ביטוח לחיות מחמד – מה צריך להכיר

ביטוח בעלי חיים
Rate this post

כל מי שמגדל חיית מחמד בבית נתקל במקרים של מחלות או פציעות שלהם, מקרי מוות חלילה או מקרי נשיכה של צד שלישי. במאמר זה נעשה סקירה על ביטוח לחיות מחמד, מה צריך להכיר בו ואילו ביטוחים נוספים קיימים בתחום חיות המחמד הביתיות.

חיות המחמד שלנו הם חלק מהמשפחה, לכן חשוב לבטח אותן בביטוח לחיות מחמד

כל מי שאוהב חיות ומגדל חיות בבית, בייחוד כלבים וחתולים, שהם לרוב החיות הנפוצות בבתים בישראל, יודע שהם הופכים להיות בני בית לכל דבר ועל כן אנו דואגים להם ומעניקים להם את הטיפול הטוב ביותר.

כמו לבני האדם, גם לחיות המחמד שלנו קיימים מקרים של מחלה או פציעה אשר מצריכים טיפול, ואנו שאוהבים אותם ודואגים להם מעוניינים בטיפול הטוב ביותר, שלעיתים גם עולה כסף רב.

על מנת להתמודד כספית עם מצבים אלו, ניתן כיום לעשות ביטוח לחיות מחמד שיהווה עבורכם כיסוי כספי במצבים אלו. מצבים רפואיים אצל חיות מחמד הם לא הדבר היחיד שניתן לבטח בתחום זה. בשורות הבאות נפרט על סוגים שונים של ביטוחים עבור החיות שלכם. 

שלושת סוגי הביטוחים החשובים ביותר עבור חיות מחמד

בישראל הביטוחים עבור חיות המחמד מתחלקים לשלוש סוגים עיקריים:

  1. ביטוח בריאות עבור חיות מחמד ביטוח זה נועד להוות עבורכם כיסוי כספי במקרים בהם יש לכם הוצאות רפואיות גבוהות בשל מחלה או פציעה של חיית המחמד שלכם.ביטוח מסוג זה יעניק לכם פיצוי כספי עבור מצבים כמו: בדיקות מעבדה, צילומים והדמיות, תרופות יקרות, אשפוזים וניתוחים. תוכלו למעשה בעזרת כספי הביטוח לתת לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב ביותר.
  2. ביטוח חיים עבור חיות מחמד לצערנו יש מקרים בהם אנו מאבדים את חיית המחמד שלנו בתאונה. ביטוח זה יעניק לכם פיצוי כספי במצב של מוות. יש לשים לב כי בביטוח כלבים הסכום משתנה בין כלב גזעי לא גזעי.
  3. ביטוח צד ג' עבור חיות מחמד אתם כבעלים של חיות מחמד אחראים על החיות שלכם גם במקרים שהם פגעו באדם אחר.לרוב מדובר במקרי נשיכה שדיי נפוצים בישראל. ביטוח צד ג' עבור חיות מחמד יעניק לכם סכום כספי אשר איתו תוכלו לשלם את הוצאות התביעה ופיצויים כלפי צד ג'.

למה ביטוח עבור חיות מחמד הוא כדאי?

כמו שאתם מבינים ויודעים, גידול חיית מחמד מלווה בהמון אחריות ולעיתים קרובות עולה לכם כסף רב. ביטוח חיות מחמד נועד למעשה לחסוך לכם את ההוצאות הכלכליות הגדולות שעלולות להתלוות לטיפול בהן וזאת מבלי להימנע מטיפולים שעלותם גבוהה.

כמו כן, הביטוחים גם עוזרים לכם במקרי תביעות ובעצם שלושת הביטוחים הללו יוצרים עבורכם מעטפת ביטוחית רחבה.

איפה ניתן לעשות ביטוח עבור חיות מחמד?

ביטוחים של חיות מחמד נהוגים יותר בחו"ל ובעיקר באזור אנגליה, בארץ המודעות לכך הולכת וגדלה וכיום ניתן לעשות ביטוח רחב מסוג זה במרכז לביטוח חיות מחמד.

במרכז זה מתמחים בכל הנושא של ביטוחים עבור החיות היקרות לכם. המרכז מציע ביטוח רחב היקף דרך חברת הפניקס.

תוכלו להתייעץ עם סוכן הביטוח במרכז לגבי שלושת סוגי הביטוחים והרחבות מתאימות במידת הצורך ועל פי סוג החיה שאותה אתם מעוניינים לבטח.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ