו הכלב מרגיש נטוש, נכנס לפאניקה והופך הרסני וחולה במהלך ההיעדרות של בעליו. 

להיות מוקף בכלבים ואנשים שיעטפו אותו יכול לסייע בהפחתת התגובה הזאת בנוסף לעבודה עם מאלף כלבים

איך לבחור פנסיון יום לכלבים?

כשאתם מחליטים איזה מקום הוא המתאים ביותר עבור הכלב שלכם עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים:

צוות מיומן ומסור 

על הצוות בפנסיון לכלבים להיות מאומן בעזרה ראשונה של חיות מחמד, בשפת הגוף של הכלב ובאותות לחץ. על הצוות לדעת איך ומתי להפריע לכלבים בבטחה. 

תשאלו כיצד הצוות מתמודד בעת קטטות, בעת חירום רפואי ואיך שומרים על ההרמוניה בין הכלבים.

מבנה המקום

פנסיון לכלבים לא אמור להיות במרחב פתוח לגמרי, למען בטיחות הכלבים צריכים להיות אזורי משחק גדולים, מקומות ראויים בעת הצורך לפסק זמן לאחר התנהגות לא טובה.

בנוסף לכך, דעו כי כלבים זקוקים ליותר זמן שינה מבני אדם, הימים שלהם חייבים לכלול מנוחה, או תנומה קבוצתית. כמו כן, וודאו כי הפנסיון יכול להכיל מספיק מקום לכלבים גדולים וקטנים בחללים נפרדים.

הזדמנויות בחוץ

פנסיון טוב הוא פנסיון מגודר היטב באיזורים החיצוניים שבהם הכלבים יכולים לשחק יותר בחופשיות ללא סכנת בריחה. בנוסף לכך, וודאו כי הכלבים יוצאים לפעילות בחוץ זמן מספיק כחלק מלוח הזמנים היומי שלהם.

ניקיון

נכון שפנסיון לכלבים לא מצופה להיות נקי כמו בית חולים, אך חשוב לוודא כי למקום יש נהלי ניקיון בתדירות גבוהה. מחלות יכולות לעבור בקלות במקומות סגורים ולכן החיטוי היומי חשוב מאוד. 

טיפול יום במשק דרור

פנסיון לכלבים משק דרור הינו בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, בנוסף לטיפול היומי אנחנו מציעים שירותי אילוף כלבים, פנסיון לטווח ארוך, תספורות לכלבים ועוד.

שטח הפנסיון שלנו הוא גדול ומכיל מספר חצרות טיולים ומשחקים, אנחנו שמים דגש על יחס אישי וליווי מקצועי וצמוד בעת השהות בפנסיון. 

למידע נוסף חייגו עכשיו למספר 08-9221543 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

אילוף כלבים במרכז

אילוף כלבים במרכז

מאלף כלבים במרכז יכול להציע אילוף ציות בסיסי עם הבעלים, או לספק אימונים לפעילויות ייעודיות כמו חיפוש והצלה, צייד, אכיפת החוק, עבודה עם בעלי חיים, טיפול וכו'. לרוב אילוף כלבים כרוך בהוראת אנשים.

מאלף כלבים יראה לבעלים כיצד ללמד כלב להגיב לפקודות וכן לגרום לו לבצע פעולות מסוימות שאינן בהכרח טבעיות לכלב.

לפני שאתם פונים למאלף כלבים מומלץ להכיר את הכלב, לדעת איך הוא מתמודד במצבים מסויימים ולתת לו את התחושה שיש לו על מי לסמוך. אם תהיינה לכם התשובות לשאלות האלה וככל שתהיה למאלף תמונה רחבה יותר לגבי הכלב ככה תחסכו זמן יקר. 

אילו שיטות לאילוף כלבים קיימות?

יש מגוון רחב של שיטות מבוססות לאילוף כלבים, לכל שיטה היתרונות והחסרונות שלה. לכל כלב תתאים שיטת אילוף אחרת בהתאם לגילו והאופי שלו. 

כמה מנהלי האילוף הידועים ביותר כוללים את שיטת הקולר, אילוף בקליקים, אימונים מבוססי דומיננטיות, חיזוק שלילי ואימונים מבוססי יחסים. 

המאפיינים הנפוצים של השיטות המוצלחות הן הכרת תכונותיו של בעל החיים ואישיותו, תזמון מדויק של חיזוק ו/או ענישה וגם כמובן תקשורת עקבית ויציבה. 

מה זה אימונים מותאמים אישית וכמה זמן נדרש כדי לאלף כלב?

אימונים מותאמים אישית משמשים לרוב עם כלבים שיש להם בעיות כמו תוקפנות, היפראקטיביות, פחדים, חרדת נטישה, חיסול לא הולם, נביחות יתר, חוסר ביטחון, התנהגויות הרסניות ונשיכות. 

לגבי הזמן, קודם כל זה תלוי בהרבה דברים, האם מדובר בגור קטן או בכלב בוגר, האם מדובר בכלב שננטש, שהיה ברחוב או שעבר הרבה בתים ולא סומך על אנשים. 

האמת היא שלא ניתן לדעת כמה זמן ייקח עד שהכלב שלכם יהיה מאולף כפי שאתם מצפים, הדבר החשוב בעניין הזה הוא הסבלנות. אם תהיו בלחץ, הכלב ירגיש את זה וזה יכול להשפיע עליו לכיוון ההפוך. בתקופת האילוף חשוב לתת לכלב הרגשה כי מאמינים בו, סומכים עליו ואוהבים אותו ללא תנאי.

איפה עובד מאלף כלבים במרכז?

מאלף כלבים יכול לעבוד באופן עצמאי ולהגיע עד אליכם הביתה, או לעבוד בעקסים הקשורים לחיות מחמד כמו פנסיון לכלבים, זהו מקום אידיאלי לאימון ואילוף כלבים, מקום עם השטח והמתקנים המתאימים, האווירה הנכונה והידע הנחוץ.

בנוסף לכך, הכלבים יכולים לשהות בפנסיון לכלבים כמה זמן שיידרש ללא הגבלה, בין אם נחוץ יום אילוף שבועי, או אילוף אינטנסיבי וצפוף יותר.

אילוף כלבים במרכז

משק דרור הינו פנסיון לכלבים המציע שירותי אילוף כלבים במרכז, הפנסיון שם דגש על אילוף חיובי אשר מתבסס על שיטות אילוף יעילות. שיטת האילוף שלנו שמה דגש ומחזקת התנהגות חיובית בכל פעם כשהוא מבצע אותה. בשונה משיטות אילוף מיושנות אשר שמו דגש על התנהגות שלילית ומתן עונשים. 

הכלבים בפנסיון ילמדו צעד צעד בהתאם לקצב שלהם מהי ההתנהגות הנכונה, ובמקביל יהנו מחווית בית מלון ותנאי סביבה באווירה טובה.

להתמודד עם כלב תוקפני כמו מאלף מקצועי

איך להתמודד עם כלב תוקפני

התמודדות עם כלב תוקפני אינה התמודדות קלה כלל וכלל. התוקפנות יכולה לבוא לידי ביטוי כלפי בני אדם ואפילו בני המשפחה הקרובים שמתגוררים באותו הבית עם הכלב המדובר וייתכן גם שהוא יבטא את האגרסיביות שלו כלפי חפצים או רהיטים.

אז אחרי שהחלטתם שאתם הולכים לחופשה מפנקת ואחרי שחיפשתם צימרים פנויים ליולי בין מגוון הצימרים בצפון שיש בארץ, הגיע הזמן להסיר מליבכם דאגה מיותרת, כי גם לכלב שלכם מגיע קצת חופש.

כך או כך – תוקפנות מצד הכלב היא לא תכונה שאפשר לעבור איתה לסדר היום ויש צורך לטפל בה מהשורש, כלומר להבין ממה היא נובעת, למה הכלב בוחר להתנהג בצורה כזאת ולאחר מכן – לגרום לו לחוש הרבה יותר בטוח על מנת שיסמוך על בני האדם שבסביבתו ולא יחפש כל הזדמנות לתקוף אותם או להתגונן מפניהם. חשוב לדעת שיהיה מדובר בתהליך של רכישת אמון אך ללא ספק סיום התהליך יהיה מספק ויתווה את הדרך המשותפת לחיים טובים, חיוביים ומהנים של בני המשפחה עם הכלב.

מה זה אומר לאלף את הכלב?

מכיוון שהרצון הוא לגרום לכלב שלא להתנהג בצורה שלילית אך בו בעת לחזק אצלו את הביטחון העצמי – אין מדובר בתהליך של כפייה או הפחדה, חלילה. חשוב מאד להבין שצריך להתקרב לכלב בהדרגה, כל פעם לעשות עוד צעד אחד קטן לקראתו, לגרום לו להבין מי שולט בתהליך אך לוודא שההתייחסות מבוצעת מתוך עמדה של ביטחון ואסרטיביות. חשוב מאד לשדר לכלב שלא הוא שולט בעניינים, אך צרכיו קשובים והוא מקבל כל מענה שדרוש לו. יש חשיבות עצומה להקשבה לכלב, לשימת לב לסימנים שהוא משדר ואפילו שפת הגוף שלו יכולה להיות כזאת שאפשר יהיה להבין ממה מה הוא מנסה להגיד או מה הוא מרגיש.

התמודדות עם כלב תוקפני – הלכה למעשה

כאשר מכירים את הכלב והוא מכיר את הנפשות האנושיות שסביבו – אפשר להתחיל בתהליך. חשוב לשים לב לאופן ההתנהגות והדיבור כלפי הכלב – ולהיות עקביים איתם. לומר לו הוראות בטון תקיף ואסרטיבי ולא לאפשר ביצוע פעולה אחרת שחורגת מההוראה שניתנה. איך מבצעים ומוודאים זאת. על ידי מתן ממתק או צ'ופר קטן שהכלב מכיר ואוהבי ויהווה את התמריץ עבורו לבצע את מה שמתבקש ממנו. כדאי מאד להקפיד לעניין כמה ימים רצופים על מנת לנסות ולצפות מראש מתי הכלב עומד להתנהג בתוקפנות כדי לזהות את מה שמהווה עבורו את הטריגר להתפרצות – חדירה לטריטוריה שלו, חשש מפני ילדים צעירים, רעשים מסוימים או כל מיני דברים אחרים שעלולים להוציא את הכלב משלוותו. כאשר מזהים שהכלב עומד להגיב בתוקפנות – יש לעצור אותו מיד, להרגיע אותו בעזרת דיבור שקט ונעים, ללטף אותו באזורי הגוף שהוא אוהב וכשמושגת המטרה, כלומר ההתנהגות הרצויה – לתת לו את הפינוק שהוא אוהב. כך יקשר הכלב בין התנהגות טובה לבין קבלת צ'ופר והוא יתמיד בהתנהגות זו כדי לקבל עוד ועוד צ'ופרים.

התנהגות עקבית והקשבה לכלב – בזכות אלה מתמודדים בהצלחה עם תוקפנות!

זו הדרך שבה נוקט מאלף כלבים מקצועיים ולכן זו הדרך שמומלץ לאמץ גם עם הכלב הפרטי. חשוב לשמור על קור רוח, להבהיר לכלב בצורה חד משמעית וברורה שהתנהגות תוקפנית לא מקובלת ושהוא אכן נענש בגינה. לעומת זאת – כשהוא יקבל את המתנה הטעימה שלו – הוא יקשר בינה לבין התנהגות מסוימת ואט אט יתחיל להתמיד בה יותר ויותר. כדאי ומומלץ לקבל עצות נוספות ממאלף כלבים או איש מקצוע שמכיר התנהגות של כלבים ויידע לתת עצות פרקטיות או טיפים שיסייעו לצלוח את התהליך ולגרום לכלב להתנהג בצורה פחות אגרסיבית כלפי בני הבית.

יש דרך קלה לגמול גור

יש דרך קלה לגמול כלב

כאשר מחליטים לאמץ גור חדש יש הרבה מה לדעת ולעשות על מנת שכל הצדדים יתרגלו למציאות החדשה ואט אט תהיה שגרה קבועה לכל בני המשפחה. לכל סוג או גזע של כלב, כמו גם לכל גור באשר הוא יש את התכונות והמאפיינים שלו וסביר מאד להניח שעל פיהם נבחר הגור שאומץ למשפחה. בנוסף לזה לכלבים יש התנהגויות שונות שבכל משפחה יחליטו אם אלה התנהגויות שמקובלות ומוסכמות או שצריך להרגיל את הכלבלב להתנהגות אחרת. על דבר אחד אין עוררין והוא גמילה שלו מעשיית הצרכים היכן שירצה. לא מעט אנשים נרתעים לעיתים קרובות מאימוץ גורים בשל נושא עשיית הצרכים בבית ולכן חשוב לדעת שאם ניגשים לטיפול בנושא בצורה חיובית ונכונה – אפשר לסיים איתו מהר מאד.

הנחות יסוד בגמילת גורים

חשוב להבין שהרבה שינויים עוברים על הגור כאשר הוא מגיע לגור אצל משפחה שאימצה אותו. דבר נוסף שאסור לשכוח הוא שעשיית הצרכים היא קביעת טריטוריה אצל הכלבים ולכן אין מדובר בהתנהגות גורית או תינוקית בשל גילו הצעיר של הכלבלב. ייתכן מאד, שאם מדובר בגור שזה עתה נולד – יש סבירות גבוהה שהוא כלל לא שולט בסוגריו ולכן עושה את צרכיו בכל רגע שהם יוצאים לבד. עם הנחות היסוד האלה ובידיעתן קל יותר לצאת לדרך ולהתחיל את התהליך. אין ספק שדרושה מנה הגונה של סבלנות ואורך רוח ואז אולי התהליך יהיה קצר יותר, ממוקד יותר והרבה יותר יעיל. כשנקודות האלה מוטמעות בתודעה – אפשר לצאת לדרך!

עצות פרקטיות לגמילת גור

על מנת להגן על הבית ועל החפצים – חשוב להכין את סביבת המגורים לקראת תהליך הגמילה. לגלגל את השטיחים, להרחיק חפצים שלא רוצים שיירטבו ולהקפיד שלא יהיו נעליים או צעצועים על הרצפה. מומלץ להצטייד בכמות גדולה של עיתונים, שכן הם היעילים ביותר בספיגת שלוליות השתן הקטנות וגם בנטרול הריח שלהם. בשלבים הראשוניים כדאי להגביל את השטח שאליו מותר לגור להגיע, למשל הסלון, פינת האוכל והמטבח. סגירת הדלתות בחדרי השינה תגביל את אזור המרבץ של הכלבלב וגם תקטין סיכון לעוגמת נפש ולכלוך. להלן עצות נוספות שכדאי לחשוב עליהן ולקחת בחשבון בזמן התהליך –

 • התנהגות עקבית – אמירת "לא" אסרטיבית בכל פעם שהגור עושה את צרכיו שלא היכן שמותר לו. אפשר להוסיף לכך נזיפה קלה בטון כועס וברור.
 • מיד כשהוא עושה – לצאת איתו החוצה בו ברגע. כך אט אט הוא יתחיל לקשר בין עשיית הצרכים לבין שהייה מחוץ לבית.
 • בתקופת הגמילה הראשונית כדאי להיות עם הגור כמה שיותר מחוץ לבית. במידה ועשה את צרכיו – מיד להיכנס בחזרה. כך הוא יכול להתחיל ללמוד שאת הצרכים עושים בחוץ ולא בתוך הבית.
 • החלת שגרה וסדר יום קבוע – כשהכלבלב יתחיל להבין שיש זמנים במהלך היום שבהם הוא יוצא לטיול בחוץ הוא יתחיל לאט לאט בעצמו לשמור על הצרכים בתוך הגוף כדי לעשות אותם בטיול הבא שייצא אליו.
 • קבלת ייעוץ מקצועי – לא תמיד ברור מה צריך לעשות ומה סדר הפעולות הנכון והמתאים ביותר. ישנם גזעים של כלבים בעלי התנהגויות כאלה ואחרות שבעזרת ייעוץ מקצועי קצר מועד אפשר יהיה גם לפרש אותן וגם לגרום להפסקה שלהן, במקרה הצורך.
  אין ספק שמדובר בתהליך שעלול להיות לא פשוט אז הוא יתברר כמתגמל ומספק מאד. שגרת החיים בבית תהיה נעימה הרבה יותר עם גור גמול שחי על פי סדר יום קבוע.

הדרכים שיגרמו לכלב להתרגל לתינוק החדש

איך לגרום לכלב להתרגל לתינוק

הרחבת המשפחה תמיד מלווה בהתרגשות גדולה ושמחה ולכן חשוב מאד לדעת איך לעשות זאת בדרך הטובה ביותר שתסייע לכל בני המשפחה להסתגל למצב החדש. בדומה להסתגלות של בני המשפחה עצמם למציאות חדשה, לשגרה לא מוכרת וכמובן להימצאותו של אדם נוסף בבית – הרי שגם חיות המחמד, לרבות הכלבים, עוברים שינוי גדול וצריכים את התמיכה והסיוע על מנת להסתגל ולהבין שהתוספת החדשה היא תוספת קבועה ולא תלך לשום מקום. כשם שבני המשפחה צריכים לסגל לעצמם הרגלים חדשים – כך גם צריך לעשות עם הכלב שבבית ולעזור לו להבין את המצב החדש. ישנן כמה דרכים לעשות זאת וחשוב מאד לספק עבורו את תשומת הלב והיחס המתבקשים בעת שינוי כל כך גדול.

הטיפ החשוב ביותר – לתת לכלב את הזמן שלו

גם לכלב יש נשמה, יש לו תחושות וחושים ואי אפשר לדעת מראש איך הוא יגיב או איך יתנהג לנוכח היצור החדש שמגיע הביתה. לכן – חשוב מאד לתת מקום לתחושות וההתנהגות של הכלב, כמובן בבקרה ופיקוח. הכלב עלול לבצע פעולות לא שגרתיות, לנסות להביע רגשות לא מוכרים, הוא לא יבין בהתחלה האם התינוק הוא בן אדם אמיתי או בובת משחק ומכיוון שהוא לא היה שותף כלל להחלטה לצרף תינוק חדש למשפחה – הרי שהוא יהיה מופתע מאד ולא בהכרח ידע מה לעשות עם המטען הרגשי שלא. הצפת רגשות שכזאת תהיה לא צפויה אבל יש חשיבות עצומה לתת לה להתבטא, כלומר לאפשר לכלב לפרוק את ההתרגשות שלו.

הכרות בין הכלב לתינוק

הכלב הוא ישות לכל דבר ועניין והוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה. ככזה – הוא צריך להכיר את הדייר החדש בבית. כשם שמציגים את התינוק החדש בפני האחים שלו ובני המשפחה האחרים – כך כדאי מאד לאפשר התקרבות של הכלב לתינוק החדש, להכיר ביניהם ולהראות לכלב את ההדדיות – כשם שמכירים לו את היצור הקטן החדש – כך גם מכירים לתינוק החדש את הכלב, שהוא אחד מבני המשפחה, בדיוק בדומה להכרות שלו עם שאר בני המשפחה, המשפחה הגרעינית או המשפחה המורחבת. בדרך זו הכלב לא נדחק הצידה, הוא מקבל הרבה מקום והוא יודע שמכבדים אותו בבית ולא מוותרים גם על הסתגלות שלו למצב.

לשמור על המקום והשגרה של הכלב

כלב הוא חיה טריטוריאלית, כלומר כזאת שמציינת בצורה פיזית את השטח שלה באזור המחייה ושומרת עליו בקנאות. מכיוון שהכלב חולק את הטריטוריה שלו עם בני אדם – הוא יודע בדיוק מי הם וכמה הם ולכן עליו להבין שיש כעת אדם נוסף שיחלוק איתו את הטריטוריה הכוללת. רעיון טוב יהיה להקצות אזור רביצה שיהיה שייך אך ורק לכלב, שם הוא יוכל לישון או לנוח בלי הפרעה ובלי הגעה קרובה מדי של בני המשפחה. דבר נוסף וחשוב הוא לא לאפשר לתקופת ההסתגלות להשפיע על השגרה ועל שעות הטיולים שלו בחוץ.

להסתייע באנשי מקצוע

כמו בכל מצב של הסתגלות למציאות חדשה גם כאן מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מבעוד מועד על מנת לקבל טיפים, עצות והמלצות איך להתנהל ואיך לסייע לכל הנוגעים בדבר לעבור בקלות את התקופה הקרובה של ההכרות האחד עם השני. תמיד אפשר למצוא את מי לשאול, עם מי להתייעץ וגם חברים שנולד להם תינוק ועברו את זה בעצמם יהיו הכתובת הנכונה לשאול ולברר איך יהיה הכי נכון וכדאי לצלוח את התקופה הראשונית עם התוספת החדשה במשפחה.

אז הכנתם את הבית לקראת הגעתו של התינוק החדש, ביצעתם ניקוי יסודי החל מניקוי שטיחים ועד לניקוי האבק מכל חדרי בית. כל מה שנשאר לכם זה להכין את הכלב שלכם לקראת הגעתו של התינוק, שיהיה בהצלחה!

הדרכים הטובות ביותר להתמודדות עם נשיכות גורים

נשיכות גורים דרכי התמודדות

אימוץ גור חדש למשפחה הוא אירוע מכונן ומאד מרגש. ברוב המקרים תהיה הסכמה של כל בני המשפחה לאימוץ ולהבאת הגור החדש הביתה ועצם היותו קטנטן וסקרן יוסיף לו מנה גדושה של חמידות שתסייע מאד בהפיכתו לחביב הבית תוך זמן קצר. יחד עם זאת, ישנה תקופת הסתגלות שכדאי לקחת בחשבון שתגיע, שכן מדובר במציאות חדשה הן עבור בני המשפחה והבית והן עבור הכלבלב הקטן. חשוב מאד להתכונן לקראת זה ולהיות עם ראש פתוח, זאת כדי להבין ולהכיר אט אט את האופי והתכונות האישיות של הגור. רק לאחר מכן אפשר לבחון את האפשרויות לאלף אותו או ליצור עבורו שגרה חדשה.

נשיכות של גורים

גורים הם כלבים קטנטנים, צעירים בגיל וככאלה גם ההתנהגות שלהם שונה לגמרי מההתנהגות של כלבים בוגרים. לא קשה להבחין בהתנהגות ילדותית בקרב גורים, אפילו תינוקית – הם מנסים למשוך תשומת לב מבני האדם שנמצאים בחברתם, הם רוצים כל הזמן לשחק ולהשתולל וכמובן שאין הם מודעים כלל וכלל לכוח שיש להם או לכאב שהם עלולים לגרום. דבר נוסף שהם כמובן לא יודעים הוא שאסור לנשוך. כל אלה הם הרגלים שצריך עם הזמן לסגל ואט אט ללמד את הגור מה מותר לו לעשות ומה אסור. ישנן משפחות שיוחלט בהן שמותר לגור לנשוך וישנן כאלה שבהן המבוגרים לא יאפשרו זאת. כתלות בהפעלת שיקול הדעת אפשר לקבל את ההחלטה איך מתמודדים עם הנשיכות.

איך להתמודד עם הנשיכות של הגורים

כאמור – התמודדות עם הנשיכות היא בעצם חינוך מחדש שתכליתו היא שהנשיכה אסורה ושהיא מסבה כאב וחוסר נעימות למי שזה עתה ננשך. להלן כמה עצות לפעולות שכדאי לנקוט בהן על מנת לגרום לכלבלב הקטן להבין שנשיכות במשפחה הן אסורות ומחוץ לתחום –

 • המילה "לא" – עם הזמן הכלב מתחיל להבין מילים מסוימות והן הופכות לחלק מהדיבור השגור כלפיו. אין מדובר אך ורק במילה אלא בתנועות הגוף שמתלוות אליה וכמובן לטון שבו היא נאמרת. במידה והגור נושך – חשוב לומר את המילה בקול רם ואסרטיביות ומיד להפסיק את המשחק עם הכלבלב. מומלץ לעצור הכל, להניח לו ולהתרחק ממנו. כך הוא יקשר בין הנשיכה (שהיא הפעולה האסורה) לבין הסנקציות שננקטו נגדו.
 • החלטה על חפץ שמותר לנשוך – אם הוחלט במשפחה שלכלבלב יהיה חפץ כמו בובה שאותו אפשר יהיה לנשוך – חשוב שהוא ילווה מקרוב את תהליך החינוך או האילוף. בדרך זו, כאשר הגור ינשך את מי מבני המשפחה אפשר יהיה מיד להגיש לו את הבובה או החפץ על מנת שיבין שאת הגוף האנושי אסור לנשוך אך את החפץ המסוים – אפשר גם אפשר.
 • הימנעות – אפשר וכדאי לנקוט מראש בדרך שבה חלקי הגוף כלל לא פוגשים את אזור הפנים או הפה של הכלבלב ואז הוא לא יוכל לנשוך, גם אם ירצה. אט אט הכלב יסגל לעצמו הרגלים של משחק או פעולות שונות שכלל לא יוכל לנשוך כאשר הוא עוסק בהם.

התייעצות עם איש מקצוע

לא תמיד קל ופשוט להתמודד עם הנשיכות של הגור בבית ולא תמיד אפשר לדעת איזו מהשיטות תהיה יעילה ומתאימה. במידת הצורך מומלץ מאד לפנות אל איש מקצוע מעולם אילוף כלבים על מנת לקבל ייעוץ, עצות וטיפים להתמודדות או מיגור התופעה. אין ספק שנשיכות של גורים הן חלק מהנוף כשמדובר באימוץ של גור חדש ולכן התייעצות עם איש מקצוע מיד בהתחלה היא הדבר הנכון לעשות.

ביטוח לחיות מחמד – מה צריך להכיר

ביטוח בעלי חיים

כל מי שמגדל חיית מחמד בבית נתקל במקרים של מחלות או פציעות שלהם, מקרי מוות חלילה או מקרי נשיכה של צד שלישי. במאמר זה נעשה סקירה על ביטוח לחיות מחמד, מה צריך להכיר בו ואילו ביטוחים נוספים קיימים בתחום חיות המחמד הביתיות.

חיות המחמד שלנו הם חלק מהמשפחה, לכן חשוב לבטח אותן בביטוח לחיות מחמד

כל מי שאוהב חיות ומגדל חיות בבית, בייחוד כלבים וחתולים, שהם לרוב החיות הנפוצות בבתים בישראל, יודע שהם הופכים להיות בני בית לכל דבר ועל כן אנו דואגים להם ומעניקים להם את הטיפול הטוב ביותר.

כמו לבני האדם, גם לחיות המחמד שלנו קיימים מקרים של מחלה או פציעה אשר מצריכים טיפול, ואנו שאוהבים אותם ודואגים להם מעוניינים בטיפול הטוב ביותר, שלעיתים גם עולה כסף רב.

על מנת להתמודד כספית עם מצבים אלו, ניתן כיום לעשות ביטוח לחיות מחמד שיהווה עבורכם כיסוי כספי במצבים אלו. מצבים רפואיים אצל חיות מחמד הם לא הדבר היחיד שניתן לבטח בתחום זה. בשורות הבאות נפרט על סוגים שונים של ביטוחים עבור החיות שלכם. 

שלושת סוגי הביטוחים החשובים ביותר עבור חיות מחמד

בישראל הביטוחים עבור חיות המחמד מתחלקים לשלוש סוגים עיקריים:

 1. ביטוח בריאות עבור חיות מחמד ביטוח זה נועד להוות עבורכם כיסוי כספי במקרים בהם יש לכם הוצאות רפואיות גבוהות בשל מחלה או פציעה של חיית המחמד שלכם.ביטוח מסוג זה יעניק לכם פיצוי כספי עבור מצבים כמו: בדיקות מעבדה, צילומים והדמיות, תרופות יקרות, אשפוזים וניתוחים. תוכלו למעשה בעזרת כספי הביטוח לתת לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב ביותר.
 2. ביטוח חיים עבור חיות מחמד לצערנו יש מקרים בהם אנו מאבדים את חיית המחמד שלנו בתאונה. ביטוח זה יעניק לכם פיצוי כספי במצב של מוות. יש לשים לב כי בביטוח כלבים הסכום משתנה בין כלב גזעי לא גזעי.
 3. ביטוח צד ג' עבור חיות מחמד אתם כבעלים של חיות מחמד אחראים על החיות שלכם גם במקרים שהם פגעו באדם אחר.לרוב מדובר במקרי נשיכה שדיי נפוצים בישראל. ביטוח צד ג' עבור חיות מחמד יעניק לכם סכום כספי אשר איתו תוכלו לשלם את הוצאות התביעה ופיצויים כלפי צד ג'.

למה ביטוח עבור חיות מחמד הוא כדאי?

כמו שאתם מבינים ויודעים, גידול חיית מחמד מלווה בהמון אחריות ולעיתים קרובות עולה לכם כסף רב. ביטוח חיות מחמד נועד למעשה לחסוך לכם את ההוצאות הכלכליות הגדולות שעלולות להתלוות לטיפול בהן וזאת מבלי להימנע מטיפולים שעלותם גבוהה.

כמו כן, הביטוחים גם עוזרים לכם במקרי תביעות ובעצם שלושת הביטוחים הללו יוצרים עבורכם מעטפת ביטוחית רחבה.

איפה ניתן לעשות ביטוח עבור חיות מחמד?

ביטוחים של חיות מחמד נהוגים יותר בחו"ל ובעיקר באזור אנגליה, בארץ המודעות לכך הולכת וגדלה וכיום ניתן לעשות ביטוח רחב מסוג זה במרכז לביטוח חיות מחמד.

במרכז זה מתמחים בכל הנושא של ביטוחים עבור החיות היקרות לכם. המרכז מציע ביטוח רחב היקף דרך חברת הפניקס.

תוכלו להתייעץ עם סוכן הביטוח במרכז לגבי שלושת סוגי הביטוחים והרחבות מתאימות במידת הצורך ועל פי סוג החיה שאותה אתם מעוניינים לבטח.

בית גידול לכלבים – לא מה שחשבתם

בית גידול לכלבים

התחום של אימוץ כלבים הוא תחום רחב ומגוון ויש הרבה מה לדעת עליו. אפשר לאמץ דרך עמותות, לקחת הביתה כלב שרואים שמסתובב ברחוב ואין לו בית משלו ויש אפשרות נוספת – לפנות אל בית גידול לכלבים, שבדרך כלל אפשר להשיג דרכו כלב גזעי שידוע בדיוק מה אילן היוחסין שלו, מי ההורים שלו ומה היו תנאי ההתפתחות שלו.

לאנשים רבים חשוב מאד לדעת מהיכן הכלב הגיע ומה עבר עליו עד שהם אימצו אותו ולכן פנייה אל בית גידול מסודר ומוסמך היא הדבר הנכון עבורם לעשות. לעומתם, יש גם לא מעט אנשים שחושבים בטעות שבתי הגידול עושים שימוש באמצעים שליליים לצורך הרבעת הכלבים ומונעים מבצע כסף. הבנה מעמיקה של העולם הזה תגלה שהמציאות שונה לגמרי.

מהו בית גידול לכלבים?

כפי שנרמז מהשם – זהו אכן מתחם שבו דואגים להרבעת כלבות מסוג או גזע מסוים אך אין מדובר בהתעלוות או בדרכים שליליות. המתחם פועל בצורה גלויה ויהיו בו כל אנשי המקצוע הדרושים על מנת לוודא שהכלבים מגודלים ומתפתחים כפי שהם צריכים. מכיוון שלכל גזע יש את הדרישות שלו ואת התנאים האופטימליים להמשכיות שלו – יהיו בתי הגידול בדרך כלל ספציפיים עבור גזע אחד ולא יותר.

ההרבעות מבוצעות בבקרה מתמדת, ללא כפייה וללא התנהגות אלימה כלפי בעלי החיים. כל הכלבים שמגודלים בבית הגידול, גם הבוגרים וגם הצעירים יותר, נבדקים מדי פעם על מנת לוודא שהם בריאים, שאין להם שום בעיות בריאותיות והם כמובן מטופחים ומקבלים את כל מה שהם צריכים – מזון בריא ואיכותי, אזורי מרבץ ומנוחה, שטחים פתוחים רחבי ידיים להוצאת אנרגיה וטיולים באוויר הצח וכמובן טיפולים רפואיים וחיסונים כפי שמתבקש על פי החוק.

היתרונות שבפנייה אל בית גידול לכלבים

כאמור – מי שמנהל בית גידול לכלבים מסוג מסוים יהיה בקיא מאד בכל מה שקשור לגזע הזה. הוא יכיר על בוריים נושאים כמו אנטומיה ופיזיולוגיה, הוא יידע מה הסטטיסטיקות של ההרבעה, איך ומתי צריך לעשות את זה וכל זה – תוך כדי מחשבה על הכלבים ו-וידוא שהם גדלים וחיים ברווחה מכל הבחינות.

בבית גידול שכזה יהיה רישום מדויק של כל הכלבים שנולדו וגודלו שם, מי אימץ אותם למשפחתו ומדי פעם, בעיקר כאשר מדובר בגורים צעירים, יתבצע מעקב אחר הבריאות והבדיקות של גורים אלה על מנת לוודא שהם גדלים ומתפתחים כפי שמצופה מהם. גם לאחר מסירת הגורים הצעירים למשפחות החדשות שלהם – יישאר רישום אודות אילן היוחסין שלהם ובמידה ותתעורר שאלה שקשורה להוריו של הכלב או למי מהכלבים שבדורות הקודמים – אפשר יהיה לבדוק ולדעת בדיוק את כל מה שדרוש.

בית גידול – לא מה שחשבתם!

חשוב מאד לדעת שבתי גידול אלימים או כאלה שמונעים מבצע כסף כבר כמעט לא קיימים ולא כדאי לפסול בית גידול כלבים זה או אחר בשל שמועה זדונית או מידע לקוי. במידה ולא משתכנעים – אפשר וכדאי להגיע לביקור בבית הגידול, להתרשם מאופן הגידול והמחייה של הכלבים, מהאופי וההתנהגות של העובדים כלפי הכלבים ולשאול כל שאלה שמתעוררת אודות הכלבים עצמם או אופן הפעילות של בית הגידול.

הרבה מאד הפתעות טובות אפשר יהיה לגלות בביקור שכזה, מה שיחזק את הרצון העז לאמץ כלב חדש למשפחה דרך אותו בית גידול שבו הכלבים מטופחים, שמורים ואהובים. במקום אפשר יהיה למצוא אנשי מקצוע שמבינים את עולם גידול הכלבים ויוכלו לנות על כל שאלה.

משק דרור – פנסיון לכלבים 

להיפטר מחרדת ההתעללות של הכלב

חרדת התעללות בכלבים

כלב שעבר התעללות או אלימות פיזית הוא כלב שלא פשוט להתקרב אליו או לאמץ אותו שוב. הכלב כבר איבד אמון בבני אדם, הוא יתקשה לסמוך על אנשים (כולל ילדים צעירים או בני נוער) והוא יהיה תמיד, כל הזמן, במצב של מגננה. הוא לא יוכל להיות בטוח שלא יתייחסו אליו שוב בדרך קשה ולכן יצטרך כל הזמן להגן על עצמו. אין ספק שמדובר במצב קשה ועצוב אך מי שמגדיר את עצמו כחובב כלבים לא יוותר כל כך מהר, גם לא במצב מאתגר שכזה. כלב כזה לא יהיה אבוד אלא כלב שצריך יהיה להתייחס אליו אחרת, לאפשר לו מרחב וזמן להבין שיש גם בני אדם טובים בעולם וכך אט אט אפשר יהיה לרכוש מחדש את האמון שלו. מומלץ להצטייד במנה הגונה של סבלנות ואורך רוח וללא ספק אפשר יהיה לראות תוצאות.

להתקרב לכלב שסובל מחרדה בשל אלימות

חשוב מאד להבין את הכלב ולגלות כלפיו אמפתיה. לא יהיה זה נכון להגיע אליו עם ביטחון עצמי מופרז, שכן התנהגות שכזאת תגרום לו גם לברוח וגם לתקוף בחזרה. בשלבי ההתקרבות הראשוניים הכלב לא יודע שמדובר הפעם באנשים טובים, חיוביים וחמים שמחפשים את טובתו, אלא הוא יתנהג כמו שהוא יודע ורגיל – בהתגוננות ומתוך נקודת מוצא שעומדים לפגוע בו. אז איך יהיה הכי נכון לעשות את זה? להלן כמה עצות טובות שכדאי לשקול להיעזר בהן ויכולות לסייע לגרום לכלב להרגיש יותר טוב –

גובה העיניים – מומלץ לשבת על הרצפה על מנת להיות בגובה של הכלב ולמנוע ממנו לחוש מאוים. בשלבים הראשוניים לא צריך וגם אין טעם לנסות להתקרב יותר מדי אך חשוב לשמור על אסרטיביות כדי שהכלב יבין שכרגע יושבים לידו ואין לו אפשרות להתנגד. חשוב לשמור על מרחק כדי שלא להפחיד את הכלב יותר מדי.
שמירה על אווירה שלווה, שקטה ורגועה – על מנת להרגיע את הכלב צריך לדאוג שהאווירה תהיה שקטה ורגועה. לא להרים את הקול, לא להפעיל מוזיקה. פשוט לשמור על שקט. אפשר וכדאי לדבר בקול חלש, אל הכלב או אל חלל החדר תוך כדי חיוכים על מנת ליצור אווירה חיובית שתאפשר התקרבות.
קרבה פיזית – אם את התהליך מתחילים במרחק מסוים מהכלב – המחשבה האינטואיטיבית היא להתקרב כל פעם עוד קצת. המחשבה היא נכונה ומקדמת אך חשוב לבחון את הכלב ולהחליט על מידת התקרבות שלא תביא איתה רתיעה מצידו. לפעמים אפילו התקדמות של סנטימטר בכל פעם יכולה לעשות את ההבדל ובלבד שהכלב לא ירגיש שדוחקים אותו לפינה בבת אחת.
שפת הגוף של הכלב – חשוב לשים לב כל הזמן איך הכלב מגיב ומה הוא עושה. האם מידת הכוננות שלו יורדת? האם נראה שהוא מחפש מגע אישי ויחס חם? האם קצב ההתקרבות מהיר עבורו מדי או איטי מדי?

התייעצות עם מי שמומחה להתנהגות של כלבים

תמיד כדאי שיהיו פרטי קשר של מי שמתמחה בהתנהגות ואילוף כלבים ויוכל לסייע במצב שכזה. הוא יוכל לתת טיפים מניסיון אישי ומקצועי וכך התהליך לא יהיה ארוך מדי. חשוב מאד לזכור כל הזמן שאין זו אשמתו של הכלב שעליו להתנהג בצורה כזאת, שכן כנראה הוא חווה אלימות פיזית ומקרים כואבים ועליו לשמור על עצמו. יש חשיבות גבוהה למתו אמפתיה ושמירה כמה שאפשר על אווירה שמחה, חיובית ונעימה בסביבתו של הכלב. ללא ספק אווירה זו תסייע לו להבין שכעת הוא נמצא בידיים טובות.

הסוד לבחירת הפנסיון לכלב שלכם

איך לבחור פנסיון לכלבים

כשנוסעים לחופשה ומחליטים לא לקחת גם את הכלב – צריך למצוא עבורו את הפנסיון הטוב ביותר, זה שיספק את כל הצרכים שלו ויהווה עבורו מקום מבטחים, גם אם לפרק זמן קצר בלבד. לפני שמחליטים באיזה פנסיון לבחור צריך לשים לב ל-לא מעט משתנים ונתונים וכדאי מאד לברר פרטים בכמה פנסיונים לפני שמקבלים את ההחלטה החשובה על הפנסיון שבו הכלב ישהה. אין טעם לקבל החלטה כלאחר יד, שכן המשמעות היא שאי אפשר יהיה ליהנות בראש שקט בחופשה והמחשבות ינדדו הרבה פעמים אל הכלב. הדבר הכי חשוב שצריך לדעת ולהרגיש כלפי הפנסיון – הוא הביטחון שהכלב שמור, מטופל מקבל את כל מה שהוא צריך ויותר מכך – מקבל גם פינוקים ותוספות כדי להקל עליו את המעבר קצר המועד למקום שהוא לא מכיר.

אז איך בוחרים את הפנסיון המושלם?

להלן כמה נקודות למחשבה שכדאי לקחת בחשבון כשמחפשים פנסיון –

מקום גדול – בין אם מדובר בפנסיון שמיועד רק לכלבים או כזה שגם מארח חתולים – הפנסיון צריך להיות גדול ולכלול שטחים שבהם הכלבים יוצאים לטייל, לשחק ולפרוק אנרגיה ולשהות באוויר הפתוח. חשוב לעשות סיבוב ולראות היכן המקומות שבהם הכלבים יוצאים לטיול.
ביטחון – ללא ספק אחד הפרמטרים החשובים ביותר, שכן צריך לוודא שהכלבים לא יכולים לצאת בעצמם מאזורי האירוח, בין אם מדובר בתא הפרטי שלהם ובין אם מהמקום כולו. בעלי הכלבים ירצו לדעת שהכלב לא יכול לברוח לבד ושתמיד ישנה השגחה על הכלבים השוהים במקום.
התאמה בין המטפלים לכלבים – כלבים גדולים וחזקים לא יכולים להיות מטופלים על ידי ילדים צעירים ולכן חשוב לוודא שיש במקום מספיק אנשים מבוגרים וחזקים שיצליחו להתמודד גם עם הכלבים הגדולים והאנרגטיים ביותר.
פתיחות מחשבתית – יש חשיבות גבוהה מאד להסכמה לבקשות מיוחדות של בני המשפחה שרוצים להקל כמה שאפשר על הכלב שלהם ולכן חשוב שעובדי הפנסיון יהיו קשובים ויסכימו לבקשות המיוחדות – שעות מסוימות של טיול, שימוש בכלי אוכל או צעצועים שמביאים מהבית, בחירה בתא אירוח ליד הדלת או החלון ועוד.
שירות רפואי במידת הצורך – גם אם אין וטרינר צמוד במשך כל הזמן בפנסיון חשוב מאד שיהיה וטרינר שאפשר יהיה ליצור איתו קשר ויגיע כמה שיותר מהר על מנת לסייע לעובדי הפנסיון בכל מצב רפואי שהם נתקלים בו וזקוקים בו לעזרה.
אווירה טובה ונעימה – כדאי שהפנסיון יהיה צבעוני, נעים לשהייה ומזמין. אם בעלי הכלב יתרשמו שאלה התחושות – גם הכלב יבין שמדובר במקום טוב וחיובי וישתף פעולה גם לאחר שהם יעזבו את המקום.
תחושת בטן – אין ספק שכל הפרמטרים האובייקטיבים מתגמדים אל מול הפרמטר האישי, זה שבזכותו ירגישו בני המשפחה שהפנסיון שהגיעו אליו הוא זה שהם נותנים בו את מבטחם ויודעים שהכלב יהיה מטופל ושמור בזמן שהם נוסעים לחופשה. בעת שהייתם בחופשה הם רוצים להיות שקטים ולדעת שיש על מי לסמוך, שיש מי שדואג לכלב ומטפל בכל הצרכים שלו.

בחירה של פנסיון לכלב

אין ספק שברגע שבוחרים את הפנסיון הנכון – יהיה הרבה יותר קל ונוח לנסוע לחופשות נוספות בהמשך ולהשאיר את הכלב בפנסיון המוכר והאהוב, זה שגם הוא עצמו עם הזמן כבר יזהה ויידע שהוא בידיים טובות שדואגות לו והוא יכול להיות שקט ורגוע שבבוא העת – יגיעו בני המשפחה שלו לאסוף אותו בחזרה. תמיד טוב שיש בהישג יד את פרטי ההתקשרות של פנסיון כלבים מומלץ ולדעת שאפשר לפנות אליו בכל זמן.

לטוס עם הכלב – בעד או נגד

לטוס עם הכלב בעד או נגד

אין כמו לנסוע לחופשה משפחתית בחוץ לארץ. לראות נופים אחרים, לחוות תרבויות שונות, לשמוע שפה שונה ולהתנתק מהשגרה ומחיי היומיום. כאשר מתארגנים לקראת יציאה לחופשה יש הרבה מה לברר או לעשות ואם בבית מגדלים גם כלב – הרי שצריך גם לחשוב עליו. האם לקחת אותו לטיול המשפחתי? האם להשאיר אותו בארץ בטיפול של אנשי מקצוע בפנסיון או באחריות בני המשפחה? יש הרבה על מה לחשוב ולא פשוט לקבל את ההחלטה אודות הצטרפותו של הכלב לטיול. להלן כמה שיקולים שכדאי לקחת בחשבון בעת ההתלבטות שיסייעו לקבל את ההחלטה הנכונה עבור הנוסעים וכמובן עבור הכלב.

לטוס עם הכלב – בעד

אם הכלב נחשב לאחד מבני המשפחה הרי שאין בכלל שאלה וברור שהוא יצטרף לנסיעה המשפחתית. החוויות תהיינה שונות וייחודיות איתו, הקשר איתו יתחזק, מקומות אירוח רבים בכל העולם נחשבים לידידותיים לכלבים ומתאימים להגעה איתם וקל מאד להתנהל גם בחוץ לארץ עם הכלב. הילדים הצעירים לא ירגישו שינוי בשגרה וייהנו מאד שהחבר הכי טוב שלהם מהבית לוקח חלק בחוויות המיוחדות שהם חווים. שיקולים בעד טיסה עם הכלב קשורים גם בכך שיש לא מעט משפחות שיעדיפו שלא להשאיר את הכלב לבד מאחור. גם כשהכלב נשאר בהשגחה של מי שסומכים עליו ויודעים שהכלב מטופל ומקבל את כל צרכיו – לא פשוט להשאירו לבד והגעגועים אליו עלולים לפגום בהנאה והכיף שבחופשה.

לטוס עם הכלב – נגד

לא פשוט לנסוע לחופשה עם הכלב. צריך להצטייד בכל מה שהכלב צריך בחופשה (אוכל, כלי אוכל, רצועה ומחסום לפה ועוד), לוודא בעת ההכנות והבירורים שהאתרים שמתכוונים לבקר בהם הם כאלה שמותר להכניס אליהם כלבים, לבחור מקום לינה שאפשר להביא אליו כלב וכמובן לבצע את כל הסידורים הבירוקרטיים הנדרשים – רכישת כרטיס טיסה וכלוב (במידה ומדובר בכלב גדול) והכנת מסמכים או פנקס חיסונים על פי דרישות המדינה שאליה טסים. ישנם וטרינרים שממליצים על מתן תרופת הרגעה או אפילו כדור שינה לכלב למשך הטיסה על מנת שלא יסבול מהפרשי הלחצים או כדי שלא ייבהל מעצם היותו במטוס (בתא המטען, כאמור, אם מדובר בכלב גדול). לפעמים השארת הכלב בארץ היא בחירה באפשרות הקלה והנוחה יותר, למרות שהגעגועים לא יהיו פשוטים.

איך לקבל את ההחלטה עם צירוף הכלב לחופשה?

יש הרבה על מה לחשוב או לקחת בחשבון כאשר מתלבטים אם לקחת את הכלב לחופשה בחוץ לארץ או לא, להלן כמה נקודות למחשבה –

 • לאן נוסעים? האם היעד או אופי הטיול מתאים להצטרפותו של הכלב או שלא.
 • שיקול כלכלי – תוספת עבור כלב בטיסה או במקום לינה עלולה להיות לא קטנה ולא כל משפחה תרצה לעמוד בנטל הכלכלי הזה.
 • כאב ראש אל מול הצטיידות נוספת – האם כל הסידורים שווים את הטרחה ותשומת הלב או שיהיה פשוט יותר להזמין עבורו מקום בפנסיון ולנסוע בלעדיו?
 • האם יש על מי לסמוך שהכלב יישאר ברשותו בארץ בזמן הנסיעה?
 • האם בני המשפחה יכולים להיפרד מהכלב למשך זמן הטיול או שהגעגועים והמחשבות עליו עלולים לפגום בצורה הרת גורל בהנאה וביצירת החוויות החדשות?

אז אחרי שהחלטתם על יעד מטורף ועל חברת הסעות לשדה תעופה כל מה שנשאר לכם להחליט זה מה עושים עם הכלב? כמובן שאין תשובה חד משמעית לשאלה זו וכל משפחה צריכה לעשות את החושבים שלה לקראת הנסיעה המשפחתית. חשוב מאד להקדיש את הזמן ותשומת הלב לבחינה מעמיקה של כל המשתנים, לרבות הרלוונטיות של נסיעת הכלב למדינה המדוברת. ללא ספק בסופו של דבר תתקבל ההחלטה הטובה ביותר שמתאימה לכולם.

7 טיפים שיעזרו לכם לאלף את הכלב שלכם

טיפים לאילוף הכלב שלכם

הכלבים של ימנו התפתחו לפי עשרות אלפי שנים כתוצאה של ביות זאבים בעקבות חיבור ייחודי בין כלבים לבני אדם. החיבור נובע מהתכונה הבולטת אצל הכלבים והיא הרגישות למסרים אנושיים. הקשר הריגשי והעמוק של בני האדם עם הכלבים מביא תועלות רבות לבני אדם,הן במישור הפיזי והן במישור הנפשי. מחקרים מוכיחים שאנשים בסביבת כלבים נהנים מלחץ דם נמוך ובעת ליטוף הכלב קצת הלב יורד.

היום יש המון סוגי שיטות אילוף כשההבדל המרכזי שביניהם הוא המטרה אותה מעוניין להשיג בעל הכלב. ישנו אילוף שמטרתו הוא לימוד הכלב עשיית צרכים אך ורק מחוץ לבית או מניעת לעיסת חפצים ורהיטים בתוך הבית. ישנו אילוף שמיועד ללמד התנהגות מקובלת בתוך שטחי הבית. ריכזנו עבורכם את 7 הטיפים שיעזרו לכם לאלף את הכלב שלכם :

 1. הטונציה
  הכלבים מבינים את טון הדיבור שלנו טוב יותר מאשר את המילים שנאמרות על ידנו. אנשים רבים מאמינים שאם הם יצעקו על כלביהם הוא יהיה ממושמע יותר, אך מדובר בשגיאה. המטרה היא ציות לא מתוך פחד אלא מתוך הבנה מי הוא "ראש הלהקה". לפקודות השתמשו בטון נמוך, סמכותי ואסרטיבי.
 2. שפת הגוף
  חלק בלתי נפרד מתקשורת נכונה עם כלבכם היא שפת הגוף שלכם, כדי שהכלב יראה בכם כמנהיג שלו עליכם לשדר לו באמצעות עמידה זקופה ובעלת ביטחון עצמי מי הבוס.
 3. חיזוקים חיוביים
  במקרה של כלבים ענישה תוביל למצב בו הם לא יעשו את הפעולה הלא רצויה לידכם, אך מה יקרה כשלא תהיו בסביבה ? ולכן, מתן צ'ופר על חיזוק חיובי יגרום להגברת התגובה ורצון מצד הכלב לעוד ועוד חיזוקים חיוביים. 
 4. שימוש בעזרים מתאימים לאילוף
  השוק מציע היום מגוון רחב של עזרים שיעזרו לכם לאילוף נכון של הכלב כמו למשל: קולר מותאם אופי או רצועות באורכים שונים בהתאם לרמת האילוף בה מה מצוי כלבכם.
 5. חשיפה מרובה
  חשיפת הכלב לכמה שיותר גירויים וסיטואציות מורכבות בגילאים מוקדמים למעשה תמנע חרדות ופחדים בעתיד.
 6. אילוף במקומות שונים
  השתדלו לאלף את כלבכם במקומות שונים ומגוונים על מנת שיידע שיש לציית לפקודות בכל מקום ובכל זמן ללא יוצא מן הכלל.
 7. אין לקפוץ על האורחים ולהשתולל
  בהתחלה זה יכול להיות נחמד כשהכלב קופץ על האורחים הנרגשים, אך מה קורה במצבים בהם האורחים לא מסמפטים כלבים ? כן, יש גם אנשים כאלה. או במקרים בהם האורחים מגיעים עם תינוק קטן וזה לא כל כך מתאים שהכלב יקפוץ עליו. למדו את כלבכם שאין לקפוץ על אך אדם שנכנס הביתה וככה הוא יידע את הגבולות ואת מקומו בצורה טובה יותר.

זכרו ! גבולות נכונים לכלב ירוממו את מצב הרוח שלו. כאשר תהיה לו מסגרת כללים ברורה בה הוא יכול להתנהג והרצון לפרוץ גבולות ולמרדנות יפחת. כיום קיימות שיטות אילוף חדשות המאפשרות נגיעה בנפשו של כלב בדרכים שונות להשיג ממנו שיתוף פעולה, חשוב להגדיר עם המאלף המקצועי טרם תחילת האילוף מהי מטרת האילוף.

לסיכום, לאילוף בפנסיון ישנם יתרונות רבים, הפנסיון הוא סביבה מיוחדת אשר מותאמת לצרכים של הכלבים. הפנסיון למעשה מאפשר לכלבים להתרגל להיות בחברת כלבים, וגם ללמוד אחד מהשני בנוסף לאילוף האנושי.

כאשר מדובר באילוף עם לינה הוא מאפשר רצף אילוף נכון ויוביל לתוצאות מהירות יותר וטובות יותר.

משק דרור מתמחה באילוף כלבים למעלה מ50 שנה, שיעורי אילוף יכולים להתקיים במשק דרור או בבית הלקוח וישנה אפשרות נוספת של אילוף בתנאי פנסיון עם לינה או בלי. ישנם שני מסלולי אילוף עיקריים, האחד הוא האילוף הבסיסי עם טכניקות בסיסיות, והמסלול השני הוא המסלול המתקדם שמעניק סל פקודות רחב יותר ושליטה בכלב ללא רצועה.

כל מה שחשוב לדעת לפני שמאמצים כלב

כל מה שחשוב לדעת לפני שמאמצים כלב

לא קל לקבל את ההחלטה על אימוץ כלב. מדובר בעצם בהוספת בן משפחה נוסף על כל המשתמע מכך ולכן יש הרבה חשיבה שצריך לבצע בטרם האימוץ עצמו הלכה למעשה. יחד עם זאת, אין כלל ספק שלאחר שיש הרבה יתרונות בהוספת חיית מחמד אל בני המשפחה ולבטח תהיה לכלב תרומה רבה לחיים האישיים של בני המשפחה ללא קשר למין, גיל או מספר שעות השהייה המשותפות בבית.

מה לקחת בחשבון כששוקלים לאמץ כלב?

 • הסכמה – כל בני המשפחה צריכים להיות שותפים להחלטה לאמץ כלב. מכיוון שכולם חיים ביחד חשוב שכל אחד יבין שלכלב תהיה משמעות והשפעה על החיים שלו ועליו להיות מודע לכך. הטיפול והדאגה לכלב צריכה להתחלק בין כל בני המשפחה (כל אחד על פי גילו ויכולתו, כמובן) וחשוב ליצור מערכת הוגנת ושווה של תורים.
 • מה זה אומר לאמץ כלב? כאן המקום לחשוב על החסרונות שבאימוץ הכלב – נביחות בשעות לא נוחות, טיולים מחוץ לבית שלוש או ארבע פעמים ביום בכל מזג אוויר וגם כשחשים שאין חשק, לכלב עלול להיות ריח פחות נעים ולעיתים יהיה צורך לאלף אותו על מנת להתאים את ההתנהגות שלו לאופי המשפחה.
 • כסף – החזקת כלב עולה לא מעט כסף וחשוב להבין זאת כבר בהתחלה. צריך לקנות אוכל שמתאים לסוג ולגיל של הכלב, לשלם עבור שירותי וטרינר (חיסונים או טיפולים רפואיים שונים), רכישת אביזרים – כלי אוכל, תכשירי טיפוח, רצועה ומחסום לפה ועוד. ובעתיד הרחוק אולי גם לאלף את הכלב, במידת הצורך, מקווים שלא תצטרכו.
 • בחירה של כלב – לא כל כלב מתאים לכל בית ולכל משפחה. צריך לתת את הדעת לאזור המגורים, לסוג הבית ולגודל החלל שבהם אמור הכלב לגדול. יש כלבים שחיים רק בתוך הבית ויש כאלה שיצטרכו לבלות שעות ארוכות במלונה בחצר.
 • התרומה של הכלב למשפחה – כלבים הם בעלי חיים עם הרבה שמחת חיים ורצון לשחק, לשמח ולהיות בחברה. הם הופכים חיש מהר לחלק בלתי נפרד מהמשפחה וההתייחסות אליהם היא התייחסות לבן משפחה שהופך על שתי רגליים. הילדים משחקים ומשתוללים עם הכלב, מספרים לו סודות ועצובים מאד לנסוע לחופשה ולהשאיר אותו לכמה ימים לבד.
 • חוקים חדשים – האם לאפשר לכלב להיכנס לכל החדרים או להגביל את השהייה שלו? האם מותר לכלב לשבת על הספה? מה בנוגע להתנהגות בעת שבני המשפחה אוכלים בצוותא סביב השולחן? כל אלה שאלות והחלטות שצריכים ההורים לקבל ולחנך את הכלב בהתאם.
 • זהירות, כלב בבית – הנוכחות של כלב מרחיקה אנשים זרים מהבית והכלב יחוש תחושות חזקות של נאמנות כלפי המשפחה שלו. זהו יתרון גדול שגם צריך להילקח בחשבון בעת המחשבה האם לאמץ כלב או לא. בנוסף לכך הריח של הכלב מרחיק מזיקים שונים מן הבית מה שמתברר כיתרון חשוב נוסף.

חברו הטוב של הילד – איך כלב יתרום לילד שלך?

חברו הטוב של הילד – איך כלב יתרום לילד שלך?

ההחלטה על אימוץ כלב כחיית מחמד אינה החלטה פשוטה כלל וכלל. יש הרבה על מה לחשוב, לקחת בחשבון ולשקול והכי חשוב לזכור שמדובר בהחלטה שאי אפשר יהיה להתחרט עליה אחרי האימוץ. כלב, כמו כל בעל חיים אחר, הוא חיה בעל לב, רגש ותחושות וכפי שאף אחד לא היה רוצה לקבל חדשות טובות ולאחר מכן להתאכזב – כך גם הכלב. מכאן שההחלטה חייבת להתקבל פה אחד על ידי כל בני המשפחה לאחר שנשקלו כל הסיבות והשיקולים. כמו כל שינוי מהותי באורח החיים והשגרה המשפחתית – גם לאימוץ כלב יש שלל יתרונות וחסרונות והחוכמה האמיתית היא לבחון מה עולה על מה.

מה החסרונות ואי הנוחות הכרוכים בהבאת כלב הביתה?

כלב הוא בעל חיים, על כל המשתמע מכך. לא תמיד מבינים את ההתנהגות שלו, הוא עשוי להגיע ברמות שונות של משמעת או אילוף ותידרש תקופת הסתגלות לכל הצדדים לאחר הגעתו הביתה. ישנם סוגים שונים של כלבים שמשירים יותר או פחות שערות ויש מי שזה יפריע לו. ישנם כלבים בגדלים או סוגים שונים ותידרש חשיבה על האזורים בבית שהכלב מורשה להגיע אליהם. ייתכן ולכלב יהיה ריח שלא יהיה נעים לחלק מבני המשפחה וצריך יהיה לחשוב איך מתמודדים איתו – מפיצי ריח בבית, שימוש במבשמים שונים שמיועדים לחיות מחמד או פשוט המתנה עד שמתרגלים. כלב מביא איתו עלויות שונות של אביזרים ושירותים שדרושים עבורו וכמובן שצריך יהיה להתמודד עם נביחות קולניות.

התרומה של הכלב המשפחתי לכולם

אל מול חסרונות שיש בהבאת כלב הביתה – ישנם אינספור שיקולים לטובת אימוץ כלב כחיית מחמד. מחקרים רבים שבוצעו במדינות שונות וכללו אנשים במגוון רחב של גילאים הוכיחו מעל לכל ספק שנוכחותו של כלב בבית מרגיעה, מביאה לשלווה ומפחידה לחץ ומתח. הכלב הופך להיות החבר הטוב והנאמן של כל בני המשפחה, הוא תמיד שמח לראותם, תמיד נהנה בחברתם והטיולים בגינה הם בילוי וזמן איכות עבורו. ילדים מוצאים בכלב חדר שאפשר לספר לו סודות, הם לומדים אחריות ודאגה לאחר וקל להים להביע רגשות דרך הכלב. ערכו של זמן משחק בין ילד לכלבו האהוב לא יסולא בפז ותורם רבות לשניהם.

כיום יש מודעות גבוהה לנושא של קשר בין ילדים לבין בעלי חיים בכלל וכלבים בפרט, עד כדי שטיפולים רגשיים רבים מבוצעים על ידי בעלי חיים. כאשר הילד נקשר לבעל חיים ורואה בו נפש ונשמה שנעים ונוח לו להיפתח בנוכחותה – הוא יכול לאפשר גם למבוגר המטפל להיכנס אל נבכי נפשו שלו, לפרוק כעסים או מתחים, להתיר בעיות ולחשוף קשיים שלא נחשפו בשום דרך אחרת. כך אפשר לסייע ולמצוא את הפתרון שיאפשר לילד להתגבר על מכשולים שהוא חש שניצבים בדרכו.

קורס אילוף כלבים מחיר

קורס אילוף כלבים מחיר

הכלב הוא ידידו הטוב של האדם. הכלב הוא נאמן לאדונו, הוא מסור אליו והוא תורם לו רבות מבחינות רבות. כיום מקובל מאוד להיעזר בכלב גם לצרכים אחרים כמו עבור אנשים נכים או אנשים הסובלים ממוגבלויות שונות.

אנשים עיוורים נהנים כמובן מכלבי הנחייה, אך לא רק הם. גם אנשים הלוקים באוטיזם וגם אנשים הסובלים מבעיות שמיעה. כך גם אנשים עם בעיות תקשורת וילדים עם קשיי למידה. כל אלו עשויים למצוא את המענה באמצעות הטיפול בכלב.

אך ברור כי הכלב חייב להיות מאולף על מנת שהוא יצלח למשימות אשר אותם מועידים לו. אם הכלב לא יתאים למטרות אותם הוא אמור לשרת, הרי שברור כי אי אפשר יהיה לעשות שימוש בכלב.

לצרוך כך יש לפנות אל אנשי מקצוע אשר זוהי תחום ההתמחות שלהם והם מציעים את השירות של אילוף כלבים.

איך מאלפים את הכלב?

ישנם ארבעה גירויים אשר אלו משמשים לצורך אילוף כלבים למשמעת.

שלב ראשון – שלב הלימוד

שלב הלימוד זהו שלב אשר בו מלמדים את הכלב מהן הציפיות שיש ממנו. כך שאם הבעלים אומרים כלב 'שב' – יש לוודא כי הוא אכן הבין את ההוראה והא מתיישב בעקבות ההוראה. לעיתים הוא יעשה את רצון בעליו לא בגלל שהוא אכן הבין את ההוראה אלא כי הוא רוצה את החטיף אשר אותו מציעים לו בתמורה. כך גם הפקודה 'אלי', לא תמיד זה יהיה בורר כי הכלב מקיים את הפקודה או שהוא פשוט מתקרב על מנת לקבל תשומת לב.

על מנת שהכלב אכן ילמד ויפנים את הפקודות, חשוב מאוד לומר לו אותם בכל פעם באותה מנגינה, באותה אינטונציה ועם אותה תנועת יד.

שלב שני – שלב התרגול

אחרי שהכלב כבר מבין את הפקודות השונות והוא מכיר היטב את כל ההוראות, חשוב מאוד לתרגל אתו את הפקודות הללו ולחזור עליהם שוב ושוב.

שלב שלישי – התמודדות מול גירויים

לאחר שהכלב מכיר היטב את כל הפקודות והוא מסוגל להתמודד עם כל מה שדורשים ממנו, מגיע הזמן בו יש לעמת אותו מול גירויים. הגירויים אמורים להיות מול סיטואציות של החיים האמיתיים. מול אנשים, מול בעלי חיים, מול חתולים וציות לפקודות הבעלים. למעשה השלב הזה הוא שיוצר את השליטה האמיתית בכלב כמו גם את התקשורת הטובה מולו.

שלב רביעי – שלב המבחן

לאחר שהכלב למד את ההוראות, הוא שינן אותם והוא אף התעמת מול המציאות תוך עמידה ומילוי כל הפקודות, מגיע עת המבחן. במבחן הוא אמור להתמודד גם במצבים של רעש סביבתי, של גירויים נוספים במקום כאשר הוא אמור לציית לכל ההוראות של בעליו מבלי להתבלבל מכל מה שהוא שומע ורואה סביב.

שווה בהחלט לשלם את המחיר עבור אילוף מקצועי שכזה שיוביל לתוצאות טובות.

פנסיון כלבים לטווח ארוך

פנסיון לכלבים לטווח ארוך

בעבר כמעט ולא היו קיימים פנסיונים עבור כלבים. כל מי שגידל כלב, ידע כי הוא אמור להתמודד אתו בכוחות עצמו ואין לו כל דרך להיעזר בחברות חיצוניות. אם לדוגמא הוא רצה לצאת לחוץ לארץ למשך תקופה ארוכה או אפילו קצרה, היה עליו לחפש חבר שאו בן משפחה שמוכן היה לשמור על הכלב תחת חסותו.

אך מה שהיה עד לשנות התשעים, כבר לגמרי לא המצב כיום. היום אנחנו מוצאים מבחיר די גדול של פנסיונים לכלבים והודות למבחר אנחנו גם נהנים מתחרות ערה בתחום הספציפי הזה. כמו בכל תחרות בין ספקי שירות שונים, המרוויח העיקרי הוא כמובן הלקוח.

בוחרים לכלב את הטוב ביותר

כפי שכבר ציינו, כיום קיימת תחרות עזה בכל מה שקשור לתחום הפנסיונים לכלבים. הודות לכך יכול כל אחד לבחור ולהעדיף עבור הכלב שלו את התנאים הטובים ביותר. אם זה שימת לב למקצועיות של המטפלים העובדים במקום, כמו גם רמת הניסיון שלהם בתחום גידול כלבים וטיפול נכון בהם. כך גם בחירת הפנסיון יכולה להיות בהתאם להכשרה של המטפלים במקום וכמובן גם בהתאם לתנאים הטכניים. לדוגמא, המיקום בו נמצא הפנסיון. זה יכול להיות במקום עירוני וזה גם יכול להיות במקום כפרי ושקט. יש כאלה שחשוב להם לבחור את הפנסיון מתוך התחשבות במזג האוויר והאקלים באותו אזור, זאת בהתאם להרגלים של הכלב כמו גם הצרכים הבריאותיים שלו.

מובן שישנם גם נתונים נוספים כמו מצב הניקיון בפנסיון, המזון והשתייה שהם מקבלים, הפיקוח הווטרינרי וכמובן גם המחיר.

מאלפים את הכלב

ישנן מקומות שם משקיעים בכלב ומלמדים אותו כמה דברים חדשים כך שיש סיכוי שהכלב יחזור הרבה יותר מתורבת ומאולף מהמקומות הללו. מובן שרק כלבן מנוסה המכיר את דפוסי ההתנהגות של הכלב הספציפי שלנו, הוא זה שידע איך וכיצד להתנהל מול הכלב ולקדם אותו מבחינת האילוף.

איך תבחרו את הפנסיון לכלב שלכם?

בחירת הפנסיון לכלב אינו עניין של מה בכך. גם אם מדובר בפנסיון לימים ספורים בלבד, חשוב מאוד לשים דגש על בחירה  נכונה במקום נכון שאכן ייתן את המענה המושלם לצרכיו של הכלב. ברור כי כאשר מדובר בפנסיון למשך תקופה ארוכה, או אז חובה לשים דגש על פנסיון הרבה יותר יציב, מבוסס, מקצועי ומנוסה על מנת להבטיח כי הכלב אכן יקבל את הטיפול הכי טוב עבורו.

חשוב לדעת כי כל הנושא של פתיחת פנסיונים לכלבים זהו נושא פרוץ למדי ואין כל צורך ברישיון לצורך כך. זו הסיבה שיש לחקור ולבדוק היטב מי הוא זה שעומד מאחורי הפנסיון לכלבים אותו אתם מבקשים לבדוק, על מנת שהכלב אכן ייהנה מטיפול מקצועי ובטוח.

נוסעים לחו"ל ומחפשים פנסיון לכלב לטווח ארוך? לא מוכנים להתפשר על האיכות ועל המקצועיות של הפנסיון? פנו אלינו!

פנסיון לכלבים בראשון לציון

פנסיון לכלבים בראשון לציון

לא תמיד פשוט לתת את הכלב שלך למשמרת. כלב כשמו כן הוא, כולו לב, והקשר החזק בין כלב לבעליו הוא תמיד מיוחד ועמוק. מי שלא היה בעליו הגאה של כלב מעולם פשוט לא יכול לנחש את עוצמת החיבור בין כלב לבעליו, והבחירה בפנסיון היא בחירה רבת משמעות, בחירה שעושים עם הלב.

לבחור פנסיון ביתי לכלבים בראשון לציון זה לבחור בחירה שאומרת כמה אתם אוהבים את הכלב שלכם. פנסיון ביתי הוא פנסיון חם ואוהב, פנסיון קטן בהגדרתו, שהיחס לכלבים בו הוא יחס אישי ומשפחתי. יחס זה מאפשר את המעבר החלק שמגיע לכלב שלכם, שצריך להתמודד עם הניתוק הפתאומי מהמפגש אתכם ביומיום, ולהתרגל לאהבה חסרת התנאים שבאה מכיוון צוות הפנסיון.

מה מוצאים בפנסיון ביתי לכלבים בראשון לציון?

בגדול, ההבדלים בין פנסיון ביתי לפנסיון לא ביתי הם הבדלים של שמיים וארץ, וההבדל מתחיל באווירה שמשרה העיצוב.

בפנסיון ביתי תמצאו חדרים נקיים תמיד, מרווחים במיוחד, חדרים שמאפשרים לכל כלב להרגיש בבית, בנוח, ולא לחוות דוחק וסטרס. חצרות הטיולים יהיו גדולות ומפוארות, מהסוג שגורם גם לנו לרצות לשבת ולבלות עם הכלב שלנו. החדרים יהיו מקורים ומאווררים, ובעצם יאפשרו לכלב שלכם ליהנות מאירוח ביתי בכל מזג אוויר, בכל עונות השנה.

פנסיון לכלבים בראשון לציון

החיים בפנסיון בראשון לציון, ומה להביא איתכם?

כמה שהפנסיון מקצועי וביתי, הוא עדיין לא הבית, ופנסיון ביתי יידע להדריך אתכם לגבי הפעולות הנכונות והמהלכים הנכונים לקראת הכנסת הכלב שלכם לפנסיון. התנאים הנוחים ביותר ניתנים לכלבים כשהם מרגישים בבית, וכדי לעשות זאת פנסיון לכלבים מקצועי יבקש מכם להביא את מיטת הרביצה של הכלב שלכם, את השמיכה שלו, הצעצועים האהובים עליו, וכל הדברים שגורמים לו להרגיש בבית.

חיי הכלב שלכם בפנסיון הם חיי תענוגות, חיים נעימים שיעזרו לו להסתגל ולחוש בבית עם השינוי. סדר היום בפנסיון ביתי ומקצועי דומה לסדר יום של חופשה, ומתחיל ביציאה לסיבוב הבוקר בחצר גדולה ומרווחת, לרוב עם דשא אמיתי ומהנה, ממשיך בארוחות וליטופים, ומסתיים בשנת לילה עמוקה לאחר יום של משחקים והתרוצצות.

לבחור פנסיון ביתי לכלבים בראשון לציון זה לבחור בחירה שאומרת כמה אתם אוהבים את הכלב שלכם. פנסיון ביתי הוא פנסיון חם ואוהב, פנסיון קטן בהגדרתו, שהיחס לכלבים בו הוא יחס אישי ומשפחתי. יחס זה מאפשר את המעבר החלק שמגיע לכלב שלכם, שצריך להתמודד עם הניתוק הפתאומי מהמפגש אתכם ביומיום, ולהתרגל לאהבה חסרת התנאים שבאה מכיוון צוות הפנסיון.

פנסיון משפחתי לכלבים באיזור באר יעקב

בשנים האחרונות ניתן לשמוע מבעלי כלבים רבים על חיפוש ומציאת פנסיון לכלבים בבאר יעקב או בכל מקום אחר בארץ. מאמר זה יעזור לכם, בעלי הכלבים, להבין מהו פנסיון לכלבים ומהו היתרון של מציאת פנסיון מוכר ובעל מוניטין, כמו למשל פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב.

פנסיון לכלבים בבאר יעקב – מה זה אומר?

פנסיון לכלבים בבאר יעקב או בכל מקום אחר הוא המקום המושלם לכלבכם בעת חופשה. רוב האנשים ממתינים בסבלנות לחופשה השנתית שלהם אך כאשר מתקרב המועד הם מתחילים לדאוג לחיית המחמד שלהם. הם מתלבטים אם להשאיר את הכלב עם ההורים או בני משפחה אחרים, לשכור את שירותיה של דוגיסיטר שתוציא את הכלב מדי יום כמה פעמים או לשים אותו בפנסיון מיוחד לכלבים. אם עד היום אנשים נהגו לשים את הכלב בפנסיון רק אם לא הייתה ברירה, כיום יותר ויותר אנשים מעוניינים לשים את הכלב בפנסיון וזאת על מנת שיזכה לתנאים הטובים ביותר. נכון להיום, יש פנסיונים ברמה גבוהה מאוד ובאווירה ביתית ולכן ניתן לומר שבדיוק כמה שאתם יוצאים לבית מלון לחופשה כך גם הכלב שלכם חווה חופשה בכיף במתחם של פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב או בכל מקום אחר בארץ שסמוך למקום מגוריכם.

פנסיון לכלבים בבאר יעקב – פנסיון ביתי

חשוב לקחת בחשבון שבדיוק כמו מלונות בדרגות אירוח שונות ובסגנונות שונים, כך קיימים גם פנסיונים בדרגות אירוח שונות. ההבדל בין פנסיון לכלבים בבאר יעקב שמגדיר את עצמו פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב לבין פנסיון שאינו מגדיר את עצמו כביתי הוא בכך שבפנסיון ביתי משתדלים לחקות את סדר היום אותם מכירים חיות המחמד מהבית, אם מדובר על טיול בוקר בפארק או חצר דשא בו מבלים כלבים נוספים, שהות בפנסיון עם חפץ אותו הביאו מהבית ולכן הכלב חש מוגן גם במקום החדש, נוכחות של אנשי הצוות סביב החיות שעות רבות ועוד. חשוב לוודא שבפנסיון יש אנשים בכל שעות היממה ולא רק בשעות היום. בנוסף, חשוב לדעת שיש להביא את חיית המחמד מחוסנת בכל החיסונים הדרושים ואם בעל החיים זקוק לטיפול תרופתי מיוחד יש להביא את כל התרופות הנחוצות וזאת על מנת שאנשי הצוות ידאגו לתת אותן לכלבים בשעות מסוימות.

פנסיון משפחתי לכלבים באיזור באר יעקב

פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב – הבחירה הנכונה

הבחירה הנכונה של פנסיון לכלבים נשענת במידה מרובה על תחושת הבטן של בעלי הכלבים, המחיר של הפנסיון והתנאים של הפנסיון. בנוסף, המיקום של הפנסיון הוא פרמטר חשוב גם כן וזאת משום שרוב בעלי הכלבים מעוניינים להשאיר את הכלבים במקום קרוב לסביבת המגורים הטבעית שלו. חשוב מאוד להיפגש עם הבעלים טרם בחירת פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב או בכל מקום אחר בארץ ופעמים רבות מומלץ להביא את הכלב אתכם על מנת לראות איך הוא מגיב לכם ולאדם שמקבל אתכם לפגישה בפנסיון. אם לכלב לא נוח, ההמלצה היא לעבור לפנסיון הבא.

אנחנו בפנסיון הכלבים בבאר יעקב הקפדנו בתכנון הגינה של המתחם על מנת שתהיה מותאמת לצרכים של אורחינו על ארבע היקרים, וזאת כדי שהם יוכלו לשחק, להשתולל, לרבוץ ולנוח ללא הפרעות וסכנות גם בחלל החיצוני של המתחם.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות פנסיון ביתי לכלבים שיעניק לכלב שלכם את היחס הטוב ביותר? מעוניינים שהכלב יחוש שהוא גם יוצא לנופש? ניקיון ויחס אישי חשוב לכם?

אתם מוזמנים טלפן אל צוות המטפלים המומחה והמסור של פנסיון לכלבים משק דרור בטלפון 08-9221543 או ליצור עמנו קשר דרך הטופס בעמוד יצירת הקשר.

פנסיון ביתי לכלבים בנס ציונה

פנסיון ביתי לכלבים בנס ציונה

פנסיון ביתי לכלבים בנס ציונה

פנסיון לכלבים משמש אותנו באין ברירה כאשר אנו נאלצים להשאיר את חיית המחמד שלנו לטיפול אצל זרים, אם אין אלטרנטיבה כמו בבית של מכרים, או אז נבחר בפנסיון לכלבים. וכידוע, לקוחות מרוצים תמיד חוזרים, כי שירות מהסוג הזה, הוא בדיוק השקט הנפשי שהם חיפשו, לכן, לאחר חוויה חיובית ראשונה, נפגוש את כלבם כאשר יצאו  לנופש הבא שלהם.

המטרה העיקרית של כל אחד ואחת מאיתנו, אוהבי הכלבים והחתולים, היא להביא את חיית המחמד למקום שיספק לו את הטיפול הטוב ביותר, אם מבחינת היחס של הצוות אל הכלב ואם מבחינת ציוד, שטחים פתוחים, תנאי מחייה ועוד. אחד הדברים הראשונים אותם יש לבדוק אודות אותו פנסיון ביתי לכלבים, בנס ציונה או בכל מקום אחר, הוא האם אתם, כבעליו של הכלב, חשים שהמקום מתאים לסטנדרטים של הכלב שלכם. נמליץ לכם להתחיל בביקור באתר האינטרנט של הפנסיון, כדי ללמוד על המקום ולהבין מהם התנאים עליהם הוא מתחייב, טרם הביקור הפיזי במקום.

מה כולל הפנסיון?

בעלי כלבים מתקשים להשאיר את הכלב שלהם במקום זר ובאין ברירה, נמליץ לכם לברר מבעוד מועד האם האם הפנסיון עונה על כל הצרכים הספציפיים של כלבכם והתנאים אליהם הוא מורגל.

טיפ נוסף, פנסיון שעוסק באילוף כלבים כנראה ידע להתמודד עם מגוון של גזעים וטווח של בעיות התנהגות. לכן, נמליץ לכם לבדוק האם המקום משמש רק כפנסיון או מתמחה בתחומי טיפול נוספים בכלבים. הצוות המקצועי של הפנסיון יעשה הכל על מנת לתת לכלב שלכם את היחס הטוב ביותר והנוחות המרבית.

סביר שהצוות יבקש מכם להביא איתכם את המיטה אליה הכלב מורגל, כדי שתמסך על תחושת הזרות במקום חדש, גם הצעצועים אותם הוא אוהב יעזרו לו להתגבר על הריחוק מהמקום הטבעי שלו. בנוסף, פנסיון שמכבד את עצמו מחייב את בעלי הכלבים לדאוג לכל החיסונים החיוניים לו, אם מדובר על כלבת, משושה, תולעת הפארק, שעלת ולעבור טיפול נגד קרציות טרם הגעתכם.

הטיפול בפנסיון

נכון להיום פנסיון ביתי לכלבים בנס ציונה שמחשיב את עצמו כפנסיון איכותי מספק את השרותים הבאים:

 • ניקיון– המקום חייב להיות נקי ונעים.

 • חדרים– כל החדרים שמוצעים לכלבים חייבים להיות מרווחים, נקיים ומקורים. בנוסף, חשוב שתהיה אפשרות של מיזוג וחימום בהתאם לעונות השנה וזאת על מנת שהכלב ירגיש ממש כמו בבית.

 • טיולים– חשוב שבמקום יהיו חצרות טיולים אליהם הכלבים יוכלו לצאת בכל זמן נתון וזאת על מנת להוציא אנרגיה.

 • זמינות סביב השעון– הזמינות של הצוות חייבת להיות סביב השעון וזאת על מנת שהכלב לא ירגיש בודד וכדי שהוא יזכה לתשומת לב וטיפול כל זמן שהוא זקוק לכך.

 • שטיפה– חשוב לברר האם כלבים ששוהים בפנסיון יותר מכמה ימים זכאים לשטיפה.

 • מרכיב נוסף וחשוב שאנחנו שמים עליו דגש הוא המזון לכלבים האיכותי אותו אנחנו מספקים למתארחים היקרים שלנו. אנחנו שמים לב לתופעה המאכזבת בקרב פנסיונים רבים בארץ אשר מחליטים להוזיל עלויות דווקא על חשבון איכות המזון אותו הם מספקים,  וזאת מכיוון שבעלי הכלבים לרוב שוכחים לברר לגבי הפרט הזה והם מנצלים את זה.

מעוניינים לתת לכלב שלכם תחושה שהוא בבית גם כאשר אתם רחוקים ממנו? פנסיון כלבים ביתי בנס ציונה משק דרור, הוא המקום בשביל הכלב שלכם. מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו 08-9221543

פנסיון לכלבים בלוד

בית מלון לכלבים

מתכננים נסיעה לחו”ל ודואגים מי ישמור על הכלב? מחפשים פנסיון לכלבים בלוד וסביבתה? אם כן, כדאי שתכירו את משק דרור שבמושב תלמי מנשה. מדובר בפנסיון כלבים איכותי, מומלץ וותיק הפועל בתחום עוד משנת 1957. צוות הפנסיון מעניק יחס אישי, בייתי, חם ואוהב לכל כלב בהתאמה מלאה לצרכיו המיוחדים.

הפרט המדאיג ביותר בטיול

כל בעל כלב יודע כי שהדאגה העיקרית לקראת הטיול לחו"ל, היא מה לעשות עם הכלב. אם הינכם ברי מזל יש לכם משפחה או חברים שישמרו עליו. אבל מה לעשות? בדרך כלל למי שאוהב חיות כבר יש כמה משלו בבית, ואין מקום ופנאי לעוד אחד, ולמי שאין חיות לרוב לא אוהב אותן מסתובבות בביתו. במצבים אלו יש צורך למצוא פנסיון כלבים באמת טוב ומומלץ, כמו הפנסיון שלנו, שתוכלו להשאיר בו את כלבכם ללא חשש בידיעה שהוא בידיים טובות.

פנסיון עם התנאים הטובים ביותר

האיכות של פנסיון הכלבים שלנו, ההופכת אותו לכל כך מבוקש ומומלץ בקרב תושבי לוד והסביבה, נובעת ממספר גורמים בסיסיים. קודם כל אנו אוהבים כלבים ומבינים אותם ורוצים שתהיה להם החוויה הכי טובה שאפשר, של חופשה אמיתית, מהנה ומפנקת. לכן, כל כלב המתארח אצלנו זוכה לתנאים הטובים ביותר עם חדרים מקורים, מוגנים, מאווררים, מרווחים, נקיים, ממוזגים ומוסקים בהתאם לעונות השנה. זאת לצד חצרות טיולים גדולות להוצאת אנרגיה עם חברה טובה ומתאימה של כלבים בגודל, גיל ואופי דומים ומתאימים.

בנוסף, במקום עובד צוות מקצועי, מסור ומנוסה, הנוכח בפנסיון מסביב לשעון ומעניק יחס אישי לכל כלב עם הרבה טיולים, ליטופים ומילות חיבה. אנו ממליצים לבעלי הכלבים להביא לחיית המחמד לשהייה בפנסיון את המיטה, השמיכה או השטיח המועדפים לרביצה, וכן צעצועים ואוכל אהוב. יש לציין כי כל כלב המגיע אלינו חייב להיות מחוסן ומטופל כנגד תולעים, קרציות ופרעושים.

פנסיון משפחתי לכלבים באיזור באר יעקב

סדר יום פעיל ומהנה

מלבד תנאים מצוינים, הכלבים המגיעים לפנסיון שלנו זוכים בסדר יום פעיל ומהנה, הכולל מפגשים עם שאר אורחי ודיירי המקום, האכלה, סירוק ושטיפה, טיולים לאורך כל היום ועוד שלל הפעלות מהנות. מעבר לכך, בכל מקרה ולכל צורך תמיד יהיה חבר צוות קשוב וזמין להגיע אל כלבכם. המקום גם מציע שירותי אילוף מקצועיים, שירותי קליניקה לבעיות התנהגות ובית אבות לכלבים קשישים וחולים.

הזמנת מקום בפנסיון כלבים

להזמנת מקום בפנסיון כלבים מומלץ ואיכותי, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם משק דרור בטלפון 08-9221543 או בדוא"ל dogdedror@gmail.com.

מעון יום לכלבים – מה זה? ולמה צריך את זה?

בית מלון לכלבים

בעלי כלבים מתוודעים עם השנים לכך שכלב הוא הרבה יותר מחברו הטוב ביותר של האדם. הכלבים הופכים מהר מאוד לחלק מהמשפחה ויש ביניהם לבין בני הבית קשר מאוד מיוחד. בני הבית צריכים לדאוג לכלב, לשחק אתו ולפנות לו זמן גם אם יש ילדים בבית, כך שהוא בהחלט הופך לחלק אינטגרלי מהחיים. בהרבה מאוד מקרים, הכלב נאלץ להישאר לבד במשך שעות ארוכות ואפילו ימים, ולכן צריך למצוא לו פתרון איכותי, הרבה יותר מילד שמגיע פעמיים ביום ויוצא איתו לטיול כדי שיעשה את צרכיו.

כלב צריך להיות מאושר, לשחק, להשתולל, להוציא אנרגיות ואפילו גם ללמוד ולהתחנך. כדי להשיג את כל המטרות הללו ולקבל חבר טוב, מאושר וגם בריא יותר, יש לרשום את הכלב אל מעון יום לכלבים אשר יספק לו מענה כולל לכל הצרכים הללו. כאשר בני הבית לא מסוגלים להגיע הביתה לפני שעות הערב המאוחרות בגלל עבודה או סידורים אחרים, פנסיון ביתי לכלבים הוא פתרון אידיאלי ונוח מאוד.

לו"ז מסודר
המעון למעשה נותן לכלב את כל מה שהוא צריך בזמן שהבעלים לא נמצאים. מלבד מקום נוח ונעים לשבת ולישון בו, הוא מקבל חיי חברה, שיעורים חינוכיים, שיעורי אילוף, אוכל ושתייה. לכלבים יש סדר יום מסודר, במה שמהווה את אבן הפינה לשהייה מוצלחת לכלב ולבעלים שלו. במעון משלבים בין מנוחה, משחק ולימודים בצורה מושלמת, ובכל מעניקים לכלב חוויה נהדרת, אליה ישמח לחזור הכלב מדי יום.

שוק העבודה בישראל הוא תובעני מאוד, לבטח ביחס למקומות אחרים בעולם, ואנשים לפעמים נאלצים להישאר במשרד עד 18:00 או 19:00, ובכך משאירים את הכלבים שלהם מסכנים ואומללים, ליום של 12 שעות בין 4 קירות, ללא מזגן או אפשרות לעשות צרכים. הפתרון של מעון יום לכלבים הוא אידיאלי עבור אותם אנשים, שיכולים לעזור מאוד לכלב שלהם להיות מאושר. כלב לא מאושר הוא כלב ללא אנרגיות, תוקפן, וכזה שלא נעים להיות סביבו. יש סוגי כלבים ספציפיים שרצוי שייכנסו לפנסיון, מפני שהם חייבים להוציא את אותה אנרגיה חבויה.

מעון יום לכלבים

ליום יום או לחופשה
פנסיון ביתי לכלבים מהווה פתרון מושלם גם לתקופות בהם בני המשפחה נמצאים בחופשה. הצורך בחופשה קיים אצל כולנו ולרוב, אחת לשנה כולנו נוסעים או טסים למקום כלשהו כדי לנקות את הראש, לנוח וליהנות. במצב כזה, יש אחריות בסיסית לגבי הכלב, ויש לדאוג לו לסידור נכון. כמובן שאי אפשר להשאיר אותו בבית, והפתרון של מישהו שידאג לצרכיו הבסיסיים הוא לא אידיאלי, מפני שיש תלות באדם אחד, שמקבל סכום פעוט וצריך לדאוג למישהו מאוד חשוב.

כאשר מכניסים כלב לפנסיון לכלבים, הוא מקבל מקום נעים לשהות בו, כאשר יש פנסיונים שנותנים שירותים של שיעורי בריכה, חדרים עם טלוויזיות להקניית הרגשה ביתית ואוכל משודרג. רק כך אפשר לקבל את הפתרון האידיאלי עבור הכלב שלכם, בזמן שאתם לא זמינים אליו.

להעביר את הכלב לפנסיון – מה עושים עם מקרה של חרדת נטישה?

פנסיון לכלבים בראשון לציון

ניתן למצוא כיום ברחבי הארץ לא מעט פנסיונים לכלבים, המיועדים הן לשהות קצרה של כמה שעות או כמה ימים והן לשהות ארוכה יותר. פעמים רבות בוחרים בעלי הכלבים להעבירם לפנסיון בשל נסיעה לחו"ל מטעם העבודה, חופשה או סיבות אחרות שבגינן הם נאלצים שלא לשהות בבית ומחפשים פתרון זמני לכלב עד שיחזרו. כלבים, הסובלים מחרדת נטישה, עשויים להתמודד עם קושי רב מאד בעקבות המעבר הזמני הזה, אולם חשוב לדעת שניתן למנוע זאת ולעבור את זה בצורה הרבה יותר "חלקה".

פתרון לתקופה קצרה או ארוכה

פנסיון לכלבים הוא פתרון, כאמור, שיכול לשרת בעלי כלבים המחפשים מקום שבו יוכלו כלביהם לשהות למשך תקופה קצרה או ארוכה. כלבים הסובלים מחרדת נטישה מבטאים זאת בדרכים רבות ובעיקר כאשר בעליהם עוזבים את הבית, וגם לדקות בודדות. זה יכול לבוא לידי ביטוי בהרס של רכוש (בין אם של הספות בסלון, של דלת הכניסה לבית או כל אלמנט אחר) ובבלאגן עצום הנגרם בשל תסכול הכלב. במקרים מסוימים מעדיפים בעלי הכלבים, הסובלים מחרדת נטישה, לחפש פתרון אלטרנטיבי, שבו יוכלו הכלבים להישאר בביתם, בסביבה המוכרת להם. הם מחפשים דוג-סיטרים, שיוכלו לשהות בבית באותה תקופה ולדאוג לכלבים, כל עוד הם אינם שם. יחד עם זאת, הדבר לא תמיד פשוט, ולכן פנסיון לכלבים יכול להיות הפתרון הנכון.

לבצע את המעבר באופן הדרגתי

כדי להתמודד עם חרדת הנטישה של הכלב, ולא משנה מהי הסיבה בגלל הוא סובל מכך (לרוב לא תמיד יודעים זאת), חשוב מאד לבצע את המעבר אל הפנסיון באופן הדרגתי. כדאי מאד, וכבר כמה שבועות לפני הנסיעה והמעבר עצמו, להגיע עם הכלב אל הפנסיון ולערוך לו היכרות קצרה הן עם המקום והן עם בעליו. הכלב, בשלב זה, סביר שיחוש חוסר נוחות, עצור לרחרוחים רבים ואולי גם יימנע מיצירת קשר עם בעלי הפנסיון. אולם, אם בעליו של הכלב מלווים אותו בשלב זה וחוזרים על כך בכל כמה ימים, יחוש הכלב ביטחון רב יותר כלפי המקום וגם נוחות רבה.

להעביר את הכלב לפנסיון

להזכיר לו את הבית

בנוסף, כדאי מאד לחפש פנסיונים לכלבים שמציעים יחס אישי יותר ושמספר הכלבים שבהם איננו רב. כך יוכל לקבל הכלב תשומת לב רבה ולהתמודד עם הקושי בצורה טובה יותר. המעבר ההדרגתי, ההיכרות עם המקום וגם התאמתו של הפנסיון לצרכי הכלב יכולים להקל באופן משמעותי עליו ולאפשר לו לעבור את התקופה, קצרה או ארוכה, עם פחות אתגרים או תחושות של פחד וחרדה. כדאי במקביל גם לדאוג לשלוח עם הכלב משחקים שהוא מכיר טוב וגם אוהב, אולי אפילו בגד של בעליו שיזכיר לו אותו במהלך התקופה ובמקביל לדאוג להעסיק אותו כמה שיותר לאורך השהות שלו. להוציא אנרגיות במשחקים, בטיולים ארוכים ועוד.

פנסיון לכלבים בלינה ביתית או באירוח מלא – במה כדאי לבחור?

בית מלון לכלבים

מתכננים נסיעה של כמה ימים או כמה שבועות לחו"ל ומחפשים מקום חמים ונעים שבו יוכל לשהות כלבכם האהוב, בשעה שאתם מטיילים ביעד רחוק? אם כן, בית מלון לכלבים או פנסיון לכלבים יכול להיות פתרון מתאים. אבל, מה קורה אם לכלב שלכם קצת קשה במקומות פחות מוכרים, או מה קורה אם אתם מחפשים פתרון לכמה שעות או אולי כזה, שבו יוכל הכלב שלכם לשהות אך ורק במהלך שעות היום, כשאתם בעבודה או עסוקים בעניינים אחרים? גם כאן, פנסיון לכלבים יכול להיות המענה המושלם, ובתנאי שפונים אל הפנסיון המתאים.

פנסיון לכלבים בלינה ביתית

לבחון כמה פרמטרים חשובים לפני שמחליטים

פנסיון לכלבים בלינה ביתית או באירוח מלא, הכולל שהות של 24 שעות ביממה, 7 ימים רצופים בשבוע (או כמה ימים רצופים) הוא מענה לבעלי כלבים המחפשים מקום אחד, שיספק לכלביהם את המענה לכל הצרכים. כל אחת מהאפשרויות האלו: לינה ביתית או אירוח מלא, יכולה להוות פתרון לבעלי כלבים ולהתאים למשך תקופות שונות. אם אתם מתלבטים באיזו אפשרות לבחור, כדאי לכם לבחון כמה פרמטרים חשובים:

 1. אופיו של הכלב – זהו אולי הפרמטר החשוב מכל. האופן שבו יוכל הכלב שלכם להתמודד עם השהות בפנסיון, במקום החדש והלא מוכר, הוא זה שצריך להכתיב את החלטתכם. אם, למשל, אתם מתכננים שהות ארוכה בחו"ל ומעוניינים לשלוח את הכלב לפנסיון, ובייחוד אם הוא סובל מחרדת נטישה, כדאי לשקול בשלב הראשון שהות בפנסיון בשילוב עם לינה ביתית ורק לאחר תקופת הסתגלות מתאימה, לעבור לאירוח מלא.
 2. מהי הסיבה שבגללה אתם פונים לפנסיון – מדוע אתם זקוקים לשירות הזה? האם אתם מתכננים לצאת לחופשה של כמה ימים או כמה שבועות בחו"ל? האם אתם נוהגים לשהות שעות ארוכות מחוץ לבית וחוזרים אליו רק בשעות הערב? לכל סיבה מענה אחר וחשוב להיות מדויקים בצרכים על מנת לקבל את הפתרון המתאים.
 3. התנאים במקום – התנאים בפנסיון הם נקודה נוספת שיש לבחון, בין אם מעוניינים בפנסיון בלינה ביתית ובין באירוח מלא. יחד עם זאת, אם מדובר באירוח מלא, חשוב מאד שהתנאים בפנסיון יהיו מקיפים יותר, וכאלה המספקים את המענה הנדרש לכלב במשך 24 שעות ביממה, כולל השגחה מלאה.
 4. פתרונות חלופיים או משלימים – אם אתם שוקלים לפנות לפנסיון לכלבים המציע לינה ביתית, וודאו שיש לכם פתרון משלים. כלומר, שהכלב שלכם יזכה להשגחה מלאה, גם כאשר הוא שוהה בבית בשעות הלילה. אם אין לכם פתרון כזה ואתם מתכננים לצאת לכמה ימים בחו"ל (או יותר) אירוח מלא יהיה האפשרות היחידה. כך או כך, כדאי לבחון זאת לעומק, לקחת בחשבון את תנאי המקום וכמובן גם את האפשרויות החלופיות שיכולות להתאים. יותר או פחות.

בית אבות לכלבים – מקום לכלבים קשישים

כלבים, כמו כל יצור חי אחר, מזדקנים עם השנים. הזדקנותם באה לידי ביטוי בתצורות שונות, בהתנהגותם, במצבם הבריאותי, ההולך ומתדרדר ככל שחולפות השנים, וגם במראה שלהם, ובדיוק כמו אצלנו, בני האדם. שערם הופך ללבן באזורים שונים בגוף (בייחוד בפנים) וחלקם אף מרזים במשקל. ישנם כלבים המאריכים חיים ומבלי שיסבלו מבעיות בריאות חמורות מאד, המקשות על התנהלותם ביום יום, ולעומתם, כאלה שאינם ברי מזל, סובלים קשות ומתמודדים עם בעיות בריאות לא פשוטות. פנסיון לכלבים, בין אם אלה כלבים קשישים בריאים לגילם ובין אם אלה כלבים קשישים חולים מאד יכול להיות הפתרון המתאים, המרחב הנכון שבו יוכלו הכלבים לחיות את שנותיהם האחרונות או חודשיהם האחרונים.

משק דרור מתחם פנסיון לכלבים במרכז הארץ

מענה מתאים לכל הצרכים

בית אבות לכלבים מספק לכלבים את המרחב המתאים מכל הבחינות, קצת בדומה לפנסיון לכלבים. הכלבים הקשישים מקבלים טיפול רפואי צמוד במידת הצורך, מענה לכל צרכיהם, הן הפיזיים והן הרגשיים וזאת כאשר הם נמצאים בסביבתם של כלבים אחרים, קשישים בחלקם וגם צעירים. בעלי כלבים רבים מוצאים את עצמם בתקופה זו, שבה כלבם קשיש וסובל מבעיות שונות, מתקשים לדאוג לו ולספק לו את הפתרונות שלהם הוא זקוק. בין אם בשל חוסר ידע, חוסר בזמן או אפילו קושי נפשי רב מאד לראות את הכלב מזדקן ולאט לאט נמוג. כדי לעזור לכלבים בשלב האחרון של חייהם ולתת להם את כל מה שהם צריכים, יכולים בעלי כלבים אלה, להיעזר בשירותיו של פנסיון לכלבים, שהוא המענה המתאים לכל משך הזמן הנדרש.

 • השגחה על הכלב – 24 שעות ביממה.
 • בית חם ואוהב לכלבים מבוגרים ו/או חולים הזקוקים לתשומת לב מיוחדת ולא שיגרתית.
 • כל כלב בחדר נפרד עם חימום/קירור בהתאם למזג האוויר.
 • טיולים במשך היום לפי צורכי הכלב האישיים.
 • ניקיון יומיומי של החדר ושל הכלב הכולל הברשה, חפיפה ותספורת לפי הצורך.
 • תנאי ביקור נוחים למשפחות.

פנסיון וגם בית אבות

בתי האבות לכלבים משמשים גם כפנסיונים לכלבים בין היתר ומארחים כלבים צעירים יותר. נוכחותם של הכלבים הצעירים יכולה להפעיל יותר את הכלבים הקשישים, לגרום להם לזוז ולהגיב. יחד עם זאת, נלקח בחשבון מצבם הבריאותי של הכלבים המבוגרים ויכולתם להתמודד עם שינויים ועם סביבה חדשה ופחות מוכרת. העובדים בבתי אבות ופנסיונים אלה יודעים כיצד להכיר לכלבים החדשים, הקשישים, את סביבתם ואת הכלבים האחרים וגם מסייעים להם לעבור זאת בקלות ובאופן הנעים ביותר.

למצוא את הפנסיון הנכון

האפשרות לספק לכלב מענה וזמינות מרבית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, הופכת פנסיונים אלה, המשמשים כבתי אבות לכלבים, לפתרון חשוב מאד וגם כזה הנחשב לפופולארי מאד בשנים האחרונות ובעיקר בשל רצונם הרב של בעלי הכלבים לספק להם את הפתרון הטוב ביותר בשנים האחרונות לחייהם. כמובן שישנה חשיבות רבה מאד בבחירתו של פנסיון לכלבים עם ניסיון באירוח של כלבים קשישים והקפדה על פנסיון המציע שירותים מקיפים לכלב וסביבת חיים נאותה, המותאמת לצרכיו הנקודתיים (מה שנכון בעיקר לכלבים קשישים, הסובלים מבעיות

לפני שמכניסים את הכלב לפנסיון – חשוב לדעת (וליישם)

פנסיון לכלבים בראשון לציון

מה חשוב לדעת וליישם

מחפשים פנסיון לכלבים מומלץ שיוכל לארח את כלביכם לתקופה קצרה או ארוכה, בין אם בשל נסיעה לחו"ל מטעם העבודה, חופשה עם כל המשפחה או מכל סיבה אחרת? אם כן, רגע לפני שאתם בודקים איזה פנסיון כלבים מומלץ יוכל להתאים ואילו שירותים הוא מציע ועד כמה  מקיפים ואיכותיים הם, חשוב שתיקחו בחשבון כמה פרמטרים ותדאגו מבעוד מועד למס' דברים לפני שאתם משכנים את כלביכם האהוב תחת אותה קורת גג עם כלבים נוספים.

לכן, לפני הכניסה של כלבכם לפנסיון כלבים חשוב לבצע את הפעולות הבאות:

 • חיסון כלבת – חיסון זה הינו בגדר חובה ועל פי החוק יש לדאוג לחסן את הכלב חיסון כלבת אחת לשנה. לאחר החיסון מקבלים אישור על כך, המהווה רישיון בתוקף להחזקת הכלב. כשאתם מגיעים עם הכלב לפנסיון, מסרו את האישור הזה (או כל הוכחה אחרת) וכן גם את מספר השבב של הכלב, שאותו, אם אתם לא יודעים מהו, תוכלו לקבל מהווטרינר שלכם או ממאגר השבבים הארצי.
 • חיסון שעלת – זהו חיסון שאיננו בגדר חובה וגם לא מוצע במסגרת החיסונים השגרתיים לכלבים, יחד עם זאת, כאשר מכניסים כלב לפנסיון לכלבים לכמה ימים או יותר, מומלץ מאד לחסנו בחיסון זה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שייתכן ואחד הכלבים האחרים בפנסיון יחלה בשעלת, והסבירות שידביק את כלבכם בה היא גבוה. די בכלב אחד הסובלת משעלת כדי להדביק את כלביכם ואת כל הכלבים האחרים. את החיסון יש לבצע לפחות 14 ימים לפני הכניסה לפנסיון. אולם, אם אתם רוצים להכניס אותו לפנסיון "מהיום להיום", אין לחיסון זה טעם.
 • בדיקה אצל וטרינר – אמנם, את הדבר הזה חשוב לעשות באופן עקבי, אחת לכמה חודשים, אולם הוא נכון במיוחד לפני ששולחים את הכלב לפנסיון לכלבים. מומלץ מאד להגיע עם הכלב לבדיקה מקיפה אצל הווטרינר ולו כדי לוודא שאיננו סובל מבעיה בריאותית כלשהי ואין צורך בטיפול דחוף או בטיפול תרופתי מיוחד, שיידרש לו במהלך שהותו בפנסיון. זוהי גם הזדמנות מצוינת לבדוק את רשימת החיסונים ולהבטיח שאכן קיבל את כל החיסונים הנדרשים (כולל חיסון נגד תולעת הפארק, שהכרחי).

פנסיון לכלבים מומלץ

כדאי לזכור

התנאים בפנסיון יכולים להשפיע מאד על מצבו הבריאותי (והנפשי) של הכלב שלכם ומומלץ מאד לבחון אותם כהלכה במסגרת החיפושים אחר פנסיון לכלבים. הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר בכלב קשיש או כלב הסובל מבעיות בריאות שונות ורגיש מאד. כדאי לפנות ללקוחותיו של הפנסיון, אלה שנעזרו או נעזרים בו ולבקש לשמוע מהם חוות דעת על המקום ועל האופן שבו הסתגל אליו הכלב.

חשוב מאד להגיע לביקור קצר (יחד עם הכלב וגם לחוד) כדי לבחון לעומק את הפנסיון, את האווירה ואת התנאים שבו. יש לבדוק גם מי הוא הווטרינר שאליו פונים במידה והכלב סובל מבעיה בריאותית כלשהו בזמן שהותו בפנסיון ומי הם הכלבים האחרים, הנוספים, שנמצאים גם כן באותו המקום.

בית מלון לכלבים

בית מלון לכלבים

חיית מחמד שלנו היא בדיוק כמו כל בני המשפחה האהובים האחרים שלנו, והיא חלק בלתי נפרד מחיינו. אנו דואגים לנו, משקיעים בה ועושים ככל הניתן כדי שתוכל ליהנות מסביבה נעימה וטובה, המספקת לה את כל הצרכים, הן הפיזיים והן הרגשיים. אלה, הטסים לחו"ל או נדרשים לעזוב את הבית לכמה ימים, מוצאים את עצמם מחפשים סידור מוצלח לכלב או לכלבה, שפעמים רבות עוברים לרשותם של בני המשפחה. יחד עם זאת, לא לכל אחד ישנה אפשרות כזו ונדרש פתרון אחר, יעיל וטוב לא פחות.

מהו בית מלון לכלבים

אחת האפשרויות העומדות לרשותנו במקרים אלה היא בית מלון לכלבים. כאשר מדברים על בית מלון או מעון יום לכלבים מתכוונים למקום שבו יוכלו הכלבים שלנו לשהות, בין אם לכמה שעות במהלך היום ובין אם לכמה ימים רצופים, מקום שבו הם יקבלו את המענה המתאים להם לכל הצרכים. ישנם מקומות רבים כאלה ברחבי הארץ, כאשר בחלקם מתארחים מספר כלבים ולעיתים עשרות ובאחרים בודדים בלבד.

בית מלון לכלבים מספק מענה כולל ורחב מאד לצרכיהם השונים של הכלבים. בדומה לבית המלון המיועד לבני האדם, בית המלון לכלבים דואג לארוחות בהתאמה מלאה לכלב או לכלבה, לפעילות במהלך היום (טיולים בחוץ) וכמובן גם למקום לישון בו. ישנם בתי מלון לכלבים שבהם לכל כלב חדר משלו ובתי מלון אחרים שבהם חדרים משותפים לכמה כלבים. הגינות גדולות והגישה אליהן חופשית. הכלבים זוכים ליחס לאורך כל שעות היממה וגם להשגחה מלאה.  

בית מלון לכלבים
בית מלון לכלבים

ההבדל בינו לבין פנסיון

ההבדלים בין מעון יום לכלבים או בית מלון לכלבים לבין פנסיון לכלבים הם מזעריים, ולעיתים כלל לא קיימים (הדבר תלוי במקום עצמו). בעוד שישנם פנסיונים לכלבים שמספקים להם מענה לצרכים בסיסיים בלבד, ישנם בתי מלון לכלבים שמציעים פתרונות נוספים ומקיפים יותר כמו פעילויות שונות לכלבים, אילוף במידת הצורך ועוד. יחד עם זאת, ישנם פנסיונים לכלבים שמציעים פינוקים ופתרונות רבים מאד לכל כלב, כך שבפועל זהים לחלוטין לבית המלון ולשירותים שהוא מציע. לרוב, בבתי המלון יישארו הכלבים גם ללילה או ליותר, בעוד שבפנסיון או במעון היום יוכלו הכלבים להישאר לכמה שעות בלבד.

מטרתו העיקרית של מעון יום לכלבים וכמובן גם בית המלון היא לדמות לכלב את סביבת חייו הטבעית. עבור הכלב או הכלבה שרגילים לסביבה שלהם, המעבר למקום חדש, וגם אם לתקופה זמנית קצרה, עשוי להיות לא פשוט. באמצעות אלמנטים שונים שמחזקים את חיית המחמד, ניתן ליצור עבורם סביבה מתאימה ולהקל עליהם את הפרידה מהמשפחה. מעבר לכך, יכולים הכלבים ליהנות זה מחברתו של זה ולשהות ביחד עם כלבים אחרים לאחר שנבדקה הדינמיקה ביניהם ונלקח בחשבון אופיים (ייתכן ויהיו כלבים רגישים שיופרדו מכלבים אחרים, בעוד שאחרים "יצוותו" לכלבים נוספים).