איך לבחור אוכל מזין לכלב שלכם

אילוף רועה גרמני
Rate this post

כבעלים אחראי של חיית מחמד, בחירת המזון המתאים לכלבים עבור הכלב שלך היא קריטית לבריאותו ולרווחתו. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות של אוכל היום, זה יכול להיות מבלבל להחליט איזו מהאוכל הכי מתאים לכלב שלך. במאמר זה, נספק מדריך מקיף לבחירת מזון מזין לכלבים, כולל איזה אוכל לחפש, מאיזה אוכל להימנע וכמה טיפים מועילים כדי להבטיח שהכלב שלך מקבל את החומרים התזונתיים שהוא צריך.

  • מה הצרכים התזונתיים של הכלב שלך

הצעד הראשון בבחירת אוכל לכלב שלך הוא להבין את הצרכים התזונתיים של הכלב. כלבים זקוקים לתזונה מאוזנת הכוללת חלבון, שומן, פחמימות, ויטמינים ומינרלים. בהתאם לגיל, הגודל ורמת הפעילות של הכלב שלך, הצרכים התזונתיים שלו עשויים להשתנות. תתייעץ עם הווטרינר שלך כדי לקבוע את הכמות והסוג המתאים של האוכל המזין שהכלב שלך צריך

  • חלבון באיכות גבוהה

חלבון חיוני מאוד לבריאות של הכלב שלך, מכיוון שהוא עוזר לבנות ולתקן רקמות שריר, תומך במערכת החיסונית ועוזר לשמור על הפרווה והעור בריאים. חשוב לחפש מזון לכלבים המכיל מקורות חלבון איכותיים, כגון עוף, הודו, דגים, בקר וכבש. מומלץ להמנע ממזון כלבים שמפרט תוצרי לוואי או ארוחה בשרית כמקור החלבון העיקרי.

  • חומרי מילוי וחומרים מלאכותיים

חומרי מילוי כגון תירס, חיטה וסויה, מתווספים לעתים קרובות למזון כלבים כמקור זול לפחמימות. מרכיבים אלה מציעים ערך תזונתי מועט ויכולים להיות קשים לעיכול של הכלב. בנוסף לזה, חומרים משמרים מלאכותיים יכולים להזיק לבריאות הכלב שלך. חפש מזון לכלבים העושה שימוש במרכיבים טבעיים והימנע מאלה המכילים חומרי מילוי או תוספים מלאכותיים.

  • רמת  הפעילות של הכלב

שלבי חיים ורמות פעילות שונות דורשים סוגים שונים של מזון לכלבים. גורים זקוקים למזון עתיר קלוריות וחומרי הזנה כדי לתמוך בגדילה ובהתפתחות שלהם, בעוד שכלבים גדולים יותר עשויים לדרוש תזונה נמוכה בקלוריות כדי למנוע עלייה במשקל. בנוסף לזה, כלבים עם פעילות גבוהה עשויים לדרוש יותר קלוריות וחלבונים מאלה שפחות פעילים. חשוב להתיעץ עם ווטרינר כדי לקבוע את המזון המתאים לכלבים בשביל  הכלב שלך.

  • מה הם רשימת המרכיבים

רשימת המרכיבים במזון של הכלב הם חיוניים כדי להבטיח שהכלב שלך מקבל את התזונה שהוא צריך. תחפש מזון לכלבים המפרט בדיוק מה הם המרכיבים של האוכל כמו דגנים מלאים, פירות וירקות, כמקור העיקרי לפחמימות. בנוסף, ודא שרשימת המרכיבים כוללת מקורות ספציפיים לחלבון, כמו עוף או בקר, ולא מונחים מעורפלים יותר.

  • מה המוניטין של המותג

המותג של המזון לכלבים שתבחר הוא גם גורם חיוני שיש לקחת בחשבון. חפש מותגים בעלי מוניטין טוב ושידועים בשימוש שלהם בחומרים איכותיים וטבעיים. הימנע ממותגים שיש להם היסטוריה של ריקולים או שמשתמשים במרכיבים מפוקפקים במוצרים שלהם.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ