אילוף כלבים בבאר יעקב

אילוף כלבים
Rate this post

כלבים ואנשים יכולים לחיות יחד בהרמוניה, אך זה מחייב את בעלי הכלבים לגשר על הפערים ביניהם ולהבהיר "מי הבוס". על מנת שהכלבים שלכם ידעו להתנהג כראוי בחברה האנושית ישנן דרכים רבות ומגוונות לאילוף. בהתחלה אילוף הכלבים יכול להראות די פשוט ומלהיב, במיוחד כשמדובר בכלב הראשון, האמת היא שמדובר בפרויקט גדול.

כשאתם והכלב שלכם עוסקים באילוף אתם למעשה מחזקים את הקשר ואת האמון ביניכם. קשר חזק מעודד את הכלבים לבצע הוראות, להבין את הגבולות ולהיות חבר טוב ונעים. אם אתם מרגישים מתוסכלים מהתנהגות הכלבים שלכם- זכרו שזאת האחריות שלכם ללמד אותם מה מקובל ומה לא. 

מאלף כלבים- למה זה חשוב?

מאלף כלבים הוא איש מקצוע שיודע איך הראש של הכלב עובד וממנה הוא מונע לפעולה. השיטות המודרניות לאילוף מבוססות יותר על חיזוקים חיוביים ופחות מתן עונשים וחיזוקים שליליים. בנוסף לכך, האילוף עם מאלף יאפשר לכם ולכלב שלכם לקיים אינטראקציה עם כלבים אחרים, וללמוד יותר על ראיית הכלב את העולם.

כל מאלף כלבים טוב יגיד לכם שהמעורבות שלכם באילוף היא קריטית.

מי צריך אילוף כלבים?

יש הטוענים שתחילה צריך לאלף את בעלי הכלבים ורק אחר כך את הכלבים. ולמה אתם שואלים? אנשים נוטים לחשוב שהכלבים חושבים כמו בני האדם ומתנהגים אליהם בהתאם. הטעויות הנפוצות ביותר הן רחמנות יתר, אי הצבת גבולות ומתן יד חופשית לכלב "להיות מי שהוא". זכרו- לכלב שלכם אין תחושת רחמים, אם תרחמו עליו הוא ממש לא ירחם עליכם, ואתם תשלמו על כך מחיר כבד. 

אילוף כלבים מעולה לכל הגילאים, החל מגורים קטנים ושובבים ועד כלבים בוגרים עם בעיות התנהגות כתוצאה מכל מיני סיבות כמו: נטישה פתאומית, טראומה, שינוי טריטוריה ומעבר דירה ועוד. השורה התחתונה היא שכל כלב צריך גבולות, גם לטובתו וגם לטובת בעליו.

אילוף כלבים בפנסיון- יש דבר כזה?

כמובן! אילוף כלבים בפנסיון זה הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות לעצמכם או לכלב שלכם. על אחת כמה וכמה כשאתם נוסעים לחופשה ומכניסים את הכלב לפנסיון, מה יותר טוב מזה שיצא עם הרגלי התנהגות חדשים וטובים יותר? בפנסיון האילוף אינטנסיבי יותר, מה מאפשר לכלב לתרגל את הנלמד וליישם עם אנשי המקצוע עד שהוא חוזר הביתה.

אילוף כלבים במשק דרור

פנסיון לכלבים משק דרור בבאר יעקב הוא פנסיון המטפל בכלבים שבעליהם יצאו לחופשה או כל צורך אחר. במהלך השהות בפנסיון הכלבים מקבלים את תשומת הלב לה הם זקוקים ודאגה לכל הצרכים שלהם תוך חשיבה על איכות החיים בתוך המסגרת הזמנית. במהלך החופשה תקבלו תמונות וסרטונים שתהיו מעודכנים.

הפנסיון מעניק שירותי אילוף כלבים בבאר יעקב. באפשרותכם לבחור באחת משתי אפשרויות, האחת אילוף אינטנסיבי רציף כולל לילה, והשנייה היא אילוף שבועי ויישום הנלמד בבית על ידכם.

מעוניינים לאלף את הכלב אצלנו בפנסיון? חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ותנו לנו לדאוג לכל השאר.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ