טיפול באמצעות בעלי חיים- על השיטות השונות

Rate this post

טיפול בעזרת בעלי חיים (AAT) הוא סוג של פסיכותרפיה המשתמשת בנוכחות של בעלי חיים כדי לעזור לאנשים עם בעיות נפשיות ופיזיות.

ישנן שתי שיטות עיקריות לטיפול באמצעות בעלי חיים:

  1. שימוש בבעלי חיים בתור עוזרים, כמו למשל כלבי נחייה
  2. טיפול בעזרת בעלי חיים: זוהי צורה של טיפול בעזרת בעלי חיים המשתמשת בבעלי חיים כדי לעזור לאנשים עם מוגבלות נפשית או פיזית, או שחוו טראומה.

רכיבה טיפולית על סוסים – עוזרים במקרים רבים

רכיבה טיפולית על סוסים היא סוג של טיפול בעזרת סוסים המשתמש בסוסים ליצירת סביבה טיפולית ליחידים ולקבוצות. רכיבה טיפולית על סוסים ידועה כמסייעת לחולים עם מוגבלויות פיזיות ונפשיות, כגון אוטיזם, צורות מסוימות של דיכאון, הפרעת דחק פוסט טראומטית וחרדה.

היתרונות של רכיבה טיפולית על סוסים כוללים שיפור במצב הרוח, ירידה ברמות הלחץ והחרדה, הערכה עצמית מוגברת, רמות כאב מופחתות, שיפור איכות השינה ותחושת רווחה כללית. רכיבה טיפולית על סוסים היא סוג של טיפול בעזרת סוסים שקיים מאז שנות ה-1800. הערך הטיפולי של פעילות זו הוכר על ידי המכון הלאומי לבריאות בארה"ב (NIH) והאיגוד הפסיכיאטרי האמריקאי (APA).

רכיבה סוסים יכולה לסייע במגוון רחב של מצבי בריאות גופניים ונפשיים. זה יכול גם לעזור במצבים שאולי לא מאובחנים או חמורים מספיק כדי להצדיק טיפול רפואי. רכיבה טיפולית על סוסים היא פעילות שאנשים יכולים לעסוק בה לטובתם האישית או לטובת בן משפחתם. זוהי גם פעילות שאנשים רבים פנו אליה כחלופה לצורות טיפול מסורתיות כגון טיפול בשיחות או תרופות.

שיטת טיפול שעוזרת לאנשים רבים

רכיבה טיפולית על סוסים היא סוג של פעילות בעזרת סוסים הכוללת שימוש בסוסים לריפוי פיזי, נפשי ורגשי. רכיבה טיפולית על סוסים יכולה לשמש לפיזיותרפיה, כמו גם לריפוי נפשי ורגשי. זוהי דרך מצוינת לשפר את הרווחה הכללית שלך וליהנות בזמן שאתה עושה זאת.

היתרונות הטיפוליים של רכיבה על סוסים ידועים ברבים, אך יש גם יתרונות רבים אחרים לסוג זה של פעילות גופנית. אלו כוללים:

– שיפור בריאות הלב וכלי הדם

– גמישות מוגברת

– שיווי משקל וקואורדינציה משופרים

– רמות מתח מופחתות

אם אתם רוצים לשפר את המצב הנפשי שלכם או של אחד מבני המשפחה שלכם, אנו יכולים לומר לכם שטיפול באמצעות בעלי חיים זה משהו שיוכל לעזור לכם באופן ניכר. לא בכדי יש אנשים רבים שחוו שיפור ניכר בהתמודדות שלהם עם קשיים נפשיים לאחר שבחרו בטיפול מהסוג הזה.

באתר https://www.ld-training.co.il/ תוכלו למצוא פרטים נוספים על האפשרות לעשות רכיבה טיפולית על סוסים בתור אמצעי טיפול עם בעלי חיים. אנו בטוחים שטיפול כזה יוכל להקנות לאפשר לכם להרגיש הרבה יותר טוב עם עצמכם בסופו של דבר.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ