קורס אילוף כלבים מחיר

קורס אילוף כלבים מחיר
Rate this post

הכלב הוא ידידו הטוב של האדם. הכלב הוא נאמן לאדונו, הוא מסור אליו והוא תורם לו רבות מבחינות רבות. כיום מקובל מאוד להיעזר בכלב גם לצרכים אחרים כמו עבור אנשים נכים או אנשים הסובלים ממוגבלויות שונות.

אנשים עיוורים נהנים כמובן מכלבי הנחייה, אך לא רק הם. גם אנשים הלוקים באוטיזם וגם אנשים הסובלים מבעיות שמיעה. כך גם אנשים עם בעיות תקשורת וילדים עם קשיי למידה. כל אלו עשויים למצוא את המענה באמצעות הטיפול בכלב.

אך ברור כי הכלב חייב להיות מאולף על מנת שהוא יצלח למשימות אשר אותם מועידים לו. אם הכלב לא יתאים למטרות אותם הוא אמור לשרת, הרי שברור כי אי אפשר יהיה לעשות שימוש בכלב.

לצרוך כך יש לפנות אל אנשי מקצוע אשר זוהי תחום ההתמחות שלהם והם מציעים את השירות של אילוף כלבים.

איך מאלפים את הכלב?

ישנם ארבעה גירויים אשר אלו משמשים לצורך אילוף כלבים למשמעת.

שלב ראשון – שלב הלימוד

שלב הלימוד זהו שלב אשר בו מלמדים את הכלב מהן הציפיות שיש ממנו. כך שאם הבעלים אומרים כלב 'שב' – יש לוודא כי הוא אכן הבין את ההוראה והא מתיישב בעקבות ההוראה. לעיתים הוא יעשה את רצון בעליו לא בגלל שהוא אכן הבין את ההוראה אלא כי הוא רוצה את החטיף אשר אותו מציעים לו בתמורה. כך גם הפקודה 'אלי', לא תמיד זה יהיה בורר כי הכלב מקיים את הפקודה או שהוא פשוט מתקרב על מנת לקבל תשומת לב.

על מנת שהכלב אכן ילמד ויפנים את הפקודות, חשוב מאוד לומר לו אותם בכל פעם באותה מנגינה, באותה אינטונציה ועם אותה תנועת יד.

שלב שני – שלב התרגול

אחרי שהכלב כבר מבין את הפקודות השונות והוא מכיר היטב את כל ההוראות, חשוב מאוד לתרגל אתו את הפקודות הללו ולחזור עליהם שוב ושוב.

שלב שלישי – התמודדות מול גירויים

לאחר שהכלב מכיר היטב את כל הפקודות והוא מסוגל להתמודד עם כל מה שדורשים ממנו, מגיע הזמן בו יש לעמת אותו מול גירויים. הגירויים אמורים להיות מול סיטואציות של החיים האמיתיים. מול אנשים, מול בעלי חיים, מול חתולים וציות לפקודות הבעלים. למעשה השלב הזה הוא שיוצר את השליטה האמיתית בכלב כמו גם את התקשורת הטובה מולו.

שלב רביעי – שלב המבחן

לאחר שהכלב למד את ההוראות, הוא שינן אותם והוא אף התעמת מול המציאות תוך עמידה ומילוי כל הפקודות, מגיע עת המבחן. במבחן הוא אמור להתמודד גם במצבים של רעש סביבתי, של גירויים נוספים במקום כאשר הוא אמור לציית לכל ההוראות של בעליו מבלי להתבלבל מכל מה שהוא שומע ורואה סביב.

שווה בהחלט לשלם את המחיר עבור אילוף מקצועי שכזה שיוביל לתוצאות טובות.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ