פנסיון ביתי לכלבים בנס ציונה

פנסיון ביתי לכלבים בנס ציונה
Rate this post

פנסיון ביתי לכלבים בנס ציונה

פנסיון לכלבים משמש אותנו באין ברירה כאשר אנו נאלצים להשאיר את חיית המחמד שלנו לטיפול אצל זרים, אם אין אלטרנטיבה כמו בבית של מכרים, או אז נבחר בפנסיון לכלבים. וכידוע, לקוחות מרוצים תמיד חוזרים, כי שירות מהסוג הזה, הוא בדיוק השקט הנפשי שהם חיפשו, לכן, לאחר חוויה חיובית ראשונה, נפגוש את כלבם כאשר יצאו  לנופש הבא שלהם.

המטרה העיקרית של כל אחד ואחת מאיתנו, אוהבי הכלבים והחתולים, היא להביא את חיית המחמד למקום שיספק לו את הטיפול הטוב ביותר, אם מבחינת היחס של הצוות אל הכלב ואם מבחינת ציוד, שטחים פתוחים, תנאי מחייה ועוד. אחד הדברים הראשונים אותם יש לבדוק אודות אותו פנסיון ביתי לכלבים, בנס ציונה או בכל מקום אחר, הוא האם אתם, כבעליו של הכלב, חשים שהמקום מתאים לסטנדרטים של הכלב שלכם. נמליץ לכם להתחיל בביקור באתר האינטרנט של הפנסיון, כדי ללמוד על המקום ולהבין מהם התנאים עליהם הוא מתחייב, טרם הביקור הפיזי במקום.

מה כולל הפנסיון?

בעלי כלבים מתקשים להשאיר את הכלב שלהם במקום זר ובאין ברירה, נמליץ לכם לברר מבעוד מועד האם האם הפנסיון עונה על כל הצרכים הספציפיים של כלבכם והתנאים אליהם הוא מורגל.

טיפ נוסף, פנסיון שעוסק באילוף כלבים כנראה ידע להתמודד עם מגוון של גזעים וטווח של בעיות התנהגות. לכן, נמליץ לכם לבדוק האם המקום משמש רק כפנסיון או מתמחה בתחומי טיפול נוספים בכלבים. הצוות המקצועי של הפנסיון יעשה הכל על מנת לתת לכלב שלכם את היחס הטוב ביותר והנוחות המרבית.

סביר שהצוות יבקש מכם להביא איתכם את המיטה אליה הכלב מורגל, כדי שתמסך על תחושת הזרות במקום חדש, גם הצעצועים אותם הוא אוהב יעזרו לו להתגבר על הריחוק מהמקום הטבעי שלו. בנוסף, פנסיון שמכבד את עצמו מחייב את בעלי הכלבים לדאוג לכל החיסונים החיוניים לו, אם מדובר על כלבת, משושה, תולעת הפארק, שעלת ולעבור טיפול נגד קרציות טרם הגעתכם.

הטיפול בפנסיון

נכון להיום פנסיון ביתי לכלבים בנס ציונה שמחשיב את עצמו כפנסיון איכותי מספק את השרותים הבאים:

  • ניקיון– המקום חייב להיות נקי ונעים.

  • חדרים– כל החדרים שמוצעים לכלבים חייבים להיות מרווחים, נקיים ומקורים. בנוסף, חשוב שתהיה אפשרות של מיזוג וחימום בהתאם לעונות השנה וזאת על מנת שהכלב ירגיש ממש כמו בבית.

  • טיולים– חשוב שבמקום יהיו חצרות טיולים אליהם הכלבים יוכלו לצאת בכל זמן נתון וזאת על מנת להוציא אנרגיה.

  • זמינות סביב השעון– הזמינות של הצוות חייבת להיות סביב השעון וזאת על מנת שהכלב לא ירגיש בודד וכדי שהוא יזכה לתשומת לב וטיפול כל זמן שהוא זקוק לכך.

  • שטיפה– חשוב לברר האם כלבים ששוהים בפנסיון יותר מכמה ימים זכאים לשטיפה.

  • מרכיב נוסף וחשוב שאנחנו שמים עליו דגש הוא המזון לכלבים האיכותי אותו אנחנו מספקים למתארחים היקרים שלנו. אנחנו שמים לב לתופעה המאכזבת בקרב פנסיונים רבים בארץ אשר מחליטים להוזיל עלויות דווקא על חשבון איכות המזון אותו הם מספקים,  וזאת מכיוון שבעלי הכלבים לרוב שוכחים לברר לגבי הפרט הזה והם מנצלים את זה.

מעוניינים לתת לכלב שלכם תחושה שהוא בבית גם כאשר אתם רחוקים ממנו? פנסיון כלבים ביתי בנס ציונה משק דרור, הוא המקום בשביל הכלב שלכם. מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו 08-9221543

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ