טיפול יום מפנק לכלבים

טיפול יום לכלבים
Rate this post

פנסיון יום לכלבים הוא כמו מעון יום לילדים, מורידים את הכלב בדרך לעבודה וכשעוזבים הוא יקבל הרבה תשומת לב. מעון יום מנוהל היטב, עם צוות המכיר את שפת הגוף וההתנהגות של הכלב ולעתים גם מומחה של אילוף כלבים, וזהו יכול להיות פתרון אידיאלי עבור חיות מחמד רבות ובעליהן..

מהם היתרונות של טיפול יום?

משחק בטוח ומפוקח

גינות הכלבים לא תמיד במקום בטוח לכלבים, לפני הכניסה אליהן בעלי הכלבים תמיד יבדקו מי החברים שמשחקים כעת בגינה. בפנסיון כלבים יש צוות מקצועי ובינהם גם מאלף כלבים שישהו עם הכלבים בחצר וידעו לזהות בעיות שעלולות לצוץ, אינטריגות בין הכלבים ולמנוע אותם.

גירוי נפשי וקשר חברתי

כלבים הם יצורים חברתיים. מפגש עם כלבים אחרים אפילו יום אחד בשבוע, יספק לכלב שלכם הפסקה ורענון מהשגרה בנוסף לאינטראקציה החברתית שכל כך חשובה להם. 

כלבים יכולים לסגל לעצמם הרגלים חדשים כתוצאה מצפייה וחיקוי של כלבים אחרים, מה שאומר שניתן לפתור פעמים רבות בעיות התנהגות או התמודדות עם פחדים באמצעות כלבים שאין להם את הבעיות האלה. 

גמישות לבעלי חיים

בפנסיון ליום אחד יש אפשרות של שהייה יום שלם או חצי יום לבחירתכם, מה שהופך אותו לפתרון אידיאלי לאנשים עם לוחות זמנים צפופים, או לצרכים לא צפויים. 

התעמלות

בשגרה העמוסה לעיתים לא מוצאים את הזמן לתת לכלב לפרוק את האנרגיה שלו, פנסיון יום לכלבים ייתן לכם את הפתרון בזמנים עמוסים בהם הכלב לא מקבל את תשומת הלב לה הוא זקוק. 

כמובן שהפתרון הזה לא פותר אתם לגמרי מאחריות, כלב שפורק אנרגיה בכמות הנכונה הוא כלב רגוע יותר, נינוח וממושמע. 

ניהול התנהגות לקויה

חלק מהכלבים סובלים מחרדת נטישה, מצב בו הכלב מרגיש נטוש, נכנס לפאניקה והופך הרסני וחולה במהלך ההיעדרות של בעליו. 

להיות מוקף בכלבים ואנשים שיעטפו אותו יכול לסייע בהפחתת התגובה הזאת בנוסף לעבודה עם מאלף כלבים

איך לבחור פנסיון יום לכלבים?

כשאתם מחליטים איזה מקום הוא המתאים ביותר עבור הכלב שלכם עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים:

צוות מיומן ומסור 

על הצוות בפנסיון לכלבים להיות מאומן בעזרה ראשונה של חיות מחמד, בשפת הגוף של הכלב ובאותות לחץ. על הצוות לדעת איך ומתי להפריע לכלבים בבטחה. 

תשאלו כיצד הצוות מתמודד בעת קטטות, בעת חירום רפואי ואיך שומרים על ההרמוניה בין הכלבים.

מבנה המקום

פנסיון לכלבים לא אמור להיות במרחב פתוח לגמרי, למען בטיחות הכלבים צריכים להיות אזורי משחק גדולים, מקומות ראויים בעת הצורך לפסק זמן לאחר התנהגות לא טובה.

בנוסף לכך, דעו כי כלבים זקוקים ליותר זמן שינה מבני אדם, הימים שלהם חייבים לכלול מנוחה, או תנומה קבוצתית. כמו כן, וודאו כי הפנסיון יכול להכיל מספיק מקום לכלבים גדולים וקטנים בחללים נפרדים.

הזדמנויות בחוץ

פנסיון טוב הוא פנסיון מגודר היטב באיזורים החיצוניים שבהם הכלבים יכולים לשחק יותר בחופשיות ללא סכנת בריחה. בנוסף לכך, וודאו כי הכלבים יוצאים לפעילות בחוץ זמן מספיק כחלק מלוח הזמנים היומי שלהם.

ניקיון

נכון שפנסיון לכלבים לא מצופה להיות נקי כמו בית חולים, אך חשוב לוודא כי למקום יש נהלי ניקיון בתדירות גבוהה. מחלות יכולות לעבור בקלות במקומות סגורים ולכן החיטוי היומי חשוב מאוד. 

טיפול יום במשק דרור

פנסיון לכלבים משק דרור הינו בית מלון לכלבים ברמה גבוהה, בנוסף לטיפול היומי אנחנו מציעים שירותי אילוף כלבים, פנסיון לטווח ארוך, תספורות לכלבים ועוד.

שטח הפנסיון שלנו הוא גדול ומכיל מספר חצרות טיולים ומשחקים, אנחנו שמים דגש על יחס אישי וליווי מקצועי וצמוד בעת השהות בפנסיון. 

למידע נוסף חייגו עכשיו למספר 08-9221543 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

אחלה אנשים ואחלה מקום להשאיר את הכלב
Shahar Raanan
Shahar Raanan
09:59 10 Mar 20
זה עם כלבים!!!
Idan gaming
Idan gaming
05:09 04 Dec 19
אחלה כלביה, טיפול מאוד מסור בכלב שלי
Ariel Aizikovich
Ariel Aizikovich
16:08 30 Aug 19
פנסיון לכלבים. נראה מרווח ונקי. חדרים נפרדים לכלבים,רחבה לטיול. מבטיחים טיולים ופינוקים,נראה אם הכלב תהיה שמח אחרי שהייה שם
Evgenya Rozenberg
Evgenya Rozenberg
08:05 10 Aug 19
פנסיון כלבים מעולה! מזי ועופר והצוות כולם אנשים מקסימים ודואגים. מומלץ בחום.
Nimrod Shory
Nimrod Shory
05:25 24 May 19
פנסיון כלבים מעולה אמין , הכלבה לא רוצה לחזור הביתה
Asaf Gorny
Asaf Gorny
18:37 27 Apr 19
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ