פנסיון לכלבים ברמלה

פנסיון לכלבים ברמלה

כשאתם נדרשים לעזוב את הכלב שלכם, בין אם מדובר בנסיעה לחו"ל או למטרות אילוף, מציאת פנסיון לכלבים איכותי היא הפתרון המושלם עבורכם. להפקיד את הכלב שלכם בידי אנשים זרים זאת החלטה לא פשוטה, עליכם למצוא פנסיון שיעניק לכלבים שלכם חוויה טובה, וגם ישמור עליהם בריאים ושלמים עד שתחזרו לקחת אותם בחזרה.

איך תבחרו פנסיון לכלבים ברמלה?

כאמור, הפנסיון אמור להיות בית חם עבור הכלבים שלכם. הכלבים שלנו, הם כמו הילדים שלנו, אנחנו דואגים לטפח אותם, לאלף אותם ולשמור עליהם כבבת עינינו. לכן, חשוב לבחור פנסיון שישמור עליהם מכל משמר, עם אנשי צוות מנוסים ואחראיים, ומתקן שמור שלא ניתן לברוח ממנו.

מקום מרווח ונוח

פנסיון טוב הוא פנסיון שמאפשר לכלבים לפרוק אנרגיות במרחב פתוח ובטוח. כשאתם בודקים את הפנסיון שעתיד לאכלס את כלבכם עליכם לבדוק את שטח המשחקים, וודאו כי הוא מתוחם בגדר למניעת בריחות ושמתקני המשחקים (אם יש כאלה, רצוי שיהיו) מאובטחים ולא מסכנים אותם.

צוות מסור ומקצועי

החלק החשוב ביותר בכל פנסיון הוא הצוות המקצועי המטפל. חשוב שתוודאו כי הצוות בפנסיון מורכב מאנשים מקצוענים, בעלי ניסיון בטיפול בכלבים, אחראיים וכנים. אתם הולכים להפקיד את היקר לכם בידיהם, ועליהם להבין זאת. אל תתביישו לשאול שאלות קשות, ככה תמנעו בעיות בהמשך, ותהנו מהחופשה שלכם.

שקיפות מלאה מול בעלי הכלבים

מה זה אומר שקיפות מלאה מולכם, בעלי הכלבים? חשוב לוודא כי אם יש בעיה עם הכלב שלכם, אם הוא נפצע חלילה או שהיה לו עימות עם כלב אחר, בעלי הפנסיון מעדכנים אתכם על המתרחש. אנחנו שומעים לא פעם על פנסיונים שלא מדווחים לבעלי הכלבים אם הם חלילה נפצעו, ורק כשהם חוזרים מהחופשה הם מתוודעים למתרחש, זה לא תקין.

משק דרור – פנסיון לכלבים ברמלה

פנסיון לכלבים משק דרור הוקם בסוף שנות החמישים על ידי פנינה ויעקב דרור, היום בנם עופר החליף אותם והוא מנהל את הפנסיון. עופר שם דגש על איכות השהייה של הכלבים בפנסיון, לצד משמעת וחוויה משמעותית עבור הכלבים.

בפנסיון שלנו הכלבים שלכם יכולים להנות ממגרש משחקים רחב ידיים ומתוחם שלא ניתן לברוח ממנו, צוות מקצועי ומיומן ששם דגש על כל כלב, הקפדה על ניקיון באופן תדיר ושהייה בפנסיון למטרות אילוף ופתרון בעיות התנהגות.

לסיכום

פנסיון הכלבים הוא בית חם עבור הכלבים שלכם, עליכם לוודא כי כל האמור לעיל מתקיים בפנסיון בו תשכנו את הכלבים שלכם. פנסיון יכול להוות פתרון מעולה עבורכם אם אתם נוסעים לחופשה בארץ או בחו"ל, או למטרות אילוף אינטנסיבי יותר.

מחפשים פנסיון לכלבים ברמלה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. למידע נוסף אודות הפנסיון שלנו, לכל שאלה ולתיאום חייגו עכשיו למספר 08-9221543 ונשמח לעמוד לשירותכם.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ