לפני שמכניסים את הכלב לפנסיון – חשוב לדעת (וליישם)

פנסיון לכלבים בראשון לציון

מה חשוב לדעת וליישם

מחפשים פנסיון לכלבים מומלץ שיוכל לארח את כלביכם לתקופה קצרה או ארוכה, בין אם בשל נסיעה לחו"ל מטעם העבודה, חופשה עם כל המשפחה או מכל סיבה אחרת? אם כן, רגע לפני שאתם בודקים איזה פנסיון כלבים מומלץ יוכל להתאים ואילו שירותים הוא מציע ועד כמה  מקיפים ואיכותיים הם, חשוב שתיקחו בחשבון כמה פרמטרים ותדאגו מבעוד מועד למס' דברים לפני שאתם משכנים את כלביכם האהוב תחת אותה קורת גג עם כלבים נוספים.

לכן, לפני הכניסה של כלבכם לפנסיון כלבים חשוב לבצע את הפעולות הבאות:

  • חיסון כלבת – חיסון זה הינו בגדר חובה ועל פי החוק יש לדאוג לחסן את הכלב חיסון כלבת אחת לשנה. לאחר החיסון מקבלים אישור על כך, המהווה רישיון בתוקף להחזקת הכלב. כשאתם מגיעים עם הכלב לפנסיון, מסרו את האישור הזה (או כל הוכחה אחרת) וכן גם את מספר השבב של הכלב, שאותו, אם אתם לא יודעים מהו, תוכלו לקבל מהווטרינר שלכם או ממאגר השבבים הארצי.
  • חיסון שעלת – זהו חיסון שאיננו בגדר חובה וגם לא מוצע במסגרת החיסונים השגרתיים לכלבים, יחד עם זאת, כאשר מכניסים כלב לפנסיון לכלבים לכמה ימים או יותר, מומלץ מאד לחסנו בחיסון זה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שייתכן ואחד הכלבים האחרים בפנסיון יחלה בשעלת, והסבירות שידביק את כלבכם בה היא גבוה. די בכלב אחד הסובלת משעלת כדי להדביק את כלביכם ואת כל הכלבים האחרים. את החיסון יש לבצע לפחות 14 ימים לפני הכניסה לפנסיון. אולם, אם אתם רוצים להכניס אותו לפנסיון "מהיום להיום", אין לחיסון זה טעם.
  • בדיקה אצל וטרינר – אמנם, את הדבר הזה חשוב לעשות באופן עקבי, אחת לכמה חודשים, אולם הוא נכון במיוחד לפני ששולחים את הכלב לפנסיון לכלבים. מומלץ מאד להגיע עם הכלב לבדיקה מקיפה אצל הווטרינר ולו כדי לוודא שאיננו סובל מבעיה בריאותית כלשהי ואין צורך בטיפול דחוף או בטיפול תרופתי מיוחד, שיידרש לו במהלך שהותו בפנסיון. זוהי גם הזדמנות מצוינת לבדוק את רשימת החיסונים ולהבטיח שאכן קיבל את כל החיסונים הנדרשים (כולל חיסון נגד תולעת הפארק, שהכרחי).

פנסיון לכלבים מומלץ

כדאי לזכור

התנאים בפנסיון יכולים להשפיע מאד על מצבו הבריאותי (והנפשי) של הכלב שלכם ומומלץ מאד לבחון אותם כהלכה במסגרת החיפושים אחר פנסיון לכלבים. הדבר נכון עוד יותר כאשר מדובר בכלב קשיש או כלב הסובל מבעיות בריאות שונות ורגיש מאד. כדאי לפנות ללקוחותיו של הפנסיון, אלה שנעזרו או נעזרים בו ולבקש לשמוע מהם חוות דעת על המקום ועל האופן שבו הסתגל אליו הכלב.

חשוב מאד להגיע לביקור קצר (יחד עם הכלב וגם לחוד) כדי לבחון לעומק את הפנסיון, את האווירה ואת התנאים שבו. יש לבדוק גם מי הוא הווטרינר שאליו פונים במידה והכלב סובל מבעיה בריאותית כלשהו בזמן שהותו בפנסיון ומי הם הכלבים האחרים, הנוספים, שנמצאים גם כן באותו המקום.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ