פנסיון לכלבים ברחובות

פנסיון לכלבים ברחובות

יוצאים לחופשה ומחפשים מקום שיארח את הכלב שלכם בבטחה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. פנסיון לכלבים ברחובות יעניק לכלבים שלכם חווית שהייה ברמה גבוהה, איכותית ובטוחה. ואתם תוכלו להנות מהחופשה שלכם בראש שקט.

בנוסך לכך, פנסיון לכלבים יכול להציע לכם שירותי אילוף בזמן השהייה בפנסיון, ופתרון לבעיות התנהגות של הכלב.

פנסיון לכלבים – הפתרון המושלם

פנסיון לכלבים שלכם יכול להיות פתרון מעולה עבורכם כאשר אתם טסים לחופשה בחו"ל, או בחופשה בארץ. על מנת שזאת תהיה חוויה נעימה עבורכם ועבור הכלב שלכם, עליכם לוודא כי מדובר בפנסיון איכותי, אחראי, עם הקפדה על הניקיון ועל סביבה בטוחה עבור ההולכים על ארבע.

לנהל פנסיון זה לא דבר של מה בכך, זוהי אחריות עצומה שטומנת בחובה מטלות רבות והן סבלנות רבה ומקצועיות מצד הבעלים והצוות. עליכם לוודא כי הפנסיון מספק מזון איכותי לכלבים שלכם, שמירה 24/7, ידע ומתן פתרונות בזמן אמת לבעיות שעלולות לצוץ, כמו למשל אם הכלב שלכם לא מסתדר עם כלב אחר.

פנסיון ליום

לפנסיון יום יש כמה מטרות, תחילה הוא מאפשר לכם להכניס את כלבכם לפנסיון בימים שאתם עובדים עד שעות מאוחרות, ומישהו ידאג לכל הצרכים שלו, בדיוק כמו שלוקחים את הילד לגן הילדים. בנוסף, פנסיון ליום מעניק לכם פתרון אילוף מקצועי לכלבים עם בעיות התנהגות או הרגלים רעים זה יכול להיות פתרון מושלם.

באמצעות האפשרות של פנסיון ליום, תוכלו לשכן את הכלב שלכם בפנסיון יום שלם, הוא ילמד ויקבל אילוף מקצועי מהטובים ביותר. ואילו אתם תקבלו שיעורי בית, ותוכלו לתרגל איתו את מה שלמד אצלכם בבית. מדובר באפשרות נהדרת למי שלא רוצה להיפרד מהכלב לתקופה ארוכה יותר.

פנסיון לאילוף הכלבים

פנסיון לכלבים לא נועד רק לתקופת בהם אתם נעדרים מהבית, פנסיון כלבים יכול להעניק לכם פתרון אילוף מקצועי מעולה. תוכלו לשכן את הכלב שלכם בפנסיון לתקופה של בין שבוע לחודש, תקופה אינטנסיבית בה הכלב ילמד הרגלים נכונים, פקודות וכישורים חברתיים. כמובן שאתם תוכלו לבקר אותו מתי שתרצו. זכרו- כלב מאולף הוא כלב מאושר, כלבים חייבים גבולות ולדעת את מקומם.

משק דרור – פנסיון לכלבים ברחובות

פנסיון לכלבים משק דרור הינו פנסיון שהוקם בסוף שנות ה-50, מתוך האהבה לכלבים. היום הפנסיון מנוהל על ידי עופר דרור, איש של כלבים, מנוסה ואחראי. הכלבים בפנסיון נהנים מחצר משחקים בטוחה ומתוחמת, צוות מקצועי ומיומן, שגרת ניקיון בלתי מתפשרת, ומזון איכותי ומזין. 

משק דרור מציע לכם מגוון רחב של אפשרויות, פנסיון יום לשהייה בזמן שאתם בעבודה, אילוף אחת לשבוע או אילוף באופן רציף לתקופות ארוכות יותר.

כמו גם שהייה בזמן שאתם בחופשה או בכל מקום אחר. חיפשתם פנסיון לכלבים ברחובות? הגעתם למקום הנכון.

לפרטים נוספים, שאלות ותיאום לינה חייגו אלינו עכשיו למספר 08-9221543 ונשמח לארח אתכם בכל עת.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ