מחסום פה לכלבים

Rate this post

מחסומי פה לכלבים הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב בעלי חיות מחמד. הם נועדו למנוע מכלב לנשוך, ללקק או ללעוס דברים לא הולמים. זה יכול לכלול כל דבר, מרהיטים לבגדים ועד לפצעים. ישנם מספר סוגים שונים של מחסומי פה זמינים, כל אחד עם התכונות והיתרונות הייחודיים שלו.

אולי גם יעניין אתכם:

פנסיון כלבים לטווח ארוך

פנסיון

מתי כדאי להשתמש במחסום פה לכלבים?

מחסום פה לכלבים משמש בדרך כלל במצבים שבהם כלב נוטה לנשוך, ללקק או ללעוס דברים שעלולים להיות מזיקים או הרסניים. לדוגמה, אם לכלב שלך יש הרגל ללעוס רהיטים, ניתן להשתמש במחסום פה כדי למנוע התנהגות זו. בנוסף, אם הכלב שלך עבר לאחרונה ניתוח או פציעה, ניתן להשתמש במחסום פה כדי למנוע מהם ללקק או לנשוך את הפצע.

סיבה נפוצה נוספת להשתמש במחסום פה לכלבים היא במהלך אילוף הכלב. אם הכלב שלך נוטה לנשוך או לנשוך במהלך האימון, ניתן להשתמש במחסום פה כדי למנוע התנהגות זו. זה יכול לעזור להפוך את תהליך האימון בטוח ויעיל יותר.

למה כדאי להשתמש במחסום פה לכלבים?

ישנן מספר סיבות מדוע אולי תרצה להשתמש במחסום פה עבור הכלב שלך. אחת הסיבות העיקריות היא למנוע התנהגות הרסנית. אם לכלב שלכם יש הרגל ללעוס דברים שאסור לו, מחסום פה יכול להיות דרך מצוינת לעצור את ההתנהגות הזו ולהגן על החפצים שלכם.

ניתן להשתמש במחסומי פה גם כדי למנוע מהכלב שלך ללקק או לנשוך פצע. זה יכול לעזור לפצע להחלים מהר יותר ולמנוע את הסיכון לזיהום. בנוסף, אם לכלב שלך יש נטייה לנשוך או לנשוך במהלך האימון, ניתן להשתמש במחסום פה כדי למנוע התנהגות זו ולהפוך את תהליך האימון לבטוח ויעיל יותר.

הסוגים השונים של מחסום פה לכלבים

ישנם מספר סוגים שונים של מחסומי פה זמינים עבור כלבים. חלק מהסוגים הנפוצים ביותר כוללים:

לוע: לוע הוא סוג של מחסום פה המכסה לחלוטין את הפה של הכלב ומונע ממנו לנשוך, ללקק או ללעוס. לוע יכול להיות עשוי ממגוון חומרים, כולל עור, פלסטיק וחוט. ניתן להתאים אותם כך שיתאימו לפה של הכלב שלך ומגיעים במגוון גדלים כדי להתאים לגזעים שונים.

צווארון אליזבתני: קולר אליזבתני, הידוע גם בתור קונוס או קולר אלקטרוני, הוא סוג של מחסום פה המתאים סביב צווארו של הכלב ומונע מהם להגיע לפיו באמצעות כפותיהם או הלשון. סוג זה של מחסום פה משמש בדרך כלל לאחר ניתוח או כדי למנוע מכלב ללקק או לנשוך פצע. צווארונים אליזבתניים מגיעים במגוון גדלים ויכולים להיות עשויים מפלסטיק או בד.

תחבושת או עטיפה: תחבושת או עטיפה יכולה לשמש גם כמחסום פה לכלבים. זה שימושי במיוחד עבור פצעים או פציעות על כפה או רגל של כלב. ניתן לעטוף את התחבושת או העטיפה בחוזקה סביב הפצע, ולמנוע מהכלב להגיע אליו עם הפה. עם זאת, חשוב לוודא שהתחבושת או העיטוף לא יהיו הדוקים מדי ואינם מנתקים את מחזור הדם.

תרסיס מר: תרסיס מר יכול לשמש כגורם מרתיע כדי למנוע מכלב ללקק או לנשוך משהו. תרסיסים אלה מיושמים בדרך כלל ישירות על האזור שהכלב נוטה ללקק או לנשוך. הטעם המר יכול להרתיע את הכלב מלהמשיך בהתנהגות. עם זאת, חשוב לציין שאין להשתמש בתרסיס מר על פצעים פתוחים או פצעים.

מחסומי פה לכלבים יכולים להיות כלי שימושי למניעת התנהגות הרסנית, הגנה על פצעים והפיכת האימון לבטוח יותר. ישנם מספר סוגים שונים של מחסומי פה זמינים, כל אחד עם התכונות והיתרונות הייחודיים שלו. אז בחר במחסום הפה המתאים ביותר לכלב שלך ותוך כדי שאתה מתחשב בכל ההיבטים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון. כך כל אחד מכם ירצה לפעול בכל הנוגע לעניין הזה. אין ספק.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ