אילוף פיטבול

אילוף פיטבול
4/5 - (73 votes)

כשמדברים על אילוף פיטבול, מדברים על משימה מאתגרת ביותר שכן מדובר על גור כלבים שובב ובו זמנית חשוב לציין כי מדובר בזן חזק. אז כדי להפוך את זה לקל ופשוט הנה כמה דברים שחשוב לדעת על אודות גור פיטבול, איך לגדל פיטבול והכי חשוב להבין מה השיטה הטובה ביותר שתהפוך את גור הכלים לבעל חיים אהוב ונעים לכם ולסביבתכם. 

מחפשים את האילוף המושלם? לפני שאתם שואלים על אודות אילוף פיטבול מחיר לנו במשק דרור יש כמה דברים שרצינו לספר לכם על אודות אילוף פיטבולים ועל התוצאות והיתרונות שתשיגו מכך לטווח הארוך. 

מזה בכלל פיטבול? על אודות הגזע וההתאמה לקהל הישראלי 

פיטבול הוא למעשה אמריקן פיטבול טרייר והוא חזק, מדהים ובעל עוצמות שידוע בנאמנותו וחוכמתו. כמו כן מקור הפיטבול באיים הבריטיים והוא למעשה הרבעה של בולדוג אנגלי עם טרייר. 

בשנים האחרונות עברה שמועה בגדר קלישאה או סטיגמה כי כשמדברים על גזע זה מדברים על גזע מסוכן וכאן אנחנו חוזרים לסיבת הסיכון ומחליפים עבורכם חינוך או אילוף לוקה בחסר באילוף שיכול לשנות את פני הדברים לבלתי היכר ולהוכיח כי הדברים הם לגמרי אחרת ממה ששמעתם. 

צריכים אילוף פיטבול? הנה כמה דברים שצריך לדעת בו זמנית וכמה דברים שבהחלט תלושים מהמציאות ועליהם נרחיב במאמר שלפניכם.

כאמור, פיטבול נחשב לב חזק, הוא מאוד דומיננטי והוא עשוי להתנהג בצורה כוחנית אלא אם אתם מבינים זאת ומתאימים לו תוכנית אילוף! כמו כן, אחת הקלישאות שחשוב לנו להפר כאן זו הקלישאה כי פיטבולים הם מסוכנים, האומנם? 

כאן המקום והזמן לומר כי פיטבול מסוכן הוא מיתוס ועם אילוף מותאם אפשר בהחלט להשאיר את הסטיגמה בצד ולהציג בעל חיים ידידותי וקשוב הן לכם והן לסביבה. במצבים מסוימים צורת המשחק של פיטבול תורגש לא נעימה ולעיתים גם תקיפה מה שיכול להוביל בלא מעט מקרים לגרום לכלב שבא ממול להתגונן והתוצאה ידועה מראש. 

רוצים למנוע אז זה? בדיוק לשם כך כל מה שצריך זה אילוף פיטבול מקדים שמטרתו בין היתר למתן את ההתנהלות של הכלב עם כלבים אחרים ולצור בסופו של דבר אינטראקציה חיובית. 

מהו חוק הכלבים המסוכנים? 

רוצים לאמץ אליכם פיטבול? לדאבוננו נוצר חוק הכלבים המסוכנים שנקבע בשנת 2004 על ידי משרד החקלאות כתוספת לחוק 2002 בגין הסדרת פיקוח כלבים דורש אחזקה של כלבים מסוג מסוים שנחשבים מסוכנים וביניהם גם הפיטבול דבר המצריך בסופו של דבר אילוף פיטבול כדי לענות על הדרישה ועל הכללים. 

תהליך אילוף של גור פיטבול 

אחת הטעויות הנפוצות לחשוב כי אילוף פיטבול או אילוף גורים אמור להיות כוחני כאשר לא כך הדבר! במעמד אילוף חשוב מאוד לאלף בלי להפעיל כוח פיזי העלול להשיג את התוצאה ההפוכה בפרט שמדובר בגור כלבים. 

תהליך אילוף של פיטבול בוגר 

במסגרת אילוף לפיטבולים הבוגרים יכלול האילוף שימוש ברתמה מתאימה (הומאנית) שמטרתה למנוע נשיכות, חיזוקים חיוביים לגבי התנהגות חיובית והכול על פי הקצב אותו ייקבע בעל החיים. כמו כן, יועברו תכנים הקשורים בשליטה עצמית, איפוק מול גירויים כאלה ואחרים, ענייני קשב וצעידה רגועה כשהרצועה רפויה ונינוחה וללא ענישה גופנית, פיזית או נפשית. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב פיטבול 

בסיכומו של דבר, אילוף נכון יוביל לחיים טובים גם עבור כלב הפיטבול שלכם בין שהוא גור או כלב בוגר. לרוב מדובר בגזע בריא עם כי בעייתו העיקרית יכולה להיות קשורה עם הירך ועם הרצון שלהם להתפלש לעיתים קרובות בבוץ או אז יידרש מכם לעיתים קרובות להסיר טפילים, לנקות את אוזניהם, עיניהם וגם את הציפורניים על בסיס תמידי קבוע. 

כמו כן יידרש מכם לאמן זן זה של כלבים באמצעות אימון גופני זאת כדי לסייע להם להוציא כמה שיותר אנרגיה ולמנוע מעשי שובבות מסוכנים. 

היתרונות שלנו 

אז למה דווקא אנחנו? בעיקר כי לנו יש את הניסיון רב השנים, את היחס האישי ואת האפשרות להפוך את חיית המחמד שלכם לנינוחה ונעימה עבור עצמה, בעליה והסביבה. משק דרור מספק זה חמישים שנה את האילוף הטוב ביותר הן בבית והן בבית העסק כאשר המטרה לאפשר לבעל החיים שלכם להיות מי שהוא רוצה ומה שהוא צריך בבית, בסביבה או בטיול עם המשפחה. 

מעוניינים בפרטים נוספים? מחפשים בית לצרכי אילוף כלבים או אפילו פנסיון לכלבים שאתם יוצאים לחופשה ורוצים להיות רגועים? התקשרו עוד היום ואנו נשמח לסייע לכם לעשות את זה הכי בטוח ונכון שאפשר. 

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ