ביטוח לכלב – כל מה שצריך לדעת

אילוף ביגל
Rate this post

כל בעל כלב היה רוצה שתהיה קופת חולים מסודרת שתעניק כיסוי ביטוחי לחיות מחמד ועליות הטיפול הרפואי בכלבים לא תהיינה גבוהות כל כך… בתור בעלי כלבים אתם מכירים את הסכומים הגבוהים שטיפולים רפואיים לחיות מחמד עולות. זו הסיבה להתפתחות ענף הביטוח לחיות מחמד. כאן ריכזנו עבורכם מידע על מגוון הכיסויים הביטוחיים הקיימים לחיות מחמד: ביטוח רפואי לכלב, ביטוח חיים ואפילו ביטוח צד ג'. על כל שאלה בנושא, אתם מוזמנים לכתוב לנו. נשמח להנגיש לכם מידע נוסף.

למה צריך ביטוח לכלב?

כל בעל חיית מחמד הוא זה שאחראי למה שהחיה שלו מעוללת. אם הכלב שלכם תקף מישהו וגרם לו לנזק, אתם עלולים להיתבע על כך. גם העלויות הרפואיות הכרוכות בטיפול בכלב הן לא קטנות. לאף אחד אין ידיעה מתי הכלב עלול להזדקק לטיפול רפואי והוצאות כאלו הן בלתי צפויות. אף אחד לא יבוא וישלם לבעל כלב את העלויות הרפואיות של הטיפול בכלבו… כשאין כסף לשלם את עלויות הטיפולים, הכלב עלול לסבול וזה כואב. חכם עיניו בראשו והוא פונה לרכוש ביטוח רפואי לכלב.

ביטוח לכלב  – מה הוא כולל?

ביטוח זה כולל מגוון של ביטוחים. כאן נרחיב על העיקריים שבהם:

ביטוח רפואי לכלב

ביטוח זה מעניק כיסוי ביטוחי למקרים רפואיים בהם הכלב יזדקק לקבל טיפול רפואי. הביטוח מכסה עלויות טיפול תרופתי, ביקור רופא וטרינר, פעולות כירורגיות וטיפול מונע לשמירה על הבריאות. ביטוח זה מגן על בעל הכלב מפני הוצאות רפואיות יקרות הכרוכות בטיפול בכלב.

ביטוח חיים לכלב

נכון שאף אחד לא יכול להחזיר לכלב חיים שהלכו. לא ניתן לנחיות כלב מת. אך כן ניתן לפצות את בעליו בפיצוי כספי. במקרה של מות הכלב, חברת הביטוח תשלם למבוטח פיצוי כספי בהתאם לגזע הכלב ושווי הביטוח שבעליו רכש מבעוד מועד.

ביטוח צד ג'

ביטוח זה מעניק כיסוי משפטי וכספי למקרה של תביעות בגין נזק שנגרם לאחר מהכלב שבבעלותכם. ביטוח זה רלוונטי כאשר מדובר בכלב תוקף או בגזעים מסוימים.

מה חשוב לבדוק בבחירת ביטוח רפואי לכלב?

לכל חברת ביטוח תנאים אחרים משלה. אין רפורמה מסוימת בנושא וכך, כאשר מעוניינים לבחור ביטוח כזה, מגוון האפשרויות גדול. מסיבה זו חשוב להכיר את הכללים המנחים בבחירת ביטוח כזה:

  • קונים ביטוח רק אצל חברה אמינה ומוכרת – ביטוח כזה הוא ביטוח שקל לתבוע אותו מחברת הביטוח, אך גם בתחום זה יש חברות ביטוח המנסות להתנער מאחריות? חשוב לפנות אל חברה שאתם יודעים שהיא בסדר בנושא.
  • עורכים השוואת ביטוחים – מגוון הביטוחים הוא רחב ולכל חברת ביטוח תנאים משלה, חשוב להתאים את הביטוח לתנאים הנדרשים. השוואת ביטוחים היא דרך יעילה להגיע אל הביטוח המתאים ביותר עבורכם. 
אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ