רוצים לצאת לחופשה ואין לכם פתרון לכלב שלכם? הכירו את היתרונות שיש לפנסיון לכלבים

Rate this post

 

 

אין דבר מהנה יותר מתכנון חופשה, רומנטית או משפחתית. יש כל כך הרבה סידורים לסגור, להזמין טיסות ומלון, לקרוא על היעד ולהבין על אילו אטרקציות אין מצב לוותר. אך למי שיש כלב ברור שכל עוד הוא לא מוצא פתרון לבן המשפחה הפרוותי שלו, אין טעם להמשיך בתכנונים. במאמר זה נציג את היתרונות שבפנסיון לכלבים. 

לא להתפשר בשום אופן

כל מי שבבעלותו כלב יודע שמדובר בעולם ומלואו, אהבה ללא תנאים ומחויבות בלתי מתפשרת. לכן, כשום שלא הייתם משאירים את הילד שלכם במקום שאתם לא בטוחים בו במאת האחוזים, כך אותו דבר גם עם חברו הטוב ביותר של האדם. לכל כלב יש את הצרכים, ההרגלים הקבועים והאופי שלו, ולכן לא כל פנסיון לכלבים יתאים לכל כלב. בעלי כלבים רבים מחפשים פנסיון ביתי לכלבים, שידמה ככל האפשר שהות בבית שקרוב לשגרת חייו של הכלב. 

בית מלון לכלבים

כן, קראתם נכון את הכותרת. כיום ישנם פנסיונים לכלבים המתפקדים על תקן בית מלון לכלבים, לא פחות ולא יותר. מדובר במקום בו הכלב שלכם מקבל חדר משלו, ארוחות שמותאמות לו בהתאמה אישית, פעילויות ספורטיביות מגוונות והשגחה מלאה ומוקפדת. כך תוכלו להרגיש שגם הכלב שלכם יוצא לחופשה במקביל לחופשה שלכם. ניתן להשאיר את הכלב בבית מלון לכלבים למשך כמה שעות או כמה ימים, תלוי במשך השהות בחופשה. 

כמו בבית

המטרה העיקרית של כל בעלי הכלבים היא להרגיש שמישהו דואג לכלב שלהם בהיעדרם. פנסיון ביתי לכלבים יהיה בדרך כלל הפתרון האידיאלי עבורם, שכן מדובר במקום קטן יותר מבית מלון לכלבים, המאכלס בכל פעם כמות כלבים קטנה, ולכן נחשב לפנסיון "ביתי". הכלבים אינם מוכנסים לכלובים, מקבלים אוכל בהפרדה וישנים בחדרים משותפים עם כלבים שהם מסתדרים איתם ומרגישים איתם בנוח. אם אתם מחפשים פנסיון כלבים במרכז שתוכלו לסמוך עליו, פנסיון ביתי יהיה פתרון יעיל למדי עבורכם. 

דואגים לפעילויות מהנות

ישנם פנסיונים רבים לכלבים בהם יש תוכניות העשרה שהכלבים כנראה לא היו מקבלים בבית. אם מדובר בגור או בכלב שהייתם רוצים שיעבדו אתו על הרגלים מורכבים או בעיות משמעת, ניתן לדאוג שלכלב יהיו פעילויות אילוף של מאלפים מקצועיים העושים שימוש במגוון גאדג'טים לכלבים. פנסיונים ומאלפים משתפים פעולה לעיתים עם חנויות גאדג'טים לכלבים, המאפשרים גם להשיג גאדג'טים במחירים נוחים עבור הכלב שלכם בבית. 

חוכמת ההמונים מנצחת גם כאן

חשוב לבצע סקר שוק מקיף ומעמיק לפני שאתם משאירים את הכלב שלכם בידי פנסיון לכלבים. מקרים מזעזעים מהעבר לימדו שעדיף תמיד לקבל המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם, או מדירוג בתי העסק באינטרנט בצורה אובייקטיבית, על מנת להבטיח שהכלב האהוב שלכם מקבל את היחס הטוב ביותר ביחס למחיר שאתם משלמים.  

 

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ