כל מה שרציתם לדעת על אילוף גורים

אילוף גורים
Rate this post

אילוף גורים הוא החלק הקריטי בצמיחתו והתפתחותו של גור כלבים. גורים ידועים בטווח הקשב הקצר שלהם, ובנוסף הם מתעייפים מהר. לכן אילוף גורים דורש סבלנות, ידע ונוכחות. המפתח לאילוף גורים מוצלח הוא להפוך אותו לפעילות חיובית ומהנה. עשו הכל כדי לשמור על אנרגיה חיובית ושמחה במהלך כל האילוף.

מהו הדבר הראשון שצריך לעשות בתהליך אילוף גורים?

השלב הראשון של האימונים כרוך בפקודות בסיסיות מהסיבה הפשוטה שהוא מהווה בסיס לכל סוג אחר של אילוף. פקודות פשוטות כמו 'שב', 'לא לזוז' ו'ארצה' הן חשובות על מנת לשמור על הגור בטוח ומאושר בזמן הוא מגלה את העולם. אילוף כלבים לפקודות ציות פשוטות יכול להתחיל בדרך בכלל בסביבות גיל 7-8 שבועות.

אימוני רצועה

הליכה ברצועה אינה התנהגות טבעית לכלבים. זו הסיבה שגורים בדרך כלל נוהגים ללכת בכיוונים שונים כשהם לראשונה עם רצועה. החדשות הטובות הן, שאילוף רצועה בגיל צעיר מקנה לכלבים צייתנות גבוהה לפקודות רצועה. את אימוני הרצועה ניתן להתחיל מהרגע שהבאתם את הגור החדש לביתכם.

תחילה עליכם לתת לו להתרגל לתחושה שיש לו קולר על הצוואר, ולרצועה שמחוברת אליו. ברגע שהגור מתרגל, התחילו לבצע איתו טיולים קטנים ברחבי הבית כשהוא קשור. ברגע שהגור מתחיל להבין כיצד להתנהג כשהוא רתום, אתם יכולים לצאת איתו לטיול קצרים בשכונה. כמובן שלאחר כל החיסונים הדרושים/

אילוף גורים לצרכים

מעבר לפקודות הבסיסיות, אילוף גורים לצרכים הוא חלק עיקרי וחשוב, ויש לו השלכות גם לגבי העתיד. ראשית עליכם להבין כי גור כלבים יכול להתחיל באילוף לצרכים רק בגיל 3.5 חודשים. הגיל כמובן תלוי בגזע הכלב, גזעים גדולים יכולים להתחיל בגיל יותר מוקדם מגזעים קטנים בזכות הגודל שלהם.

מתי ללמד את הגור כישורים נוספים?

בדומה לאנשים, כלבים שונים זה מזה בכל הקשור לאילוף שלהם. חלק מהכלבים קולטים פקודות וטריקים באופן מיידי, בעוד שאחרים לוקחים קצת יותר את הזמן. לפני שתעברו למיומנויות מתקדמות יותר כמו 'גלגול', 'עזוב' או 'חכה', וודאו שהכלב שלכם שולט בפקודות הבסיסיות.

אילוף כלבים במשק דרור

משק דרור הינו פנסיון לכלבים ברמה גבוהה המנוהל על ידי עופר דרור, איש כלבים כמה עשרות שנים. משק דרור נותן שירותי אילוף גורים בפנסיון, מתוך ההבנה שאילוף רציף הינו היעיל והטוב ביותר עבור הכלב שלכם. הכלבים בפנסיון נהנים ממרחב גדול לפרוק אנרגיות, בפיקוח הצוות המסור והמקצועי המקנה להם הרגלי התנהגות חדשים וטובים יותר.

לסיכום,

זכרו! האילוף לא מסתיים לעולם. כבעלי כלבים תפקידכם להמשיך לאמן אותם ולתרגל איתם ללא הפסקה פקודות ידועות, ולעבור לאילוף מתקדם ככל שהכלבים יגדלו. אילוף הוא חיוני, הוא בונה את האמון ועוזר לתקשורת בין בעלי כלבים לכלבים שלהם.

כמו גם מלמד מיומנויות קריטיות להתנהגות טובה לאורך חיים שלמים. לאילוף גורים באזור המרכז חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ונשמח להכיר את ההולך על 4 שלכם.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ