בית אבות לכלבים – מקום לכלבים קשישים

Rate this post

כלבים, כמו כל יצור חי אחר, מזדקנים עם השנים. הזדקנותם באה לידי ביטוי בתצורות שונות, בהתנהגותם, במצבם הבריאותי, ההולך ומתדרדר ככל שחולפות השנים, וגם במראה שלהם, ובדיוק כמו אצלנו, בני האדם. שערם הופך ללבן באזורים שונים בגוף (בייחוד בפנים) וחלקם אף מרזים במשקל. ישנם כלבים המאריכים חיים ומבלי שיסבלו מבעיות בריאות חמורות מאד, המקשות על התנהלותם ביום יום, ולעומתם, כאלה שאינם ברי מזל, סובלים קשות ומתמודדים עם בעיות בריאות לא פשוטות. פנסיון לכלבים, בין אם אלה כלבים קשישים בריאים לגילם ובין אם אלה כלבים קשישים חולים מאד יכול להיות הפתרון המתאים, המרחב הנכון שבו יוכלו הכלבים לחיות את שנותיהם האחרונות או חודשיהם האחרונים.

משק דרור מתחם פנסיון לכלבים במרכז הארץ

מענה מתאים לכל הצרכים

בית אבות לכלבים מספק לכלבים את המרחב המתאים מכל הבחינות, קצת בדומה לפנסיון לכלבים. הכלבים הקשישים מקבלים טיפול רפואי צמוד במידת הצורך, מענה לכל צרכיהם, הן הפיזיים והן הרגשיים וזאת כאשר הם נמצאים בסביבתם של כלבים אחרים, קשישים בחלקם וגם צעירים. בעלי כלבים רבים מוצאים את עצמם בתקופה זו, שבה כלבם קשיש וסובל מבעיות שונות, מתקשים לדאוג לו ולספק לו את הפתרונות שלהם הוא זקוק. בין אם בשל חוסר ידע, חוסר בזמן או אפילו קושי נפשי רב מאד לראות את הכלב מזדקן ולאט לאט נמוג. כדי לעזור לכלבים בשלב האחרון של חייהם ולתת להם את כל מה שהם צריכים, יכולים בעלי כלבים אלה, להיעזר בשירותיו של פנסיון לכלבים, שהוא המענה המתאים לכל משך הזמן הנדרש.

  • השגחה על הכלב – 24 שעות ביממה.
  • בית חם ואוהב לכלבים מבוגרים ו/או חולים הזקוקים לתשומת לב מיוחדת ולא שיגרתית.
  • כל כלב בחדר נפרד עם חימום/קירור בהתאם למזג האוויר.
  • טיולים במשך היום לפי צורכי הכלב האישיים.
  • ניקיון יומיומי של החדר ושל הכלב הכולל הברשה, חפיפה ותספורת לפי הצורך.
  • תנאי ביקור נוחים למשפחות.

פנסיון וגם בית אבות

בתי האבות לכלבים משמשים גם כפנסיונים לכלבים בין היתר ומארחים כלבים צעירים יותר. נוכחותם של הכלבים הצעירים יכולה להפעיל יותר את הכלבים הקשישים, לגרום להם לזוז ולהגיב. יחד עם זאת, נלקח בחשבון מצבם הבריאותי של הכלבים המבוגרים ויכולתם להתמודד עם שינויים ועם סביבה חדשה ופחות מוכרת. העובדים בבתי אבות ופנסיונים אלה יודעים כיצד להכיר לכלבים החדשים, הקשישים, את סביבתם ואת הכלבים האחרים וגם מסייעים להם לעבור זאת בקלות ובאופן הנעים ביותר.

למצוא את הפנסיון הנכון

האפשרות לספק לכלב מענה וזמינות מרבית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, הופכת פנסיונים אלה, המשמשים כבתי אבות לכלבים, לפתרון חשוב מאד וגם כזה הנחשב לפופולארי מאד בשנים האחרונות ובעיקר בשל רצונם הרב של בעלי הכלבים לספק להם את הפתרון הטוב ביותר בשנים האחרונות לחייהם. כמובן שישנה חשיבות רבה מאד בבחירתו של פנסיון לכלבים עם ניסיון באירוח של כלבים קשישים והקפדה על פנסיון המציע שירותים מקיפים לכלב וסביבת חיים נאותה, המותאמת לצרכיו הנקודתיים (מה שנכון בעיקר לכלבים קשישים, הסובלים מבעיות

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ