פנסיון ביתי לכלבים במרכז

פנסיון לכלבים הוא לפני הכל בית. בית זמני עבור כלבכם בזמן שהותכם הרחק מהבית. במשק דרור, אנו שמים דגש על כלל הצרכים של כלבכם. תנאי מחיה, מזון, טיפוח ופינוק. מרגע הגעתו ועד עזיבתו, כלבכם יקבל את הטיפול הטוב ביותר. המטרה שלנו, לחזק את תחושת הביטחון והנוחות שלו לאורך כל תקופת שהותו בפנסיון.


איך בוחרים פנסיון לכלבים

בסופו של דבר, שני גורמים עיקריים מובילים אותנו בבואנו לבחור פנסיון לכלבים: תחושת הבטן והמחיר. לאלו מאיתנו אשר מחפשים פנסיון ביתי לכלבים במרכז מציעה מגוון רחב של פנסיונים, ואלמנט הביתיות מקבל גוון שונה בכל מקום.

בית זו תחושה. הדבר הנכון לעשות הוא להגיע במפתיע למספר מקומות ולערוך סיור איטי וקשוב כדי לבחון את הדברים החשובים מבחינתכם, ולבדוק מה אומרת תחושת הבטן שלכם. התחושה מתחזקת במפגש עם הבעלים, המטפלים והעובדים, שכן, היא נוצרת מהחיבור בין האנשים ותנאי המחייה, ולא רק מהכותרת "בית".

איך בוחרים פנסיון לכלבים

פנסיון לכלבים משק דרור


למה לצפות

בעוד שחלק מעבירים את הכלב שלהם לשהות בפנסיון מס' פעמים בשנה לרגל נסיעות עסקים, רוב הלקוחות מגיעים לכך בפעם הראשונה, ולא תמיד יודעים למה לצפות. פנסיון לכלבים תל אביב או בכל מקום אחר, צריך להציע לכלב שלכם שלל חדרים מרווחים ונקיים. בקשו לראות חדרים בתפוסה, ולא חדר שניקו זה עתה להדגמה. תל אביב היא עיר צפופה, אך למי שמחפש פנסיון לכלבים תל אביב צריכה גם היא להבטיח פיתרונות ביתיים, עם חצר גדולה מרווחת, או פארק קרוב במיוחד, כדי שהכלב שלכם יוכל ליהנות מסיורים מענגים וזמן משחק במרחב נעים בשיתוף עם כלבים אחרים. הצוות צריך להיות חייכני ונעים, חובבי חיות ואוהבי כלבים, ולא עובדים שהגיעו לתת כמה שעות למשמרת. האווירה צריכה להיות נעימה, והאוויר נקי ונעים. מערכת אוורור מקצועית צריכה לאפשר לכם לחוש בנוח עם איכות האוויר והשהות בפנסיון גם כשהוא מלא.

 

למה לצפות

פנסיון לכלבים משק דרור


מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  מה כולל פנסיון ביתי

  את כל הכלבים, מהקטנים ועד הגדולים, ואף המפונקים במיוחד, אנו מקבלים לחייק משפחתנו ונותנים להם הרגשה ביתית בזמן שהותם. סדר יומם מרגיש כמו חופשה: יוצאים בבוקר מוקדם לחצר המכוסה כר דשא למפגש חברתי עם שאר דיירי החווה. אצלנו כלבכם יפגוש את קיצי החתולה, את ירוק התוכי המדבר, את זוג החמוסים ועוד ועוד נחמדים. תל אביב היא עיר צפופה, אך למי שמחפש פנסיון לכלבים תל אביב צריכה גם היא להבטיח פיתרונות ביתיים, עם חצר גדולה מרווחת, או פארק קרוב במיוחד, כדי שהכלב שלכם יוכל ליהנות מסיורים מענגים וזמן משחק במרחב נעים בשיתוף עם כלבים אחרים. הצוות צריך להיות חייכני ונעים, חובבי חיות ואוהבי כלבים, ולא עובדים שהגיעו לתת כמה שעות למשמרת. האווירה צריכה להיות נעימה, והאוויר נקי ונעים. מערכת אוורור מקצועית צריכה לאפשר לכם לחוש בנוח עם איכות האוויר והשהות בפנסיון גם כשהוא מלא.

  מה כולל פנסיון ביתי

  פנסיון לכלבים משק דרור


  למה כדאי אצלנו

  אז מה הופך את הפנסיון שלנו לאיכותי כל כך?

  • אצלנו בפנסיון תמצאו חדרים נקיים ומרווחים, חצרות טיולים להוצאת אנרגיה, חדרים מקורים ומאווררים מוגנים מהחום הקיצי או מגשמי החורף והקור.
  • הצוות המקצועי והמיומן שלנו מטפל בדאגה, באהבה ובאכפתיות, ונוכח 24 שעות ביממה.

  כדי למקסם את תחושת הנוחות והביתיות עבור כלביכם אנו מבקשים להביא עימכם לפנסיון את מיטת הרביצה ו/או שטיחון עם ריח מהבית, האוכל שהוא רגיל לקבל בבית, צעצועים, קולר נגד קרציות ולדאוג לטיפול נגד פרעושים מבעוד מועד.

  למה כדאי אצלנו


  אירוח ופנסיון כלבים אינם ההתמחות היחידה שלנו. משק דרור מתמחה באילוף כלבים מעל חמישים שנים. שיטת האילוף שלנו היא פרטנית ומתבצעת בבית הלקוח או בתנאי פנסיון, לבחירתכם. תהליך האילוף מאפשר לבחור בין מסלול של אילוף בסיסי המאפשר עבודה עם טכניקות ופקודות בסיסיות, לבין מסלול של אילוף מתקדם הכולל הרחבה של סל הפקודות, שליטה בכלב ללא רצועה וטכניקות מתקדמות באילוף.

  חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ