אילוף ביגל

אילוף ביגל
5/5 - (1 vote)

כשמדברים על ביגל מדברים על הכלב האהוב והטוב שרבים וטובים מחפשים לגדל אבל קודם לכן לאלף וכאן אנחנו נכנסים לתמונה ומאפשרים לכם כמה וכמה שירותים הכוללים אילוף כלבים לרבות אילוף גורים. 

האם לאחרונה צירפתם למשפחה ביגל מושלם, מסור ואדיב? זה השלב שאתם צריכים לבדוק אילוף ביגל מחיר ומקום נכון שיקנה לכם ולבעל החיים את כללי ההתנהגות הטובים ביותר – הכול בזכות אילוף נכון שאומר את הכל.

קצת על אופי הגזע 

כלב הביגל משתייך לכלבים מזן האונדס והוא למעשה כלב ציד לכל דבר אבל לא רק. למעשה קיים הגזע הזה עוד משנת 1475 ולמרות זאת הוכר כביגל גזעי בשנת 1873 ובהמשך לכך, כשבע שנים אחרי הוקם מועדון לגידול מיוחד מסוגו באנגליה. כמו כן, המזג העליז והנוח שלו מאפשר לגדל אותו גם בבית כך שהסכנה ממנו והלאה. 

גודל הביגל בינוני עם כי לפעמים קטן יותר וזה בהחלט מאפשר ללא מעט אפשרויות ושימושים. כמו כן צבעו משתנה והוא יכול להגיע בצבעי שחור, לבן או חום ולעיתים שני צבעים גם יחד. פרוותו של הביגל קשיחה, רגליו חזקות ואוזניים ארוכות ומשתפלות. הקצה של הזנב לבן ותמיד אבל תמיד כאשר תשירו אליו מבט עמוק לתוך עיניו תגלו מבט רך ואוהב. 

כמו כן גובהו מתנשא ל33 סנטימטר אבל במקרים מסוימים הוא יכול להגיע גם לארבעים סנטימטר ומשקלו בממוצע יכול להגיע לעשרים ק"ג. 

התנהגות אופיינית של ביגל 

בעשורים האחרונים יותר ויותר אנשים פונים אל אימוץ ביגל לפני שהם מאמצים אל חיקם גזע מדהים, חביב ובעל נראות מושלמת. אנשים אוהבים אותו, ילדים אוהבים אותו ובגדול בני המשפחה לא מוותרים עליו. 

כמו כן ניחן גזע הביגל בתקשורת בין אישית נפלאה עם כל כלב אחר שתפגשו בגינה. כמו כן, בין יתרונותיו הרבים אפשר בקלות לגלות הסתגלותו לכל אזור בצורה פשוטה וקלה ובו זמנית יכולתו לשמש כלב גישוש ואיתור ובתנאי שעבר אילוף ביגל באמצעות מאלפים מיומנים. 

תהליך אילוף של גור ביגל 

שלב אילוף ביגל בפרט כאשר הוא גור קריטי והוא עדיף על אילוף בגילאים מאוחרים יותר כך שאם הגיע אליכם גור ביגל בן כמה חודשים בודדים זה הזמן הטוב ביותר עבור המשימה הזאת. במעמד זה יידרשו המון שעות משחק ודרכו יוצא הגור את רוב המרץ שלו, יגלה יכולות הסתגלות ולא יפגין תחושת נטישה כפי שקורה לא פעם בקרב גורים קטנים. 

תהליך אילוף של ביגל בוגר 

בדומה לפסקה הקודמת, אילוף ביגל נדרש בגיל צעיר אבל אם לא בוצעו הדברים כך חשוב להמשיך ולהתמקד במשחקים נמרצים שיאפשרו לכלבכם החדש לסרוק את השטח ולהוציא אנרגיה בריצה בשטחים הפתוחים כך שבהמשך דבר ירגיש שהוא חלק מכם, מהמשפחה והסביבה. 

טיפול וחינוך שוטף של כלב מגזע ביגל

גם לאחר אימון ביגל חשוב להמשיך ולהתמיד עם שעות הפעילות, משחק וריצה בכל מקום אפשרי כך שהכלב שלכם יפרוק את האנרגיה בחופשיות. כמו כן, בהיבט הפיזי חשוב מאוד לטפל בגופו של בעל החיים מהפרווה הקלה להתייחסות ועד ציפורניים וניקוי הלכלוך המצטבר ועלול לגרום בחלק מהמקרים לדלקות שונות ובעיות בריאות אחרות שחשוב למנוע מראש. 

בסיכום דבר חשוב לציין כי מדובר בכלב שברוב המקרים לא יפתח בעיות בריאות או מחלות גנטיות אך עם זאת כן חשוב לשים לב לכל הפרטים ולהביא בחשבון בעיות כמו אפילפסיה, מחלות הקשורות בעיניים או לב וחולשת שרירי רגליים קדמיות בהן עלול ללקות גזע זה. 

היתרונות שלנו 

עומדים לפני טיול גדול למדינה זרה ואין לכם מושג איפה ועם מי להשאיר גור או ביגל בוגר שיש ברשותכם? משק דרור פותח בפניכם את דלתותיו ומאפשר פנסיון כלבים ואילוף גזעים שונים בוגרים וגורים גם יחד. 

זקוקים לעזרה? השאירו פרטים או צרו קשר ישירות עם אחד מאיתנו באמצעות צור הקשר של האתר ואחד מאיתנו ישמח להתאים לכם את השירות שאתם צריכים באמת. 

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ