אילוף דוג דה בורדו

אילוף דוג דה בורדו
Rate this post

בעלים של דוג דה בורדו וזקוקים לאילוף? משק דרור מתמחה באילוף כלבים מגזע דוג דה בורדר וישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם ולכלבים החדשים או הוותיקים שלכם את המענה המתאים בעזרת אנשי המקצוע שלנו, מאלפים מנוסים ומיומנים בתחומם. 

קצת על אופי הגזע

דוג דה בורדו הוא גזע מפורסם ואהוב מאד בישראל וידוע בזכות פניו המקומטים. אילוף דוג דה בורדו מותאם נקודתית לצרכים השונים שלו ובעיקר לאופיו של הגזע. זהו כלב גדול יחסית, במשקל ממוצע של בין 54 ל-65 קילו בגילאים הבוגרים, כלב בעל מראה מרשים.

התנהגות אופיינית של דוג דה בורדו

דוג דה בורדו שימש, ובעיקר בעבר, ככלב שמירה. למרות המראה המאסיבי שלו, זהו כלב בעל מזג רגוע, כלב חברותי מאד ששופע חיבה. הוא מאד נאמן לבעליו, מעוניין בקשרי ידידות וחברים חזקים עם בני האדם ואם יישאר לבד זמן רב, ירגיש נטוש ולא נעים. מצב שכזה יכול להוציא ממנו התנהגויות לא רצויות ובעיקר אגרסיביות כלפי זרים. דוג דה בורדו הוא כלב נהדר עם ילדים ולמרות החוזק הרב שלו הוא עדין איתם וגם עם נטייה להגן על החלשים. מכיוון שהוא בעל רמות אנרגיה נמוכות יחסית, אילוף דוג דה בורדו הוא משימה לא קלה, ואכן אצלנו, במשק דרור, מוצאים בכך אתגר רב ומפנים לטובת העניין את המקצוענים והמנוסים. 

תהליך אילוף של גור דוג דה בורדו

אילוף גור דה בורדו כולל התייחסות לאופיו המיוחד וגם למבנה שלו ובעיקר ללמידת פקודות בסיסיות כמו בוא, שב ועוד. בשל רמות האנרגיה הנמוכות שלו לא קל לעודד אותו לפעול ולהגיב, אך אם עושים זאת נכון מצליחים במשימה. אצלנו, במשק דרור, מקפידים על אילוף בגישה החיובית, אילוף שמעודד התנהגות חיובית לשם הטמעה.

תהליך אילוף של דוג דה בורדו בוגר

במסגרת אילוף כלב בוגר מגזע זה מחזקים התנהגות חיובית של הכלב הבוגר ומלמדים אותו פקודות חדשות, מעבר לאלו שכבר מכיר. כלב דוג דה בורגו בוגר מעוניין מאד בחברתם של האנשים ואם זוכה לכך מפגין התנהגות חיובית נפלאה וקשר קרוב לבעלים.

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע דוג דה בורדו

הטיפול בדוג דה בורדו מצריך התייחסות לאופיו של הכלב כמו גם לצרכים המיוחדים שלו ותגובות חיוביות להתנהגות טובה. חשוב מאד להקפיד שלא להשאירו שעות ארוכות לבד, שכן במצבים כאלה הוא עשוי לחוש בודד ולראות בכך כעונש על התנהגות רעה. הוא יכול לפתח, בהמשך, התנהגות הרסנית ולהביא לידי ביטוי התנהגות שאינן רצויות. 

היתרונות שלנו

אצלנו, במשק דרור, מציעים לכם מסגרת מקצועית, חמה ועוטפת כדי שתוכלו, אתם והכלבים שלכם, ליהנות מפתרונות אילוף בהתאמה מלאה ותוך התייחסות לכל הצרכים והמטרות שאותן תרצו להשיג. אתם מוזמנים להגיע אלינו לביקור כדי להתרשם מפנסיון הכלבים שלנו או להתקשר לטלפון 08-9221543

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ