מה חשוב לדעת על בחירת מזון לכלבים שלכם?

Rate this post

הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. מרבית בעלי הכלבים ידאגו לפנק את הכלבים שלהם בצורה הטובה ביותר דווקא בזכות העובדה שהכלב שלהם הוא החבר הכי טוב שלהם ובזכות האהבה שהם רוכשים אליו. על מנת לפנק את הכלב שלכם, כדאי שתדעו איך לבחור לו את האוכל בצורה הטובה ביותר.

ודאו שמדובר באוכל המזין ביותר

דאגה לבריאות הכלב שלכם כוללת גם דאגה לתזונה שלו. לכן הדבר הכי חשוב כשמדובר בקנייה של אוכל לכלב הוא שהאוכל שלו יהיה מזין עבורו. כדאי לבדוק על האריזות של המזון לכלבים מה הן מכילות, לעבור על כלל הרכיבים ולוודא שיש בהם חומרים טבעיים ואיכותיים. ודאו שלא הכניסו למזון חומרים שאינם בריאים ואף שעלולים לסכן את הכלבים שלכם. חומרים רבים יכולים להופיע בצורה של אותיות ומספרים, ולכן אם מופיעים על הרכיבים חומרים שאינם מוכרים לכם, כדאי לבדוק באינטרנט מה משמעותם ומה החסרונות והיתרונות שלהם. תוכלו לעבור גם על טבלת הערכים התזונתיים המוטבעת בכל אריזה של מזון לכלבים. בדקו האם הערכים התזונתיים של המזון מספקים אתכם והאם יש בהם את כל מה שנדרש עבור החבר הכי טוב שלכם. בדקו כמובן הכלב שלכם מקבל את כל הוויטמינים והמינרלים שהוא זקוק להם במהלך היום.

בדקו את סוג המזון של הכלב שלכם

קיימות חברות שונות המייצרות סוגים שונים של מזון לכלבים. שתי החברות המובילות ביותר בתחום הן הילס וחברת רויאל קנין. חלק מהמזונות לכלבים יהיו יבשים ואילו חלק דווקא יהיו מזונות רטובים יותר. לכל כלב יש את ההעדפות שלו ולכן חשוב שתבדקו מה הכלב שלכם הכי אוהב. כמובן שלכל סוג וגודל של כלב יש מוצרי המזון המפותחים כך שיתאימו לו. לכן חשוב שתמצאו את סוג המזון המתאים ביותר לגודל ולסוג הכלב שלכם. ישנם גם מוצרי מזון אשר יתאימו לצרכים שונים, כך שתוכלו למצוא אוכל היפו-אלרגני לכלבים ומזון רפואי לכלבים ועוד. אוכל היפו-אלרגני לכלבים הוא אוכל שמיוצר עבור כלבים בעלי רגישויות שונות. כמו כן, מזון רפואי יכול להיות הפתרון המושלם אם הכלב שלכם סובל מבעיות רפואיות כמו בעיות עיכול, קושי בשמירה על המשקל, בעיות עור ועוד. חשוב שהכלב שלכם יקבל בדיוק את האוכל שהוא צריך.

בחרו כמויות נכונות

איכות וסוג המזון שאתם מאכילים את הכלבים שלכם חשוב, אבל גם חשוב שתמדדו את הכמויות הנדרשות עבורם. כך תדעו לקנות מזון בכמות מספקת, אך לא גבוהה מידי. רכישה של כמויות גדולות מידי עלולה להביא למצב שהאוכל ישב בצד הרבה זמן ולא יהיה טרי. כמו כן, חשוב שתדאגו לתזונה של כלבכם תמיד ותבררו מה הוא אוכל, גם אם החלטתם לצאת לחופשה ולשים אותו בשמירה במסגרת פנסיון לכלבים.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ