פנסיון משפחתי לכלבים באיזור באר יעקב

3.7/5 - (16 votes)

בשנים האחרונות ניתן לשמוע מבעלי כלבים רבים על חיפוש ומציאת פנסיון לכלבים בבאר יעקב או בכל מקום אחר בארץ. מאמר זה יעזור לכם, בעלי הכלבים, להבין מהו פנסיון לכלבים ומהו היתרון של מציאת פנסיון מוכר ובעל מוניטין, כמו למשל פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב.

פנסיון לכלבים בבאר יעקב – מה זה אומר?

פנסיון לכלבים בבאר יעקב או בכל מקום אחר הוא המקום המושלם לכלבכם בעת חופשה. רוב האנשים ממתינים בסבלנות לחופשה השנתית שלהם אך כאשר מתקרב המועד הם מתחילים לדאוג לחיית המחמד שלהם. הם מתלבטים אם להשאיר את הכלב עם ההורים או בני משפחה אחרים, לשכור את שירותיה של דוגיסיטר שתוציא את הכלב מדי יום כמה פעמים או לשים אותו בפנסיון מיוחד לכלבים. אם עד היום אנשים נהגו לשים את הכלב בפנסיון רק אם לא הייתה ברירה, כיום יותר ויותר אנשים מעוניינים לשים את הכלב בפנסיון וזאת על מנת שיזכה לתנאים הטובים ביותר. נכון להיום, יש פנסיונים ברמה גבוהה מאוד ובאווירה ביתית ולכן ניתן לומר שבדיוק כמה שאתם יוצאים לבית מלון לחופשה כך גם הכלב שלכם חווה חופשה בכיף במתחם של פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב או בכל מקום אחר בארץ שסמוך למקום מגוריכם.

פנסיון לכלבים בבאר יעקב – פנסיון ביתי

חשוב לקחת בחשבון שבדיוק כמו מלונות בדרגות אירוח שונות ובסגנונות שונים, כך קיימים גם פנסיונים בדרגות אירוח שונות. ההבדל בין פנסיון לכלבים בבאר יעקב שמגדיר את עצמו פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב לבין פנסיון שאינו מגדיר את עצמו כביתי הוא בכך שבפנסיון ביתי משתדלים לחקות את סדר היום אותם מכירים חיות המחמד מהבית, אם מדובר על טיול בוקר בפארק או חצר דשא בו מבלים כלבים נוספים, שהות בפנסיון עם חפץ אותו הביאו מהבית ולכן הכלב חש מוגן גם במקום החדש, נוכחות של אנשי הצוות סביב החיות שעות רבות ועוד. חשוב לוודא שבפנסיון יש אנשים בכל שעות היממה ולא רק בשעות היום. בנוסף, חשוב לדעת שיש להביא את חיית המחמד מחוסנת בכל החיסונים הדרושים ואם בעל החיים זקוק לטיפול תרופתי מיוחד יש להביא את כל התרופות הנחוצות וזאת על מנת שאנשי הצוות ידאגו לתת אותן לכלבים בשעות מסוימות.

פנסיון משפחתי לכלבים באיזור באר יעקב

פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב – הבחירה הנכונה

הבחירה הנכונה של פנסיון לכלבים נשענת במידה מרובה על תחושת הבטן של בעלי הכלבים, המחיר של הפנסיון והתנאים של הפנסיון. בנוסף, המיקום של הפנסיון הוא פרמטר חשוב גם כן וזאת משום שרוב בעלי הכלבים מעוניינים להשאיר את הכלבים במקום קרוב לסביבת המגורים הטבעית שלו. חשוב מאוד להיפגש עם הבעלים טרם בחירת פנסיון ביתי לכלבים בבאר יעקב או בכל מקום אחר בארץ ופעמים רבות מומלץ להביא את הכלב אתכם על מנת לראות איך הוא מגיב לכם ולאדם שמקבל אתכם לפגישה בפנסיון. אם לכלב לא נוח, ההמלצה היא לעבור לפנסיון הבא.

אנחנו בפנסיון הכלבים בבאר יעקב הקפדנו בתכנון הגינה של המתחם על מנת שתהיה מותאמת לצרכים של אורחינו על ארבע היקרים, וזאת כדי שהם יוכלו לשחק, להשתולל, לרבוץ ולנוח ללא הפרעות וסכנות גם בחלל החיצוני של המתחם.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות פנסיון ביתי לכלבים שיעניק לכלב שלכם את היחס הטוב ביותר? מעוניינים שהכלב יחוש שהוא גם יוצא לנופש? ניקיון ויחס אישי חשוב לכם?

אתם מוזמנים טלפן אל צוות המטפלים המומחה והמסור של פנסיון לכלבים משק דרור בטלפון 08-9221543 או ליצור עמנו קשר דרך הטופס בעמוד יצירת הקשר.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ