פנסיון כלבים לטווח ארוך

פנסיון לכלבים לטווח ארוך
1.8/5 - (5 votes)

בעבר כמעט ולא היו קיימים פנסיונים עבור כלבים. כל מי שגידל כלב, ידע כי הוא אמור להתמודד אתו בכוחות עצמו ואין לו כל דרך להיעזר בחברות חיצוניות. אם לדוגמא הוא רצה לצאת לחוץ לארץ למשך תקופה ארוכה או אפילו קצרה, היה עליו לחפש חבר שאו בן משפחה שמוכן היה לשמור על הכלב תחת חסותו.

אך מה שהיה עד לשנות התשעים, כבר לגמרי לא המצב כיום. היום אנחנו מוצאים מבחיר די גדול של פנסיונים לכלבים והודות למבחר אנחנו גם נהנים מתחרות ערה בתחום הספציפי הזה. כמו בכל תחרות בין ספקי שירות שונים, המרוויח העיקרי הוא כמובן הלקוח.

בוחרים לכלב את הטוב ביותר

כפי שכבר ציינו, כיום קיימת תחרות עזה בכל מה שקשור לתחום הפנסיונים לכלבים. הודות לכך יכול כל אחד לבחור ולהעדיף עבור הכלב שלו את התנאים הטובים ביותר. אם זה שימת לב למקצועיות של המטפלים העובדים במקום, כמו גם רמת הניסיון שלהם בתחום גידול כלבים וטיפול נכון בהם. כך גם בחירת הפנסיון יכולה להיות בהתאם להכשרה של המטפלים במקום וכמובן גם בהתאם לתנאים הטכניים. לדוגמא, המיקום בו נמצא הפנסיון. זה יכול להיות במקום עירוני וזה גם יכול להיות במקום כפרי ושקט. יש כאלה שחשוב להם לבחור את הפנסיון מתוך התחשבות במזג האוויר והאקלים באותו אזור, זאת בהתאם להרגלים של הכלב כמו גם הצרכים הבריאותיים שלו.

מובן שישנם גם נתונים נוספים כמו מצב הניקיון בפנסיון, המזון והשתייה שהם מקבלים, הפיקוח הווטרינרי וכמובן גם המחיר.

מאלפים את הכלב

ישנן מקומות שם משקיעים בכלב ומלמדים אותו כמה דברים חדשים כך שיש סיכוי שהכלב יחזור הרבה יותר מתורבת ומאולף מהמקומות הללו. מובן שרק כלבן מנוסה המכיר את דפוסי ההתנהגות של הכלב הספציפי שלנו, הוא זה שידע איך וכיצד להתנהל מול הכלב ולקדם אותו מבחינת האילוף.

איך תבחרו את הפנסיון לכלב שלכם?

בחירת הפנסיון לכלב אינו עניין של מה בכך. גם אם מדובר בפנסיון לימים ספורים בלבד, חשוב מאוד לשים דגש על בחירה  נכונה במקום נכון שאכן ייתן את המענה המושלם לצרכיו של הכלב. ברור כי כאשר מדובר בפנסיון למשך תקופה ארוכה, או אז חובה לשים דגש על פנסיון הרבה יותר יציב, מבוסס, מקצועי ומנוסה על מנת להבטיח כי הכלב אכן יקבל את הטיפול הכי טוב עבורו.

חשוב לדעת כי כל הנושא של פתיחת פנסיונים לכלבים זהו נושא פרוץ למדי ואין כל צורך ברישיון לצורך כך. זו הסיבה שיש לחקור ולבדוק היטב מי הוא זה שעומד מאחורי הפנסיון לכלבים אותו אתם מבקשים לבדוק, על מנת שהכלב אכן ייהנה מטיפול מקצועי ובטוח.

נוסעים לחו"ל ומחפשים פנסיון לכלב לטווח ארוך? לא מוכנים להתפשר על האיכות ועל המקצועיות של הפנסיון? פנו אלינו!

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ