אילוף כלבים

אילוף כלבים
4.5/5 - (45 votes)

במשק דרור מאלפים כלבים כ-50 שנה. שיעורי אילוף כלבים ואילוף גורים מתבצעים בצורה יחידנית במשק דרור וגם בבית הלקוח. כמו כן יש אפשרות לאלף בתנאי פנסיון.

אילוף כלבים מקצועי מומלץ לכלבים צעירים ובוגרים

במשק ניתן לקבל יעוץ והדרכה בבעיות התנהגות אצל גורים, כלבים צעירים ובוגרים.

בבתים רבים אנו רואים כלבים עם בעיות התנהגות כגון נשיכות, תקיפה ועשיית צרכים בבית. רגע לפני הוויתור על כלבכם פנו לצוות המקצועי שלנו שינחה אתכם ואת כלבכם ויחד תגיעו למקום מבטחים.

במשק ניתן לקבל יעוץ והדרכה בבעיות התנהגות אצל גורים, כלבים צעירים ובוגרים.

להפוך את הכלב לחבר ביותר שלך – אילוף כלבים מקצועי

בבתים רבים אנו רואים כלבים עם בעיות התנהגות כגון נשיכות, תקיפה ועשיית צרכים בבית. רגע לפני הוויתור על כלבכם פנו לצוות המקצועי שלנו שינחה אתכם ואת כלבכם ויחד תגיעו למקום מבטחים.

החלטה על אימוץ כלב כחיית מחמד אינה החלטה פשוטה שקל לקחת, וגם לאחר שמחליטים ומרגישים שלמים עם ההחלטה – יש עוד ועוד בחירות שצריך לבצע לפני שהכלב יגיע ממש הביתה ויתחילו חיים חדשים בבית – איזה סוג של כלב לבחור? מה הגיל שהכי מתאים לאימוץ כלב ואיך להתייחס לדפוסי ההתנהגות של הכלב החדש? כדאי מאד לדעת שלא חייבים להירתע מכלב צריך שנחשב ל-לא מחונך או להיבהל מכלב שנראה שלא מתנהג כראוי. בזכות שיטות חדשות כיום של אילוף כלבים אילוף גורים אפשר לגעת ממש בנפשו של הכלב וללמוד דרכים ושיטות להשיג ממנו שיתוף פעולה.

שירותי אילוף כלבים שיטות נפוצות

כיום יש כמה וכמה סוגים של אילוף כלבים כשהם נבדלים זה מזה במטרה שמעוניין בעל הכלב להשיג. יש אילוף שהמטרה שלו היא לחנך גורים צעירים על פעולות או התנהגות מקובלת בתוך הבית או בקרבת אנשים אחרים, יש אילוף מיוחד שמטרתו לימוד גורים לעשות את הצרכים שלהם אך ורק מחוץ לבית או ללעוס את הצעצועים שלהם ולא חפצים מזדמנים של בני המשפחה. חשוב מאד להגדיר בראש ביחד עם מאלף כלבים המקצועי מה המטרות ומה מצפים או רוצים שיהיה המצב של הכלב בסיום התהליך. כמובן שהמאלף כלבים יוכל להנחות את המשתתפים.

אז איך מאלפים כלב?

כאשר את האילוף מבצע מאלף כלבים מקצועי – הוא יודע להבין את הנפש של הכלב, שכן היא תלויה גם בסוג ובגיל שלו. לאחר שהוא מכיר מעט יותר לעומק את הכלב יהיה לו הרבה יותר קל לבנות תכנית עבודה שמתאימה גם לחיית המחמד וגם לבני המשפחה והם יוכלו לעקוב אחרי פעולותיו, לשים לב לשינויים או להתקדמות וכמובן להיות שותפים מלאים לכל שלבי התהליך. ברוב המקרים יהיה מדובר בתהליך קצר וממוקד ולא כזה שאורך פרק זמן ארוך מאד.

חשוב להבין שתהליך של אילוף כלבים ואילוף גורים חייב להיות בהתאם למטרות שהוגדרו מראש ולהתבסס על אופי הכלב, הגדול והגיל שלו וכמובן התכונות האישיות שלו. אי אפשר לדעת שום דבר בטרם יכיר המאלף את הכלב, את סביבת המחייה שלו ומעט על סיפור חייו. אלה השלבים הראשוניים וההכרחיים לפני שיוצאים לדרך. חשוב מאד להתמיד בתהליך, לוודא שהכלב אט אט נכנס לשגרה ומבין את תפקידו, שכן רק כך האילוף יצליח. אי אפשר להתעלם מבקשות או הנחיות שמשאיר המאלף עבור בני המשפחה, שכן חשוב לשמור על עקביות ולגרום לכלב להבין מה מותר ומה אסור.

בעלי כלבים מוצאים עצמם לא אחת מתמודדים עם התנהגויות מאתגרות שונות של כלביהם. התנהגויות אלו יכולות לבוא לידי ביטוי בתצורות שונות, ולעיתים להיות מלוות גם בחרדת נטישה ובבעיות שונות, ההופכות את היום יום לקשה במיוחד. אילוף כלבים ואילוף גורים, המסייע בלמידת מיומנויות חדשות והתנהגויות חיוביות יותר, על פי תפיסתנו, יכול להיעשות בדרכים שונות. אחת מהן היא במהלך השהות בפנסיון.

איך מאלפים כלב?

ללמד את הכלב

פנסיון לכלבים הוא מקום שבו יכולים הכלבים האהובים שלנו לשהות, בין אם לכמה שעות ובין אם לכמה שבועות. פעמים רבות בוחרים בהם בשל נסיעה ארוכה או קצרה והחיפוש אחר מקום מתאים שבו יוכלו הכלבים לשהות. אולם, מסתבר שפנסיון לכלבים יכול גם להתאים לכל אלה, המעוניינים לשלוח את כלביהם ל"קייטנת אילוף". לתקופה של כמה שבועות, במהלכה יאלפו את הכלב וילמדו אותו התנהגויות חדשות. אילוף זה יכול להיעשות בתנאי פנסיון מלאים, כלומר – לינה בפנסיון, או בשהות של יום ולילה ביתית.

יתרונות רבים במקום אחד

אילוף כלבים בפנסיון מציע יתרונות רבים וזו גם הסיבה שהוא הופך בשנים האחרונות לפופולארי מאד. פנסיון לכלבים הוא סביבה מיוחדת, המותאמת באופן נקודתי לצרכיהם של הכלבים. ישנם פנסיונים שבהם מתארחים כמות רבה של כלבים וישנם כאלה שבהם מתארחים כמות קטנה מאד או אפילו כלב או כלבה אחת בלבד. בפנסיונים שבהם יותר מכלב אחד, יכולים הכלבים שאותם מאלפים להתרגל לחברתם של הכלבים האחרים וללמוד התנהגות כלבית חיובית יותר כלפי האחרים. הדבר רלוונטי במיוחד לכלבים ריאקטיביים, שפחות מסתדרים עם כלבים חדשים או אפילו עם אנשים שאינם מכירים ומגיבים אליהם באופן תוקפני (נביחות חזקות וניסיונות לנשיכות).

בנוסף, מכיוון שמדובר בפנסיון ושהות ממושכת בו (בין אם כזו הכוללת לינה בפנסיון ובין אם כזו המאפשרת שילוב של לינה ביתית) ישנו רצף של אילוף. הכלבים עוברים את האילוף מדי יום וכך ניתן לחזק את ההתנהגויות בצורה טובה יותר ולאפשר להם ללמוד אותן ללא הפרעות או הסחות דעת. הדבר נעשה על ידי מאלפים מקצועיים, המסוגלים באופן הזה גם להכיר את הכלב בצורה מעמיקה יותר ובהתאם ללמד ולאלף אותו כהלכה. בעלי הכלבים משתתפים פעמים רבות בשיעורי האילוף ולוקחים בהם חלק, מה שמוסיף לאיכות האילוף והופך אותו ליעיל הרבה יותר.

לאלף את הכלב בפנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים שמציע גם אילוף לכלבים שם דגש על אילוף חיובי, המתבסס על שיטות אילוף הידועות כיעילות הרבה יותר מאלו שהוצעו לנו בעבר. אילוף מסוג כזה נותן דגש להתנהגויות החיוביות של הכלב ומחזק אותן ובכל פעם, בניגוד לשיטות האילוף שהיו ידועות מקובלות יותר בעבר, בהן קיבל הכלב "עונש" בכל פעם כשביצע התנהגות שאיננה רצויה. הכלבים בפנסיון לומדים, שלב אחר שלב, בהתאם לקצב האישי שלהם, את ההתנהגויות החדשות החיוביות ובמקביל נהנים מתנאי סביבה מצוינים.

קורס אילוף כלבים בסיסי כולל:

  • הקניית טכניקות בסיסיות ואילוף בסיסי
  • הקניית סל פקודות ראשוני
  • הקניית הרגלים למניעת התנהגות לא רצויה

קורס אילוף כלבים מתקדם כולל:

  • הרחבת סל הפקודות
  • הקניית טכניקות אילוף מתקדמות
  • שליטה בכלב ללא רצועה

מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם
אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ