פנסיון לכלבים ברחובות

פנסיון לכלבים ברחובות

יוצאים לחופשה ומחפשים מקום שיארח את הכלב שלכם בבטחה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. פנסיון לכלבים ברחובות יעניק לכלבים שלכם חווית שהייה ברמה גבוהה, איכותית ובטוחה. ואתם תוכלו להנות מהחופשה שלכם בראש שקט.

בנוסך לכך, פנסיון לכלבים יכול להציע לכם שירותי אילוף בזמן השהייה בפנסיון, ופתרון לבעיות התנהגות של הכלב.

פנסיון לכלבים – הפתרון המושלם

פנסיון לכלבים שלכם יכול להיות פתרון מעולה עבורכם כאשר אתם טסים לחופשה בחו"ל, או בחופשה בארץ. על מנת שזאת תהיה חוויה נעימה עבורכם ועבור הכלב שלכם, עליכם לוודא כי מדובר בפנסיון איכותי, אחראי, עם הקפדה על הניקיון ועל סביבה בטוחה עבור ההולכים על ארבע.

לנהל פנסיון זה לא דבר של מה בכך, זוהי אחריות עצומה שטומנת בחובה מטלות רבות והן סבלנות רבה ומקצועיות מצד הבעלים והצוות. עליכם לוודא כי הפנסיון מספק מזון איכותי לכלבים שלכם, שמירה 24/7, ידע ומתן פתרונות בזמן אמת לבעיות שעלולות לצוץ, כמו למשל אם הכלב שלכם לא מסתדר עם כלב אחר.

פנסיון ליום

לפנסיון יום יש כמה מטרות, תחילה הוא מאפשר לכם להכניס את כלבכם לפנסיון בימים שאתם עובדים עד שעות מאוחרות, ומישהו ידאג לכל הצרכים שלו, בדיוק כמו שלוקחים את הילד לגן הילדים. בנוסף, פנסיון ליום מעניק לכם פתרון אילוף מקצועי, לכלבים עם בעיות התנהגות או הרגלים רעים זה יכול להיות פתרון מושלם.

באמצעות האפשרות של פנסיון ליום, תוכלו לשכן את הכלב שלכם בפנסיון יום שלם, הוא ילמד ויקבל אילוף מקצועי מהטובים ביותר. ואילו אתם תקבלו שיעורי בית, ותוכלו לתרגל איתו את מה שלמד אצלכם בבית. מדובר באפשרות נהדרת למי שלא רוצה להיפרד מהכלב לתקופה ארוכה יותר.

פנסיון לאילוף הכלבים

פנסיון לכלבים לא נועד רק לתקופת בהם אתם נעדרים מהבית, פנסיון כלבים יכול להעניק לכם פתרון אילוף מקצועי מעולה. תוכלו לשכן את הכלב שלכם בפנסיון לתקופה של בין שבוע לחודש, תקופה אינטנסיבית בה הכלב ילמד הרגלים נכונים, פקודות וכישורים חברתיים. כמובן שאתם תוכלו לבקר אותו מתי שתרצו. זכרו- כלב מאולף הוא כלב מאושר, כלבים חייבים גבולות ולדעת את מקומם.

משק דרור – פנסיון לכלבים ברחובות

פנסיון לכלבים משק דרור הינו פנסיון שהוקם בסוף שנות ה-50, מתוך האהבה לכלבים. היום הפנסיון מנוהל על ידי עופר דרור, איש של כלבים, מנוסה ואחראי. הכלבים בפנסיון נהנים מחצר משחקים בטוחה ומתוחמת, צוות מקצועי ומיומן, שגרת ניקיון בלתי מתפשרת, ומזון איכותי ומזין. 

משק דרור מציע לכם מגוון רחב של אפשרויות, פנסיון יום לשהייה בזמן שאתם בעבודה, אילוף אחת לשבוע או אילוף באופן רציף לתקופות ארוכות יותר.

כמו גם שהייה בזמן שאתם בחופשה או בכל מקום אחר. חיפשתם פנסיון לכלבים ברחובות? הגעתם למקום הנכון. לפרטים נוספים, שאלות ותיאום לינה חייגו אלינו עכשיו למספר 08-9221543 ונשמח לארח אתכם בכל עת.

פנסיון לכלבים ברמלה

פנסיון לכלבים ברמלה

כשאתם נדרשים לעזוב את הכלב שלכם, בין אם מדובר בנסיעה לחו"ל או למטרות אילוף, מציאת פנסיון לכלבים איכותי היא הפתרון המושלם עבורכם. להפקיד את הכלב שלכם בידי אנשים זרים זאת החלטה לא פשוטה, עליכם למצוא פנסיון שיעניק לכלבים שלכם חוויה טובה, וגם ישמור עליהם בריאים ושלמים עד שתחזרו לקחת אותם בחזרה.

איך תבחרו פנסיון לכלבים ברמלה?

כאמור, הפנסיון אמור להיות בית חם עבור הכלבים שלכם. הכלבים שלנו, הם כמו הילדים שלנו, אנחנו דואגים לטפח אותם, לאלף אותם ולשמור עליהם כבבת עינינו. לכן, חשוב לבחור פנסיון שישמור עליהם מכל משמר, עם אנשי צוות מנוסים ואחראיים, ומתקן שמור שלא ניתן לברוח ממנו.

מקום מרווח ונוח

פנסיון טוב הוא פנסיון שמאפשר לכלבים לפרוק אנרגיות במרחב פתוח ובטוח. כשאתם בודקים את הפנסיון שעתיד לאכלס את כלבכם עליכם לבדוק את שטח המשחקים, וודאו כי הוא מתוחם בגדר למניעת בריחות ושמתקני המשחקים (אם יש כאלה, רצוי שיהיו) מאובטחים ולא מסכנים אותם.

צוות מסור ומקצועי

החלק החשוב ביותר בכל פנסיון הוא הצוות המקצועי המטפל. חשוב שתוודאו כי הצוות בפנסיון מורכב מאנשים מקצוענים, בעלי ניסיון בטיפול בכלבים, אחראיים וכנים. אתם הולכים להפקיד את היקר לכם בידיהם, ועליהם להבין זאת. אל תתביישו לשאול שאלות קשות, ככה תמנעו בעיות בהמשך, ותהנו מהחופשה שלכם.

שקיפות מלאה מול בעלי הכלבים

מה זה אומר שקיפות מלאה מולכם, בעלי הכלבים? חשוב לוודא כי אם יש בעיה עם הכלב שלכם, אם הוא נפצע חלילה או שהיה לו עימות עם כלב אחר, בעלי הפנסיון מעדכנים אתכם על המתרחש. אנחנו שומעים לא פעם על פנסיונים שלא מדווחים לבעלי הכלבים אם הם חלילה נפצעו, ורק כשהם חוזרים מהחופשה הם מתוודעים למתרחש, זה לא תקין.

משק דרור – פנסיון לכלבים ברמלה

פנסיון לכלבים משק דרור הוקם בסוף שנות החמישים על ידי פנינה ויעקב דרור, היום בנם עופר החליף אותם והוא מנהל את הפנסיון. עופר שם דגש על איכות השהייה של הכלבים בפנסיון, לצד משמעת וחוויה משמעותית עבור הכלבים.

בפנסיון שלנו הכלבים שלכם יכולים להנות ממגרש משחקים רחב ידיים ומתוחם שלא ניתן לברוח ממנו, צוות מקצועי ומיומן ששם דגש על כל כלב, הקפדה על ניקיון באופן תדיר ושהייה בפנסיון למטרות אילוף ופתרון בעיות התנהגות.

לסיכום

פנסיון הכלבים הוא בית חם עבור הכלבים שלכם, עליכם לוודא כי כל האמור לעיל מתקיים בפנסיון בו תשכנו את הכלבים שלכם. פנסיון יכול להוות פתרון מעולה עבורכם אם אתם נוסעים לחופשה בארץ או בחו"ל, או למטרות אילוף אינטנסיבי יותר.

מחפשים פנסיון לכלבים ברמלה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. למידע נוסף אודות הפנסיון שלנו, לכל שאלה ולתיאום חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ונשמח לעמוד לשירותכם.

אילוף כלבים בפנסיון

כלבים זקוקים לגבולות כדי להיות מאושרים יותר. הכלב שלכם זקוק לאילוף? בין אם אתם בחופשה, או מעוניינים להוציא את הכלב לחופשה, עשו זאת בחוכמה. העניקו לכלב שלכם את האפשרות ללמוד הרגלים חדשים בסביבה בטוחה. אילוף כלבים בפנסיון הוא בהחלט הפתרון עבור הכלבים שלכם.

היתרונות של אילוף בפנסיון

פנסיון לכלבים מעניק לכלב שלכם את האפשרות ליהנות מהמרחב שלו הוא זקוק בזמן הלמידה, פעילות גופנית ומשחקים באופן אינדיבידואלי ועם כלבים אחרים. הכל תחת הטיפול של צוות מסור ומיומן במיוחד, המתבצע בפיקוח של עופר ממשק דרור, במשק דרור מאלפים כלבים כ-50 שנה.

בית מלון לכלבים

משק דרור מציע לכלב שלכם הנאה בסביבה בטוחה, אילוף כלבים נכון ויכולות הסתגלות. בית מלון לכלבים משק דרור מציע מענה רחב לצרכים השונים של הכלבים שלכם. במהלך שהות ממושכת ורציפה, ניתן להגיע עם הכלבים לרמת הבנה גבוהה, הבנויה על יחסי אמון וביטחון.

מגרש המשחקים

במשק דרור ניתן להגשים את חלומו של כל כלב עירוני. מתחם משחקים גדול, בו הכל יכול להתאמן ולהשתולל עם ליווי של איש צוות מנוסה, ישנם גם מתקנים שהוקמו למטרות אילוף. המשחקים על המדשאה עם צוות האילוף מעניקים קשר אנושי לצד אתגרים התפתחותיים. 

לדוגמא, משחקי כדור מאפשרים לבדוק את זמן התגובה של הכלב, מהירות ריצה, זריזות וכוח לתפוס את הכדור. בנוסף לכך, המשחקים מאפשרים לצוות לאבחן בעיות פיזיות או התנהגותיות עלולות להיות לכלב, לרוב מבלי שהבעלים מודע להם. כל המידע מועבר כמובן בשקיפות מלאה לבעלים, יחד עם הנחיות להמשך טיפול בבית.

בריאות ומזון

מתוך הדאגה לבריאותם של הכלבים המגיעים לפנסיון, הפנסיון מטופל באופן קבוע נגד פרעושים וקרציות. במהלך השהייה בפנסיון הכלב יוציא הרבה אנרגיה, והוא זקוק למזון עם ערכים תזונתיים ברמה גבוהה.

פנסיון לכלבים משק דרור שם דגש על מתן מזון לכלבים איכותי ולא מתפשר, המכיל בתוכו את כל הערכים התזונתיים שהכלב צריך לקבל, ומותאם באופן אישי למלא את צרכיו בהתאם לגיל, גוד בריאות והרגלים.

הצוות שלנו

המשק מנוהל על ידי עופר דרור, בעל ניסיון של עשרות שנים בגידול ואילוף כלבים, בעיות התנהגות ואילוף גורים מכל גזע. הצוות המסור במשק הם אנשי כלבים, מנוסים ומקצועיים, שמפנקים את הכלבים לאורך כל השהות.

אילוף בפנסיון משק דרור

מטרת האילוף בפנסיון היא לדמות לכלב את סביבת החיים הטבעית שלו. ישנם כלבים שרגילים לסביבה שלהם, והמעבר למקום חדש יכול לגרום לאתגר רגשי ולא פשוט. בפנסיון משק דרור אימצנו אלמנטים מחזקים על מנת להקל על הכלבים בפרידה מהמשפחה. בנוסף לאילוף המקצועי הכלבים נהנים מחברת כלבים נוספים, ומסגלים לעצמם כלים חברתיים חדשים ונכונים יותר.

משק דרור הינו בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, שהוקם על ידי פנינה ויעקב דרור, כיום הוא מנוהל על ידי בנם עופר. הפנסיון משתרע על שטח גדול המכיל מספר חצרות טיולים. הכלבים השוהים אצלנו נהנים מיחס אישי והשגחה צמודה לכל אורך השהות.

מעוניינים באילוף כלבים בפנסיון? הגעתם בדיוק למקום הנכון. חייגו עכשיו למספר 08-9221543 או היכנסו לעמוד צור קשר, ומהרגע הזה בעיות ההתנהגות של הכלבים שלכם הופכות להיות שלנו.

כל מה שרציתם לדעת על אילוף גורים

אילוף גורים הוא החלק הקריטי בצמיחתו והתפתחותו של גור כלבים. גורים ידועים בטווח הקשב הקצר שלהם, ובנוסף הם מתעייפים מהר. לכן אילוף גורים דורש סבלנות, ידע ונוכחות. המפתח לאילוף גורים מוצלח הוא להפוך אותו לפעילות חיובית ומהנה. עשו הכל כדי לשמור על אנרגיה חיובית ושמחה במהלך כל האילוף.

מהו הדבר הראשון שצריך לעשות בתהליך אילוף גורים?

השלב הראשון של האימונים כרוך בפקודות בסיסיות מהסיבה הפשוטה שהוא מהווה בסיס לכל סוג אחר של אילוף. פקודות פשוטות כמו 'שב', 'לא לזוז' ו'ארצה' הן חשובות על מנת לשמור על הגור בטוח ומאושר בזמן הוא מגלה את העולם. אילוף כלבים לפקודות ציות פשוטות יכול להתחיל בדרך בכלל בסביבות גיל 7-8 שבועות.

אימוני רצועה

הליכה ברצועה אינה התנהגות טבעית לכלבים. זו הסיבה שגורים בדרך כלל נוהגים ללכת בכיוונים שונים כשהם לראשונה עם רצועה. החדשות הטובות הן, שאילוף רצועה בגיל צעיר מקנה לכלבים צייתנות גבוהה לפקודות רצועה. את אימוני הרצועה ניתן להתחיל מהרגע שהבאתם את הגור החדש לביתכם.

תחילה עליכם לתת לו להתרגל לתחושה שיש לו קולר על הצוואר, ולרצועה שמחוברת אליו. ברגע שהגור מתרגל, התחילו לבצע איתו טיולים קטנים ברחבי הבית כשהוא קשור. ברגע שהגור מתחיל להבין כיצד להתנהג כשהוא רתום, אתם יכולים לצאת איתו לטיול קצרים בשכונה. כמובן שלאחר כל החיסונים הדרושים/

אילוף גורים לצרכים

מעבר לפקודות הבסיסיות, אילוף גורים לצרכים הוא חלק עיקרי וחשוב, ויש לו השלכות גם לגבי העתיד. ראשית עליכם להבין כי גור כלבים יכול להתחיל באילוף לצרכים רק בגיל 3.5 חודשים. הגיל כמובן תלוי בגזע הכלב, גזעים גדולים יכולים להתחיל בגיל יותר מוקדם מגזעים קטנים בזכות הגודל שלהם.

מתי ללמד את הגור כישורים נוספים?

בדומה לאנשים, כלבים שונים זה מזה בכל הקשור לאילוף שלהם. חלק מהכלבים קולטים פקודות וטריקים באופן מיידי, בעוד שאחרים לוקחים קצת יותר את הזמן. לפני שתעברו למיומנויות מתקדמות יותר כמו 'גלגול', 'עזוב' או 'חכה', וודאו שהכלב שלכם שולט בפקודות הבסיסיות.

אילוף כלבים במשק דרור

משק דרור הינו פנסיון לכלבים ברמה גבוהה המנוהל על ידי עופר דרור, איש כלבים כמה עשרות שנים. משק דרור נותן שירותי אילוף גורים בפנסיון, מתוך ההבנה שאילוף רציף הינו היעיל והטוב ביותר עבור הכלב שלכם. הכלבים בפנסיון נהנים ממרחב גדול לפרוק אנרגיות, בפיקוח הצוות המסור והמקצועי המקנה להם הרגלי התנהגות חדשים וטובים יותר.

לסיכום,

זכרו! האילוף לא מסתיים לעולם. כבעלי כלבים תפקידכם להמשיך לאמן אותם ולתרגל איתם ללא הפסקה פקודות ידועות, ולעבור לאילוף מתקדם ככל שהכלבים יגדלו. אילוף הוא חיוני, הוא בונה את האמון ועוזר לתקשורת בין בעלי כלבים לכלבים שלהם.

כמו גם מלמד מיומנויות קריטיות להתנהגות טובה לאורך חיים שלמים. לאילוף גורים באזור המרכז חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ונשמח להכיר את ההולך על 4 שלכם.