אילוף רועה בלגי

אילוף רועה בלגי
1.7/5 - (59 votes)

האם אימצתם לאחרונה רועה בלגי מדהים למשפחתכם? שיהיה בשעה טובה, הנה ההזדמנות הנהדרת ביותר לתת לכלב הנהדר הזה בית מושלם אבל קודם, בואו ונדבר על אילוף רועה בלגי מחיר כחלק ממגוון שירותי משק דרור הקיים זה חמישים שנה ועד היום. 

צריכים שירותי אילוף כלבים? יש לכם גור ואתם צריכים אילוף גורים או אפילו אילוף מלינואה? הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון! כאן תוכלו למצוא הכול על אודות אילוף רועה בלגי ושאר זני הכלבים שמחפשים להשתלב בבית החדש שניתן להם. 

קצת על אופי הגזע 

מבין כל הכלבים, רועה בלגי או מלינואה הוא למעשה גזע של כלבים נוחים ביותר, בעלי שמחת חיים וכן, יש להם גם מוסר עבודה מפתיע ביותר. משקלו של הכלב נע בין עשרים וחמישה ק"ג ועד שלושים וחמישה ק"ג והגובה שלו יכול להגיע לחצי מטר ואפילו שישים מטר. 

גזע זה מחולק לארבעה זנים שהם פרוותיים, גוונים של בז', חום או שחור. הכלבים בעלי הפרווה ישתייכו לזני הרוננדל, אלו עם הפרווה המתולתלת ישתייכו לאנקונואה חום ואילו בעלי הפרווה החלקה יותר בגוונים של חום ישתייכו לטרוורן כאשר כולם ייצגו פנים מושחרות. 

מקורו של כלב זה במדינת בלגיה וכשמו כן הוא בעבר סייע לחוואים לשמור על העדר מפני חיות טרף וכן הרתעת גנבים. כאמור, במשך השנים התרחבו תפקידיו של הרועה וכיום הוא יכול בהחלט לקחת תכונות כמו אומץ לב וחוכמה גם לבית החם שמחפש נאמנות. 

בדומה ללא מעט זני כלבים אקטיביים ואנרגטיים לעיתים נדמה כי גם בגלל האינטראקציה האקטיבית הרועה הבלגי נראה מסוכן, אבל הוא רק נראה בפרט אם עבר אילוף מתאים שישנה לכם כל מה שחשבתם על אודות הזן הנדיר הזה. 

התנהגות אופיינית של הרועה הבלגי 

רועה בלגי נחשב מאוד אינטליגנטי ואם מדברים על חבר נאמן הרי שמצאתם לכם אחד כזה! כאמור כאן הוא יהיה נאמן יותר ממה שאפשר לתפוס על הדעת, בפרט אם יגיעו חלילה גופים שאינם רצויים או אז כוח ההרתעה שלו יראה לכם כיצד הוא עומד ומצליח במבחן הנאמנות. 

עם זאת, למרות הכוחניות והאקטיביות שכלב זה מציג הוא בהחלט עדין וכולו לב שצריך בפרט כשיש ילדים בסביבה, כמו שהוא ישאף לגונן עליכם על אחת כמה וכמה יהיה כך גם עם הילדים שיצטרפו למשפחה. 

תהליך אילוף של גור רועה בלגי 

תהליך אילוף רועה בלגי המצוי "עדיין בחיתוליו" ידרוש מכם סבלנות רבה, בדומה לתינוק מצריך דאגה, אכפתיות וכמה שפחות כוחניות. בגדול חשוב מאוד לפנק אותו ולצ'פר אותו בהתאם אחר כל פעולה ופעולה שהוא עושה. 

כמו כן יש להימנע ממשיכת רצועה בפרט שהוא גור היות שזה ישיג לכם בדיוק את התוצאה ההפוכה והיא כלב מתוסכל ולא מרוסן או ממושמע להוראות. 

תהליך אילוף של רועה בלגי בוגר 

בדיוק כמו הקטנים כך גם הגדולים, כשמדברים על אילוף רועה בלגי חשוב מאוד להתחשב בכל היתרונות שלו ולזכור, מדובר בזן שלומד מהר וקולט מהר כך שאם ידייקו בפקודות הוא בהחלט יקלוט את המסר ויפתיע אפילו אתכם. 

כמו כן, יש לחשוף את גורי המלינואה עם כלבים ואנשים אחרים עוד בצעירותם כך שעניין הביישנות ואגרסיביות לא תהיה מנת חלקם. 

בגדול חשוב לזכור כי מדובר בכלב גדול ואקטיבי מאוד ולכן חשוב לאתגר שאותו כל הזמן ולהפוך את האילוף למשהו מאתגר ומדהים בדיוק כמו משחק. כמו עם גורים כך גם עם הבוגרים שבחבורה, רצוי לא לצעוק או להרים את הקול בפרט שזן זה רגיש לטון שלילי או קול חזק מדי. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע רועה בלגי 

יש להמשיך לתרגל ולאמן בסיס יומי ולשמור על שגרה של אימונים לה מצפה הרועה הגרמני שלכם. כמו כן, חשוב תמיד להתמודד מולו בצורה משחקית כך שכל פעילות שלו תהיה אתגרית ונעימה, נטולת צעקות והכי חשוב בחשיפה מלאה לבעלי חיים אחרים ולסביבת אנשים זרים כך שלא ייצור חשדנות שעלולה לגרום בסופו של דבר גם לאגרסיביות שאינה רצויה. 

היתרונות שלנו 

רוצים לאלף את הכלב שלכם בצורה הטובה ביותר? צריכים פנסיון לכלבים בזמן היעדרות? כאן במשק דרור תוכלו למצוא את כל השירותים הטובים ביותר תחת מוניטין של יותר מ5 עשורים! 

הנכם מוזמני לצור קשר עוד היום ולהפוך חלק ממוניטין רב שנים, אהבה לבעלי חיים ובעיקר מקום שירצה לצור עבור מי שאתם אוהבים את סביבת החיים האולטימטיבית ביותר. 

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ