מעון יום לכלבים – מה זה? ולמה צריך את זה?

בית מלון לכלבים
Rate this post

בעלי כלבים מתוודעים עם השנים לכך שכלב הוא הרבה יותר מחברו הטוב ביותר של האדם. הכלבים הופכים מהר מאוד לחלק מהמשפחה ויש ביניהם לבין בני הבית קשר מאוד מיוחד. בני הבית צריכים לדאוג לכלב, לשחק אתו ולפנות לו זמן גם אם יש ילדים בבית, כך שהוא בהחלט הופך לחלק אינטגרלי מהחיים. בהרבה מאוד מקרים, הכלב נאלץ להישאר לבד במשך שעות ארוכות ואפילו ימים, ולכן צריך למצוא לו פתרון איכותי, הרבה יותר מילד שמגיע פעמיים ביום ויוצא איתו לטיול כדי שיעשה את צרכיו.

כלב צריך להיות מאושר, לשחק, להשתולל, להוציא אנרגיות ואפילו גם ללמוד ולהתחנך. כדי להשיג את כל המטרות הללו ולקבל חבר טוב, מאושר וגם בריא יותר, יש לרשום את הכלב אל מעון יום לכלבים אשר יספק לו מענה כולל לכל הצרכים הללו. כאשר בני הבית לא מסוגלים להגיע הביתה לפני שעות הערב המאוחרות בגלל עבודה או סידורים אחרים, פנסיון ביתי לכלבים הוא פתרון אידיאלי ונוח מאוד.

לו"ז מסודר
המעון למעשה נותן לכלב את כל מה שהוא צריך בזמן שהבעלים לא נמצאים. מלבד מקום נוח ונעים לשבת ולישון בו, הוא מקבל חיי חברה, שיעורים חינוכיים, שיעורי אילוף, אוכל ושתייה. לכלבים יש סדר יום מסודר, במה שמהווה את אבן הפינה לשהייה מוצלחת לכלב ולבעלים שלו. במעון משלבים בין מנוחה, משחק ולימודים בצורה מושלמת, ובכל מעניקים לכלב חוויה נהדרת, אליה ישמח לחזור הכלב מדי יום.

שוק העבודה בישראל הוא תובעני מאוד, לבטח ביחס למקומות אחרים בעולם, ואנשים לפעמים נאלצים להישאר במשרד עד 18:00 או 19:00, ובכך משאירים את הכלבים שלהם מסכנים ואומללים, ליום של 12 שעות בין 4 קירות, ללא מזגן או אפשרות לעשות צרכים. הפתרון של מעון יום לכלבים הוא אידיאלי עבור אותם אנשים, שיכולים לעזור מאוד לכלב שלהם להיות מאושר. כלב לא מאושר הוא כלב ללא אנרגיות, תוקפן, וכזה שלא נעים להיות סביבו. יש סוגי כלבים ספציפיים שרצוי שייכנסו לפנסיון, מפני שהם חייבים להוציא את אותה אנרגיה חבויה.

מעון יום לכלבים

ליום יום או לחופשה
פנסיון ביתי לכלבים מהווה פתרון מושלם גם לתקופות בהם בני המשפחה נמצאים בחופשה. הצורך בחופשה קיים אצל כולנו ולרוב, אחת לשנה כולנו נוסעים או טסים למקום כלשהו כדי לנקות את הראש, לנוח וליהנות. במצב כזה, יש אחריות בסיסית לגבי הכלב, ויש לדאוג לו לסידור נכון. כמובן שאי אפשר להשאיר אותו בבית, והפתרון של מישהו שידאג לצרכיו הבסיסיים הוא לא אידיאלי, מפני שיש תלות באדם אחד, שמקבל סכום פעוט וצריך לדאוג למישהו מאוד חשוב.

כאשר מכניסים כלב לפנסיון לכלבים, הוא מקבל מקום נעים לשהות בו, כאשר יש פנסיונים שנותנים שירותים של שיעורי בריכה, חדרים עם טלוויזיות להקניית הרגשה ביתית ואוכל משודרג. רק כך אפשר לקבל את הפתרון האידיאלי עבור הכלב שלכם, בזמן שאתם לא זמינים אליו.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ