6 צעדים לחזרה לשגרה לאחר הקורונה

steps-to-return-routine-after-covid-19

כמו בני אדם, כלבים הם יצורים חברתיים שלא נוטים לשרוד היטב בבדידות. למעשה, הם אוהבים תשומת לב בכל עת ויעשו הכל למען שבח ואהבת בעליו.

למעשה, להיות לבד יכול להיות מלחיץ למדי עבורם לפעמים. למרבה המזל, בעלי כלבים יכולים ללמד את חבריהם הפרוותיים ליהנות מזמנו לבדו, או לפחות לסבול זאת מבלי להרס.

תקופת הקורונה הביאה עמה אתגרים רבים, החזרה לשגרה משמחת ומעודדת אך מומלץ לעשות את זה נכון עם הכלבים.

בשגרה בעלי הכלבים לא יכולים להקדיש את כל חייהם לכלבים וזו הסיבה שצריך לתת לכלבים להתרגל ל"זמן לבד", העובדה שהייתם תמיד זמינים לכלבכם בתקופה האחרונה עלולה לגרום לו להיות קשור אליכם בצורה קיצונית, מה שעלול להביא לחרדת נטישה כאשר תשאירו אותו לבד כשתחזרו לעבודה.

עליכם להכין את הכלב להיעדרותכם, הכלבים ירגישו אי נוחות פיזית ונפשית אם הם מבודדים ללא כל הכנה – והסיבה היא פשוטה, הכלבים מודעים לעובדה שהם חופשיים אך אינם יודעים מה מותר ומה אסור להם לעשות ולכם הם מצויים תחת לחץ קשה כי הם חוששים להיענש, ובמקרים מסוימים יש להיעזר במאלף כלבים מקצועי.

צעד ראשון : עזבו את הבית בהדרגתיות

העמידו פנים כאילו אתם עומדים לעזוב את הבית, אספו את החפצים כאילו אתם עוזבים ואז תשבו, המשיכו בפעולה הזאת עד שהחרדה של הכלב תפחת.

לאחר מכן פתחו חריץ קטן בדלת ואז תחזרו בחזרה. תעשו פעולות אלה שוב ושוב עד שהכלב ירגיש בנוח כאשר אתם יוצאים מהבית.

צעד שני: תעלו בהדרגה את משך הזמן שלכם מחוץ לבית

תחילה עזבו לחצי שעה, לאחר מכן תאריכו את הזמן לשעה וכן הלאה. ככה תעזרו לכלב שלכם להתרגל לשהייה שלכם מחוץ לבית והישארותו לבד.

צעד שלישי: צעצועים

תנו לכלב שלכם צעצוע לעיסה גומי, ניתן למלא בחמאת בוטנים טבעית אורגנית כדי להעסיק אותו ולמנוע ממנו לכרסם ברציפות את הרהיטים ולנבוח.

צעד רביעי: פריט לבוש עם הריח שלכם

תנו לכלב שלכם פריט לבוש שמריח כמוכם, הניחוח המוכר ייצור נוכחות מרגיעה שתישאר גם לאחר שיצאתם מהבית ותעזור לשמור על הכלב רגוע מספיק כדי להתמודד עם חרדת הנטישה.

צעד חמישי: הוציאו את הדרמה מהסיפור ושמרו על הטונציה.

גם אנחנו בעלי הכלבים חווים קושי בפרידה, במיוחד אחרי תקופה כל כך ארוכה בבית. בין אם אתם יוצאים מהבית או שבים אליו, וודאו כי אתם נפרדים ממנו או כשהוא מקבל את פניכם בטון רגיל ולא דרמטי או מרחם.

הפחתת הדרמטיות תפחית את המטען הנפשי שמוביל לחרדת הפרידה של כלבכם.

צעד שישי: טיול ופריקת אנרגיה

וודאו שלפני היציאה לעבודה או ללימודים כלבכם פרק אנרגיה בטיול מפנק וקיבל מכם תשומת לב בריאה של משחק בחוץ והוצאת האנרגיה.

ואם כל זה לא עובד?

אם ניסיתם את הצעדים או שאין לכם זמן מספיק לבצע את כל זה ואתם נדרשים לחזור לעבודה (בשעה טובה) עליכם לפנות לשקול את אופצית מאלף כלבים, המאלף מיומן ומכיר את הבעיות שעלולות לצוץ והוא בהחלט ייתן מענה ופתרון ראוי לחרדת הנטישה.

אילוף כלבים במשק דרור

משק דרור הינו בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, המציע שירותים רבים אחד מהם הוא אילוף כלבים ע"י מקצוענים. יש באפשרותכם במקרה הצורך להשאיר את הכלב אצלנו למשך הזמן הדרוש על מנת לטפל בחרדות נטישה והרגלים מגונים של הכלבים בעקבותיה.

במידה ונתקלתם בבעיה חייגו עכשיו למספר 08-92221543 ואנחנו במשק דרור נשמח לעמוד לשירותכם.

פנסיון לכלבים בזמן הקורונה

פנסיון לכלבים בזמן הקורונה

העולם עצר מלכת או יותר נכון זאת רק האנושות שעצרה, בעלי החיים מסביב לגלובוס פורחים, כשהאנושות כולה מסוגרת הם מבינים שהגיע זמנם לצאת החוצה ולחגוג!

חיות הבית כמו חיות הבר נהנים מכל רגע בתקופה הזאת, אין חלום יותר גדול לכלב מאשר להיות עם בעליו כל היום – הוא מקבל את מירב תשומת הלב ויוצא לטיולים בתדירות גבוהה יותר.

אך המצב הזה גם קצת בעייתי, שינויים בהרגלים ובאורח חייהם של הכלבים באופן דרסטי עלולים לגרום לדיכאון, דיכוי תיאבון, תלותיות יתר ורכושנות לבעליו.

פנסיון בזמן הקורונה – למה זה טוב?

דווקא עכשיו זה זמן מצויין לשהייה בפנסיון לכלבים ומה יותר טוב מבית מלון לכלבים?

כלבים הם יצורים חברתיים וזה זמן מעולה להוציא אותם מהבית ולהיפגש עם חבריהם ההולכים על ארבע, גם אם אתם צריכים להישאר בבית.

בפנסיון הכלבים יקבלו תשומת לב מהצוות המיומן והמסור, הם יתרגלו לשהות בלי בעליהם עד החזרה לשגרה ובכך תוכלו למנוע חרדות נטישה ופרידה.

בנוסף לכך, הכלבים ירכוש כלים חדשים, נאבחן בעיות התנהגות במידה ויש ונמצא להם פתרונות, הם פשוט יהנו מהחיים ויחזרו הביתה מסופקים ומאושרים.

מה זה פנסיון לכלבים?

בית מלון לכלבים! זהו מקום המספק מענה רחב לכל הצרכים השונים של הכלבים, המקום המושלם לכלבים לנופש אמיתי מהשגרה בזמנים בהם בעליהם בחופשה, במקרים בהם הם זקוקים לאילוף אינטנסיבי ורציף, או אילוף שבועי.

זהו גם מקום בו ניתן להגיע לטיפול יום מושלם, מפנק ומכיל, ניתן להוסיף טיפול יופי הכולל תספורת וטיפוח ועוד.

משק דרור הינו פנסיון לכלבים ותיק אמין ואיכותי, הוא הפנסיון הראשון הביא למודעות חיוביות בתחום גידול הכלבים במדינת ישראל. הצוות המטפל בעל ניסיון רב, תשוקה ומסירות רבה לכלבים.

אנחנו שמים דגש על היגיינה ואווירה, טיולים מפנקים, זמינות הצוות מסביב לשעון, משמעת חיובית, הרגלי אכילה נכונים עם מזון איכותי ולא מתפשר, חצר משחקים מפנקת ויחס אישי לכל כלב.

האם יש אפשרות לאילוף בפנסיון?

בוודאי! אצלנו בפנסיון יש שני מסלולי אילוף עיקריים. המסלול הראשון הוא מסלול רציף, במשך 30 ימים ברציפות עם לינה או בלי לבחירתכם אנחנו נעבוד עם הכלב באופן אינטנסיבי ויעיל.

המסלול השני הוא למעשה מפגש שבועי ולאחריו יקבלו בעלי הכלבים שיעורי בית לביצוע תרגול ויישום בבית הכלב למשך השבוע.

את המסלול נחליט יחד, זה תלוי ברצון שלכם אילו פקודות הכלב יידע לבצע וכמובן בצורך של הכלב ובמצב האישיות וההתנהגות שלו.

איפה אנחנו נמצאים?

משק דרור הינה רשת פנסיוני כלבים ביתיים ברמה גבוהה, הפנסיונים פרוסים במרכז הארץ והם ממוקמים בבאר יעקב, תלמי מנשה, נס ציונה, ראשון לציון ולוד.

המיקום המושלם שלנו מתאים לא רק לתושבי האיזור אלא לכל תושבי הארץ, פנסיון כלבים ליד שדה התעופה מאפשר לישראלים רבים שיוצאים לחופשה להנות מפנסיון נגיש וזמין, ככה שלא תצטרכו להתגעגע יותר מדי בעת החזרה ועד איסוף הכלב לביתו.

4 טיפים לבחירת מזון איכותי לכלבים

4 טיפים לבחירת מזון איכותי לכלבים

בעלי כלבים רבים מתבלבלים ובצדק בגלל המגוון הרחב שיש היום לשוק האוכל לכלבים להציע. חשוב שתבינו כי לא כל המזונות הקיימים היום הם איכותיים ויספקו לכלבים שלכם את כל מה שהם צריכים!

ריכזו עבורכם 4 טיפים חשובים שעליכם לקחת בחשבון כשאתם בוחרים את האוכל לכלב שלכם:

הטיפ הראשון: קחו בחשבון את גיל הכלב, הגזע שלו, פעילותו ומצב הרבייה שלו.

המאפיינים הפיזיים של כלבכם, התנהגותו ובריאותו הכללית הם מרכיב חשוב בבחירת המזון המתאים. אמהות מניקות וגורים זקוקים לאוכל עתיר קלוריות בעוד שכלבים בוגרים דורשים הרבה פחות קלוריות.

באופן דומה, כלבים מגזעים פעילים מאוד דורשים יותר קלוריות מכלבים מגזע 'מנמם'. בנוסף לכך וודאו כי גודל הכדורים תואם לגודל הכלב.

זכרו!

ככל שתבחרו את האוכל המתאים ביותר ככה תשמרו על בריאות כלבכם ותמנעו בעיות בריאותיות בעקבות השמנת יתר.

הטיפ השני : למדו לקרוא את המרכיבים

אם יצא לכם לקרוא את המרכיבים שעל גבי האריזות רוב הסיכויים שלא הבנתם אף מילה ולכן החלטוו לעשות לכם קצת סדר בבלאגן .

ראשית דעו כי המרכיבים הרשומים הם על בסיס משקל ומסודרים לפי סדר עדיפויות, ארוחות בשריות תופסות בד"כ את המקום הראשון ברשימה מהסיבה שהן מכילות ריכוז גבוה מאוד של מים.

3 מושגים עיקריים:

  • המושג 'Meat' – יכלול בין היתר שרידי שלד של בעל חיים וכן רקמות מהלב, הסרעפת והוושט.
  • המושג 'Meat by product' –  המשמעות היא תוצר לוואי של בשר ומדובר בחלקים שאינם מגיעים מבעלי חיים שופעים בשר ויכולים לכלול את הראיות, הכליות, המוח הדם והעצם.
  • המושג "Meat meal" המתאר מוצר המובא מרקמות של בעלי חיים.

כלבים הם 'אוכלי כל' ולכן מומלץ לבחור אוכל עם בשר או במילוי בשר כמרכיב הראשון, רק במקרי קיצון של אלרגיות חריפות ומקרים דומים יש להאכיל את הכלבים בתזונה צמחונית.

בנוסף לכך, דעו כי מחיר נמוך מדי מעיד על איכות ירודה ורכיבים זולים וסינטטיים וזה אמור להדליק אצלכם נורה אדומה, אוכל איכותי לא יכול להיות במחיר זול כיוון שהמרכיבים שלו יקרים.

הטיפ השלישי: הכירו את מילות המפתח שעל האריזות המעידות על כמות החלבון

הניסוח על החבילה הוא סוג של 'קוד' עבור כמות חלבון כלשהי הנמצאת במזון:

  • הביטויים: “Beef for Dogs” או “Chicken Dog Food” מצביעים על 95% חלבון מכלל התוצר.
  • הביטויים : “dinner”, “Chicken Stew Dinner”, “Salmon Dinner for Dogs” , מכילים רק 25% חלבון מכלל התוצר.
  • הביטויים עם המילה "with" מעידים על אוכל עם 3% חלבון בלבד.

הטיפ הרביעי: עשו שיעורי בית על המותג שבחרתם

אחרי כל החיפושים, הגיע הרגע בו החלטתם סוף סוף על מותג מזון מתאים עבור הכלב שלך, מגיע החלק הלא פחות חשוב – בצעו מחקר על היצרן על מנת להבטיח בקרת איכות ומימוש מתאים של כל המרכיבים, אין דרישה שהדברים האלה יהיו רשומים על האריזה ולכן עלינו לעשות את הבדיקה בעצמנו.

אצלנו בפנסיון מקפידים על אוכל איכותי

פנסיון לכלבים משק דרור הוא בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, בעל ניסיון רב שנים עם שטחים גדולים המכילים חצרות טיולים.

אנחנו מאמינים ביחס אישי והשגחה צמודה לכל אורך זמן השהייה, אז אם אתם מחפשים פנסיון לכלבים לתקופה ארוכה זה בהחלט המקום הנכון בעבורכם.

כשבוחרים פנסיון לכלבים יש לוודא כי הם שמים דגש על מזון איכותי ללא פשרות, אנחנו יודעים ומאמינים כי המזון הוא מרכיב חשוב בהתפתחות, בבריאות ובאורח חיים תקין של הכלב.

פנסיון לכלבים לתקופה ארוכה מחייב רגישות, מקצועיות ויחס אישי כיוון שהכלב נכנס למקום חדש לתקופה לא מבוטלת והכלבים מתחלפים ולכן יש להתייחס לנושא בכובד ראש.

טיפול יום מפנק לכלבים

טיפול יום לכלבים

פנסיון יום לכלבים הוא כמו מעון יום לילדים, מורידים את הכלב בדרך לעבודה וכשעוזבים הוא יקבל הרבה תשומת לב. מעון יום מנוהל היטב, עם צוות המכיר את שפת הגוף וההתנהגות של הכלב ולעתים גם מומחה של אילוף כלבים, וזהו יכול להיות פתרון אידיאלי עבור חיות מחמד רבות ובעליהן..

מהם היתרונות של טיפול יום?

משחק בטוח ומפוקח

גינות הכלבים לא תמיד במקום בטוח לכלבים, לפני הכניסה אליהן בעלי הכלבים תמיד יבדקו מי החברים שמשחקים כעת בגינה. בפנסיון כלבים יש צוות מקצועי ובינהם גם מאלף כלבים שישהו עם הכלבים בחצר וידעו לזהות בעיות שעלולות לצוץ, אינטריגות בין הכלבים ולמנוע אותם.

גירוי נפשי וקשר חברתי

כלבים הם יצורים חברתיים. מפגש עם כלבים אחרים אפילו יום אחד בשבוע, יספק לכלב שלכם הפסקה ורענון מהשגרה בנוסף לאינטראקציה החברתית שכל כך חשובה להם. 

כלבים יכולים לסגל לעצמם הרגלים חדשים כתוצאה מצפייה וחיקוי של כלבים אחרים, מה שאומר שניתן לפתור פעמים רבות בעיות התנהגות או התמודדות עם פחדים באמצעות כלבים שאין להם את הבעיות האלה. 

גמישות לבעלי חיים

בפנסיון ליום אחד יש אפשרות של שהייה יום שלם או חצי יום לבחירתכם, מה שהופך אותו לפתרון אידיאלי לאנשים עם לוחות זמנים צפופים, או לצרכים לא צפויים. 

התעמלות

בשגרה העמוסה לעיתים לא מוצאים את הזמן לתת לכלב לפרוק את האנרגיה שלו, פנסיון יום לכלבים ייתן לכם את הפתרון בזמנים עמוסים בהם הכלב לא מקבל את תשומת הלב לה הוא זקוק. 

כמובן שהפתרון הזה לא פותר אתם לגמרי מאחריות, כלב שפורק אנרגיה בכמות הנכונה הוא כלב רגוע יותר, נינוח וממושמע. 

ניהול התנהגות לקויה

חלק מהכלבים סובלים מחרדת נטישה, מצב בו הכלב מרגיש נטוש, נכנס לפאניקה והופך הרסני וחולה במהלך ההיעדרות של בעליו. 

להיות מוקף בכלבים ואנשים שיעטפו אותו יכול לסייע בהפחתת התגובה הזאת בנוסף לעבודה עם מאלף כלבים

איך לבחור פנסיון יום לכלבים?

כשאתם מחליטים איזה מקום הוא המתאים ביותר עבור הכלב שלכם עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים:

צוות מיומן ומסור 

על הצוות בפנסיון לכלבים להיות מאומן בעזרה ראשונה של חיות מחמד, בשפת הגוף של הכלב ובאותות לחץ. על הצוות לדעת איך ומתי להפריע לכלבים בבטחה. 

תשאלו כיצד הצוות מתמודד בעת קטטות, בעת חירום רפואי ואיך שומרים על ההרמוניה בין הכלבים.

מבנה המקום

פנסיון לכלבים לא אמור להיות במרחב פתוח לגמרי, למען בטיחות הכלבים צריכים להיות אזורי משחק גדולים, מקומות ראויים בעת הצורך לפסק זמן לאחר התנהגות לא טובה.

בנוסף לכך, דעו כי כלבים זקוקים ליותר זמן שינה מבני אדם, הימים שלהם חייבים לכלול מנוחה, או תנומה קבוצתית. כמו כן, וודאו כי הפנסיון יכול להכיל מספיק מקום לכלבים גדולים וקטנים בחללים נפרדים.

הזדמנויות בחוץ

פנסיון טוב הוא פנסיון מגודר היטב באיזורים החיצוניים שבהם הכלבים יכולים לשחק יותר בחופשיות ללא סכנת בריחה. בנוסף לכך, וודאו כי הכלבים יוצאים לפעילות בחוץ זמן מספיק כחלק מלוח הזמנים היומי שלהם.

ניקיון

נכון שפנסיון לכלבים לא מצופה להיות נקי כמו בית חולים, אך חשוב לוודא כי למקום יש נהלי ניקיון בתדירות גבוהה. מחלות יכולות לעבור בקלות במקומות סגורים ולכן החיטוי היומי חשוב מאוד. 

טיפול יום במשק דרור

פנסיון לכלבים משק דרור הינו בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, בנוסף לטיפול היומי אנחנו מציעים שירותי אילוף כלבים, פנסיון לטווח ארוך, תספורות לכלבים ועוד.

שטח הפנסיון שלנו הוא גדול ומכיל מספר חצרות טיולים ומשחקים, אנחנו שמים דגש על יחס אישי וליווי מקצועי וצמוד בעת השהות בפנסיון. 

למידע נוסף חייגו עכשיו למספר 08-9221543 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.