אילוף כלבים במודיעין

אילוף כלבים

מחפשים אילוף כלבים במודיעין? הגעתם למקום הנכון! כל הכלבים הם כלבים טובים, אך לא כל הכלבים מאולפים היטב. ישנם כלבים שנובחים יתר על המידה, יש כאלה שמושכים את הרצועה במהלך הטיול או אחרים שרודפים אחרי החתול המשפחתי. התנהגות כזאת דורשת אילוף מקצועי ונכון. 

למה צריך מאלף כלבים?

מאלף כלבים יועיל לכלבים בגילאים שונים עם בעיות שונות, החל מפחדים וחרדות נטישה, תוקפנות ועד בעיות שליטה בפקודות בסיסיות. אילוף הכלב באמצעות איש מקצוע לא מעידה על כישלון בגידול, להפך. אילוף הכלב שלכם זה סימן לאהבתם אליו והרצון שלכם למערכת יחסים טובה יותר איתו. 

מתי אפשר לאלף כלב?

התשובה לשאלה הזאת מאוד ברורה- בכל גיל! מומלץ להתחיל באילוף עם מאלף מקצועי מהרגע שהכלב נכנס לפתח ביתו החדש. הצבת גבולות מההתחלה היא קריטית לתפיסת הכלב במרחב החדש שלו. ידוע כי כלבים חיים כלהקה, ויש היררכיה מאוד ברורה מבחינתם שצריכה להתקיים. עליכם להיות "ראש הלהקה" מהרגע הראשון- והחיים שלכם יהיו פשוטים יותר. 

בנוסף לכך, זמן מעולה להיעזר באיש מקצוע הוא כאשר הכלב שלכם מפסיק לבצע פעולות שהוא יודע לבצע, מכל סיבה שהיא. בזמנים כאלה בעלי הכלבים יקבלו נקודת מבט חדשה לגבי המצב כשיש מכשולים בדרך.

פנו למאלף הכלבים המתאים

מצאו אילוף כלבים במודיעין, אילוף כלבים טוב הוא אילוף בשיטות המודרניות על ידי חיזוקים של התנהגות חיובית והגברתה.  וודאו בעת שאתם בוחרים מאלף מנוסה ומקצועי, שידע לתת מענה לכל השאלות שלכם, ולהסביר בצורה שאתם מבינים את השיטה ואת הדרך לביצוע בבית.

אל תאיצו את התהליך

המאלף לא יהיה איתכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. עליכם להתאזר בסבלנות כי לכל כלב יש קצב משלו. לביצועים טובים יותר מצדו עליכם לשלב אימוני ציות בשגרת היום שלכם, כמו למשל אימונים של נימוסי רצועה, פקודות בסיסיות ועוד. השגרה בהחלט מחזקת ציות של הכלבים לפקודות ומאפשרת לכם להתרגל לעניין.

תתרגלו בבית

לאחר התייעצות עם מאלף, רכשו את הציוד הדרוש כדי לחזק התנהגות טובה בבית שלכם. אילוף נכון מתבצע בזמן עם מאלף ויישום הפעולות בבית באופן מתמיד. אילוף נכון הוא כזה שמתמידים בו. אימוני ציות מתחילים לרוב בשליטה בפקודות הבסיס כמו: לשבת, לעזוב, ארצה, לא לזוז, שליטה בדחפים עם הסחות דעת ועוד. 

פנסיון לכלבים משק דרור

פנסיון לכלבים משק דרור הוא פנסיון משפחתי ששם דגש על טובת הכלב. מה שכולל תנאי מחייה ברמה גבוהה, תזונה איכותית ומשמעת. הפנסיון מטפל בכלבים שבעליהם יצאו לחופשה או לכל צורך אחר, והצוות יודע להתמודד ולהכיל את הכלבים והצרכים שלהם מרגע כניסתם. 

לסיכום

אילוף הכלב שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך כניסה לביתו החדש, הוא קריטי וחיוני להמשך חיים טובים יותר. כלב מאולף הוא כלב שטוב לו מהסיבה שכלבים זקוקים לגבולות מאוד ברורים. ברגע שהגבולות מטשטשים הם מתחילים למתוח אותם ולהיות מבולבלים. כלבים מרגישים הכל, ואם אתם מתוסכלים מהם הם ירגישו את זה, וזה ישפיע עליהם לרעה.

מעוניינים באילוף כלבים במודיעין? חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ואנחנו במשק דרור נשמח לארח ולאלף את החבר על 4 שלכם!

אילוף כלבים בבאר יעקב

אילוף כלבים

כלבים ואנשים יכולים לחיות יחד בהרמוניה, אך זה מחייב את בעלי הכלבים לגשר על הפערים ביניהם ולהבהיר "מי הבוס". על מנת שהכלבים שלכם ידעו להתנהג כראוי בחברה האנושית ישנן דרכים רבות ומגוונות לאילוף. בהתחלה אילוף הכלבים יכול להראות די פשוט ומלהיב, במיוחד כשמדובר בכלב הראשון, האמת היא שמדובר בפרויקט גדול.

כשאתם והכלב שלכם עוסקים באילוף אתם למעשה מחזקים את הקשר ואת האמון ביניכם. קשר חזק מעודד את הכלבים לבצע הוראות, להבין את הגבולות ולהיות חבר טוב ונעים. אם אתם מרגישים מתוסכלים מהתנהגות הכלבים שלכם- זכרו שזאת האחריות שלכם ללמד אותם מה מקובל ומה לא. 

מאלף כלבים- למה זה חשוב?

מאלף כלבים הוא איש מקצוע שיודע איך הראש של הכלב עובד וממנה הוא מונע לפעולה. השיטות המודרניות לאילוף מבוססות יותר על חיזוקים חיוביים ופחות מתן עונשים וחיזוקים שליליים. בנוסף לכך, האילוף עם מאלף יאפשר לכם ולכלב שלכם לקיים אינטראקציה עם כלבים אחרים, וללמוד יותר על ראיית הכלב את העולם.

כל מאלף כלבים טוב יגיד לכם שהמעורבות שלכם באילוף היא קריטית.

מי צריך אילוף כלבים?

יש הטוענים שתחילה צריך לאלף את בעלי הכלבים ורק אחר כך את הכלבים. ולמה אתם שואלים? אנשים נוטים לחשוב שהכלבים חושבים כמו בני האדם ומתנהגים אליהם בהתאם. הטעויות הנפוצות ביותר הן רחמנות יתר, אי הצבת גבולות ומתן יד חופשית לכלב "להיות מי שהוא". זכרו- לכלב שלכם אין תחושת רחמים, אם תרחמו עליו הוא ממש לא ירחם עליכם, ואתם תשלמו על כך מחיר כבד. 

אילוף כלבים מעולה לכל הגילאים, החל מגורים קטנים ושובבים ועד כלבים בוגרים עם בעיות התנהגות כתוצאה מכל מיני סיבות כמו: נטישה פתאומית, טראומה, שינוי טריטוריה ומעבר דירה ועוד. השורה התחתונה היא שכל כלב צריך גבולות, גם לטובתו וגם לטובת בעליו.

אילוף כלבים בפנסיון- יש דבר כזה?

כמובן! אילוף כלבים בפנסיון זה הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות לעצמכם או לכלב שלכם. על אחת כמה וכמה כשאתם נוסעים לחופשה ומכניסים את הכלב לפנסיון, מה יותר טוב מזה שיצא עם הרגלי התנהגות חדשים וטובים יותר? בפנסיון האילוף אינטנסיבי יותר, מה מאפשר לכלב לתרגל את הנלמד וליישם עם אנשי המקצוע עד שהוא חוזר הביתה.

אילוף כלבים במשק דרור

פנסיון לכלבים משק דרור בבאר יעקב הוא פנסיון המטפל בכלבים שבעליהם יצאו לחופשה או כל צורך אחר. במהלך השהות בפנסיון הכלבים מקבלים את תשומת הלב לה הם זקוקים ודאגה לכל הצרכים שלהם תוך חשיבה על איכות החיים בתוך המסגרת הזמנית. במהלך החופשה תקבלו תמונות וסרטונים שתהיו מעודכנים.

הפנסיון מעניק שירותי אילוף כלבים בבאר יעקב. באפשרותכם לבחור באחת משתי אפשרויות, האחת אילוף אינטנסיבי רציף כולל לילה, והשנייה היא אילוף שבועי ויישום הנלמד בבית על ידכם.

מעוניינים לאלף את הכלב אצלנו בפנסיון? חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ותנו לנו לדאוג לכל השאר.

6 צעדים לחזרה לשגרה לאחר הקורונה

steps-to-return-routine-after-covid-19

כמו בני אדם, כלבים הם יצורים חברתיים שלא נוטים לשרוד היטב בבדידות. למעשה, הם אוהבים תשומת לב בכל עת ויעשו הכל למען שבח ואהבת בעליו.

למעשה, להיות לבד יכול להיות מלחיץ למדי עבורם לפעמים. למרבה המזל, בעלי כלבים יכולים ללמד את חבריהם הפרוותיים ליהנות מזמנו לבדו, או לפחות לסבול זאת מבלי להרס.

תקופת הקורונה הביאה עמה אתגרים רבים, החזרה לשגרה משמחת ומעודדת אך מומלץ לעשות את זה נכון עם הכלבים.

בשגרה בעלי הכלבים לא יכולים להקדיש את כל חייהם לכלבים וזו הסיבה שצריך לתת לכלבים להתרגל ל"זמן לבד", העובדה שהייתם תמיד זמינים לכלבכם בתקופה האחרונה עלולה לגרום לו להיות קשור אליכם בצורה קיצונית, מה שעלול להביא לחרדת נטישה כאשר תשאירו אותו לבד כשתחזרו לעבודה.

עליכם להכין את הכלב להיעדרותכם, הכלבים ירגישו אי נוחות פיזית ונפשית אם הם מבודדים ללא כל הכנה – והסיבה היא פשוטה, הכלבים מודעים לעובדה שהם חופשיים אך אינם יודעים מה מותר ומה אסור להם לעשות ולכם הם מצויים תחת לחץ קשה כי הם חוששים להיענש, ובמקרים מסוימים יש להיעזר במאלף כלבים מקצועי.

צעד ראשון : עזבו את הבית בהדרגתיות

העמידו פנים כאילו אתם עומדים לעזוב את הבית, אספו את החפצים כאילו אתם עוזבים ואז תשבו, המשיכו בפעולה הזאת עד שהחרדה של הכלב תפחת.

לאחר מכן פתחו חריץ קטן בדלת ואז תחזרו בחזרה. תעשו פעולות אלה שוב ושוב עד שהכלב ירגיש בנוח כאשר אתם יוצאים מהבית.

צעד שני: תעלו בהדרגה את משך הזמן שלכם מחוץ לבית

תחילה עזבו לחצי שעה, לאחר מכן תאריכו את הזמן לשעה וכן הלאה. ככה תעזרו לכלב שלכם להתרגל לשהייה שלכם מחוץ לבית והישארותו לבד.

צעד שלישי: צעצועים

תנו לכלב שלכם צעצוע לעיסה גומי, ניתן למלא בחמאת בוטנים טבעית אורגנית כדי להעסיק אותו ולמנוע ממנו לכרסם ברציפות את הרהיטים ולנבוח.

צעד רביעי: פריט לבוש עם הריח שלכם

תנו לכלב שלכם פריט לבוש שמריח כמוכם, הניחוח המוכר ייצור נוכחות מרגיעה שתישאר גם לאחר שיצאתם מהבית ותעזור לשמור על הכלב רגוע מספיק כדי להתמודד עם חרדת הנטישה.

צעד חמישי: הוציאו את הדרמה מהסיפור ושמרו על הטונציה.

גם אנחנו בעלי הכלבים חווים קושי בפרידה, במיוחד אחרי תקופה כל כך ארוכה בבית. בין אם אתם יוצאים מהבית או שבים אליו, וודאו כי אתם נפרדים ממנו או כשהוא מקבל את פניכם בטון רגיל ולא דרמטי או מרחם.

הפחתת הדרמטיות תפחית את המטען הנפשי שמוביל לחרדת הפרידה של כלבכם.

צעד שישי: טיול ופריקת אנרגיה

וודאו שלפני היציאה לעבודה או ללימודים כלבכם פרק אנרגיה בטיול מפנק וקיבל מכם תשומת לב בריאה של משחק בחוץ והוצאת האנרגיה.

ואם כל זה לא עובד?

אם ניסיתם את הצעדים או שאין לכם זמן מספיק לבצע את כל זה ואתם נדרשים לחזור לעבודה (בשעה טובה) עליכם לפנות לשקול את אופצית מאלף כלבים, המאלף מיומן ומכיר את הבעיות שעלולות לצוץ והוא בהחלט ייתן מענה ופתרון ראוי לחרדת הנטישה.

אילוף כלבים במשק דרור

משק דרור הינו בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, המציע שירותים רבים אחד מהם הוא אילוף כלבים ע"י מקצוענים. יש באפשרותכם במקרה הצורך להשאיר את הכלב אצלנו למשך הזמן הדרוש על מנת לטפל בחרדות נטישה והרגלים מגונים של הכלבים בעקבותיה.

במידה ונתקלתם בבעיה חייגו עכשיו למספר 08-92221543 ואנחנו במשק דרור נשמח לעמוד לשירותכם.

פנסיון לכלבים בזמן הקורונה

פנסיון לכלבים בזמן הקורונה

העולם עצר מלכת או יותר נכון זאת רק האנושות שעצרה, בעלי החיים מסביב לגלובוס פורחים, כשהאנושות כולה מסוגרת הם מבינים שהגיע זמנם לצאת החוצה ולחגוג!

חיות הבית כמו חיות הבר נהנים מכל רגע בתקופה הזאת, אין חלום יותר גדול לכלב מאשר להיות עם בעליו כל היום – הוא מקבל את מירב תשומת הלב ויוצא לטיולים בתדירות גבוהה יותר.

אך המצב הזה גם קצת בעייתי, שינויים בהרגלים ובאורח חייהם של הכלבים באופן דרסטי עלולים לגרום לדיכאון, דיכוי תיאבון, תלותיות יתר ורכושנות לבעליו.

פנסיון בזמן הקורונה – למה זה טוב?

דווקא עכשיו זה זמן מצויין לשהייה בפנסיון לכלבים ומה יותר טוב מבית מלון לכלבים?

כלבים הם יצורים חברתיים וזה זמן מעולה להוציא אותם מהבית ולהיפגש עם חבריהם ההולכים על ארבע, גם אם אתם צריכים להישאר בבית.

בפנסיון הכלבים יקבלו תשומת לב מהצוות המיומן והמסור, הם יתרגלו לשהות בלי בעליהם עד החזרה לשגרה ובכך תוכלו למנוע חרדות נטישה ופרידה.

בנוסף לכך, הכלבים ירכוש כלים חדשים, נאבחן בעיות התנהגות במידה ויש ונמצא להם פתרונות, הם פשוט יהנו מהחיים ויחזרו הביתה מסופקים ומאושרים.

מה זה פנסיון לכלבים?

בית מלון לכלבים! זהו מקום המספק מענה רחב לכל הצרכים השונים של הכלבים, המקום המושלם לכלבים לנופש אמיתי מהשגרה בזמנים בהם בעליהם בחופשה, במקרים בהם הם זקוקים לאילוף אינטנסיבי ורציף, או אילוף שבועי.

זהו גם מקום בו ניתן להגיע לטיפול יום מושלם, מפנק ומכיל, ניתן להוסיף טיפול יופי הכולל תספורת וטיפוח ועוד.

משק דרור הינו פנסיון לכלבים ותיק אמין ואיכותי, הוא הפנסיון הראשון הביא למודעות חיוביות בתחום גידול הכלבים במדינת ישראל. הצוות המטפל בעל ניסיון רב, תשוקה ומסירות רבה לכלבים.

אנחנו שמים דגש על היגיינה ואווירה, טיולים מפנקים, זמינות הצוות מסביב לשעון, משמעת חיובית, הרגלי אכילה נכונים עם מזון איכותי ולא מתפשר, חצר משחקים מפנקת ויחס אישי לכל כלב.

האם יש אפשרות לאילוף בפנסיון?

בוודאי! אצלנו בפנסיון יש שני מסלולי אילוף עיקריים. המסלול הראשון הוא מסלול רציף, במשך 30 ימים ברציפות עם לינה או בלי לבחירתכם אנחנו נעבוד עם הכלב באופן אינטנסיבי ויעיל.

המסלול השני הוא למעשה מפגש שבועי ולאחריו יקבלו בעלי הכלבים שיעורי בית לביצוע תרגול ויישום בבית הכלב למשך השבוע.

את המסלול נחליט יחד, זה תלוי ברצון שלכם אילו פקודות הכלב יידע לבצע וכמובן בצורך של הכלב ובמצב האישיות וההתנהגות שלו.

איפה אנחנו נמצאים?

משק דרור הינה רשת פנסיוני כלבים ביתיים ברמה גבוהה, הפנסיונים פרוסים במרכז הארץ והם ממוקמים בבאר יעקב, תלמי מנשה, נס ציונה, ראשון לציון ולוד.

המיקום המושלם שלנו מתאים לא רק לתושבי האיזור אלא לכל תושבי הארץ, פנסיון כלבים ליד שדה התעופה מאפשר לישראלים רבים שיוצאים לחופשה להנות מפנסיון נגיש וזמין, ככה שלא תצטרכו להתגעגע יותר מדי בעת החזרה ועד איסוף הכלב לביתו.