אילוף דוברמן

אילוף דוברמן
3.6/5 - (13 votes)

בעלים של דוברמן וזקוקים לאילוף? משק דרור מתמחה באילוף כלבים מגזע הדוברמן וישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את המענה המתאים בעזרת אנשי המקצוע שלנו, מאלפים מנוסים ומיומנים בתחומם. 

קצת על אופי הגזע

הדוברמן נחשב לכלב גדול יחסית, שרירי, אתלטי ואלגנטי מאד הן בראהו והן בהתנהגותו. למרות גודלו, מדובר בכלב רגוע ורגיש מאד, כלב בעל אופי יציב ומהימן. זהו כלב שנאמן מאד לבעליו, כלב שחשדני לזרים, אך לא יתקוף איש לא מוכר, אלא אם כן ירגיש איום מצדו. הדוברמן הוא כלב אנרגטי, אף על פי אופיו הרגוע, ולכן זקוק לפעילות ספורטיבית ולפחות לשלושה טיולים בכל יום כדי לפרוק אנרגיה. באשר לענייני בריאותיים, הדוברמן ידוע ככלב בריא לרוב, אך נוטה לסבול מבעיות גב בשל מבנה עמוד השדרה שלו (מבנה עקלקל מעט). במסגרת תהליך אילוף דוברמן אצלנו במשק דרור אנו לוקחים בחשבון את אופיו של הדוברמן, את התנהגותו וכן את הצרכים שלו ומתאימים את תכנית האילוף באופן מדויק כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

התנהגות אופיינית של דוברמן

לדוברמן מאפיינים התנהגותיים ייחודיים, ההופכים אותו לכלב שמועדף על רבים בישראל. מדובר בכלב נבון מאד ופעיל. כלב שזקוק לגירויים ולעניין וגם לחום מצד מטפליו כדי להרגיש שייך. במסגרת תהליך של אילוף דוברמן אצלנו במשק אנו מקפידים על פעילות ועל יצירת עניין בחייו כדי למנוע בעיות התנהגות ולאפשר לו להביא לידי ביטוי התנהגויות חיוביות. בנוסף, חשובה גם החשיפה הן לכלבים אחרים והן לילדים, וכבר מגיל צעיר, כדי שיוכל לקחת בחלק מהמשפחה, ואכן, הדוברמן הוא כלב משפחה נהדר. לאחר שהסתגל אל מקומו ומשפחתו, יביע חיבה רבה כלפי האחרים ויהיה נאמן להם. 

תהליך אילוף של גור דוברמן

גור הדוברמן, בדומה לגורי גזעים אחרים, הוא פעלתן וסקרן מאד. אנחנו, במשק דרור, לאור הכרותינו הרבה עם אופיו ועם הפוטנציאל הרב שבו, חושפים אותה באופן הדרגתי אל הסביבה החדשה, אל כלבים חדשים וגם אל אנשים ומלמדים אותו את מקומו בקבוצה. אנו דואגים לעורר בו עניין כדי לפתח את סקרנותו וגם לספק אותה ומעודדים את התנהגותו החיובית כדי להטמיע אותה בצורה מרבית.

תהליך אילוף של דוברמן בוגר

אילוף דוברמן מבוגר שונה מאילוף הגור שכן כאן מדובר בכלב עם התנהגות שמושרשת בו מזה תקופה ארוכה וזיהוי של התנהגויות מסוימות שפחות רצויות הוא זה המצריך את היחס המיוחד. את הדוברמן הבוגר אפשר ללמד לא מעט התנהגויות חדשות למרות גילו ולאתגר אותו באמצעות פעילויות שונות. במסגרת תהליך האילוף שאנחנו מציעים ישנה התייחסות לגילו של הדוברמן, להתנהגותו וגם למטרות שאותן רוצים להשיג.

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע דוברמן

הטיפול והחינוך השוטף בדוברמן מותאם לאופיו של הכלב עצמו ותוך התייחסות למקום שבו הוא גדל. אנחנו דואגים ללמד את לקוחותינו כיצד להתנהל כהלכה מול ועם הדוברמן וליישם את כל הלמידה החדשה שנעשתה אצלנו במשק.

היתרונות שלנו

אצלנו, במשק דרור, מציעים לכם פתרונות בהתאמה מלאה וניסיון של שנים בתחום אילוף דוברמן וכלבים אחרים. אנו מעמידים לרשותכם מסגרת מקצועית ומענה נקודתי לכל אתגר ובעיה. אתם מוזמנים להגיע אלינו לביקור כדי להתרשם מפנסיון הכלבים שלנו או להתקשר לטלפון 08-9221543

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ