בית מלון לכלבים

בית מלון לכלבים
4/5 - (214 votes)

חיית מחמד שלנו היא בדיוק כמו כל בני המשפחה האהובים האחרים שלנו, והיא חלק בלתי נפרד מחיינו. אנו דואגים לנו, משקיעים בה ועושים ככל הניתן כדי שתוכל ליהנות מסביבה נעימה וטובה, המספקת לה את כל הצרכים, הן הפיזיים והן הרגשיים. אלה, הטסים לחו"ל או נדרשים לעזוב את הבית לכמה ימים, מוצאים את עצמם מחפשים סידור מוצלח לכלב או לכלבה, שפעמים רבות עוברים לרשותם של בני המשפחה. יחד עם זאת, לא לכל אחד ישנה אפשרות כזו ונדרש פתרון אחר, יעיל וטוב לא פחות.

מהו בית מלון לכלבים

אחת האפשרויות העומדות לרשותנו במקרים אלה היא בית מלון לכלבים. כאשר מדברים על בית מלון או מעון יום לכלבים מתכוונים למקום שבו יוכלו הכלבים שלנו לשהות, בין אם לכמה שעות במהלך היום ובין אם לכמה ימים רצופים, מקום שבו הם יקבלו את המענה המתאים להם לכל הצרכים. ישנם מקומות רבים כאלה ברחבי הארץ, כאשר בחלקם מתארחים מספר כלבים ולעיתים עשרות ובאחרים בודדים בלבד.

בית מלון לכלבים מספק מענה כולל ורחב מאד לצרכיהם השונים של הכלבים. בדומה לבית המלון המיועד לבני האדם, בית המלון לכלבים דואג לארוחות בהתאמה מלאה לכלב או לכלבה, לפעילות במהלך היום (טיולים בחוץ) וכמובן גם למקום לישון בו. ישנם בתי מלון לכלבים שבהם לכל כלב חדר משלו ובתי מלון אחרים שבהם חדרים משותפים לכמה כלבים. הגינות גדולות והגישה אליהן חופשית. הכלבים זוכים ליחס לאורך כל שעות היממה וגם להשגחה מלאה.  

בית מלון לכלבים
בית מלון לכלבים

ההבדל בינו לבין פנסיון

ההבדלים בין מעון יום לכלבים או בית מלון לכלבים לבין פנסיון לכלבים הם מזעריים, ולעיתים כלל לא קיימים (הדבר תלוי במקום עצמו). בעוד שישנם פנסיונים לכלבים שמספקים להם מענה לצרכים בסיסיים בלבד, ישנם בתי מלון לכלבים שמציעים פתרונות נוספים ומקיפים יותר כמו פעילויות שונות לכלבים, אילוף במידת הצורך ועוד. יחד עם זאת, ישנם פנסיונים לכלבים שמציעים פינוקים ופתרונות רבים מאד לכל כלב, כך שבפועל זהים לחלוטין לבית המלון ולשירותים שהוא מציע. לרוב, בבתי המלון יישארו הכלבים גם ללילה או ליותר, בעוד שבפנסיון או במעון היום יוכלו הכלבים להישאר לכמה שעות בלבד.

מטרתו העיקרית של מעון יום לכלבים וכמובן גם בית המלון היא לדמות לכלב את סביבת חייו הטבעית. עבור הכלב או הכלבה שרגילים לסביבה שלהם, המעבר למקום חדש, וגם אם לתקופה זמנית קצרה, עשוי להיות לא פשוט. באמצעות אלמנטים שונים שמחזקים את חיית המחמד, ניתן ליצור עבורם סביבה מתאימה ולהקל עליהם את הפרידה מהמשפחה. מעבר לכך, יכולים הכלבים ליהנות זה מחברתו של זה ולשהות ביחד עם כלבים אחרים לאחר שנבדקה הדינמיקה ביניהם ונלקח בחשבון אופיים (ייתכן ויהיו כלבים רגישים שיופרדו מכלבים אחרים, בעוד שאחרים "יצוותו" לכלבים נוספים).

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ