אילוף כלבים במודיעין

אילוף כלבים
Rate this post

מחפשים אילוף כלבים במודיעין? הגעתם למקום הנכון! כל הכלבים הם כלבים טובים, אך לא כל הכלבים מאולפים היטב. ישנם כלבים שנובחים יתר על המידה, יש כאלה שמושכים את הרצועה במהלך הטיול או אחרים שרודפים אחרי החתול המשפחתי. התנהגות כזאת דורשת אילוף מקצועי ונכון. 

למה צריך מאלף כלבים?

מאלף כלבים יועיל לכלבים בגילאים שונים עם בעיות שונות, החל מפחדים וחרדות נטישה, תוקפנות ועד בעיות שליטה בפקודות בסיסיות. אילוף הכלב באמצעות איש מקצוע לא מעידה על כישלון בגידול, להפך. אילוף הכלב שלכם זה סימן לאהבתם אליו והרצון שלכם למערכת יחסים טובה יותר איתו. 

מתי אפשר לאלף כלב?

התשובה לשאלה הזאת מאוד ברורה- בכל גיל! מומלץ להתחיל באילוף עם מאלף מקצועי מהרגע שהכלב נכנס לפתח ביתו החדש. הצבת גבולות מההתחלה היא קריטית לתפיסת הכלב במרחב החדש שלו. ידוע כי כלבים חיים כלהקה, ויש היררכיה מאוד ברורה מבחינתם שצריכה להתקיים. עליכם להיות "ראש הלהקה" מהרגע הראשון- והחיים שלכם יהיו פשוטים יותר. 

בנוסף לכך, זמן מעולה להיעזר באיש מקצוע הוא כאשר הכלב שלכם מפסיק לבצע פעולות שהוא יודע לבצע, מכל סיבה שהיא. בזמנים כאלה בעלי הכלבים יקבלו נקודת מבט חדשה לגבי המצב כשיש מכשולים בדרך.

פנו למאלף הכלבים המתאים

מצאו אילוף כלבים במודיעין, אילוף כלבים טוב הוא אילוף בשיטות המודרניות על ידי חיזוקים של התנהגות חיובית והגברתה.  וודאו בעת שאתם בוחרים מאלף מנוסה ומקצועי, שידע לתת מענה לכל השאלות שלכם, ולהסביר בצורה שאתם מבינים את השיטה ואת הדרך לביצוע בבית.

אל תאיצו את התהליך

המאלף לא יהיה איתכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. עליכם להתאזר בסבלנות כי לכל כלב יש קצב משלו. לביצועים טובים יותר מצדו עליכם לשלב אימוני ציות בשגרת היום שלכם, כמו למשל אימונים של נימוסי רצועה, פקודות בסיסיות ועוד. השגרה בהחלט מחזקת ציות של הכלבים לפקודות ומאפשרת לכם להתרגל לעניין.

תתרגלו בבית

לאחר התייעצות עם מאלף, רכשו את הציוד הדרוש כדי לחזק התנהגות טובה בבית שלכם. אילוף נכון מתבצע בזמן עם מאלף ויישום הפעולות בבית באופן מתמיד. אילוף נכון הוא כזה שמתמידים בו. אימוני ציות מתחילים לרוב בשליטה בפקודות הבסיס כמו: לשבת, לעזוב, ארצה, לא לזוז, שליטה בדחפים עם הסחות דעת ועוד. 

פנסיון לכלבים במודיעין 

פנסיון לכלבים  במודיעין הוא פנסיון משפחתי ששם דגש על טובת הכלב. מה שכולל תנאי מחייה ברמה גבוהה, תזונה איכותית ומשמעת. הפנסיון מטפל בכלבים שבעליהם יצאו לחופשה או לכל צורך אחר, והצוות יודע להתמודד ולהכיל את הכלבים והצרכים שלהם מרגע כניסתם. 

לסיכום

אילוף הכלב שלכם הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך כניסה לביתו החדש, הוא קריטי וחיוני להמשך חיים טובים יותר. כלב מאולף הוא כלב שטוב לו מהסיבה שכלבים זקוקים לגבולות מאוד ברורים. ברגע שהגבולות מטשטשים הם מתחילים למתוח אותם ולהיות מבולבלים. כלבים מרגישים הכל, ואם אתם מתוסכלים מהם הם ירגישו את זה, וזה ישפיע עליהם לרעה.

מעוניינים באילוף כלבים במודיעין?

חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ואנחנו במשק דרור נשמח לארח ולאלף את החבר על 4 שלכם!

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ