דוג דה בורדו, כלב מדהים ורב עוצמה שהוא למעשה את הגרסה להמסטיף המערבי ולמרות מראהו הקשוח הוא רך ועדין מבפנים ואם נותנים לו מספיק אהבה הוא בהחלט יכיר לא מעט תודה.

האם צרפתם לאחרונה דוג דה בורדו למשפחה? הכירו את דוג דה בורדו בית גידול מטעם משק דרור. בית לאילוף ואימון מהשורה הראשונה שיאפשרו לכלבכם אילוף ממוקד, נכון ובטוח לטווח הארוך ביותר. 

דוג דה בורדו – קצת על הגזע 

לפני שנדבר על דוג דה בורדו בית גידול בואו ונכיר את הגזע שצרפתם זה עתה למשפחה רוצים לדעת מהו דוג דה בורדו וכיצד אימון מתאים עבורו יכול להעצים את החיים, להעלות את ביטחון ילדיכם ועל הדרך להסב לכם אושר?  

מקור השם דוג דה בורדו הוא מעיר הבירה בורדו. מדובר בכלב חזק וקשוח מבחוץ ואם תכירו אותו מקרוב תופתעו לגלות כמה הוא רך ואוהב מבפנים. 

כאמור, גזע זה מקורו במשפחת ההמסטיף המערבי , גזע רגוע, שקט ובעיקר אמין. הראש המאסיבי שלו מלחיץ אתכם קצת? אין מה לחשוש, כפי שצוין מדובר בגזע מאסיבי שנראה קשוח וחזק מבחוץ אבל רגיש ביותר בפרט לאנשים שייתנו לו אהבה. 

בעבר שימש כלב זה ככלב שמירה אבל עם אילוף נכון הוא בהחלט יכול לפצוח בקשרי ידידות חזקים אתכם בעליו ועם סביבתו. דוג דה בורדו טוב עם ילדים ולמרות חוזקו וחזותו הקשוחה הוא מתמוגג שהוא רואה אותם.

עם זאת חשוב לומר שאם ירגיש נטוש או מנותק הוא בהחלט יכול להוציא התנהגויות לא מקובלות בעיקר כלפי אנשים זרים וכאן אלא אם עבר אילוף הכלב שלכם לחיים האמיתיים. 

אילוף דוג דה בורדו – מה היתרונות בכך? 

בית גידול דוג דה בורדו מאפשר לאלף את כלבכם באמצעות חוות גידול דוג דה בורדו המוצעת לכם מבית משק דרור. במקום הנ"ל יקבל גור הדוג דה בורדו שלכם התייחסות מלאה לאופיו המיוחד לרבות מבנה גופו, ילמד על אודות פקודות בסיסיות (בוא, שב) וכן יתופעל כך שהמוטיבציה שלו תעלה וכך גם התנהגותו החיובית בחיי היום יום. 

איך מאלפים דוג דה בורדו ומתי כדאי להתחיל ולאלפו?  

דוג דה בורדו בית גידול יחזק את התנהגותו של כלבכם וישמור עליו ואיתו על חיוביות לאורך כל זמן האילוף וגם אחריו. כמו כן, ילמד בעל החיים שלכם על אודות פקודות מסוימות מאוד שמטרתן לייצר התנהגות חיובית ומופלאה הן כלפיכם והן כלפי הסביבה החיצונית שבה יפגוש מפעם לפעם.  

דוג דה בורדו בית גידול מבית משק דרור – למה דווקא אנחנו 

רוצים לאלף את גור דוג דה בורדו שלכם על הצד הטוב ביותר? הצטרפו לאין ספור לקוחות מרוצים שפוקדים את בית משק דרור מאז שנות השמונים ועד היום ובזכות בית גידול ראשון בתחומי אילוף גזע זה. נהנים מאילוף מדהים בהתאמה אישית. 

בואו להשיג את כל המטרות ואת כל הצרכים שכלבכם זקוק להם כדי להפוך לדייר מדהים ומקסים מן השורה שייטמע נהדר ביניכם ובעיקר בתחומי הסביבה. לא מבינים במה מדובר? בואו לעשות את ההחלטות הנכונות באמצעות ביקור בפנסיון שלנו. 


מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו:

072-330-3303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ