פנסיון לכלבים בלינה ביתית או באירוח מלא – במה כדאי לבחור?

בית מלון לכלבים
Rate this post

מתכננים נסיעה של כמה ימים או כמה שבועות לחו"ל ומחפשים מקום חמים ונעים שבו יוכל לשהות כלבכם האהוב, בשעה שאתם מטיילים ביעד רחוק? אם כן, בית מלון לכלבים או פנסיון לכלבים יכול להיות פתרון מתאים. אבל, מה קורה אם לכלב שלכם קצת קשה במקומות פחות מוכרים, או מה קורה אם אתם מחפשים פתרון לכמה שעות או אולי כזה, שבו יוכל הכלב שלכם לשהות אך ורק במהלך שעות היום, כשאתם בעבודה או עסוקים בעניינים אחרים? גם כאן, פנסיון לכלבים יכול להיות המענה המושלם, ובתנאי שפונים אל הפנסיון המתאים.

פנסיון לכלבים בלינה ביתית

לבחון כמה פרמטרים חשובים לפני שמחליטים

פנסיון לכלבים בלינה ביתית או באירוח מלא, הכולל שהות של 24 שעות ביממה, 7 ימים רצופים בשבוע (או כמה ימים רצופים) הוא מענה לבעלי כלבים המחפשים מקום אחד, שיספק לכלביהם את המענה לכל הצרכים. כל אחת מהאפשרויות האלו: לינה ביתית או אירוח מלא, יכולה להוות פתרון לבעלי כלבים ולהתאים למשך תקופות שונות. אם אתם מתלבטים באיזו אפשרות לבחור, כדאי לכם לבחון כמה פרמטרים חשובים:

  1. אופיו של הכלב – זהו אולי הפרמטר החשוב מכל. האופן שבו יוכל הכלב שלכם להתמודד עם השהות בפנסיון, במקום החדש והלא מוכר, הוא זה שצריך להכתיב את החלטתכם. אם, למשל, אתם מתכננים שהות ארוכה בחו"ל ומעוניינים לשלוח את הכלב לפנסיון, ובייחוד אם הוא סובל מחרדת נטישה, כדאי לשקול בשלב הראשון שהות בפנסיון בשילוב עם לינה ביתית ורק לאחר תקופת הסתגלות מתאימה, לעבור לאירוח מלא.
  2. מהי הסיבה שבגללה אתם פונים לפנסיון – מדוע אתם זקוקים לשירות הזה? האם אתם מתכננים לצאת לחופשה של כמה ימים או כמה שבועות בחו"ל? האם אתם נוהגים לשהות שעות ארוכות מחוץ לבית וחוזרים אליו רק בשעות הערב? לכל סיבה מענה אחר וחשוב להיות מדויקים בצרכים על מנת לקבל את הפתרון המתאים.
  3. התנאים במקום – התנאים בפנסיון הם נקודה נוספת שיש לבחון, בין אם מעוניינים בפנסיון בלינה ביתית ובין באירוח מלא. יחד עם זאת, אם מדובר באירוח מלא, חשוב מאד שהתנאים בפנסיון יהיו מקיפים יותר, וכאלה המספקים את המענה הנדרש לכלב במשך 24 שעות ביממה, כולל השגחה מלאה.
  4. פתרונות חלופיים או משלימים – אם אתם שוקלים לפנות לפנסיון לכלבים המציע לינה ביתית, וודאו שיש לכם פתרון משלים. כלומר, שהכלב שלכם יזכה להשגחה מלאה, גם כאשר הוא שוהה בבית בשעות הלילה. אם אין לכם פתרון כזה ואתם מתכננים לצאת לכמה ימים בחו"ל (או יותר) אירוח מלא יהיה האפשרות היחידה. כך או כך, כדאי לבחון זאת לעומק, לקחת בחשבון את תנאי המקום וכמובן גם את האפשרויות החלופיות שיכולות להתאים. יותר או פחות.
אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ