פנסיון לכלבים: הכלב שלך יוצא לחופשה אצלנו

פנסיון לכלבים

לא משנה עד כמה אתה אוהב את הכלב שלך, יבוא הזמן שבו תצטרך להשאיר אותו או אותה מאחור, בין אם זה למטרת נסיעת עבודה או חופשה. האינסטינקט הראשון שלך יכול להיות להביא את הכלב איתך. אולם לצערנו, לא תמיד זה מתאפשר. למרבה המזל, פנסיון לכלבים הוא פתרון נהדר, שיאפשר לך לנסוע לדרכך בידיעה שבזמן שאתה חופש – גם הכלב שלך נופש…

רגע, לא עדיף לקחת את הכלב שלי איתי?

בעלי כלבים רבים מתאכזבים לגלות כי מלונות רבים בארץ ובחו"ל, אינם מאפשרים שהיה עם חיות מחמד בכלל, שלא לדבר על העובדה שלהטיס את הכלב איתך עולה לא מעט ומצריך שרשרת של הכנות בירוקרטיות מייגעות. במקום זאת, ישנם בעלי כלבים שבוחרים להשאיר את הכלב אצל השכנים שלהם, שלמרבה הצער, אפילו לא מסוגלים להבחין בהבדל בין מזון לכלבים למזון לחתולים.

פנסיון לכלבים הוא לרוב אלטרנטיבה טובה בהרבה, שתאפשר לכם לנסוע בידיעה שהכלב שלכם נמצא בידיים טובות ומיומנות, גם כשאתם לא בסביבה. זה אולי יפתיע אתכם, אבל כלבים רבים אפילו נהנים מן השהייה בפנסיון לכלבים ומהגירויים החדשים שהחוויה מספקת עבורם.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים פנסיון לכלבים?

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כשבוחרים פנסיון לכלב, הוא היכן הכלב שלך ישהה בעת היעדרך. לכן מומלץ לקבל המלצות מבעלי כלבים אחרים על פנסיון איכותח לכלבים, ואף לתאם מראש סיור בפנסיון על מנת לוודא כי הוא נקי, מסודר ובטוח עבור הכלב שלך. אחרי הכל, מגיע לו, לא?

כשם שאתה בודק תמונות, ביקורות והמלצות של מלונות וצימרים לפני שאתה מזמין חופשה נסיעת עסקים, כך חשוב גם לבדוק כי אותו פנסיון לכלבים שבידיו אתה בוחר להפקיד את החבר על ארבע שלך, מצויד בכל הציוד, המתקנים, אנשי הצוות והמוניטין הדרושים.

שקול את צרכי הכלב שלך

כאשר אתה מתכנן נסיעה ומחפש פנסיון לכלבים לשכן בו את כלבך, חשוב שתיקח בחשבון גם את הנוחות שלו. אם הכלב שלך רגיל להיות חופשי להסתובב במשך רוב שעות היממה, למשל, סביר להניח כי פנסיון שלא מאפשר יציאה לשטחים פתוחים למעט טיול אחד ביום, מאוד יאמלל אותו.
לכן חשוב לוודא שהפנסיון המארח שלך מאפשר לכלבים זמן רב לטיולים ומשחקים בחוץ.

גם כלבים שזקוקים להמון אינטראקציה עם בני אדם, כנראה יחושו פחות בודדים בפנסיון המאויש בידי צוות קבוע ומנוסה שידאג להפעיל אותם לאורך כל שהותם. מעבר לכך – הבטיחות מעל הכל.

כשאתה לא נמצא עם כלבך, הדבר הכי קריטי הוא לוודא כי הפקדת אותו בידיים אחראיות ורגישות, שישמרו עליו כאילו היה הכלב שלהם.

בית מלון 5 כלבלבים

כיום קיימים בישראל פנסיונים יוקרתיים לכלבים, הפועלים ממש כמלונות לחיות מחמד.
מדובר במתקנים הכוללים חדרים נקיים, מרווחים וממוזגים עבור הכלבים, שטחי חוץ נרחבים המאפשרים פעילות ומשחק, צוות אוהב, מיומן ומקצועי שמשחק עם הכלבים ושולח תמונות שלהם לבעליהם אכולי הגעגועים, וכמובן – השגחה מסביב לשעון. כי כשאתה בחופשה – גם לכלב שלך מגיע!

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ