אילוף גולדן רטריבר

אילוף גולדן רטריבר
Rate this post

בעלים של גולדן רטריבר וזקוקים לאילוף? משק דרור מתמחה באילוף כלבים מגזע גודלן רטריבר וישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם ולכלבים החדשים או הוותיקים שלכם את המענה המתאים בעזרת אנשי המקצוע שלנו, מאלפים מנוסים ומיומנים בתחומם. 

קצת על אופי הגזע

כלבי הגולדן רטריבר הם כלבים אהובים מאד בישראל ואפשר לראות אותם בבתים רבים. ישנן שתי קבוצות של מאפיינים: גולדן רטריבר אנגלי, שהוא נמוך, כבד ובהיר יותר, ואילו גולדן רטריבר אמריקאי שהוא גבוה ורזה יותר. כלבים אלה ידועים בביטחון העצמי הרב שלהם, בהיותם אתלטים מאד וגם סימטריים במראה שלהם. הפרווה הרכה שלהם היא אחד מהסממנים החיצוניים הבולטים שלהם וגם זנבם שמכשכש כמעט כל הזמן. אילוף גולדן רטריבר במשק דרור מותאם נקודתית לאופי הגזע, ותוך התייחסות לכלל סממניו.

התנהגות אופיינית של גולדן רטריבר

אחת התכונות הבולטות של גולדן רטריבר היא היותו נאמן מאד לבעליו וגם משפחתי מאד. הוא בעל אופי נוח מאד ולכן קל גם לאילוף. יחד עם זאת, הגולדן רטריבר בעל נטייה להתרגש בדיוק כמו גור קטן וסקרן מאד, ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון במקרים בהם מדובר במשפחה עם ילדים. הגולדן רטריבר אוהב מאד חום ופינוקים. הוא אוהב שמלטפים אותו ומחבקים אותו ואם נוהגים להשאיר אותו זמן רב לבד, הוא נוטה לפתח חרדת נטישה וגם לחוש עצבות רבה. במסגרת תהליך אילוף גולדן רטריבר במשק דרור מלמדים גם את בעליו מהם הצרכים הייחודיים שלו וכיצד להעניק לו סביבת חיים, שתואמת לו במדויק. 

תהליך אילוף של גור גולדן רטריבר

גור גולדן רטריבר הוא גור להוט ללמוד וסקרן מאד. עוד בגיל צעיר אפשר לראות עד כמה הוא אינטיליגנט ולומד מהר וחשוב לקחת זאת בחשבון במסגרת הליך האילוף. אצלנו בפנסיון האילוף מתאימים את שיטת האילוף לגיל הכלב ומעודדים התנהגויות כדי לחזק אותן. במקביל, ילמד הכלב גם פקודות בסיסיות, כמו בוא, שב, הישאר וגם עקוב.

תהליך אילוף של גולדן רטריבר בוגר

אילוף גולדן רטריבר בוגר דואג להפעיל את הכלב וללמד אותו פקודות שונות, במידה ולא מכיר אותן. בנוסף, הוא יחזק את הפקודות הקיימות ויאתגר יותר את הכלב כדי לעזור לו לרכוש מיומנויות נוספות חדשות. מכיוון שגולדן רטריבר לומד מאד מהר, אפשר לנצל זאת לטובת למידת תרגילים חדשים ומורכבים יותר, לרבות תרגילים מנטאליים, שעוזרים לפתח אותו ולעודד אותו לפעולות נוספות. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע גולדן רטריבר

הטיפול והחינוך השוטף של גולדן רטריבר מצריך התייחסות לצרכיו הנקודתיים כמו גם להתנהגותו. הכלב זקוק לסביבה אוהבת מאד וגם לפעילות רבה, בדגש על פעילות מנטלית מגוונת. אם יגדל במשפחה עם ילדים ועם "הורים" שאוהבים יקבל את מה שצריך לחיים מאושרים ובריאים.

היתרונות שלנו

אצלנו, במשק דרור, מציעים לכם מסגרת מקצועית, חמה ועוטפת כדי שתוכלו, אתם והכלבים שלכם, ליהנות מפתרונות אילוף בהתאמה מלאה ותוך התייחסות לכל הצרכים והמטרות שאותן תרצו להשיג. אתם מוזמנים להגיע אלינו לביקור כדי להתרשם מהפנסיון או להתקשר לטלפון 08-9221543

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ