פנסיון לכלבים בחולון

פנסיון לכלבים
2.9/5 - (55 votes)

מחפשים פנסיון לכלבים בחולון? הגעתם בדיוק למקום הנכון. פנסיון לכלבים משק דרור מעניק לכלבים שלכם שהייה במקום נקי, מאובזר, עם השגחה מקצועית על ידי מאלפים, במחירים הטובים בישראל.

שירותי הפנסיון שלנו בחולון – לא רק שהייה גם אילוף

הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם, וזוהי לא קלישאה. יותר ויותר ישראלים בוחרים לאמץ כלבים ומגדלים אותם לאורך השנים. גידול כלב או כלבה הוא הזדמנות לחיבור בלתי רגיל ואהבה ללא גבולות, אך לעיתים גם הוא חושף לא מעט אתגרים ובייחוד כאשר מדובר בכלבים שאינם מאולפים. יש לא מעט שיטות לאילוף כלבים, חלקן דורשות חודשים ארוכים וחלקן מהירות. חשוב למצוא את זו שתתאים ובעיקר – את המסגרת הנכונה לעשות זאת כהלכה. 

כאשר מחזיקים בכלב או בכלבה בבית ומעוניינים להעביר אותם הליך מהיר ומקוצר, יחסית של אילוף ישנן כמה אפשרויות. פנייה לסיוע של פנסיון לכלבים חולון והסביבה היא אחת הדרכים הנכונות לעשות זאת, שכן אז נמצאת חית המחמד במסגרת מתאימה, הכוללת צוותים מיומנים ומנוסים האחראים על אילופה. אילוף כלבים באופן הזה חוסך טעויות קריטיות, שיכולות אחר כך לגרום לבעיות התנהגות חמורות וגם לפגוע באיכות חייו של הכלב. 

מאלף כלבים במרכז הבקיא בתחום האילוף מתחיל בלימוד כמה פקודות פשוטות יחסית, הנדרשות בכל אילוף. את הפקודות הללו אפשר ליישם גם בבית, באופן עצמאי, וכך ללמד את הכלב או את הכלבה כיצד לפעול. לשם כך נדרשת סבלנות רבה וגם לא מעט אנרגיה ובייחוד השקעה! שימוש בחטיפי כלבים היא אחת הדרכים ללמד את הכלבים שלנו את אותן פקודות חשובות והיא הדרך לחזק אותם על התנהלות נכונה. יש לחזור על הפקודות באופן ברור ורגוע ולעשות זאת בהפרשים של לפחות 10 שניות בין הפעמים. חזרה רבה מדי על אותה פקודה עשויה לפגוע ביעילותה ולהשיג את ההיפך.

ניצול מרחב הפנסיון וזמן השהייה בפנסיון

אפשר לנצל את המרחב כדי ללמד את הכלב או את הכלבה ולאלף אותם כהלכה. בכל פנסיון לכלבים חולון והסביבה יש את האמצעים הנדרשים בחלל הפנימי וגם בחוץ כדי להפגיש את חיית המחמד עם אתגרים שונים וללמד אותה כיצד לפעול. מעבר לכך, גם הימצאותם של כלבים אחרים במקום יכולה לעזור לא מעט ולאפשר לכלב להיות איתם באינטראקציה, שחשובה לא פחות. 

תגמול ראוי לכלב על התנהגות ראויה (חיזוק חיובי) הוא הדרך הנכונה, בניגוד לענישה. תגמול הכלב בעת האילוף ועל כל פעולה נכונה שביצע יוצרת תחושת היררכיה ברורה והופכת את בעל הכלב או את המאלף עצמו לדמות הדומיננטית, שלה יש להישמע. הקפדה על שגרה וסדר יום עם פעולות קבועות תורמת גם היא רבות ועוזרת לאילוף. כאשר מסתיימת השהות בפנסיון יש ליישם את כל העקרונות שנלמדו בו ולהמשיך את האילוף באופן עצמאי על מנת לחזק את ההתנהגויות הנדרשות אצל הכלב. 

לסיכום

בסופו של דבר, כולנו רוצים לחיות לצד כלבים מאושרים ובריאים. אילוף עוזר ליצור דינמיקה טובה ומוצלחת בין הכלב לבעליו והוא עוזר לכלב לחוש בטוח יותר בסביבתו. חשוב מאד לבחור את מסגרת האילוף המתאימה וגם מאלף כלבים במרכז כמו גם פנסיון לכלבים חולון עם הניסיון הנדרש. 

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ