הסוד לבחירת הפנסיון לכלב שלכם

איך לבחור פנסיון לכלבים
Rate this post

כשנוסעים לחופשה ומחליטים לא לקחת גם את הכלב – צריך למצוא עבורו את הפנסיון הטוב ביותר, זה שיספק את כל הצרכים שלו ויהווה עבורו מקום מבטחים, גם אם לפרק זמן קצר בלבד. לפני שמחליטים באיזה פנסיון לבחור צריך לשים לב ל-לא מעט משתנים ונתונים וכדאי מאד לברר פרטים בכמה פנסיונים לפני שמקבלים את ההחלטה החשובה על הפנסיון שבו הכלב ישהה. אין טעם לקבל החלטה כלאחר יד, שכן המשמעות היא שאי אפשר יהיה ליהנות בראש שקט בחופשה והמחשבות ינדדו הרבה פעמים אל הכלב. הדבר הכי חשוב שצריך לדעת ולהרגיש כלפי הפנסיון – הוא הביטחון שהכלב שמור, מטופל מקבל את כל מה שהוא צריך ויותר מכך – מקבל גם פינוקים ותוספות כדי להקל עליו את המעבר קצר המועד למקום שהוא לא מכיר.

אז איך בוחרים את הפנסיון המושלם?

להלן כמה נקודות למחשבה שכדאי לקחת בחשבון כשמחפשים פנסיון –

מקום גדול – בין אם מדובר בפנסיון שמיועד רק לכלבים או כזה שגם מארח חתולים – הפנסיון צריך להיות גדול ולכלול שטחים שבהם הכלבים יוצאים לטייל, לשחק ולפרוק אנרגיה ולשהות באוויר הפתוח. חשוב לעשות סיבוב ולראות היכן המקומות שבהם הכלבים יוצאים לטיול.
ביטחון – ללא ספק אחד הפרמטרים החשובים ביותר, שכן צריך לוודא שהכלבים לא יכולים לצאת בעצמם מאזורי האירוח, בין אם מדובר בתא הפרטי שלהם ובין אם מהמקום כולו. בעלי הכלבים ירצו לדעת שהכלב לא יכול לברוח לבד ושתמיד ישנה השגחה על הכלבים השוהים במקום.
התאמה בין המטפלים לכלבים – כלבים גדולים וחזקים לא יכולים להיות מטופלים על ידי ילדים צעירים ולכן חשוב לוודא שיש במקום מספיק אנשים מבוגרים וחזקים שיצליחו להתמודד גם עם הכלבים הגדולים והאנרגטיים ביותר.
פתיחות מחשבתית – יש חשיבות גבוהה מאד להסכמה לבקשות מיוחדות של בני המשפחה שרוצים להקל כמה שאפשר על הכלב שלהם ולכן חשוב שעובדי הפנסיון יהיו קשובים ויסכימו לבקשות המיוחדות – שעות מסוימות של טיול, שימוש בכלי אוכל או צעצועים שמביאים מהבית, בחירה בתא אירוח ליד הדלת או החלון ועוד.
שירות רפואי במידת הצורך – גם אם אין וטרינר צמוד במשך כל הזמן בפנסיון חשוב מאד שיהיה וטרינר שאפשר יהיה ליצור איתו קשר ויגיע כמה שיותר מהר על מנת לסייע לעובדי הפנסיון בכל מצב רפואי שהם נתקלים בו וזקוקים בו לעזרה.
אווירה טובה ונעימה – כדאי שהפנסיון יהיה צבעוני, נעים לשהייה ומזמין. אם בעלי הכלב יתרשמו שאלה התחושות – גם הכלב יבין שמדובר במקום טוב וחיובי וישתף פעולה גם לאחר שהם יעזבו את המקום.
תחושת בטן – אין ספק שכל הפרמטרים האובייקטיבים מתגמדים אל מול הפרמטר האישי, זה שבזכותו ירגישו בני המשפחה שהפנסיון שהגיעו אליו הוא זה שהם נותנים בו את מבטחם ויודעים שהכלב יהיה מטופל ושמור בזמן שהם נוסעים לחופשה. בעת שהייתם בחופשה הם רוצים להיות שקטים ולדעת שיש על מי לסמוך, שיש מי שדואג לכלב ומטפל בכל הצרכים שלו.

בחירה של פנסיון לכלב

אין ספק שברגע שבוחרים את הפנסיון הנכון – יהיה הרבה יותר קל ונוח לנסוע לחופשות נוספות בהמשך ולהשאיר את הכלב בפנסיון המוכר והאהוב, זה שגם הוא עצמו עם הזמן כבר יזהה ויידע שהוא בידיים טובות שדואגות לו והוא יכול להיות שקט ורגוע שבבוא העת – יגיעו בני המשפחה שלו לאסוף אותו בחזרה. תמיד טוב שיש בהישג יד את פרטי ההתקשרות של פנסיון כלבים מומלץ ולדעת שאפשר לפנות אליו בכל זמן.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ