אילוף רועה קווקזי

אילוף רועה קווקזי
Rate this post

בעלים של רועה קווקזי וזקוקים לאילוף? משק דרור הוא המקום המתאים לפנות אליו. אנחנו מתמחים באילוף כלבים מגזע רועה קווקזי וגזעים נוספים ונשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם שירותי אילוף של צוות מקצועי, מנוסה ומיומן מאד. 

קצת על אופי הגזע

כלבי הרועה הקווקזי הם כלבי רועים, שהגיעו במקור מהרי קווקז ומכאן גם שמם. הם ידועים בגודלם העצום (שוקלים בממוצע בין 64 ק"ג ל-72 ק"ג)  וביופיים המרהיב, הבא לידי ביטוי, בין היתר, בפרווה העשירה העבה שלהם. מכיוון שמדובר בכלבי שמירה, הם בעלי אופי יציב מאד, הם אמיצים וגם נאמנים מאד לבעליהם. ולכן, הם אהובים במיוחד בישראל ובייחוד בבתים שבהם מחפשים כלבי שמירה, שיתריעו מפני סכנות ובו זמנית גם יהיו רגועים, בטוחים בעצמם וידידותיים לבני המשפחה. 

התנהגות אופיינית של רועה קווקזי

רועה קווקזי כאמור הוא כלב נאמן מאד לבעליו, שמסוגל להסתגל בקלות יחסית גם לתנאים לא קלים. יחד עם זאת, הוא בעל נטייה לסבול מבעיות הקשורות במפרק הירך, מהשמנה, מבעיות לב ועוד. בזכות הפרווה העבה שלו, הוא מסתדר מצוין גם מחוץ לבית, אך כיום יותר ויותר ישראלים, הבוחרים לגדלו, מעדיפים שיחייה יחד איתם, בתוך הבית עם כל המשפחה. זהו כלב שזקוק לפעילות גופנית כדי לפרוק אנרגיה וחשוב להוביל אותו נכון עם הרצועה כדי שיזהה את מנהיגיו. במסגרת תהליך אילוף רועה קווקזי במשק דרור אנו מלמדים את בעליו של הכלב אודות הצרכים הייחודיים של גזע זה ועוזרים לו לספק לכלב אותם וגם לנצל את אופיו המיוחד והתנהגותו האופיינית של הגזע. 

תהליך אילוף של גור רועה קווקזי

גור רועה קווקזי הוא כלב סקרן וסבלני מאד בו זמנית. אצלנו, במשק דרור, נדאג להתאים את אילוף הגור לאופיו המיוחד וללמד אותו מי הוא מנהיגו. אילוף שכזה יעבוד על הנאמנות שלו, על היכולת שלו לשלוט בהתנהגות שלו ולהביא לידי ביטוי את האופי החיובי שלו.

תהליך אילוף של רועה קווקזי בוגר

אילוף רועה קווקזי בוגר לא בהכרח יכלול רק למידת טריקים והתנהגויות חדשות, אלא גם ייתן דגש על ביסוסו של בעליו כמנהיגו. במשק דרור, לאור ההכרות הרבה עם הגזע המיוחד הזה, נשלב פעילויות שונות ותרגילים מיוחדים במסגרת האילוף כדי לעשות זאת בצורה שתיטיב עם הכלב ותנצל כהלכה את הכישורים הרבים שלו בהיותו בוגר יותר. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע רועה קווקזי

טיפול וחינוך שוטף של רועה קווקזי מצריכים התייחסות לאופי הכלב, מצב בריאותו וגם התנהגותו. נדרש טיפול מתאים בפרווה העבה שלו, בתזונה נכונה כדי לשמור על בריאותו וגם בהתאמתו לסביבה שבה הוא חי. על הרועה הקווקזי לעבור תהליך אילוף חיובי כהלכה כדי לבסס את בעליו, כאמור, כמנהיגו ולאפשר לו לעבור תהליך חברות מוצלח עם כלבים אחרים, שאותם אותם פוגש בסביבה הקרובה או הרחוקה. 

היתרונות שלנו

אצלנו, במשק דרור, מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה שיעזור לכם ללמד את כלבכם התנהגויות שונות ולפתח את כישוריו. אתם מוזמנים להגיע אלינו לביקור כדי להתרשם מהפנסיון שלנו או להתקשר לטלפון 08-9221543

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ